Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - IV Memoriał Józefa Wi¶niewskiego
Bytom, 04.11.2017
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

 kategoria: -50 kg
Ćwiartka A
 
Tarasenko Yevhen (MUKS Kokoro Łódź)
Wahl - Maniecki Filip (GKS Czarni Bytom) Wahl - Maniecki F. 
Hypta D. 
Hypta Dawid (27; MKS Juvenia Wrocław) Hypta D. 
 
Hypta D. 
Kuczera Karol (KS Polonia Rybnik)
  Kuczera K. 
Kuczera K. 
Piotrowski Jakub (GKS Czarni Bytom) Piotrowski J. 
 


Ćwiartka B
 
Kornijczuk Bogdan (KS Judo Hejnał Kęty)
  Kornijczuk B. 
Szmatlich J. 
Szmatlich Jakub (GKS Czarni Bytom) Szmatlich J. 
 
Gabor K. 
Brzezicki Krzysztof (UKS Okay Opole)
  Brzezicki K. 
Gabor K. 
Gabor Kacper (40; TS Wisła Kraków) Gabor K. 
 


Ćwiartka C
 
Rombel Maciej (2; UKJ ASzWoj Warszawa)
Kuleczka Mateusz (PKS Olimpia Poznań) Rombel M. 
Rombel M. 
Wilk Oliwier (GKS Czarni Bytom) Wilk O. 
 
Rombel M. 
Dubina Gleb (MUKS Kokoro Łódź)
  Dubina G. 
Dubina G. 
Zwierzyński Marcin (Stowarzyszenie Inicjatywy Społeczne Wierzchosławice) Zwierzyński M. 
 


Ćwiartka D
 
Osowski Mateusz (13; KS Start Radom)
  Osowski M. 
Osowski M. 
Maciej Matyja (KJ Koka Jastrzębie-Zdrój) Maciej M. 
 
Błaszczak I. 
Bronzel Dawid (GKS Czarni Bytom)
  Bronzel D. 
Błaszczak I. 
Błaszczak Igor (40; MKS Juvenia Wrocław) Błaszczak I. 
 


Repasaże
 
 
Wahl - Maniecki F. 
Wahl - Maniecki F.  Kuczera K. 
Kuczera K. 
Kuczera K. 
 
Brzezicki K. 
Brzezicki K.  Szmatlich J. 
Szmatlich J.  Błaszczak I. 
Błaszczak I. 
Kuleczka M. 
Wilk O. 
Wilk O.  Dubina G. 
Dubina G. 
Dubina G. 
 
Bronzel D. 
Bronzel D.  Bronzel D. 
Osowski M.  Gabor K. 
Gabor K. 


Półfinały / Finał
 
Hypta D. 
Hypta D. 
Gabor K. 
Rombel M. 
Rombel M. 
Rombel M. 
Błaszczak I. 

Polityka prywatności Judostat.pl