Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -34 kg | -38 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -73 kg | +73 kg |
Kobiety | -33 kg | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | +63 kg |
kategoria: -55 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Galaktionovs Artjoms ( Łotwa) | |||||||
Zamorowski Wiktor (UKS Ippon MDK Kutno) | Galaktionovs A. | ||||||
Galaktionovs A. | |||||||
Lema Adrian (UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki) | Bunin D. | ||||||
Bunin Denis ( Litwa) | |||||||
Galaktionovs A. | |||||||
Kiziryn Boris ( Rosja) | |||||||
Ostafiński Jakub (MUKS Kokoro Łódź) | Kiziryn B. | ||||||
Kiziryn B. | |||||||
Ostapuk Artur ( Ukraina) | Jastrzębski M. | ||||||
Jastrzębski Marcin (UKJ Champion Warszawa) |
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
W±tły Piotr (UKS Conrad Gdańsk) | |||||||
Plesivcevs Andrejs ( Łotwa) | Plesivcevs A. | ||||||
Barto A. | |||||||
Barto Alex ( Słowacja) | Barto A. | ||||||
Nowicki Bartosz (UKJ Białołęka Warszawa) | |||||||
Makowski S. | |||||||
Makowski Sebastian (UKS Olimpia-Judo Elbląg) | |||||||
Makowski S. | |||||||
Makowski S. | |||||||
Yurchuk Pavlo ( Ukraina) | Skvorcov A. | ||||||
Skvorcov Artemiy ( Rosja) |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Galaktionovs A. | |||||||
Galaktionovs A. | |||||||
Skorupski S. | |||||||
Galaktionovs A. | |||||||
Makowski S. | |||||||
Nazarenko V. | |||||||
Nazarenko V. |