Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Warsaw Judo Open | |
---|---|
Warsaw Judo Open U17 | Warsaw Judo Open U15 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -73 kg | -81 kg | -90 kg | -100 kg | +100 kg |
Kobiety | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | -70 kg | -78 kg | +78 kg |
kategoria: -52 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sachse Sarah ( Niemcy) | |||||||
Berzina Aiga anita ( Łotwa) | Sachse S. | ||||||
Sachse S. | |||||||
Nocula Joanna (UKS ASW-Judo Jasło) | Nocula J. | ||||||
Mazur A. | |||||||
Kincelova Dominika ( Słowacja) | |||||||
Kincelova D. | |||||||
Mazur A. | |||||||
Mazur Aleksandra (7; UKS Tomita Elbląg) | Mazur A. | ||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pawłowska Agata (UKJ Ryś Warszawa) | |||||||
Karman Andrea ( Węgry) | Karman A. | ||||||
Karman A. | |||||||
Kobierzycka Klaudia (MKS Zryw Łowicz) | Kobierzycka K. | ||||||
Cie¶lik K. | |||||||
Beranová Denisa ( Czechy) | |||||||
Beranová D. | |||||||
Cie¶lik K. | |||||||
Cie¶lik Klaudia (2; UKS Judo Wolbrom) | Cie¶lik K. | ||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Santini Giulia ( Włochy) | |||||||
Kutkaite Dľestina ( Litwa) | Santini G. | ||||||
Santini G. | |||||||
Wróblewska Klaudia (KS Start Radom) | Wróblewska K. | ||||||
Kaleta A. | |||||||
Kaleta Aleksandra (1; UKS Judo Wolbrom) | |||||||
Kaleta A. | |||||||
Kaleta A. | |||||||
Bokorova Patricia ( Słowacja) | Bokorova P. | ||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mrosek Maria ( Niemcy) | |||||||
Mrosek M. | |||||||
Kuna J. | |||||||
Kuna Justyna (12; UKS Akademia Judo Rzeszów) | Kuna J. | ||||||
Terenzi F. | |||||||
Terenzi Franciele ( Brazylia) | |||||||
Terenzi F. | |||||||
Terenzi F. | |||||||
Nowicka Dominika (6; UKS Judo Mysłowice) | Nowicka D. | ||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mazur A. | |||||||
Cie¶lik K. | |||||||
Cie¶lik K. | |||||||
Kaleta A. | |||||||
Kaleta A. | |||||||
Kaleta A. | |||||||
Terenzi F. |