Nazwisko | Zawody | Miejsce | Data | Kategoria | Lokata |
Wolny Oliwia |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
13-14.03.2010 |
-57 kg |
7 |
Wydrzyński Marcin |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
13-14.03.2010 |
-60 kg |
7 |
Rycak Monika |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
13-14.03.2010 |
-70 kg |
7 |
Musialik Alicja |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
13-14.03.2010 |
-52 kg |
7 |
Grabowski Bartłomiej |
Puchar Polski Młodzieży |
Stalowa Wola |
08.05.2010 |
+100 kg |
7 |
Bezrączko Agnieszka |
Puchar Polski Młodzieży |
Stalowa Wola |
08.05.2010 |
-70 kg |
7 |
Gwóźdź Sebastian |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Warszawa / Józefów |
01-04.05.2010 |
-50 kg |
7 |
Musialik Alicja |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Warszawa / Józefów |
01-04.05.2010 |
-52 kg |
7 |
Golus Łukasz |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
15-16.05.2010 |
-60 kg |
7 |
Golus Piotr |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
15-16.05.2010 |
-100 kg |
7 |
Foit Grzegorz |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
05.06.2010 |
-66 kg |
7 |
Wolny Oliwia |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
06.06.2010 |
-57 kg |
7 |
Muszyński Seweryn |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
05.06.2010 |
-50 kg |
7 |
Borowicz Paweł |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Mława |
04-05.09.2010 |
-60 kg |
7 |
Bezrączko Agnieszka |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Koszalin |
24-26.09.2010 |
-70 kg |
7 |
Kubieniec Michał |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Koszalin |
24-26.09.2010 |
-73 kg |
7 |
Grabowski Bartłomiej |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Koszalin |
24-26.09.2010 |
OPEN |
7 |
Bezrączko Agnieszka |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Koszalin |
24-26.09.2010 |
OPEN |
7 |
Krzisczyk Agnieszka |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Koszalin |
24-26.09.2010 |
OPEN |
7 |
Kaps Agnieszka |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Luboń |
16-17.10.2010 |
-78 kg |
7 |
Grabowski Bartłomiej |
Superpuchar Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
06.11.2010 |
+100 kg |
7 |
Grabowski Kamil |
Superpuchar Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
06.11.2010 |
+100 kg |
7 |
Krzisczyk Agnieszka |
Superpuchar Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
06.11.2010 |
-70 kg |
7 |
Korfanty Magdalena |
Superpuchar Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
06.11.2010 |
-57 kg |
7 |
Borówka Maciej |
OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Bytom |
13-14.11.2010 |
-50 kg |
7 |
Musialik Alicja |
OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Bytom |
13-14.11.2010 |
-52 kg |
7 |
Nowak Alicja |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
03.10.2010 |
-70 kg |
7 |
Wolny Oliwia |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
03.10.2010 |
-57 kg |
7 |
Skorzec Paweł |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
03.10.2010 |
-90 kg |
7 |
Borówka Maciej |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
02-03.10.2010 |
-50 kg |
7 |
Kłoczko Grzegorz |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Warszawa |
02.10.2010 |
-90 kg |
7 |