Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -73 kg | -81 kg | -90 kg | -100 kg | +100 kg |
Kobiety | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | -70 kg | -78 kg | +78 kg |
kategoria: +100 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szuta Przemysław (6; KS AZS AWFiS Gdańsk) | |||||||
Szuta P. | |||||||
Tomczak Konrad (UKS Junior Lipno) | |||||||
Szuta P. | |||||||
Stachowski Arkadiusz (UKS Szóstka Rawicz) | |||||||
Stachowski A. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szefer Szymon (KJ Koka Jastrzębie-Zdrój) | |||||||
Załęczny K. | |||||||
Załęczny Krzysztof (1; TKS Judo Toruń) | |||||||
Załęczny K. | |||||||
Raszewski Szymon (ULKS Ippon Jarocin) | |||||||
Raszewski S. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tomczak Krystian (KS Akademia Judo Łódź) | |||||||
Sawiniec B. | |||||||
Sawiniec Bartosz (2; TS Gwardia Olsztyn) | |||||||
Sawiniec B. | |||||||
Foterek Borys (UKS Junior Lipno) | |||||||
Foterek B. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Cie¶lak Patryk (3; UKS Judo Eljot Płock) | |||||||
Cie¶lak P. | |||||||
Cie¶lak P. | |||||||
Sworowski Filip (GKS Olimpia Grudziądz) | |||||||
Sworowski F. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szuta P. | |||||||
Załęczny K. | |||||||
Załęczny K. | |||||||
Załęczny K. | |||||||
Sawiniec B. | |||||||
Sawiniec B. | |||||||
Cie¶lak P. |