Nazwisko | Zawody | Miejsce | Data | Kategoria | Lokata |
Sitko Justyna |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Sochaczew |
05.09.2015 |
-70 kg. |
5 |
Walotek Marta |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Sochaczew |
05.09.2015 |
-63 kg. |
3 |
Kokosza Piotr |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Sochaczew |
05.09.2015 |
-60 kg. |
1 |
Osiak Mateusz |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
26-27.09.2015 |
-60 kg |
0 |
Kokosza Piotr |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
26-27.09.2015 |
-60 kg |
5 |
Sitko Justyna |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
26-27.09.2015 |
-78 kg |
1 |
Rosa Marcin |
Puchar Polski Młodzików i Młodziczek |
Suchy Las |
28.03.2015 |
-60 kg. |
2 |
Czerwiński Karol |
Puchar Polski Młodzików i Młodziczek |
Suchy Las |
28.03.2015 |
-81 kg. |
3 |
Jach Mariusz |
Puchar Polski Młodzików i Młodziczek |
Suchy Las |
28.03.2015 |
-42 kg. |
0 |
Pająk Karolina |
Puchar Polski Młodzików i Młodziczek |
Suchy Las |
28.03.2015 |
-63 kg. |
0 |
Boroń Klaudia |
Puchar Polski Młodzików i Młodziczek |
Suchy Las |
28.03.2015 |
-57 kg. |
7 |
Postrach Bartosz |
Puchar Polski Młodzików i Młodziczek |
Suchy Las |
28.03.2015 |
-66 kg. |
0 |
Kaczmarek Mateusz |
Puchar Polski Młodzików i Młodziczek |
Suchy Las |
28.03.2015 |
-50 kg. |
0 |
Dutkiewicz Dawid |
Puchar Polski Młodzików i Młodziczek |
Suchy Las |
28.03.2015 |
-55 kg. |
0 |
Liberski Dawid |
Puchar Polski Młodzików i Młodziczek |
Suchy Las |
28.03.2015 |
-55 kg. |
0 |
Kokosza Piotr |
Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych |
Suchy Las |
29.03.2015 |
-60 kg. |
3 |
Lis Wiktoria |
Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych |
Suchy Las |
29.03.2015 |
+70 kg |
1 |
Osiak Mateusz |
Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych |
Suchy Las |
29.03.2015 |
-55 kg. |
7 |
Pawłowska Klaudia |
Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek |
Jastrzębie - Zdrój |
10-11.04.2015 |
-57 kg. |
5 |
Walotek Marta |
Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek |
Jastrzębie - Zdrój |
10-11.04.2015 |
-63 kg. |
0 |
Hruby Andrzej |
Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek |
Jastrzębie - Zdrój |
10-11.04.2015 |
-66 kg. |
0 |
Sobczak Jakub |
Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek |
Jastrzębie - Zdrój |
10-11.04.2015 |
-73 kg. |
0 |
Stando Grzegorz |
Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek |
Jastrzębie - Zdrój |
10-11.04.2015 |
-73 kg. |
0 |
Jędrycha Daniel |
Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek |
Jastrzębie - Zdrój |
10-11.04.2015 |
-73 kg. |
0 |
Wnuk Miłosz |
Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek |
Jastrzębie - Zdrój |
10-11.04.2015 |
-81 kg. |
0 |
Kokosza Piotr |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
18-19.04.2015 |
-60 kg |
0 |
Osiak Mateusz |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
18-19.04.2015 |
-55 kg |
0 |
Giec Magdalena |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Kąty Wrocławskie |
09.05.2015 |
-52 kg. |
2 |
Sokołowska Monika |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Kąty Wrocławskie |
09.05.2015 |
-57 kg. |
4 |
Rosa Marcin |
Puchar Polski - V MM Młodziczek i Młodzków |
Łódź |
23.05.2015 |
-60 kg. |
1 |
Czerwiński Karol |
Puchar Polski - V MM Młodziczek i Młodzków |
Łódź |
23.05.2015 |
-81 kg. |
5 |
Jędrycha Daniel |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
31.05.2015 |
-73 kg. |
0 |
Walotek Marta |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
31.05.2015 |
-63 kg. |
7 |
Wnuk Miłosz |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
31.05.2015 |
-81 kg. |
0 |
Sitko Justyna |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
31.05.2015 |
-70 kg. |
1 |
Sobczak Jakub |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
31.05.2015 |
-73 kg. |
0 |
Kokosza Piotr |
Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych |
Opole |
30.05.2015 |
-60 kg. |
2 |
Kokosza Piotr |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Luboń |
20-21.06.2015 |
-60 kg. |
1 |
Orzechowska Kaja |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Luboń |
20-21.06.2015 |
-70 kg. |
0 |
Pajor Jakub |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Luboń |
20-21.06.2015 |
-90 kg. |
0 |
Górska Klaudia |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Luboń |
20-21.06.2015 |
+70 kg |
0 |
Czerwiński Karol |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Bochnia |
03-04.10.2015 |
-81 kg. |
0 |
Dutkiewicz Dawid |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Bochnia |
03-04.10.2015 |
-55 kg. |
0 |
Jakubczyk Adrian |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Bochnia |
03-04.10.2015 |
-42 kg. |
0 |
Kaczmarek Mateusz |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Bochnia |
03-04.10.2015 |
-55 kg. |
0 |
Liberski Dawid |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Bochnia |
03-04.10.2015 |
-55 kg. |
0 |
Tańska Maja |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Bochnia |
03-04.10.2015 |
-48 kg. |
0 |
Pająk Karolina |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Bochnia |
03-04.10.2015 |
-63 kg. |
0 |
Postrach Bartosz |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Bochnia |
03-04.10.2015 |
-73 kg. |
0 |
Rosa Marcin |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Bochnia |
03-04.10.2015 |
-60 kg. |
2 |
Synowki Kamil |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Bochnia |
03-04.10.2015 |
-50 kg. |
0 |
Boroń Klaudia |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Bochnia |
03-04.10.2015 |
-57 kg. |
0 |
Osiak Mateusz |
OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Mł. |
Oleśnica |
10.10.2015 |
-60 kg |
0 |
Rosa Marcin |
OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Mł. |
Oleśnica |
10.10.2015 |
-66 kg |
0 |
Czerwiński Karol |
OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Mł. |
Oleśnica |
10.10.2015 |
-90 kg |
7 |
Orzechowska Kaja |
OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Mł. |
Oleśnica |
10.10.2015 |
-70 kg |
0 |
Kokosza Piotr |
OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Mł. |
Oleśnica |
10.10.2015 |
-66 kg |
0 |
Sitko Justyna |
OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów |
Oleśnica |
11.10.2015 |
-70 kg |
3 |
Pawłowska Klaudia |
OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów |
Oleśnica |
11.10.2015 |
-57 kg |
0 |
Kowalczyk Karolina |
OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów |
Oleśnica |
11.10.2015 |
-70 kg |
4 |
Kokosza Piotr |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
07.11.2015 |
-66 kg |
5 |
Osiak Mateusz |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
07.11.2015 |
-60 kg |
3 |
Rosa Marcin |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
07.11.2015 |
-66 kg |
0 |
Czerwiński Karol |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
07.11.2015 |
-90 kg |
0 |
Górska Klaudia |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
07.11.2015 |
+70 kg |
0 |
Orzechowska Kaja |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
07.11.2015 |
-63 kg |
0 |
Czerwiński Karol |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 |
Gdynia |
14-15.11.2015 |
-90 kg. |
4 |
Kokosza Piotr |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 |
Gdynia |
14-15.11.2015 |
-66 kg. |
2 |
Osiak Mateusz |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 |
Gdynia |
14-15.11.2015 |
-60 kg. |
2 |
Rosa Marcin |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 |
Gdynia |
14-15.11.2015 |
-66 kg. |
0 |
Gros Grzegorz |
Mistrzostwa Polski Seniorów w Kata |
Warszawa |
06.12.2015 |
-Nage- kg. |
1 |
Bierońska Martyna |
Mistrzostwa Polski Seniorów w Kata |
Warszawa |
06.12.2015 |
-Nage- kg. |
1 |
Gros Grzegorz |
Mistrzostwa Polski Seniorów w Kata |
Warszawa |
06.12.2015 |
Kodok |
4 |
Służałek Mateusz |
Mistrzostwa Polski Seniorów w Kata |
Warszawa |
06.12.2015 |
Kodok |
6 |
Służałek Grzegorz |
Mistrzostwa Polski Seniorów w Kata |
Warszawa |
06.12.2015 |
Kodok |
6 |
Gros Grzegorz |
Mistrzostwa Polski Seniorów w Kata |
Warszawa |
06.12.2015 |
Katam |
1 |
Sporys Mateusz |
Mistrzostwa Polski Seniorów w Kata |
Warszawa |
06.12.2015 |
Katam |
1 |
Jędrycha Daniel |
Mistrzostwa Polski Juniorów w Kata |
Warszawa |
06.12.2015 |
-Nage- kg. |
2 |
Pawłowska Klaudia |
Mistrzostwa Polski Juniorów w Kata |
Warszawa |
06.12.2015 |
-Nage- kg. |
2 |