Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -38 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -73 kg | -81 kg | +81 kg |
Kobiety | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | -70 kg | +70 kg |
kategoria: -66 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nokielski Nikodem (GKS Czarni Bytom) | |||||||
Le¶niewski B. | |||||||
Le¶niewski Brajan (3; ULKS Judo Kowala) | |||||||
Le¶niewski B. | |||||||
Ciężadlik Mateusz (UKS Grot Kraków) | |||||||
Ciężadlik M. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gawek Marcin (KŚ AZS Gliwice) | |||||||
Gawek M. | |||||||
Gawek M. | |||||||
Starzyk Hubert (Pałac Młodzieży Tarnów) | |||||||
Starzyk H. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Witt Tymoteusz (KS Budowlani Sosnowiec) | |||||||
Duong D. | |||||||
Duong Dominik ( Słowacja) | |||||||
Duong D. | |||||||
Baczyński Bartosz (UKS Centrum Wisła) | |||||||
Baczyński B. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Matykiewicz Wiktor (9; MOSiR Bochnia) | |||||||
Matykiewicz W. | |||||||
Matykiewicz W. | |||||||
Lach Jakub (TS Wisła Kraków) | |||||||
Lach J. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nokielski N. | |||||||
Ciężadlik M. | |||||||
Ciężadlik M. | |||||||
Starzyk H. | |||||||
Starzyk H. | |||||||
Starzyk H. | |||||||
Duong D. | |||||||
Duong D. | |||||||
Witt T. | |||||||
Baczyński B. | |||||||
Baczyński B. | |||||||
Lach J. | |||||||
Lach J. | |||||||
Lach J. | |||||||
Lach J. | |||||||
Le¶niewski B. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Le¶niewski B. | |||||||
Gawek M. | |||||||
Gawek M. | |||||||
Matykiewicz W. | |||||||
Duong D. | |||||||
Matykiewicz W. | |||||||
Matykiewicz W. |