Nazwisko | Zawody | Miejsce | Data | Kategoria | Lokata |
Baranowski Dawid |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
19.03.2016 |
-42 kg. |
0 |
Hase Paweł |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
19.03.2016 |
-46 kg. |
0 |
Jarosik Kacper |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
19.03.2016 |
-60 kg. |
0 |
Kasiński Adrian |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
19.03.2016 |
-60 kg. |
0 |
Pietras Dawid |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
19.03.2016 |
-46 kg. |
0 |
Stasiak Zofia |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
19.03.2016 |
-52 kg. |
0 |
Stawiński Patryk |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
19.03.2016 |
-38 kg. |
0 |
Stokłosa Natalia |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
19.03.2016 |
-40 kg. |
3 |
Jarkowska Magdalena |
Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
20.03.2016 |
-63 kg. |
3 |
Stokłosa Natalia |
Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
20.03.2016 |
-40 kg. |
2 |
Zarovetskyi Bohdan |
Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
20.03.2016 |
-73 kg. |
0 |
Jarkowska Magdalena |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Piła |
09-10.04.2016 |
-63 kg. |
1 |
Stokłosa Natalia |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Piła |
09-10.04.2016 |
-40 kg. |
2 |
Zarovetskyi Bohdan |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Piła |
09-10.04.2016 |
-66 kg. |
0 |
Kasiński Adrian |
International Judo League U15 |
Bytom |
28-29.05.2016 |
-55 kg |
7 |
Pacyna Hubert |
International Judo League U13 |
Bytom |
28-29.05.2016 |
-55 kg |
4 |
Jarosik Krystian |
International Judo League U11 |
Bytom |
28-29.05.2016 |
-30 kg |
3 |
Stokłosa Natalia |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Elbląg |
14-15.05.2016 |
-40 kg. |
5 |
Jarkowska Magdalena |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Elbląg |
14-15.05.2016 |
-63 kg. |
5 |
Jarosik Kacper |
International Judo League U15 |
Bytom |
28-29.05.2016 |
-60 kg |
7 |
Lewandowski Kamil |
International Judo League U11 |
Bytom |
28-29.05.2016 |
-27 kg |
3 |
Grzywa Antoni |
International Judo League U11 |
Bytom |
28-29.05.2016 |
-25 kg |
5 |
Majchrzak Daria |
International Judo League U11 |
Bytom |
28-29.05.2016 |
-34 kg |
1 |
Kowal Aleksandra |
International Judo League U11 |
Bytom |
28-29.05.2016 |
-31 kg |
3 |
Stokłosa Natalia |
International Judo League U15 |
Bytom |
28-29.05.2016 |
-40 kg |
1 |
Książkiewicz Alicja |
Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016 U11 |
Nowa Sól |
18.06.2016 |
-28 kg |
3 |
Jaworowski Dariusz |
International Judo League U11 |
Bytom |
28-29.05.2016 |
-46 kg |
3 |
Cichomski Jakub |
International Judo League U11 |
Bytom |
28-29.05.2016 |
+51 kg |
1 |
Kasiński Adrian |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
04.06.2016 |
-55 kg. |
0 |
Jarosik Kacper |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
04.06.2016 |
-60 kg. |
0 |
Hase Paweł |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
04.06.2016 |
-46 kg. |
0 |
Cichomski Jakub |
Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016 U11 |
Nowa Sól |
18.06.2016 |
+51 kg |
3 |
Cichomski Jakub |
Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016 U13 |
Nowa Sól |
18.06.2016 |
-60 kg |
5 |
Lewandowski Kamil |
Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016 U9 |
Nowa Sól |
19.06.2016 |
-26 kg |
1 |
Jarosik Krystian |
Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016 U11 |
Nowa Sól |
18.06.2016 |
-30 kg |
0 |
Pacyna Hubert |
Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016 U13 |
Nowa Sól |
18.06.2016 |
-55 kg |
7 |
Książkiewicz Tadeusz |
Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016 U11 |
Nowa Sól |
18.06.2016 |
-30 kg |
0 |
Lewandowski Kamil |
Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016 U11 |
Nowa Sól |
18.06.2016 |
-27 kg |
7 |
Hase Paweł |
Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" |
Nowa Sól |
18.06.2016 |
-46 kg. |
0 |
Jarosik Kacper |
Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" |
Nowa Sól |
18.06.2016 |
-60 kg. |
0 |
Kasiński Adrian |
Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" |
Nowa Sól |
18.06.2016 |
-55 kg. |
0 |
Stokłosa Natalia |
Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" |
Nowa Sól |
18.06.2016 |
-40 kg. |
3 |
Książkiewicz Alicja |
International Judo League U11 |
Opole |
12.03.2016 |
-28 kg |
7 |
Pepłowska Maria |
International Judo League U11 |
Opole |
12.03.2016 |
-31 kg |
2 |
Majchrzak Daria |
International Judo League U11 |
Opole |
12.03.2016 |
-31 kg |
5 |
Pepłowska Maria |
International Judo League U11 |
Opole |
12.03.2016 |
-34 kg |
5 |
Książkiewicz Tadeusz |
International Judo League U11 |
Opole |
12.03.2016 |
-30 kg |
5 |
Jurek Damian |
International Judo League U11 |
Opole |
12.03.2016 |
-33 kg |
2 |
Kuźma Beniamin |
International Judo League U11 |
Opole |
12.03.2016 |
-36 kg |
3 |
Koziński Grzegorz |
International Judo League U11 |
Opole |
12.03.2016 |
-36 kg |
7 |
Cichomski Jakub |
International Judo League U11 |
Opole |
12.03.2016 |
+51 kg |
1 |
Pacyna Hubert |
International Judo League U13 |
Opole |
12.03.2016 |
-55 kg |
5 |
Cichomski Jakub |
International Judo League U13 |
Opole |
12.03.2016 |
-60 kg |
1 |
Stokłosa Natalia |
International Judo League U15 |
Opole |
12.03.2016 |
-40 kg |
2 |
Pepłowski Jakub |
International Judo League U15 |
Opole |
12.03.2016 |
-38 kg |
7 |
Jarosik Kacper |
International Judo League U15 |
Opole |
12.03.2016 |
-60 kg |
2 |
Kasiński Adrian |
International Judo League U15 |
Opole |
12.03.2016 |
-66 kg |
3 |
Matusiak Konrad |
Grand Prix Łodzi - IJL U13 |
Łódź |
01.10.2016 |
-46 kg |
7 |
Czajkowski Mateusz |
Grand Prix Łodzi - IJL U11 |
Łódź |
01.10.2016 |
-33 kg |
0 |
Pawłowski Piotr |
Grand Prix Łodzi - IJL U11 |
Łódź |
01.10.2016 |
-33 kg |
5 |
Chrobot Miłosz |
Grand Prix Łodzi - IJL U11 |
Łódź |
01.10.2016 |
-33 kg |
0 |
Książkiewicz Tadeusz |
Grand Prix Łodzi - IJL U11 |
Łódź |
01.10.2016 |
-33 kg |
5 |
Kuts Bohdan |
Grand Prix Łodzi - IJL U13 |
Łódź |
01.10.2016 |
-42 kg |
1 |
Fedyn Artur |
Grand Prix Łodzi - IJL U11 |
Łódź |
01.10.2016 |
-33 kg |
0 |
Ceterowski Bartosz |
Grand Prix Łodzi - IJL U11 |
Łódź |
01.10.2016 |
-33 kg |
0 |
Jarosik Krystian |
Grand Prix Łodzi - IJL U11 |
Łódź |
01.10.2016 |
-30 kg |
5 |
Wosiek Jan |
Grand Prix Łodzi - IJL U11 |
Łódź |
01.10.2016 |
-30 kg |
0 |
Stefański Jakub |
Grand Prix Łodzi - IJL U13 |
Łódź |
01.10.2016 |
-39 kg |
7 |
Sikorski Oliwier |
Grand Prix Łodzi - IJL U11 |
Łódź |
01.10.2016 |
-27 kg |
3 |
Kacprzak Adrian |
Grand Prix Łodzi - IJL U11 |
Łódź |
01.10.2016 |
-27 kg |
7 |
Antkowicz Katarzyna |
Grand Prix Łodzi - IJL U11 |
Łódź |
01.10.2016 |
-41 kg |
7 |
Kowal Aleksandra |
Grand Prix Łodzi - IJL U11 |
Łódź |
01.10.2016 |
-31 kg |
5 |
Książkiewicz Alicja |
Grand Prix Łodzi - IJL U11 |
Łódź |
01.10.2016 |
-28 kg |
7 |
Mokros Bartłomiej |
Grand Prix Łodzi - IJL U9 |
Łódź |
01.10.2016 |
+47 kg |
3 |
Plichta Mateusz |
Grand Prix Łodzi - IJL U9 |
Łódź |
01.10.2016 |
-44 kg |
3 |
Maliszewski Robert |
Grand Prix Łodzi - IJL U9 |
Łódź |
01.10.2016 |
+47 kg |
1 |
Stokłosa Natalia |
Grand Prix Łodzi - IJL U15 |
Łódź |
01.10.2016 |
-40 kg |
1 |
Jaworowski Dariusz |
Grand Prix Łodzi - IJL U9 |
Łódź |
01.10.2016 |
-44 kg |
1 |
Lewitin Eryk |
Grand Prix Łodzi - IJL U9 |
Łódź |
01.10.2016 |
-44 kg |
2 |
Kowalczyk Dawid |
Grand Prix Łodzi - IJL U9 |
Łódź |
01.10.2016 |
-40 kg |
3 |
Koziński Grzegorz |
Grand Prix Łodzi - IJL U9 |
Łódź |
01.10.2016 |
-36 kg |
1 |
Kierski Wojciech |
Grand Prix Łodzi - IJL U9 |
Łódź |
01.10.2016 |
-36 kg |
5 |
Stokłosa Natalia |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
24-25.09.2016 |
-40 kg |
2 |
Hase Paweł |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
24-25.09.2016 |
-42 kg |
0 |
Kasiński Adrian |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
24-25.09.2016 |
-55 kg |
0 |
Jarosik Kacper |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
24-25.09.2016 |
-60 kg |
0 |
Stokłosa Natalia |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
24-25.09.2016 |
-40 kg |
3 |
Antkowicz Katarzyna |
Panda Cup - International Judo League U11 |
Warszawa |
15-16.10.2016 |
-41 kg |
5 |
Cichomski Jakub |
Panda Cup - International Judo League U11 |
Warszawa |
15-16.10.2016 |
+51 kg |
1 |
Czajkowska Gabriela |
Panda Cup - International Judo League U11 |
Warszawa |
15-16.10.2016 |
-31 kg |
7 |
Czajkowski Mateusz |
Panda Cup - International Judo League U11 |
Warszawa |
15-16.10.2016 |
-30 kg |
0 |
Dominiak Kacper |
Panda Cup - International Judo League U11 |
Warszawa |
15-16.10.2016 |
-39 kg |
5 |
Grzywa Antoni |
Panda Cup - International Judo League U11 |
Warszawa |
15-16.10.2016 |
-25 kg |
3 |
Jarosik Krystian |
Panda Cup - International Judo League U11 |
Warszawa |
15-16.10.2016 |
-30 kg |
0 |
Jaworowski Dariusz |
Panda Cup - International Judo League U11 |
Warszawa |
15-16.10.2016 |
-46 kg |
3 |
Kaźmierczak Kacper |
Panda Cup - International Judo League U11 |
Warszawa |
15-16.10.2016 |
-42 kg |
4 |
Kowal Aleksandra |
Panda Cup - International Judo League U11 |
Warszawa |
15-16.10.2016 |
-31 kg |
0 |
Koziński Grzegorz |
Panda Cup - International Judo League U11 |
Warszawa |
15-16.10.2016 |
-36 kg |
0 |
Książkiewicz Alicja |
Panda Cup - International Judo League U11 |
Warszawa |
15-16.10.2016 |
-28 kg |
0 |
Książkiewicz Tadeusz |
Panda Cup - International Judo League U11 |
Warszawa |
15-16.10.2016 |
-33 kg |
0 |
Lewandowski Kamil |
Panda Cup - International Judo League U11 |
Warszawa |
15-16.10.2016 |
-30 kg |
0 |
Mokros Bartłomiej |
Panda Cup - International Judo League U11 |
Warszawa |
15-16.10.2016 |
+51 kg |
5 |
Sikorski Oliwier |
Panda Cup - International Judo League U11 |
Warszawa |
15-16.10.2016 |
-27 kg |
0 |
Surowiński Casper |
Panda Cup - International Judo League U11 |
Warszawa |
15-16.10.2016 |
-33 kg |
0 |
Wielgusiak Karol |
Panda Cup - International Judo League U11 |
Warszawa |
15-16.10.2016 |
-30 kg |
0 |
Cichomski Jakub |
Panda Cup - International Judo League U13 |
Warszawa |
15-16.10.2016 |
-60 kg |
1 |
Kuts Bohdan |
Panda Cup - International Judo League U13 |
Warszawa |
15-16.10.2016 |
-42 kg |
1 |
Stefański Jakub |
Panda Cup - International Judo League U13 |
Warszawa |
15-16.10.2016 |
-39 kg |
7 |
Cherednichenko Mark |
Panda Cup - International Judo League U15 |
Warszawa |
15-16.10.2016 |
-55 kg |
3 |
Halstian Edgar |
Panda Cup - International Judo League U15 |
Warszawa |
15-16.10.2016 |
-55 kg |
5 |
Hase Paweł |
Panda Cup - International Judo League U15 |
Warszawa |
15-16.10.2016 |
-42 kg |
3 |
Kasiński Adrian |
Panda Cup - International Judo League U15 |
Warszawa |
15-16.10.2016 |
-55 kg |
7 |
Kuts Bohdan |
Panda Cup - International Judo League U15 |
Warszawa |
15-16.10.2016 |
-42 kg |
1 |
Mykhailenko Dmytro |
Panda Cup - International Judo League U15 |
Warszawa |
15-16.10.2016 |
-38 kg |
1 |
Nebotov Serhii |
Panda Cup - International Judo League U15 |
Warszawa |
15-16.10.2016 |
-55 kg |
1 |
Tarasenko Yevhen |
Panda Cup - International Judo League U15 |
Warszawa |
15-16.10.2016 |
-46 kg |
3 |
Terehov Ivan |
Panda Cup - International Judo League U15 |
Warszawa |
15-16.10.2016 |
-60 kg |
1 |
Hase Paweł |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
08-09.10.2016 |
-42 kg |
0 |
Jarosik Kacper |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
08-09.10.2016 |
-60 kg |
0 |
Kasiński Adrian |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
08-09.10.2016 |
-55 kg |
0 |
Stokłosa Natalia |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
08-09.10.2016 |
-40 kg |
1 |
Kuriata Bartłomiej |
Panda Cup - International Judo League U13 |
Warszawa |
15-16.10.2016 |
-42 kg |
0 |
Matusiak Konrad |
Panda Cup - International Judo League U13 |
Warszawa |
15-16.10.2016 |
-46 kg |
3 |
Orłowski Patryk |
Grand Prix Łodzi - IJL U9 |
Łódź |
01.10.2016 |
-32 kg |
5 |
Matejun Dawid |
Grand Prix Łodzi - IJL U9 |
Łódź |
01.10.2016 |
-32 kg |
3 |
Surowiński Casper |
Grand Prix Łodzi - IJL U9 |
Łódź |
01.10.2016 |
-32 kg |
5 |
Mroczkowski Jan |
Grand Prix Łodzi - IJL U9 |
Łódź |
01.10.2016 |
-29 kg |
5 |
Wielgusiak Karol |
Grand Prix Łodzi - IJL U9 |
Łódź |
01.10.2016 |
-29 kg |
3 |
Wochna Szymon |
Grand Prix Łodzi - IJL U9 |
Łódź |
01.10.2016 |
-29 kg |
5 |
Lewandowski Kamil |
Grand Prix Łodzi - IJL U9 |
Łódź |
01.10.2016 |
-27 kg |
1 |
Kozłowski Antoni |
Grand Prix Łodzi - IJL U9 |
Łódź |
01.10.2016 |
-27 kg |
5 |
Mariański Mikołaj |
Grand Prix Łodzi - IJL U9 |
Łódź |
01.10.2016 |
-27 kg |
5 |
Kłos Szymon |
Grand Prix Łodzi - IJL U9 |
Łódź |
01.10.2016 |
-27 kg |
3 |
Sikorski Nikolas |
Grand Prix Łodzi - IJL U9 |
Łódź |
01.10.2016 |
-26 kg |
7 |
Grzywa Antoni |
Grand Prix Łodzi - IJL U9 |
Łódź |
01.10.2016 |
-26 kg |
3 |
Stępień Aleksander |
Grand Prix Łodzi - IJL U9 |
Łódź |
01.10.2016 |
-21 kg |
3 |
Czajkowska Gabriela |
Grand Prix Łodzi - IJL U9 |
Łódź |
01.10.2016 |
-31 kg |
3 |
Stokłosa Natalia |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Młodszych |
Oleśnica |
15.10.2016 |
-40 kg |
1 |
Mykhailenko Dmytro |
Grand Prix Łodzi - IJL U15 |
Łódź |
01.10.2016 |
-38 kg |
1 |
Kuts Bohdan |
Grand Prix Łodzi - IJL U15 |
Łódź |
01.10.2016 |
-42 kg |
5 |
Hase Paweł |
Grand Prix Łodzi - IJL U15 |
Łódź |
01.10.2016 |
-42 kg |
7 |
Tarasenko Yevhen |
Grand Prix Łodzi - IJL U15 |
Łódź |
01.10.2016 |
-46 kg |
3 |
Halstian Edgar |
Grand Prix Łodzi - IJL U15 |
Łódź |
01.10.2016 |
-55 kg |
5 |
Tarasiuk Davyd |
Grand Prix Łodzi - IJL U15 |
Łódź |
01.10.2016 |
-55 kg |
3 |
Nebotov Serhii |
Grand Prix Łodzi - IJL U15 |
Łódź |
01.10.2016 |
-55 kg |
1 |
Kasiński Adrian |
Grand Prix Łodzi - IJL U15 |
Łódź |
01.10.2016 |
-55 kg |
7 |
Terehov Ivan |
Grand Prix Łodzi - IJL U15 |
Łódź |
01.10.2016 |
-60 kg |
1 |
Jarosik Kacper |
Grand Prix Łodzi - IJL U15 |
Łódź |
01.10.2016 |
-60 kg |
3 |
Cichomski Jakub |
Grand Prix Łodzi - IJL U13 |
Łódź |
01.10.2016 |
-60 kg |
2 |
Matejun Konrad |
Grand Prix Łodzi - IJL U13 |
Łódź |
01.10.2016 |
-60 kg |
3 |
Cichomski Jakub |
Grand Prix Łodzi - IJL U11 |
Łódź |
01.10.2016 |
+51 kg |
1 |
Koziara Kacper |
Grand Prix Łodzi - IJL U11 |
Łódź |
01.10.2016 |
-51 kg |
4 |
Placek Kornel |
Grand Prix Łodzi - IJL U11 |
Łódź |
01.10.2016 |
-51 kg |
3 |
Szymański Radzimir |
Grand Prix Łodzi - IJL U11 |
Łódź |
01.10.2016 |
-51 kg |
5 |
Kaźmierczak Kacper |
Grand Prix Łodzi - IJL U11 |
Łódź |
01.10.2016 |
-42 kg |
3 |
Ochocki Wiktor |
Grand Prix Łodzi - IJL U11 |
Łódź |
01.10.2016 |
-39 kg |
0 |
Hekner Mateusz |
Grand Prix Łodzi - IJL U11 |
Łódź |
01.10.2016 |
-39 kg |
0 |
Dominiak Kacper |
Grand Prix Łodzi - IJL U11 |
Łódź |
01.10.2016 |
-39 kg |
0 |
Wiaderek Jakub |
Grand Prix Łodzi - IJL U11 |
Łódź |
01.10.2016 |
-36 kg |
0 |
Lewandowski Kamil |
International Judo League U9 |
Jasło |
5.03.2016 |
-26 kg |
3 |
Surowiński Casper |
International Judo League U9 |
Jasło |
5.03.2016 |
-28 kg |
5 |
Książkiewicz Alicja |
International Judo League U11 |
Jasło |
5.03.2016 |
-25 kg |
5 |
Majchrzak Daria |
International Judo League U11 |
Jasło |
5.03.2016 |
-31 kg |
5 |
Kowal Aleksandra |
International Judo League U11 |
Jasło |
5.03.2016 |
-31 kg |
5 |
Pepłowska Maria |
International Judo League U11 |
Jasło |
5.03.2016 |
-34 kg |
2 |
Książkiewicz Tadeusz |
International Judo League U11 |
Jasło |
5.03.2016 |
-30 kg |
3 |
Jurek Damian |
International Judo League U11 |
Jasło |
5.03.2016 |
-33 kg |
3 |
Cichomski Jakub |
International Judo League U11 |
Jasło |
5.03.2016 |
+51 kg |
1 |
Stawiński Patryk |
International Judo League U13 |
Jasło |
5.03.2016 |
-39 kg |
2 |
Stawiński Patryk |
International Judo League U13 |
Jasło |
5.03.2016 |
-42 kg |
3 |
Pepłowski Jakub |
International Judo League U13 |
Jasło |
5.03.2016 |
-42 kg |
5 |
Matusiak Konrad |
International Judo League U13 |
Jasło |
5.03.2016 |
-42 kg |
5 |
Pacyna Hubert |
International Judo League U13 |
Jasło |
5.03.2016 |
-55 kg |
4 |
Cichomski Jakub |
International Judo League U13 |
Jasło |
5.03.2016 |
-60 kg |
3 |
Baranowski Dawid |
International Judo League U15 |
Jasło |
5.03.2016 |
-42 kg |
7 |
Grawiński Marcin |
International Judo League U15 |
Jasło |
5.03.2016 |
-42 kg |
7 |
Jarosik Kacper |
International Judo League U15 |
Jasło |
5.03.2016 |
-60 kg |
2 |
Kasiński Adrian |
International Judo League U15 |
Jasło |
5.03.2016 |
-60 kg |
5 |
Kasiński Adrian |
Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano |
Poznań |
30.10.2016 |
-55 kg |
7 |
Hase Paweł |
Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano |
Poznań |
30.10.2016 |
-42 kg |
0 |
Stokłosa Natalia |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - VIII Memoriał Jigoro Kano |
Poznań |
30.10.2016 |
-40 kg |
3 |
Lewandowski Kamil |
III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 |
Warszawa |
05.11.2016 |
-28 kg |
3 |
Plichta Mateusz |
III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 |
Warszawa |
05.11.2016 |
+35 kg |
3 |
Stokłosa Natalia |
OPP Juniorek i Juniorów Mł. (Memoriał J. Wiśniewskiego) |
Bytom |
05.11.2016 |
-40 kg |
1 |
Hase Paweł |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
12.11.2016 |
-42 kg |
7 |
Kasiński Adrian |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
12.11.2016 |
-55 kg |
0 |
Stokłosa Natalia |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
12.11.2016 |
-40 kg |
2 |
Stokłosa Natalia |
Judo Baltic Cup - U17 |
Gdynia |
20.11.2016 |
-40 kg |
1 |