Nazwisko | Zawody | Miejsce | Data | Kategoria | Lokata |
Wenzel Aleksandra |
XIV Międzynarodowy Turniej Młodzików U15 |
Kaczory |
25.02.2017 |
-48 kg |
1 |
Nagórski Maciej |
XIV Międzynarodowy Turniej Młodzików U15 |
Kaczory |
25.02.2017 |
-60 kg |
3 |
Kuleczka Mateusz |
XIV Międzynarodowy Turniej Młodzików U15 |
Kaczory |
25.02.2017 |
-46 kg |
1 |
Giembicki Jarosław |
XIV Międzynarodowy Turniej Młodzików U15 |
Kaczory |
25.02.2017 |
-60 kg |
2 |
Czado Patryk |
XIV Międzynarodowy Turniej Młodzików U15 |
Kaczory |
25.02.2017 |
-46 kg |
2 |
Jokiel Nikodem |
XIV Międzynarodowy Turniej Dzieci U11 |
Kaczory |
25.02.2017 |
- kg. |
1 |
Wenzel Martyna |
XIV Międzynarodowy Turniej Dzieci U13 |
Kaczory |
25.02.2017 |
- kg. |
1 |
Szafrańska Oliwia |
XIV Międzynarodowy Turniej Dzieci U13 |
Kaczory |
25.02.2017 |
- kg. |
1 |
Rogala Jan |
XIV Międzynarodowy Turniej Dzieci U13 |
Kaczory |
25.02.2017 |
- kg. |
3 |
Jewtuch Marcin |
XIV Międzynarodowy Turniej Dzieci U13 |
Kaczory |
25.02.2017 |
- kg. |
2 |
Łuczków Piotr |
XIV Międzynarodowy Turniej Dzieci U13 |
Kaczory |
25.02.2017 |
- kg. |
1 |
Hwałek Oskar |
XIV Międzynarodowy Turniej Dzieci U13 |
Kaczory |
25.02.2017 |
- kg. |
0 |
Czechowicz Bruno |
XIV Międzynarodowy Turniej Młodzików U15 |
Kaczory |
25.02.2017 |
-55 kg |
1 |
Rogala Natalia |
XIV Międzynarodowy Turniej Dzieci U9 |
Kaczory |
25.02.2017 |
- kg. |
2 |
Jewtuch Konrad |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Luboń k/Poznania |
11.03.2017 |
-81 kg |
0 |
Kostera Kinga |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-52 kg |
0 |
Wenzel Klaudia |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-52 kg |
7 |
Radzewski Piotr |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-55 kg |
0 |
Kubacki Kajetan |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-60 kg |
0 |
Jewtuch Karol |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-81 kg |
5 |
Nędzyk Weronika |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-57 kg |
1 |
Czado Klaudia |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-57 kg |
7 |
Wenzel Aleksandra |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-48 kg |
1 |
Nawrocka Zofia |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-70 kg |
7 |
Barudin Mikołaj |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-46 kg |
0 |
Czado Patryk |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-46 kg |
0 |
Czechowicz Bruno |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-55 kg |
0 |
Nagórski Maciej |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-60 kg |
0 |
Giembicki Jarosław |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-60 kg |
0 |
Wenzel Aleksandra |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
25-26.03.2017 |
-48 kg |
5 |
Kostera Kinga |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
25-26.03.2017 |
-52 kg |
0 |
Wenzel Klaudia |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
25-26.03.2017 |
-52 kg |
0 |
Nędzyk Weronika |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
25-26.03.2017 |
-57 kg |
7 |
Kubacki Kajetan |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
25-26.03.2017 |
-60 kg |
0 |
Jewtuch Karol |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
25-26.03.2017 |
-81 kg |
5 |
Jewtuch Konrad |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Poznań |
01-02.04.2017 |
-81 kg |
7 |
Kostera Kinga |
OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Gorzów Wielkopolski |
05-06.05.2017 |
-52 kg |
0 |
Nędzyk Weronika |
OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Gorzów Wielkopolski |
05-06.05.2017 |
-57 kg |
7 |
Jewtuch Karol |
OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Gorzów Wielkopolski |
05-06.05.2017 |
-81 kg |
5 |
Jewtuch Konrad |
Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
09.09.2017 |
-81 kg |
5 |
Wenzel Aleksandra |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Poznań |
14-15.10.2017 |
-48 kg |
0 |
Barudin Mikołaj |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Poznań |
14-15.10.2017 |
-46 kg |
0 |
Kuleczka Mateusz |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Poznań |
14-15.10.2017 |
-50 kg |
0 |
Czado Patryk |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Poznań |
14-15.10.2017 |
-50 kg |
0 |
Waehner Wojciech |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Poznań |
14-15.10.2017 |
-55 kg |
0 |
Giembicki Jarosław |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Poznań |
14-15.10.2017 |
-60 kg |
7 |
Nagórski Maciej |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Poznań |
14-15.10.2017 |
-60 kg |
0 |
Czechowicz Bruno |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Poznań |
14-15.10.2017 |
-66 kg |
0 |
Kuleczka Mateusz |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - IV Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
04.11.2017 |
-50 kg |
0 |
Radzewski Piotr |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - IV Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
04.11.2017 |
-55 kg |
0 |
Nędzyk Weronika |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - IV Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
04.11.2017 |
-57 kg |
3 |
Hermański Szymon |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U10 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-33 kg |
1 |
Rogala Natalia |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U10 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-32 kg |
1 |
Giembicki Piotr |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U12 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-39 kg |
5 |
Grześkowiak Adam |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U12 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-48 kg |
1 |
Jewtuch Marcin |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U12 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-51 kg |
1 |
Jokiel Nikodem |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U12 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-36 kg |
3 |
Kubacka Kornelia |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U12 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-33 kg |
3 |
Susid Teodor |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U12 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-42 kg |
5 |
Czado Patryk |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U14 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-55 kg |
2 |
Czechowicz Bruno |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U14 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-66 kg |
2 |
Giembicki Jarosław |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U14 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-66 kg |
1 |
Kuleczka Maja |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U14 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-70 kg |
1 |
Rogala Jan |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U14 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-42 kg |
1 |
Szafrańska Oliwia |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U14 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-44 kg |
1 |
Wenzel Martyna |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U14 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-40 kg |
2 |
Kostera Kinga |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - IV Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
04.11.2017 |
-52 kg |
0 |
Czado Klaudia |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - IV Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
04.11.2017 |
-63 kg |
5 |
Wenzel Klaudia |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - IV Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
04.11.2017 |
-57 kg |
0 |
Jewtuch Konrad |
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów |
Gdynia |
11.11.2017 |
-81 kg |
5 |
Kostera Kinga |
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych |
Gdynia |
11.11.2017 |
-52 kg |
3 |
Wenzel Klaudia |
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych |
Gdynia |
11.11.2017 |
-52 kg |
7 |
Nędzyk Weronika |
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych |
Gdynia |
11.11.2017 |
-57 kg |
3 |
Radzewski Piotr |
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych |
Gdynia |
11.11.2017 |
-55 kg |
0 |
Barudin Mikołaj |
XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików |
Gdynia |
12.11.2017 |
-46 kg |
0 |
Kuleczka Mateusz |
XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików |
Gdynia |
12.11.2017 |
-50 kg |
0 |
Giembicki Jarosław |
XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików |
Gdynia |
12.11.2017 |
-66 kg |
0 |
Nagórski Maciej |
XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików |
Gdynia |
12.11.2017 |
-66 kg |
0 |