Nazwisko | Zawody | Miejsce | Data | Kategoria | Lokata |
Komińczuk Mateusz |
Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) |
Piaseczno |
14.03.2021 |
-42 kg |
2 |
Staszewski Filip |
Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) |
Piaseczno |
14.03.2021 |
-60 kg |
0 |
Fligiel-Staszewski Igor |
Ikizama Judo Cup IV U12 (20010-2011) |
Piaseczno |
14.03.2021 |
-46 kg |
3 |
Krasnodębski Michał |
Ikizama Judo Cup IV U12 (20010-2011) |
Piaseczno |
14.03.2021 |
-38 kg |
3 |
Sumiński Patryk |
Ikizama Judo Cup IV U12 (20010-2011) |
Piaseczno |
14.03.2021 |
-46 kg |
3 |
Wojcieska Gabriela |
Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) |
Piaseczno |
14.03.2021 |
-57 kg |
0 |
Jeremin Krzysztof |
Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007) |
Piaseczno |
14.03.2021 |
-60 kg |
0 |
Jeremin Michał |
Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) |
Piaseczno |
14.03.2021 |
+66 kg |
5 |
Kucisz Nikodem |
Ikizama Judo Cup IV U12 (20010-2011) |
Piaseczno |
14.03.2021 |
-55 kg |
1 |
Albinowski Mateusz |
Ikizama Judo Cup IV U12 (20010-2011) |
Piaseczno |
14.03.2021 |
-42 kg |
0 |
Albinowska Patrycja |
Ikizama Judo Cup IV U12 (20010-2011) |
Piaseczno |
14.03.2021 |
-44 kg |
1 |
Sumińska Paulina |
Mini SameJudo Cup - 2013 |
Marki |
09.05.2021 |
- kg. |
3 |
Wojcieski Olaf |
Mini SameJudo Cup - 2012 |
Marki |
09.05.2021 |
- kg. |
1 |
Krasnodębski Michał |
SameJudo Cup 5- 2010 |
Marki |
08.05.2021 |
-36 kg |
3 |
Komińczuk Mateusz |
SameJudo Cup 5- 2008 |
Marki |
08.05.2021 |
-42 kg |
3 |
Kucisz Nikodem |
SameJudo Cup 5- 2010 |
Marki |
08.05.2021 |
-55 kg |
2 |
Albinowski Mateusz |
SameJudo Cup 5- 2010 |
Marki |
08.05.2021 |
-42 kg |
7 |
Albinowska Patrycja |
SameJudo Cup 5- 2010 |
Marki |
08.05.2021 |
-45 kg |
3 |
Krzywicki Antoni |
SameJudo Cup 5- 2010 |
Marki |
08.05.2021 |
-36 kg |
0 |
Jeremin Michał |
SameJudo Cup 5- 2009 |
Marki |
08.05.2021 |
-90 kg |
4 |
Karpińska Aurelia |
SameJudo Cup 5- 2009 |
Marki |
08.05.2021 |
-40 kg |
7 |
Karpińska Matylda |
SameJudo Cup 5- 2009 |
Marki |
08.05.2021 |
-44 kg |
5 |
Krasnodębski Michał |
SameJudo Cup 5- 2009 |
Marki |
08.05.2021 |
-36 kg |
2 |
Wojcieska Gabriela |
SameJudo Cup 5- 2008 |
Marki |
08.05.2021 |
-52 kg |
7 |
Pokora Jan |
Mini SameJudo Cup - 2011 |
Marki |
09.05.2021 |
- kg. |
2 |
Kowalski Maks |
Mini SameJudo Cup - 2013 |
Marki |
09.05.2021 |
- kg. |
4 |
Krasnodębski Kuba |
Mini SameJudo Cup - 2013 |
Marki |
09.05.2021 |
- kg. |
1 |
Sumiński Patryk |
SameJudo Cup 5- 2010 |
Marki |
08.05.2021 |
-46 kg |
2 |
Guzewicz Amelia |
SameJudo Cup 5- 2008 |
Marki |
08.05.2021 |
-36 kg |
2 |
Jaźwińska Antonina |
SameJudo Cup 5- 2008 |
Marki |
08.05.2021 |
+70 kg |
3 |
Albinowska Patrycja |
SameJudo Cup 5- 2009 |
Marki |
08.05.2021 |
-44 kg |
5 |
Albinowski Mateusz |
SameJudo Cup 5- 2009 |
Marki |
08.05.2021 |
-42 kg |
7 |
Sumiński Patryk |
SameJudo Cup 5- 2009 |
Marki |
08.05.2021 |
-46 kg |
3 |
Kucisz Nikodem |
SameJudo Cup 5- 2009 |
Marki |
08.05.2021 |
-55 kg |
3 |
Gajcy Nikodem |
Eliminacje Regionu II do OOM |
Warszawa |
19.05.2021 |
-55 kg |
3 |
Pieniążek Adrian |
Eliminacje Regionu II do OOM |
Warszawa |
19.05.2021 |
-60 kg |
5 |
Albinowska Patrycja |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 (2010) |
Warszawa |
22.05.2021 |
-44 kg |
1 |
Albinowski Mateusz |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 (2010) |
Warszawa |
22.05.2021 |
-42 kg |
3 |
Galas Filip |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 (2010) |
Warszawa |
22.05.2021 |
-35 kg |
0 |
Kucisz Nikodem |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 (2010) |
Warszawa |
22.05.2021 |
-55 kg |
5 |
Sumiński Patryk |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 (2010) |
Warszawa |
22.05.2021 |
-46 kg |
3 |
Gawrońska Maria |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 (2008-2009) |
Warszawa |
22.05.2021 |
-48 kg |
2 |
Jaźwińska Antonina |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 (2008-2009) |
Warszawa |
22.05.2021 |
+57 kg |
7 |
Jeremin Michał |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 (2008-2009) |
Warszawa |
22.05.2021 |
+66 kg |
7 |
Komińczuk Mateusz |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 (2008-2009) |
Warszawa |
22.05.2021 |
-42 kg |
3 |
Kuczyński Kuba |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 (2008-2009) |
Warszawa |
22.05.2021 |
-55 kg |
0 |
Staszewski Filip |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 (2008-2009) |
Warszawa |
22.05.2021 |
-60 kg |
3 |
Wojcieska Gabriela |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 (2008-2009) |
Warszawa |
22.05.2021 |
-52 kg |
0 |
Jeremin Krzysztof |
Warszawska Olimpiada Młodzieży- Młodzik (2006-2007) |
Warszawa |
23.05.2021 |
-60 kg |
0 |
Padziński Kamil |
Warszawska Olimpiada Młodzieży- Młodzik (2006-2007) |
Warszawa |
23.05.2021 |
-66 kg |
0 |
Gajcy Nikodem |
Warszawska Olimpiada Młodzieży-Junior młodszy (2004-2005) |
Warszawa |
23.05.2021 |
-55 kg |
2 |
Pieniążek Adrian |
Warszawska Olimpiada Młodzieży-Junior młodszy (2004-2005) |
Warszawa |
23.05.2021 |
-60 kg |
1 |
Salwin Stanisław |
Warszawska Olimpiada Młodzieży-Junior młodszy (2004-2005) |
Warszawa |
23.05.2021 |
-66 kg |
0 |
Padziński Kamil |
Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U16 2006-2007 |
Kowala |
18.09.2021 |
-66 kg |
3 |
Guzewicz Amelia |
Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U14 2008-2009 |
Kowala |
18.09.2021 |
-40 kg |
1 |
Komińczuk Mateusz |
Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U14 2008-2009 |
Kowala |
18.09.2021 |
-46 kg |
3 |
Albinowska Patrycja |
Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U12 2010-2011 |
Kowala |
18.09.2021 |
-44 kg |
1 |
Albinowski Mateusz |
Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U12 2010-2011 |
Kowala |
18.09.2021 |
-46 kg |
2 |
Krasnodębski Michał |
Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U12 2010-2011 |
Kowala |
18.09.2021 |
-37 kg |
1 |
Padzik Bartek |
Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U12 2010-2011 |
Kowala |
18.09.2021 |
-46 kg |
3 |
Sumiński Patryk |
Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U12 2010-2011 |
Kowala |
18.09.2021 |
-46 kg |
5 |
Kowalski Maks |
Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U10 2012-2013 |
Kowala |
18.09.2021 |
-30 kg |
0 |
Krasnodębski Kuba |
Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U10 2012-2013 |
Kowala |
18.09.2021 |
-26 kg |
2 |
Szewczyk Wiktoria |
Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U10 2012-2013 |
Kowala |
18.09.2021 |
-42 kg |
1 |
Szyszkowski Patryk |
Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U10 2012-2013 |
Kowala |
18.09.2021 |
-30 kg |
3 |
Ipaev Magomed-Selim |
Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U12 2010-2011 |
Kowala |
18.09.2021 |
-30 kg |
5 |
Kuczyński Kuba |
Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U14 2008-2009 |
Kowala |
18.09.2021 |
-55 kg |
7 |
Jeremin Krzysztof |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Region II |
Sochaczew |
02.10.2021 |
-66 kg |
0 |
Albinowska Patrycja |
Orkan Judo Cup 7 U142 (2010-2011) |
Sochaczew |
02.10.2021 |
-44 kg |
1 |
Albinowski Mateusz |
Orkan Judo Cup 7 U142 (2010-2011) |
Sochaczew |
02.10.2021 |
-46 kg |
5 |
Michalska Weronika |
Memoriał Grzegorza MalikaU14 (2008-2009) |
Warszawa |
03.10.2021 |
-36 kg |
3 |
Padzik Bartek |
Memoriał Grzegorza MalikaU12 (2010-2011) |
Warszawa |
03.10.2021 |
-46 kg |
5 |
Albinowska Patrycja |
Memoriał Grzegorza MalikaU12 (2010-2011) |
Warszawa |
03.10.2021 |
-44 kg |
1 |
Albinowski Mateusz |
Memoriał Grzegorza MalikaU12 (2010-2011) |
Warszawa |
03.10.2021 |
-46 kg |
1 |
Krasnodębski Michał |
Memoriał Grzegorza MalikaU12 (2010-2011) |
Warszawa |
03.10.2021 |
-39 kg |
0 |
Gawrońska Maria |
Memoriał Grzegorza MalikaU14 (2008-2009) |
Warszawa |
03.10.2021 |
-48 kg |
4 |
Guzewicz Amelia |
Memoriał Grzegorza MalikaU14 (2008-2009) |
Warszawa |
03.10.2021 |
-40 kg |
4 |
Jaźwińska Antonina |
Memoriał Grzegorza MalikaU14 (2008-2009) |
Warszawa |
03.10.2021 |
+70 kg |
3 |
Komińczuk Mateusz |
Memoriał Grzegorza MalikaU14 (2008-2009) |
Warszawa |
03.10.2021 |
-46 kg |
2 |
Gawrońska Maria |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U14 (2008-2009) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-48 kg |
0 |
Jaźwińska Antonina |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U14 (2008-2009) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-73 kg |
3 |
Komińczuk Mateusz |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U14 (2008-2009) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-46 kg |
2 |
Staszewski Filip |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U14 (2008-2009) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-66 kg |
7 |
Albinowska Patrycja |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 (2010-2011) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-44 kg |
1 |
Albinowski Mateusz |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 (2010-2011) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-46 kg |
3 |
Fligiel-Staszewski Igor |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 (2010-2011) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-50 kg |
3 |
Krasnodębski Michał |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 (2010-2011) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-38 kg |
5 |
Krzywicki Antoni |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 (2010-2011) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-38 kg |
0 |
Pokora Jan |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 (2010-2011) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-50 kg |
0 |
Sumiński Patryk |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 (2010-2011) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-46 kg |
2 |
Szewczyk Wiktoria |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 (2012) |
Warszawa |
23.10.2021 |
- kg. |
2 |
Wojcieski Olaf |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 (2012) |
Warszawa |
23.10.2021 |
- kg. |
7 |
Rokita Małgorzata |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 (2012) |
Warszawa |
23.10.2021 |
- kg. |
2 |
Galas Filip |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 (2010-2011) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-35 kg |
5 |
Ipaev Magomed-Selim |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 (2010-2011) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-30 kg |
3 |
Kapturzak Bartek |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 (2010-2011) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-50 kg |
0 |
Kwiatkowska Helena |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 (2010-2011) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-40 kg |
0 |
Rozenfeld Dominik |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 (2010-2011) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-46 kg |
0 |
Wierzbowski Mateusz |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 (2010-2011) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-42 kg |
0 |
Kuczyński Kuba |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U14 (2008-2009) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-55 kg |
7 |
Michalska Weronika |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U14 (2008-2009) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-40 kg |
5 |
Kowalski Maks |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki (2013) |
Warszawa |
07.11.2021 |
-29 kg |
7 |
Krasnodębski Kuba |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki (2013) |
Warszawa |
07.11.2021 |
-27 kg |
3 |
Sumińska Paulina |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki (2013) |
Warszawa |
07.11.2021 |
-29 kg |
5 |
Gawrońska Maria |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2008-2009) |
Warszawa |
06.11.2021 |
-48 kg |
3 |
Komińczuk Mateusz |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2008-2009) |
Warszawa |
06.11.2021 |
-46 kg |
1 |
Albinowska Patrycja |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 (2010-2011) |
Warszawa |
06.11.2021 |
-44 kg |
1 |
Albinowski Mateusz |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 (2010-2011) |
Warszawa |
06.11.2021 |
-46 kg |
3 |
Krasnodębski Michał |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 (2010-2011) |
Warszawa |
06.11.2021 |
-39 kg |
3 |
Granicka Monika |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U16 (2006-2007) |
Warszawa |
06.11.2021 |
-48 kg |
4 |
Jeremin Krzysztof |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U16 (2006-2007) |
Warszawa |
06.11.2021 |
-66 kg |
5 |
Szewczyk Wiktoria |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki (2012) |
Warszawa |
07.11.2021 |
-41 kg |
1 |
Rokita Małgorzata |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki (2012) |
Warszawa |
07.11.2021 |
-48 kg |
2 |
Jaźwińska Antonina |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2008-2009) |
Warszawa |
06.11.2021 |
+63 kg |
2 |
Staszewski Filip |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2008-2009) |
Warszawa |
06.11.2021 |
-66 kg |
3 |
Kucisz Nikodem |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 (2010-2011) |
Warszawa |
06.11.2021 |
-55 kg |
1 |
Sumiński Patryk |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 (2010-2011) |
Warszawa |
06.11.2021 |
-46 kg |
2 |
Kramża Marysia |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki (2013) |
Warszawa |
07.11.2021 |
-26 kg |
2 |
Weronko Paweł |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki (2013) |
Warszawa |
07.11.2021 |
-27 kg |
0 |
Siwonia Hanna |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki (2012) |
Warszawa |
07.11.2021 |
-41 kg |
2 |
Lejman Julian |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki (2013) |
Warszawa |
07.11.2021 |
-39 kg |
2 |
Maćkiewicz Błażej |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 (2010-2011) |
Warszawa |
06.11.2021 |
-65 kg |
4 |