Nazwisko | Zawody | Miejsce | Data | Kategoria | Lokata |
Granicki Michał |
I Liga WOM 2017 - U10 |
Mysiadło |
05.02.2017 |
- kg. |
4 |
Wicha Kacper |
OMM Juniorów i Juniorek Mł. |
Mysiadło |
04.02.2017 |
-66 kg |
0 |
Żbikowski Hubert |
OMM Juniorów i Juniorek Mł. |
Mysiadło |
04.02.2017 |
-81 kg |
5 |
Gajcy Nikodem |
XIII Turniej Judo Dzieci U13 |
Mysiadło |
04.02.2017 |
-33 kg |
3 |
Padziński Kamil |
XIII Turniej Judo Dzieci U13 |
Mysiadło |
04.02.2017 |
-33 kg |
1 |
Gągała Łucja |
XIII Turniej Judo Młodzików |
Mysiadło |
04.02.2017 |
-48 kg |
3 |
Karpińska Aurelia |
I Liga WOM 2017 - U9 |
Mysiadło |
05.02.2017 |
- kg. |
4 |
Karpińska Matylda |
I Liga WOM 2017 - U9 |
Mysiadło |
05.02.2017 |
- kg. |
2 |
Komińczuk Mateusz |
I Liga WOM 2017 - U10 |
Mysiadło |
05.02.2017 |
- kg. |
1 |
Sabała Dawid |
I Liga WOM 2017 - U10 |
Mysiadło |
05.02.2017 |
- kg. |
4 |
Grubelski Jakub |
I Liga WOM 2017 - U11 |
Mysiadło |
05.02.2017 |
- kg. |
1 |
Jarosz Jakub |
I Liga WOM 2017 - U11 |
Mysiadło |
05.02.2017 |
- kg. |
2 |
Obrębski Maciej |
I Liga WOM 2017 - U11 |
Mysiadło |
05.02.2017 |
- kg. |
3 |
Pałka Adam |
I Liga WOM 2017 - U11 |
Mysiadło |
05.02.2017 |
- kg. |
2 |
Cętkowska Martyna |
I Liga WOM 2017 - U9 |
Mysiadło |
05.02.2017 |
- kg. |
3 |
Kozłowski Mikołaj |
I Liga WOM 2017 - U9 |
Mysiadło |
05.02.2017 |
- kg. |
1 |
Krawczyk Martyna |
XIII Turniej Judo Młodzików |
Mysiadło |
04.02.2017 |
-52 kg |
7 |
Salwicki Tomasz |
XIII Turniej Judo Dzieci U13 |
Mysiadło |
04.02.2017 |
-36 kg |
0 |
Karpińska Aurelia |
II Liga WOM 2017 - U9 |
Warszawa |
11.03.2017 |
- kg. |
4 |
Karpińska Matylda |
II Liga WOM 2017 - U9 |
Warszawa |
11.03.2017 |
- kg. |
3 |
Komińczuk Mateusz |
II Liga WOM 2017 - U10 |
Warszawa |
11.03.2017 |
- kg. |
1 |
Monder Przemysław |
II Liga WOM 2017 - U10 |
Warszawa |
11.03.2017 |
- kg. |
1 |
Sabała Dawid |
II Liga WOM 2017 - U10 |
Warszawa |
11.03.2017 |
- kg. |
2 |
Tkaczyk Tymoteusz |
II Liga WOM 2017 - U10 |
Warszawa |
11.03.2017 |
- kg. |
3 |
Grubelski Jakub |
II Liga WOM 2017 - U11 |
Warszawa |
11.03.2017 |
- kg. |
1 |
Jarosz Jakub |
II Liga WOM 2017 - U11 |
Warszawa |
11.03.2017 |
- kg. |
4 |
Obrębski Maciej |
II Liga WOM 2017 - U11 |
Warszawa |
11.03.2017 |
- kg. |
2 |
Jarosz Jakub |
Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 |
Warszawa |
18.03.2017 |
-33b kg |
5 |
Likowski Mikołaj |
Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 |
Warszawa |
18.03.2017 |
-39 kg |
0 |
Obrębski Maciej |
Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 |
Warszawa |
18.03.2017 |
-36 kg |
0 |
Gajcy Nikodem |
Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U13 |
Warszawa |
18.03.2017 |
-33 kg |
3 |
Padziński Kamil |
Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U13 |
Warszawa |
18.03.2017 |
-36 kg |
0 |
Gągała Łucja |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy |
Warszawa |
04.06.2017 |
-52 kg |
4 |
Gajcy Nikodem |
WOM - Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci (U13) |
Warszawa |
03.06.2017 |
-36 kg |
7 |
Padziński Kamil |
WOM - Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci (U13) |
Warszawa |
03.06.2017 |
-36 kg |
0 |
Kopka Aleksander |
IV Funny WOM U9 |
Warszawa |
11.06.2017 |
- kg. |
3 |
Gajcy Nikodem |
Żoliborz Judo Cup 2017 - U13 |
Warszawa |
10.06.2017 |
-36 kg |
1 |
Padziński Kamil |
Żoliborz Judo Cup 2017 - U13 |
Warszawa |
10.06.2017 |
-36 kg |
2 |
Karpińska Aurelia |
IV Funny WOM U9 |
Warszawa |
11.06.2017 |
- kg. |
2 |
Karpińska Matylda |
IV Funny WOM U9 |
Warszawa |
11.06.2017 |
- kg. |
3 |
Gawrońska Maria |
IV Funny WOM U11 |
Warszawa |
11.06.2017 |
- kg. |
3 |
Grubelski Jakub |
IV Funny WOM U11 |
Warszawa |
11.06.2017 |
- kg. |
3 |
Komińczuk Mateusz |
IV Funny WOM U11 |
Warszawa |
11.06.2017 |
- kg. |
4 |
Krawczyk Martyna |
Turniej Judo Młodzików o Puchar Wójta U15 |
Kowala |
16.09.2017 |
-57 kg |
3 |
Gajcy Nikodem |
Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U13 |
Kowala |
16.09.2017 |
-38 kg |
1 |
Hulbój Magdalena |
Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U13 |
Kowala |
16.09.2017 |
-33 kg |
3 |
Padziński Kamil |
Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U13 |
Kowala |
16.09.2017 |
-38 kg |
2 |
Grubelski Jakub |
Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U11 |
Kowala |
16.09.2017 |
-30 kg |
2 |
Jarosz Jakub |
Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U11 |
Kowala |
16.09.2017 |
-34 kg |
3 |
Komińczuk Mateusz |
Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U11 |
Kowala |
16.09.2017 |
-30 kg |
7 |
Gawrońska Maria |
XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 |
Warszawa |
08.10.2017 |
-33 kg |
5 |
Grubelski Jakub |
XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 |
Warszawa |
08.10.2017 |
-30 kg |
1 |
Komińczuk Mateusz |
XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 |
Warszawa |
08.10.2017 |
-30 kg |
0 |
Obrębski Maciej |
XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 |
Warszawa |
08.10.2017 |
-36 kg |
7 |
Gajcy Nikodem |
XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 |
Warszawa |
08.10.2017 |
-36 kg |
3 |
Padziński Kamil |
XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 |
Warszawa |
08.10.2017 |
-39 kg |
3 |
Dziedzic Hanna |
XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 |
Warszawa |
08.10.2017 |
-30 kg |
0 |
Lipka Piotr |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 (początkujący) |
Warszawa |
05.11.2017 |
-39 kg |
7 |
Jarosz Jakub |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 |
Warszawa |
04.11.2017 |
-36 kg |
0 |
Grubelski Jakub |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 |
Warszawa |
04.11.2017 |
-30 kg |
0 |
Komińczuk Mateusz |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 |
Warszawa |
04.11.2017 |
-30 kg |
0 |
Gajcy Nikodem |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 |
Warszawa |
04.11.2017 |
-36 kg |
7 |
Padzik Bartek |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U7 (początkujący) |
Warszawa |
05.11.2017 |
- kg. |
3 |
Staszewski Igor |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U7 (początkujący) |
Warszawa |
05.11.2017 |
- kg. |
2 |
Albinowska Patrycja |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 (początkujący) |
Warszawa |
05.11.2017 |
-34 kg |
3 |
Albinowski Mateusz |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 (początkujący) |
Warszawa |
05.11.2017 |
+41 kg |
4 |
Karpińska Aurelia |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 (początkujący) |
Warszawa |
05.11.2017 |
-28 kg |
2 |
Karpińska Matylda |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 (początkujący) |
Warszawa |
05.11.2017 |
-34 kg |
5 |
Kucisz Nikodem |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 (początkujący) |
Warszawa |
05.11.2017 |
-32 kg |
5 |
Radziewski Jerzy |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 (początkujący) |
Warszawa |
05.11.2017 |
-28 kg |
0 |
Jaźwińska Antonina |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 (początkujący) |
Warszawa |
05.11.2017 |
+50 kg |
2 |
Jeremin Krzysztof |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 (początkujący) |
Warszawa |
05.11.2017 |
-42 kg |
3 |
Staszewski Filip |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 (początkujący) |
Warszawa |
05.11.2017 |
-42 kg |
5 |
Szewczyk Krystian |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 (początkujący) |
Warszawa |
05.11.2017 |
-30 kg |
3 |
Wojnarski Brunon |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 (początkujący) |
Warszawa |
05.11.2017 |
-33 kg |
5 |
Dziedzic Katarzyna |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 (początkujący) |
Warszawa |
05.11.2017 |
-25 kg |
5 |
Salwin Stanisław |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 (początkujący) |
Warszawa |
05.11.2017 |
-39 kg |
2 |
Wojcieska Gabryjela |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 (początkujący) |
Warszawa |
05.11.2017 |
-37 kg |
5 |
Buganik Filip |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 (początkujący) |
Warszawa |
05.11.2017 |
-24 kg |
0 |
Jeremin Michał |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 (początkujący) |
Warszawa |
05.11.2017 |
+41 kg |
5 |
Kirkiewicz Antek |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 (początkujący) |
Warszawa |
05.11.2017 |
-39 kg |
3 |
Grubelski Jakub |
XXII Turniej Judo Dzieci U11 |
Warszawa |
19.11.2017 |
-32 kg |
1 |
Jarosz Jakub |
XXII Turniej Judo Dzieci U11 |
Warszawa |
19.11.2017 |
-35 kg |
2 |
Obrębski Maciej |
XXII Turniej Judo Dzieci U11 |
Warszawa |
19.11.2017 |
-38 kg |
1 |
Gajcy Nikodem |
XXII Turniej Judo Dzieci U13 |
Warszawa |
19.11.2017 |
-38 kg |
1 |
Padziński Kamil |
XXII Turniej Judo Dzieci U13 |
Warszawa |
19.11.2017 |
-38 kg |
2 |
Gajcy Nikodem |
4 Międzynarodowy Turniej Judo U15 |
Sochaczew |
10.12.2017 |
-38 kg |
2 |
Salwin Stanisław |
Turniej Gwiazdkowy U13 |
Warszawa Wesoła |
02.12.2017 |
-39 kg |
5 |
Gajcy Nikodem |
4 Międzynarodowy Turniej Judo U13 |
Sochaczew |
10.12.2017 |
-39 kg |
1 |
Padziński Kamil |
4 Międzynarodowy Turniej Judo U13 |
Sochaczew |
10.12.2017 |
-39 kg |
3 |
Albinowska Patrycja |
XI Turniej Judo U8 |
Józefów |
16.12.2017 |
+32 kg |
2 |
Albinowski Mateusz |
XI Turniej Judo U8 |
Józefów |
16.12.2017 |
+34 kg |
2 |
Kopka Aleksander |
XI Turniej Judo U8 |
Józefów |
16.12.2017 |
-34 kg |
5 |
Kucisz Nikodem |
XI Turniej Judo U8 |
Józefów |
16.12.2017 |
-34 kg |
2 |
Buganik Filip |
XI Turniej Judo U10 |
Józefów |
16.12.2017 |
-24 kg |
0 |
Gawrońska Maria |
XI Turniej Judo U10 |
Józefów |
16.12.2017 |
-35 kg |
7 |
Jeremin Michał |
XI Turniej Judo U10 |
Józefów |
16.12.2017 |
+50 kg |
5 |
Jeremin Krzysztof |
XI Turniej Judo U12 |
Józefów |
16.12.2017 |
-39 kg |
0 |
Padziński Kamil |
XI Turniej Judo U12 |
Józefów |
16.12.2017 |
-39 kg |
1 |