Nazwisko | Zawody | Miejsce | Data | Kategoria | Lokata |
Jędrycha Daniel |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
23.03.2014 |
-73 kg |
0 |
Kokosza Piotr |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
23.03.2014 |
-55 kg |
0 |
Walotek Marta |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
23.03.2014 |
-63 kg |
3 |
Pawłowska Klaudia |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
23.03.2014 |
-57 kg |
0 |
Lis Wiktoria |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
23.03.2014 |
+70 kg |
0 |
Kuca Dawid |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
23.03.2014 |
-66 kg |
0 |
Boroń Klaudia |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Luboń |
29-30.03.2014 |
-52 kg |
0 |
Bałszan Klaudia |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Luboń |
29-30.03.2014 |
-52 kg |
0 |
Pająk Karolina |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Luboń |
29-30.03.2014 |
-63 kg |
0 |
Orzechowska Kaja |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Luboń |
29-30.03.2014 |
-63 kg |
7 |
Jasik Kamila |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Luboń |
29-30.03.2014 |
+70 kg |
5 |
Kokosza Kacper |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Luboń |
29-30.03.2014 |
-46 kg |
0 |
Szczota Bartosz |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Luboń |
29-30.03.2014 |
-50 kg |
0 |
Tomczyk Jakub |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Luboń |
29-30.03.2014 |
-50 kg |
0 |
Rosa Marcin |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Luboń |
29-30.03.2014 |
-55 kg |
0 |
Czerwiński Karol |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Luboń |
29-30.03.2014 |
-81 kg |
7 |
Chrząszcz Adrian |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Luboń |
29-30.03.2014 |
-66 kg |
0 |
Malicki Mateusz |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Luboń |
29-30.03.2014 |
-60 kg |
7 |
Dobrzyński Tomasz |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Rzeszów |
05.04.2014 |
-100 kg |
5 |
Rak Karolina |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Rzeszów |
05.04.2014 |
-78 kg |
4 |
Sporys Mateusz |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Rzeszów |
05.04.2014 |
-73 kg |
0 |
Giec Magdalena |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Kielce |
12-13.04.2014 |
-48 kg |
3 |
Kowalczyk Karolina |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Kielce |
12-13.04.2014 |
-63 kg |
0 |
Sitko Justyna |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Kielce |
12-13.04.2014 |
-70 kg |
7 |
Jędrycha Daniel |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
26-27.04.2014 |
-73 kg |
0 |
Pawłowska Klaudia |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
26-27.04.2014 |
-57 kg |
0 |
Lis Wiktoria |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
26-27.04.2014 |
+70 kg |
0 |
Walotek Marta |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
26-27.04.2014 |
-63 kg |
0 |
Pawłowski Arkadiusz |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
07.06.2014 |
-50 kg |
5 |
Kokosza Piotr |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
07.06.2014 |
-55 kg |
3 |
Jędrycha Daniel |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
07.06.2014 |
-73 kg |
5 |
Kuca Dawid |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
07.06.2014 |
-66 kg |
5 |
Lis Wiktoria |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
07.06.2014 |
+70 kg |
2 |
Górska Klaudia |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
07.06.2014 |
+70 kg |
5 |
Pawłowska Klaudia |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
07.06.2014 |
-57 kg |
2 |
Walotek Marta |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
07.06.2014 |
-63 kg |
1 |
Lis Wiktoria |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) |
Oleśnica |
12-13.06.2014 |
+70 kg |
3 |
Pawłowska Klaudia |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) |
Oleśnica |
12-13.06.2014 |
-57 kg |
0 |
Walotek Marta |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) |
Oleśnica |
12-13.06.2014 |
-63 kg |
5 |
Jędrycha Daniel |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) |
Oleśnica |
14-15.06.2014 |
-73 kg |
0 |
Kokosza Piotr |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) |
Oleśnica |
14-15.06.2014 |
-50 kg |
3 |
Bergier Agnieszka |
Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek |
Katowice |
03-04.10.2014 |
-48 kg |
0 |
Rosa Marcin |
OPP - Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
27-28.09.2014 |
-60 kg |
2 |
Czerwiński Karol |
OPP - Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
27-28.09.2014 |
+73 kg |
3 |
Orzechowska Kaja |
XVI Warsaw Judo Open OPP U17 |
Warszawa |
27-28.09.2014 |
-70 kg |
0 |
Lis Wiktoria |
XVI Warsaw Judo Open OPP U17 |
Warszawa |
27-28.09.2014 |
+70 kg |
3 |
Kokosza Piotr |
XVI Warsaw Judo Open OPP U17 |
Warszawa |
27-28.09.2014 |
-55 kg |
0 |
Szczota Bartosz |
XVI Warsaw Judo Open OPP U17 |
Warszawa |
27-28.09.2014 |
-55 kg |
0 |
Kuca Dawid |
XVI Warsaw Judo Open OPP U17 |
Warszawa |
27-28.09.2014 |
-73 kg |
0 |
Pawłowska Klaudia |
XVI Warsaw Open Otwarty Puchar Polski U20 |
Warszawa |
27-28.09.2014 |
-57 kg |
0 |
Walotek Marta |
XVI Warsaw Open Otwarty Puchar Polski U20 |
Warszawa |
27-28.09.2014 |
-63 kg |
5 |
Sitko Justyna |
XVI Warsaw Open Otwarty Puchar Polski U20 |
Warszawa |
27-28.09.2014 |
-78 kg |
2 |
Kokosza Piotr |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
11.10.2014 |
-60 kg |
2 |
Lis Wiktoria |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
11.10.2014 |
+70 kg |
2 |
Górska Klaudia |
OPP Juniorów i Juniorek Młodszych |
Bytom |
08.11.2014 |
+70 kg |
7 |
Kokosza Piotr |
OPP Juniorów i Juniorek Młodszych |
Bytom |
08.11.2014 |
-60 kg |
0 |
Kuca Dawid |
OPP Juniorów i Juniorek Młodszych |
Bytom |
08.11.2014 |
-73 kg |
0 |
Lis Wiktoria |
OPP Juniorów i Juniorek Młodszych |
Bytom |
08.11.2014 |
+70 kg |
2 |
Pajor Jakub |
OPP Juniorów i Juniorek Młodszych |
Bytom |
08.11.2014 |
-90 kg |
0 |
Szczepańczyk Natalia |
OPP Juniorów i Juniorek Młodszych |
Bytom |
08.11.2014 |
-44 kg |
0 |
Lis Wiktoria |
Baltic Cup U17 |
Gdynia |
22-23.11.2014 |
+70 kg |
1 |
Kokosza Piotr |
Baltic Cup U17 |
Gdynia |
22-23.11.2014 |
-60 kg |
0 |
Bierońska Martyna |
Mistrzostwa Polski Seniorów w Kata |
Mysłowice |
07.12.2014 |
-Nage- kg. |
1 |
Gros Grzegorz |
Mistrzostwa Polski Seniorów w Kata |
Mysłowice |
07.12.2014 |
-Nage- kg. |
1 |
Kajdy Dawid |
Mistrzostwa Polski Seniorów w Kata |
Mysłowice |
07.12.2014 |
-Nage- kg. |
2 |
Machna Bartosz |
Mistrzostwa Polski Seniorów w Kata |
Mysłowice |
07.12.2014 |
-Nage- kg. |
2 |
Karkosz Damian |
Mistrzostwa Polski Seniorów w Kata |
Mysłowice |
07.12.2014 |
-Nage- kg. |
3 |
Sporys Mateusz |
Mistrzostwa Polski Seniorów w Kata |
Mysłowice |
07.12.2014 |
-Nage- kg. |
3 |
Gros Grzegorz |
Mistrzostwa Polski Seniorów w Kata |
Mysłowice |
07.12.2014 |
Katam |
3 |
Sporys Mateusz |
Mistrzostwa Polski Seniorów w Kata |
Mysłowice |
07.12.2014 |
Katam |
3 |
Służałek Grzegorz |
Mistrzostwa Polski Seniorów w Kata |
Mysłowice |
07.12.2014 |
Katam |
5 |
Prościewicz Michał |
Mistrzostwa Polski Seniorów w Kata |
Mysłowice |
07.12.2014 |
Katam |
5 |
Służałek Grzegorz |
Mistrzostwa Polski Seniorów w Kata |
Mysłowice |
07.12.2014 |
Kodok |
5 |
Prościewicz Michał |
Mistrzostwa Polski Seniorów w Kata |
Mysłowice |
07.12.2014 |
Kodok |
5 |
Pawłowska Klaudia |
Mistrzostwa Polski Juniorów w Kata |
Mysłowice |
07.12.2014 |
-Nage- kg. |
1 |
Jędrycha Daniel |
Mistrzostwa Polski Juniorów w Kata |
Mysłowice |
07.12.2014 |
-Nage- kg. |
1 |
Walotek Marta |
Mistrzostwa Polski Juniorów w Kata |
Mysłowice |
07.12.2014 |
-Nage- kg. |
3 |
Hruby Andrzej |
Mistrzostwa Polski Juniorów w Kata |
Mysłowice |
07.12.2014 |
-Nage- kg. |
3 |