Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW | ZDJĘCIA Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -21 kg | -24 kg | -27 kg | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | +60 kg |
Kobiety | -27 kg | -30 kg | -34 kg | -38 kg | -42 kg | -46 kg | +46 kg | WSPÓLNA |
kategoria: -30 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budylin Rostislav ( Rosja) | |||||||
Budylin R. | |||||||
Budylin R. | |||||||
Jagusz Dominik (KSJ Gwardia Koszalin) | Jagusz D. | ||||||
Budylin R. | |||||||
Zavialov Gleb ( Rosja) | |||||||
Chybczyński Kasper (UKS Mifune Gdańsk) | Zavialov G. | ||||||
Zavialov G. | |||||||
Procenko Sergey ( Rosja) | Procenko S. | ||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pyrzewski Oskar (Bushido Kowale) | |||||||
Pyrzewski O. | |||||||
Pyrzewski O. | |||||||
Kuznetsov Vladislav ( Rosja) | Maćko K. | ||||||
Maćko Kamil (UKS Conrad Gdańsk) | |||||||
Kozlov V. | |||||||
Stanulewicz Olaf (UKS Opty Gdynia) | |||||||
Kozlov Valeriy ( Rosja) | Kozlov V. | ||||||
Kozlov V. | |||||||
Sharafutdinov Egor ( Rosja) | Sharafutdinov E. | ||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gurdziński Oliwier (UKS Mifune Gdańsk) | |||||||
Volchkov Demian ( Rosja) | Gurdziński O. | ||||||
Kushevatskiy V. | |||||||
Kushevatskiy Vsevolod ( Rosja) | Kushevatskiy V. | ||||||
Monder G. | |||||||
Khaydarov Egor ( Rosja) | |||||||
Khaydarov E. | |||||||
Monder G. | |||||||
Monder Grzegorz (UKJ Meiyo Warszawa) | Monder G. | ||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budylin R. | |||||||
Budylin R. | |||||||
Antosiewicz B. | |||||||
Kozlov V. | |||||||
Kozlov V. | |||||||
Kozlov V. | |||||||
Monder G. |