Nazwisko | Zawody | Miejsce | Data | Kategoria | Lokata |
Kaniecki Feliks |
SameJudo Cup 5- 2011 |
Marki |
08.05.2021 |
-29 kg |
5 |
Łagowski Jakub |
SameJudo Cup 5- 2009 |
Marki |
08.05.2021 |
-46 kg |
5 |
Garbacz Pola |
SameJudo Cup 5- 2008 |
Marki |
08.05.2021 |
-70 kg |
3 |
Augustyniak Piotr |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 (2010) |
Warszawa |
22.05.2021 |
-35 kg |
5 |
Kobyliński Igor |
SameJudo Cup 5- 2011 |
Marki |
08.05.2021 |
-42 kg |
3 |
Kochański Krzysztof |
SameJudo Cup 5- 2011 |
Marki |
08.05.2021 |
-42 kg |
5 |
Nogalski Filip |
SameJudo Cup 5- 2011 |
Marki |
08.05.2021 |
-50 kg |
2 |
Rylski Patryk |
SameJudo Cup 5- 2011 |
Marki |
08.05.2021 |
-29 kg |
1 |
Jakubiec Franek |
SameJudo Cup 5- 2010 |
Marki |
08.05.2021 |
-30 kg |
0 |
Urysiak Mateusz |
SameJudo Cup 5- 2011 |
Marki |
08.05.2021 |
-36 kg |
0 |
Bucholc Jan |
SameJudo Cup 5- 2010 |
Marki |
08.05.2021 |
-42 kg |
5 |
Grzymek Kacper |
SameJudo Cup 5- 2010 |
Marki |
08.05.2021 |
-42 kg |
3 |
Jakubiec Jan |
SameJudo Cup 5- 2010 |
Marki |
08.05.2021 |
-46 kg |
3 |
Lisak Walenty |
SameJudo Cup 5- 2010 |
Marki |
08.05.2021 |
-39 kg |
0 |
Nikiticz Władysław |
SameJudo Cup 5- 2010 |
Marki |
08.05.2021 |
-36 kg |
0 |
Staśkiewicz Krzysztof |
SameJudo Cup 5- 2011 |
Marki |
08.05.2021 |
-36 kg |
0 |
Roszkowski Franek |
SameJudo Cup 5- 2010 |
Marki |
08.05.2021 |
-46 kg |
1 |
Woźniak Michał |
SameJudo Cup 5- 2010 |
Marki |
08.05.2021 |
-50 kg |
3 |
Koshelnyk Tymofii |
SameJudo Cup 5- 2011 |
Marki |
08.05.2021 |
-46 kg |
3 |
Laps Martyna |
SameJudo Cup 5- 2008 |
Marki |
08.05.2021 |
-48 kg |
1 |
Staśkiewicz Anna |
SameJudo Cup 5- 2008 |
Marki |
08.05.2021 |
-52 kg |
2 |
Zboina Wiktoria |
SameJudo Cup 5- 2008 |
Marki |
08.05.2021 |
-57 kg |
7 |
Ratyński Aleksander |
SameJudo Cup 5- 2010 |
Marki |
08.05.2021 |
-33 kg |
7 |
Bucholc Jan |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 (2010) |
Warszawa |
22.05.2021 |
-42 kg |
0 |
Dąbkowski Michał |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 (2010) |
Warszawa |
22.05.2021 |
+60 kg |
3 |
Grzymek Kacper |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 (2010) |
Warszawa |
22.05.2021 |
-42 kg |
7 |
Kędroń Magdalena |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 (2010) |
Warszawa |
22.05.2021 |
-44 kg |
5 |
Nikiticz Władysław |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 (2010) |
Warszawa |
22.05.2021 |
-38 kg |
0 |
Piotrowski Szymon |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 (2010) |
Warszawa |
22.05.2021 |
-35 kg |
0 |
Ratyński Aleksander |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 (2010) |
Warszawa |
22.05.2021 |
-35 kg |
0 |
Roszkowski Franek |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 (2010) |
Warszawa |
22.05.2021 |
-46 kg |
1 |
Stan Tomasz |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 (2010) |
Warszawa |
22.05.2021 |
-46 kg |
0 |
Woźniak Michał |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 (2010) |
Warszawa |
22.05.2021 |
-46 kg |
0 |
Celejewska Aniela |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 (2008-2009) |
Warszawa |
22.05.2021 |
-48 kg |
3 |
Garbacz Pola |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 (2008-2009) |
Warszawa |
22.05.2021 |
+57 kg |
0 |
Gołębiewski Adrian |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 (2008-2009) |
Warszawa |
22.05.2021 |
-36 kg |
0 |
Koszyk Adrian |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 (2008-2009) |
Warszawa |
22.05.2021 |
-36 kg |
7 |
Laps Martyna |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 (2008-2009) |
Warszawa |
22.05.2021 |
-48 kg |
1 |
Sosiński Rafał |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 (2008-2009) |
Warszawa |
22.05.2021 |
-46 kg |
0 |
Staśkiewicz Anna |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 (2008-2009) |
Warszawa |
22.05.2021 |
-52 kg |
2 |
Tyczyński Jan |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 (2008-2009) |
Warszawa |
22.05.2021 |
-55 kg |
0 |
Strąk Oliwia |
Warszawska Olimpiada Młodzieży- Młodzik (2006-2007) |
Warszawa |
23.05.2021 |
-63 kg |
0 |
Wilczyński Piotr |
Warszawska Olimpiada Młodzieży- Młodzik (2006-2007) |
Warszawa |
23.05.2021 |
-60 kg |
0 |
Fijałkowska Emilia |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 (2010) |
Warszawa |
22.05.2021 |
-48 kg |
5 |
Lisak Walenty |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 (2010) |
Warszawa |
22.05.2021 |
-42 kg |
0 |
Przybysz Michał |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 (2010) |
Warszawa |
22.05.2021 |
-55 kg |
7 |
Majewski Filip |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 (2010) |
Warszawa |
22.05.2021 |
-46 kg |
0 |
Celi Mateusz |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 (2008-2009) |
Warszawa |
22.05.2021 |
+66 kg |
0 |
Kożuchowski Jan |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki Amator Masters |
Warszawa |
07.11.2021 |
-81 kg |
2 |
Kacprzak Olaf |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U12 (2010-2011) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
-33 kg |
0 |
Koshelnyk Tymofii |
Memoriał Grzegorza MalikaU12 (2010-2011) |
Warszawa |
03.10.2021 |
-42 kg |
0 |
Skurzak Barbara |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 (2010-2011) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-44 kg |
7 |
Prusik Patryk |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U12 (2010-2011) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
-46 kg |
7 |
Koprianiuk Grzegorz |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 (2010-2011) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-75 kg |
3 |
Augustyniak Piotr |
Memoriał Grzegorza MalikaU12 (2010-2011) |
Warszawa |
03.10.2021 |
-39 kg |
0 |
Hiller Julian |
Memoriał Grzegorza MalikaU12 (2010-2011) |
Warszawa |
03.10.2021 |
-36 kg |
0 |
Jakubiec Franek |
Memoriał Grzegorza MalikaU12 (2010-2011) |
Warszawa |
03.10.2021 |
-30 kg |
5 |
Jakubiec Jan |
Memoriał Grzegorza MalikaU12 (2010-2011) |
Warszawa |
03.10.2021 |
-46 kg |
0 |
Kobyliński Igor |
Memoriał Grzegorza MalikaU12 (2010-2011) |
Warszawa |
03.10.2021 |
-42 kg |
2 |
Kochański Krzysztof |
Memoriał Grzegorza MalikaU12 (2010-2011) |
Warszawa |
03.10.2021 |
-39 kg |
0 |
Ratyński Aleksander |
Memoriał Grzegorza MalikaU12 (2010-2011) |
Warszawa |
03.10.2021 |
-36 kg |
0 |
Roszkowski Franek |
Memoriał Grzegorza MalikaU12 (2010-2011) |
Warszawa |
03.10.2021 |
-46 kg |
3 |
Rylski Patryk |
Memoriał Grzegorza MalikaU12 (2010-2011) |
Warszawa |
03.10.2021 |
-30 kg |
3 |
Staśkiewicz Krzysztof |
Memoriał Grzegorza MalikaU12 (2010-2011) |
Warszawa |
03.10.2021 |
-39 kg |
0 |
Celejewska Aniela |
Memoriał Grzegorza MalikaU14 (2008-2009) |
Warszawa |
03.10.2021 |
-52 kg |
4 |
Garbacz Pola |
Memoriał Grzegorza MalikaU14 (2008-2009) |
Warszawa |
03.10.2021 |
-70 kg |
5 |
Gołębiewski Adrian |
Memoriał Grzegorza MalikaU14 (2008-2009) |
Warszawa |
03.10.2021 |
-36 kg |
3 |
Koszyk Adrian |
Memoriał Grzegorza MalikaU14 (2008-2009) |
Warszawa |
03.10.2021 |
-36 kg |
2 |
Laps Martyna |
Memoriał Grzegorza MalikaU14 (2008-2009) |
Warszawa |
03.10.2021 |
-52 kg |
3 |
Staśkiewicz Anna |
Memoriał Grzegorza MalikaU14 (2008-2009) |
Warszawa |
03.10.2021 |
-52 kg |
2 |
Lewandowski Natan |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U12 (2010-2011) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
-33 kg |
3 |
Urysiak Mateusz |
Memoriał Grzegorza MalikaU12 (2010-2011) |
Warszawa |
03.10.2021 |
-39 kg |
0 |
Chotkowski Patryk |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U12 (2010-2011) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
-33 kg |
7 |
Bieniek Nikodem |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U10 (2012-2013) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
- kg. |
4 |
Głodkiewicz Marek |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U10 (2012-2013) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
- kg. |
2 |
Kaniecki Feliks |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U10 (2012-2013) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
- kg. |
2 |
Kielesiński Adrian |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U10 (2012-2013) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
- kg. |
4 |
Kwiecień Leon |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U10 (2012-2013) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
- kg. |
1 |
Nakielski Bruno |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U10 (2012-2013) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
- kg. |
1 |
Nogalski Filip |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U10 (2012-2013) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
- kg. |
1 |
Staśkiewicz Ksawery |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U12 (2010-2011) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
-31 kg |
3 |
Staśkiewicz Ksawery |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U10 (2012-2013) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
- kg. |
1 |
Wilk Jerzy |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U10 (2012-2013) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
- kg. |
3 |
Zujewycz Oskar |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U10 (2012-2013) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
- kg. |
2 |
Bucholc Jan |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U12 (2010-2011) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
-46 kg |
0 |
Dąbkowski Michał |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U12 (2010-2011) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
-60 kg |
3 |
Grzymek Kacper |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U12 (2010-2011) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
-42 kg |
3 |
Hiller Julian |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U12 (2010-2011) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
-36 kg |
5 |
Kobyliński Igor |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U12 (2010-2011) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
-42 kg |
5 |
Kochański Krzysztof |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U12 (2010-2011) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
-38 kg |
3 |
Koprianiuk Grzegorz |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U12 (2010-2011) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
+66 kg |
2 |
Koshelnyk Tymofii |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U12 (2010-2011) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
-42 kg |
3 |
Nikiticz Władysław |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U12 (2010-2011) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
-42 kg |
7 |
Piotrowski Szymon |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U12 (2010-2011) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
-36 kg |
7 |
Pogorzelski Michał |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U12 (2010-2011) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
-55 kg |
5 |
Roszkowski Franek |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U12 (2010-2011) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
-46 kg |
0 |
Rylski Patryk |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U12 (2010-2011) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
-31 kg |
2 |
Stan Tomasz |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U12 (2010-2011) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
-46 kg |
0 |
Staśkiewicz Krzysztof |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U12 (2010-2011) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
-39 kg |
2 |
Urysiak Mateusz |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U12 (2010-2011) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
-38 kg |
5 |
Woźniak Michał |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U12 (2010-2011) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
-50 kg |
2 |
Ratyński Aleksander |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 (2010-2011) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-35 kg |
0 |
Celi Mateusz |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U14 (2008-2009) |
Warszawa |
23.10.2021 |
+66 kg |
2 |
Golebiewski Adrian |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U14 (2008-2009) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-36 kg |
2 |
Laps Martyna |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U14 (2008-2009) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-48 kg |
0 |
Tyczyński Jan |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U14 (2008-2009) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-55 kg |
0 |
Staśkiewicz Anna |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U14 (2008-2009) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-52 kg |
2 |
Bucholc Jan |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 (2010-2011) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-46 kg |
5 |
Lewandowski Natan |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 (2010-2011) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-35 kg |
0 |
Grzymek Kacper |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 (2010-2011) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-42 kg |
7 |
Hiller Julian |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 (2010-2011) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-35 kg |
0 |
Jakubiec Franek |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 (2010-2011) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-30 kg |
0 |
Jakubiec Jan |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 (2010-2011) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-46 kg |
0 |
Kobyliński Igor |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 (2010-2011) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-42 kg |
5 |
Koshelnyk Tymofii |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 (2010-2011) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-42 kg |
0 |
Roszkowski Franek |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 (2010-2011) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-46 kg |
1 |
Rylski Patryk |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 (2010-2011) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-30 kg |
0 |
Stan Tomasz |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 (2010-2011) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-46 kg |
7 |
Staśkiewicz Krzysztof |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 (2010-2011) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-42 kg |
5 |
Urysiak Mateusz |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 (2010-2011) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-38 kg |
0 |
Rogulski Dobrogniew |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 (2012) |
Warszawa |
23.10.2021 |
- kg. |
5 |
Kielesiński Adrian |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 (2012) |
Warszawa |
23.10.2021 |
- kg. |
5 |
Kwiecień Leon |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 (2012) |
Warszawa |
23.10.2021 |
- kg. |
5 |
Nogalski Filip |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 (2012) |
Warszawa |
23.10.2021 |
- kg. |
1 |
Staśkiewicz Ksawery |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 (2012) |
Warszawa |
23.10.2021 |
- kg. |
2 |
Gałecki Alek |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U10 (2012-2013) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
- kg. |
5 |
Pierlejewski Michał |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U10 (2012-2013) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
- kg. |
3 |
Zboina Wiktoria |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U14 (2008-2009) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-57 kg |
3 |
Górniak Janek |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki (2014) |
Warszawa |
07.11.2021 |
-33 kg |
1 |
Krakowiak Franek |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki (2014) |
Warszawa |
07.11.2021 |
-30 kg |
3 |
Nogalska Lila |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki (2014) |
Warszawa |
07.11.2021 |
+31 kg |
2 |
Szymczak Oliwier |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki (2014) |
Warszawa |
07.11.2021 |
-30 kg |
0 |
Zań Ida |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki (2014) |
Warszawa |
07.11.2021 |
-23 kg |
3 |
Bogucki Paweł |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki (2013) |
Warszawa |
07.11.2021 |
-33 kg |
0 |
Broniek Janek |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki (2013) |
Warszawa |
07.11.2021 |
-27 kg |
0 |
Jaremczuk Jerzy |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki (2013) |
Warszawa |
07.11.2021 |
-27 kg |
0 |
Staśkiewicz Ksawery |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki (2013) |
Warszawa |
07.11.2021 |
-33 kg |
1 |
Wilk Jerzy |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki (2013) |
Warszawa |
07.11.2021 |
-30 kg |
7 |
Kaniecki Feliks |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki (2012) |
Warszawa |
07.11.2021 |
-33 kg |
5 |
Kwiecień Leon |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki (2012) |
Warszawa |
07.11.2021 |
-30 kg |
0 |
Nogalski Filip |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki (2012) |
Warszawa |
07.11.2021 |
-50 kg |
2 |
Zimna Weronika |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki (2012) |
Warszawa |
07.11.2021 |
-32 kg |
3 |
Bucholc Jan |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 (2010-2011) |
Warszawa |
06.11.2021 |
-46 kg |
7 |
Dąbkowski Michał |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 (2010-2011) |
Warszawa |
06.11.2021 |
-65 kg |
1 |
Grzymek Kacper |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 (2010-2011) |
Warszawa |
06.11.2021 |
-42 kg |
2 |
Kobyliński Igor |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 (2010-2011) |
Warszawa |
06.11.2021 |
-42 kg |
5 |
Roszkowski Franek |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 (2010-2011) |
Warszawa |
06.11.2021 |
-46 kg |
1 |
Staśkiewicz Krzysztof |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 (2010-2011) |
Warszawa |
06.11.2021 |
-39 kg |
7 |
Woźniak Michał |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 (2010-2011) |
Warszawa |
06.11.2021 |
-50 kg |
5 |
Nakielski Bruno |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki (2013) |
Warszawa |
07.11.2021 |
-33 kg |
3 |
Otto Janek |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki (2013) |
Warszawa |
07.11.2021 |
-39 kg |
4 |
Jaremczuk Jerzy |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U10 (2012-2013) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
- kg. |
4 |
Broniek Janek |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U10 (2012-2013) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
- kg. |
5 |
Liszewski Eryk |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U10 (2012-2013) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
- kg. |
5 |
Bogucki Paweł |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U10 (2012-2013) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
- kg. |
5 |
Bieżuński Daniel |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U10 (2012-2013) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
- kg. |
1 |
Bełc Borys |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U10 (2012-2013) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
- kg. |
3 |
Rogulski Dobrogniew |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U10 (2012-2013) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
- kg. |
4 |
Knazowski Witold |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U10 (2012-2013) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
- kg. |
4 |
Oszczepaliński Miłosz |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U12 (2010-2011) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
-33 kg |
5 |
Zimna Weronika |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U10 (2012-2013) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
- kg. |
1 |
Koszyk Adrian |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U14 (2008-2009) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
-37 kg |
1 |
Kochańska Emilia |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U14 (2008-2009) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
-63 kg |
1 |
Szuliński Bartek |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U12 (2010-2011) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
-55 kg |
5 |
Szuliński Mateusz |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U12 (2010-2011) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
-36 kg |
0 |
Przybysz Michał |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 (2010-2011) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-55 kg |
3 |
Prusik Patryk |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 (2010-2011) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-46 kg |
0 |
Liszewski Eryk |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki (2013) |
Warszawa |
07.11.2021 |
-24 kg |
0 |
Głodkiewicz Marek |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 (2012) |
Warszawa |
23.10.2021 |
- kg. |
3 |
Zimna Weronika |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 (2012) |
Warszawa |
23.10.2021 |
- kg. |
0 |
Garbacz Pola |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U14 (2008-2009) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-73 kg |
4 |
Kochańska Emilia |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U14 (2008-2009) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-73 kg |
5 |
Koprianiuk Wiktoria |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U14 (2008-2009) |
Warszawa |
23.10.2021 |
+73 kg |
2 |
Skotnicki Karol |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U14 (2008-2009) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-66 kg |
7 |
Augustyniak Piotr |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 (2010-2011) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-38 kg |
0 |
Mecner Marcin |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki Amator Masters |
Warszawa |
07.11.2021 |
-100 kg |
1 |
Przybysz Michał |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 (2010-2011) |
Warszawa |
06.11.2021 |
-55 kg |
5 |
Bogucki Karol |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki (2012) |
Warszawa |
07.11.2021 |
-36 kg |
7 |
Staśkiewicz Ksawery |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki (2012) |
Warszawa |
07.11.2021 |
-33 kg |
1 |
Celi Mateusz |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2008-2009) |
Warszawa |
06.11.2021 |
+73 kg |
3 |
Gołębiewski Adrian |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2008-2009) |
Warszawa |
06.11.2021 |
-36 kg |
3 |
Koszyk Adrian |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2008-2009) |
Warszawa |
06.11.2021 |
-36 kg |
5 |
Laps Martyna |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2008-2009) |
Warszawa |
06.11.2021 |
-48 kg |
5 |
Staśkiewicz Anna |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2008-2009) |
Warszawa |
06.11.2021 |
-52 kg |
3 |
Strąk Oliwia |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U16 (2006-2007) |
Warszawa |
06.11.2021 |
-63 kg |
5 |
Wilczyński Piotr |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U16 (2006-2007) |
Warszawa |
06.11.2021 |
-66 kg |
7 |
Głodkiewicz Marek |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki (2013) |
Warszawa |
07.11.2021 |
-29 kg |
3 |
Mecner Filip |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2008-2009) |
Warszawa |
06.11.2021 |
-73 kg |
3 |
Lewandowski Alan |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki (2014) |
Warszawa |
07.11.2021 |
-27 kg |
2 |
Pierlejewski Paweł |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki (2014) |
Warszawa |
07.11.2021 |
-39 kg |
2 |
Iwański Kuba |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki (2014) |
Warszawa |
07.11.2021 |
-26 kg |
3 |
Zimny Bartek |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki (2014) |
Warszawa |
07.11.2021 |
-26 kg |
5 |
Staśkiewicz Dominiki |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki (2014) |
Warszawa |
07.11.2021 |
-27 kg |
3 |
Chotkowski Patryk |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 (2010-2011) |
Warszawa |
06.11.2021 |
-33 kg |
0 |
Szuliński Bartek |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 (2010-2011) |
Warszawa |
06.11.2021 |
-55 kg |
5 |
Szuliński Mateusz |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 (2010-2011) |
Warszawa |
06.11.2021 |
-36 kg |
0 |
Bieniek Nikodem |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki (2012) |
Warszawa |
07.11.2021 |
-33 kg |
0 |
Bełc Antonina |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki (2014) |
Warszawa |
07.11.2021 |
-22 kg |
1 |
Paszkowska Aleksandra |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki (2014) |
Warszawa |
07.11.2021 |
-30 kg |
2 |
Karczewski Jakub |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki (2012) |
Warszawa |
07.11.2021 |
-27 kg |
7 |
Ignaczak Bruno |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki (2012) |
Warszawa |
07.11.2021 |
-33 kg |
0 |
Gałczyński Adam |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki (2012) |
Warszawa |
07.11.2021 |
-30 kg |
0 |