Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
III Turniej Przyszłych Olimpijczyków w Judo U15
K±ty Wrocławskie, 03.06.2017
 

III Turniej Przyszłych Olimpijczyków w Judo
III Turniej Przyszłych Olimpijczyków w Judo U11 III Turniej Przyszłych Olimpijczyków w Judo U13
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg +81 kg
Kobiety -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

 kategoria: -38 kg
Grupa I
Malinowski Krystian - Nowok Oliwier 0:100
Ratajczak Hubert - Samulewski Maksymilian 10:0
Malinowski Krystian - Samulewski Maksymilian 0:10
Ratajczak Hubert - Nowok Oliwier 0:100
Malinowski Krystian - Ratajczak Hubert 0:100
Samulewski Maksymilian - Nowok Oliwier 0:100
 
Grupa II
Bartnikiewicz Kamil - Radziszewski Kajetan 0:100
Hryniewicz Adam - Pigułeczka Wiktor 100:0
Bartnikiewicz Kamil - Pigułeczka Wiktor 0:100
Hryniewicz Adam - Radziszewski Kajetan 100:0
Bartnikiewicz Kamil - Hryniewicz Adam 0:100
Pigułeczka Wiktor - Radziszewski Kajetan 0:100
Grupa I
1234PunktyZwycięstwaMiejsce
1. Malinowski Krystian
MKS Juvenia Wrocław
 00000 4
2. Ratajczak Hubert
UKS Olimp Nowa Sól
100 1001102 2
3. Samulewski Maksymilian
UKS Conrad Gdańsk
100 0101 3
4. Nowok Oliwier (3)
KŚ AZS Gliwice
100100100 3003 1

Grupa II
1234PunktyZwycięstwaMiejsce
1. Bartnikiewicz Kamil
MKS Juvenia Wrocław
 00000 4
2. Hryniewicz Adam
Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole
100 1001003003 1
3. Pigułeczka Wiktor (13)
MKS Juvenia Wrocław
1000 01001 3
4. Radziszewski Kajetan
UKS Conrad Gdańsk
1000100 2002 2
Półfinały / Finał
 
Nowok O. 
Nowok O. 
Radziszewski K. 
Hryniewicz A. 
Hryniewicz A. 
Hryniewicz A. 
Ratajczak H. 


Polityka prywatności Judostat.pl