Nazwisko | Zawody | Miejsce | Data | Kategoria | Lokata |
Staśkiewicz Anna |
Eliminacje do OOM juniorek i juniorów mł. Regionu II |
Warszawa |
02.04.2023 |
-52 kg |
0 |
Zboina Wiktoria |
Eliminacje do OOM juniorek i juniorów mł. Regionu II |
Warszawa |
02.04.2023 |
-57 kg |
0 |
Czachorska Maria |
WOM - U14 dziecko (2010-2011) |
Warszawa |
27.05.2023 |
-44 kg |
0 |
Fajfer Bartosz |
WOM - U12 dziecko młodsze (2012) |
Warszawa |
27.05.2023 |
-42 kg |
0 |
Koniecek Konstanty |
WOM - U12 dziecko młodsze (2012) |
Warszawa |
27.05.2023 |
-42 kg |
0 |
Plech Filip |
WOM - U12 dziecko młodsze (2012) |
Warszawa |
27.05.2023 |
-35 kg |
0 |
Kobyliński Igor |
WOM - U14 dziecko (2010-2011) |
Warszawa |
27.05.2023 |
-50 kg |
0 |
Kochański Krzysztof |
WOM - U14 dziecko (2010-2011) |
Warszawa |
27.05.2023 |
-50 kg |
0 |
Koshelnyk Tymofii |
WOM - U14 dziecko (2010-2011) |
Warszawa |
27.05.2023 |
-55 kg |
0 |
Majewski Filip |
WOM - U14 dziecko (2010-2011) |
Warszawa |
27.05.2023 |
-66 kg |
0 |
Nikiticz Władysław |
WOM - U14 dziecko (2010-2011) |
Warszawa |
27.05.2023 |
-55 kg |
0 |
Przybysz Michał |
WOM - U14 dziecko (2010-2011) |
Warszawa |
27.05.2023 |
-66 kg |
0 |
Rylski Patryk |
WOM - U14 dziecko (2010-2011) |
Warszawa |
27.05.2023 |
-35 kg |
0 |
Staśkiewicz Krzysztof |
WOM - U14 dziecko (2010-2011) |
Warszawa |
27.05.2023 |
-38 kg |
0 |
Urysiak Mateusz |
WOM - U14 dziecko (2010-2011) |
Warszawa |
27.05.2023 |
-42 kg |
0 |
Dowgielski Igor |
WOM - U14 dziecko (2010-2011) |
Warszawa |
27.05.2023 |
-35 kg |
0 |
Samborski Bruno |
WOM - U14 dziecko (2010-2011) |
Warszawa |
27.05.2023 |
-55 kg |
0 |
Gołębiewski Adrian |
WOM - U16 młodzik (2008-2009) |
Warszawa |
27.05.2023 |
-46 kg |
0 |
Kopyra Marek |
WOM - U16 młodzik (2008-2009) |
Warszawa |
27.05.2023 |
-60 kg |
0 |
Albrewczyński Wiktor |
WOM - U14 dziecko (2010-2011) |
Warszawa |
27.05.2023 |
-66 kg |
0 |
Karczewski Jakub |
WOM - U12 dziecko młodsze (2012) |
Warszawa |
27.05.2023 |
-35 kg |
0 |
Klukowska Lena |
WOM - U12 dziecko młodsze (2012) |
Warszawa |
27.05.2023 |
-40 kg |
0 |
Dowgielski Igor |
Turniej Dzieci i Młodzików Kowala U13(2011-2012) |
Kowala |
30.09.2023 |
-38 kg |
0 |
Fajfer Bartosz |
Turniej Dzieci i Młodzików Kowala U13(2011-2012) |
Kowala |
30.09.2023 |
-42 kg |
0 |
Rogulski Dobrogniew |
Turniej Dzieci i Młodzików Kowala U13(2011-2012) |
Kowala |
30.09.2023 |
-38 kg |
0 |
Mróz Franciszek |
Turniej Dzieci i Młodzików Kowala U11(2013-2014) |
Kowala |
30.09.2023 |
-30 kg |
0 |
Zimny Bartek |
Turniej Dzieci i Młodzików Kowala U11(2013-2014) |
Kowala |
30.09.2023 |
-30 kg |
0 |
Zujewycz Oskar |
Turniej Dzieci i Młodzików Kowala U11(2013-2014) |
Kowala |
30.09.2023 |
-38 kg |
0 |
Ignaczak Bruno |
Turniej Dzieci i Młodzików Kowala U13(2011-2012) |
Kowala |
30.09.2023 |
-42 kg |
0 |
Buchwald Stanisław |
IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 (2013) |
Warszawa |
04.11.2023 |
-30 kg |
0 |
Machała Tymon |
IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U8 (2016) |
Warszawa |
05.11.2023 |
-24 kg |
0 |
Olszewik Leon |
IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U8 (2016) |
Warszawa |
05.11.2023 |
-24 kg |
0 |
Janiak Piotr |
IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U8 (2016) |
Warszawa |
05.11.2023 |
-22 kg |
0 |
Kościelewski Kacper |
IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U8 (2016) |
Warszawa |
05.11.2023 |
-30 kg |
0 |
Michalski Jakub |
IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U8 (2016) |
Warszawa |
05.11.2023 |
-30 kg |
0 |
Rosińska Matylda |
IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U8 (2016) |
Warszawa |
05.11.2023 |
-23 kg |
0 |
Roszkowska Marianna |
IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U8 (2016) |
Warszawa |
05.11.2023 |
-23 kg |
0 |
Wądołowski Wojciech |
IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U8 (2016) |
Warszawa |
05.11.2023 |
-27 kg |
0 |
Zdunek Jakub |
IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U8 (2016) |
Warszawa |
05.11.2023 |
-30 kg |
0 |
Furmaniuk Kacper |
IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 (2015) |
Warszawa |
05.11.2023 |
-27 kg |
0 |
Kramek Kuba |
IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 (2015) |
Warszawa |
05.11.2023 |
-29 kg |
0 |
Łysakowski Damian |
IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 (2015) |
Warszawa |
05.11.2023 |
-30 kg |
0 |
Sviderski Pavlo |
IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 (2015) |
Warszawa |
05.11.2023 |
-27 kg |
0 |
Wójcik Jan |
IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 (2015) |
Warszawa |
05.11.2023 |
-25 kg |
0 |
Antczak Miłosz |
IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 (2015) |
Warszawa |
05.11.2023 |
-28 kg |
0 |
Załuska Magda |
IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 (2015) |
Warszawa |
05.11.2023 |
-32 kg |
0 |
Gromadzki Krzysztof |
IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U10 (2014) |
Warszawa |
05.11.2023 |
-33 kg |
0 |
Mróz Franciszek |
IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U10 (2014) |
Warszawa |
05.11.2023 |
-30 kg |
0 |
Olber Antek |
IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U10 (2014) |
Warszawa |
05.11.2023 |
-27 kg |
0 |
Ptasiński Marcel |
IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U10 (2014) |
Warszawa |
05.11.2023 |
-36 kg |
0 |
Stępniewski Fabian |
IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U10 (2014) |
Warszawa |
05.11.2023 |
-33 kg |
0 |
Ulewicz Szymon |
IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U10 (2014) |
Warszawa |
05.11.2023 |
-33 kg |
0 |
Voitovych David |
IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U10 (2014) |
Warszawa |
05.11.2023 |
-33 kg |
0 |
Lewandowski Antoni |
IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U10 (2014) |
Warszawa |
05.11.2023 |
-39 kg |
0 |
Opieliński Emil |
IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U10 (2014) |
Warszawa |
05.11.2023 |
-33 kg |
0 |
Topa Tymoteusz |
IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U10 (2014) |
Warszawa |
05.11.2023 |
-33 kg |
0 |
Wawryło Wojciech |
IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U10 (2014) |
Warszawa |
05.11.2023 |
-33 kg |
0 |
Dylewski Maks |
IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U10 (2014) |
Warszawa |
05.11.2023 |
-42 kg |
0 |
Jaremczuk Jerzy |
IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 (2013) |
Warszawa |
04.11.2023 |
-33 kg |
0 |
Kąkol Amelia |
IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 (2013) |
Warszawa |
04.11.2023 |
-31 kg |
0 |
Dowgielski Igor |
IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 (2011-2012) |
Warszawa |
04.11.2023 |
-39 kg |
0 |
Fajfer Bartosz |
IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 (2011-2012) |
Warszawa |
04.11.2023 |
-42 kg |
0 |
Ignaczak Bruno |
IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 (2011-2012) |
Warszawa |
04.11.2023 |
-39 kg |
0 |
Kobyliński Igor |
IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 (2011-2012) |
Warszawa |
04.11.2023 |
-50 kg |
0 |
Rylski Patryk |
IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 (2011-2012) |
Warszawa |
04.11.2023 |
-36 kg |
0 |
Staśkiewicz Krzysztof |
IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 (2011-2012) |
Warszawa |
04.11.2023 |
-42 kg |
0 |
Staśkiewicz Ksawery |
IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 (2011-2012) |
Warszawa |
04.11.2023 |
-39 kg |
0 |
Warda Franek |
IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 (2011-2012) |
Warszawa |
04.11.2023 |
-60 kg |
0 |
Chotkowski Patryk |
IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 (2011-2012) |
Warszawa |
04.11.2023 |
-39 kg |
0 |
Kvasnyk Kiril |
IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U8 (2016) |
Warszawa |
05.11.2023 |
-22 kg |
0 |
Kępka Dawid |
IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 (2015) |
Warszawa |
05.11.2023 |
-26 kg |
0 |
Gocał Dominik |
IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 (2013) |
Warszawa |
04.11.2023 |
-39 kg |
0 |
Rogulski Dobrogniew |
IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 (2011-2012) |
Warszawa |
04.11.2023 |
-39 kg |
0 |