Nazwisko | Zawody | Miejsce | Data | Kategoria | Lokata |
Stępień Mateusz |
IX Ogólnopolski Turniej Judo - U12 (2010-2011) |
Tuliszków |
06.03.2021 |
- kg. |
5 |
Zielińska Aleksandra |
IX Ogólnopolski Turniej Judo - U12 (2010-2011) |
Tuliszków |
06.03.2021 |
- kg. |
1 |
Draniewicz Tymoteusz |
IX Ogólnopolski Turniej Judo - U14 (2008-2009) |
Tuliszków |
06.03.2021 |
-55 kg |
5 |
Stępień Aleksander |
IX Ogólnopolski Turniej Judo - U14 (2008-2009) |
Tuliszków |
06.03.2021 |
-38 kg |
3 |
Mikołajczyk Alan |
IX Ogólnopolski Turniej Judo - U16 (2006-2007) |
Tuliszków |
06.03.2021 |
-73 kg |
7 |
Grzywa Antoni |
IX Ogólnopolski Turniej Judo - U14 (2008-2009) |
Tuliszków |
06.03.2021 |
-55 kg |
0 |
Zielińska Aleksandra |
Ogólnopolski Turniej Judo - U12 (2010-2011) |
Grodzisk Mazowiecki |
05.06.2021 |
-27 kg |
1 |
Zielińska Aleksandra |
SameJudo Cup 5- 2011 |
Marki |
08.05.2021 |
-29 kg |
1 |
Stępień Aleksander |
XIII Otwarte Mistrzostwa Kutna U 14 (2008-2009) |
Kutno |
15.05.2021 |
-38 kg |
0 |
Stępień Mateusz |
XIII Otwarte Mistrzostwa Kutna U 12 (2010-2011) |
Kutno |
15.05.2021 |
-34 kg |
2 |
Łowicki Antoni |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U10 (2012-2013) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
- kg. |
5 |
Halbina Karol |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U10 (2012-2013) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
- kg. |
4 |
Kubka Paweł |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U10 (2012-2013) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
- kg. |
1 |
Kowalewski Mikołaj |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U10 (2012-2013) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
- kg. |
4 |
Strzyżewski Emil |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U10 (2012-2013) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
- kg. |
5 |
Buss Aleksander |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U12 (2010-2011) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
-38 kg |
5 |
Kotusiewicz Jan |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U12 (2010-2011) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
-66 kg |
3 |
Stępień Mateusz |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U12 (2010-2011) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
-36 kg |
0 |
Zielińska Aleksandra |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U12 (2010-2011) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
-31 kg |
1 |
Lewandowski Kamil |
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U14 (2008-2009) |
Nowa Wieś |
16.10.2021 |
-60 kg |
1 |
Lewandowski Kamil |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U14 (2008-2009) |
Warszawa |
23.10.2021 |
-60 kg |
2 |
Lewandowski Kamil |
Turniej Judo Dzieci U14 (2008-2009) |
Sochaczew |
13.11.2021 |
-60 kg |
1 |
Kołacz Marek |
Turniej Judo Dzieci U12 (2010-2011) |
Sochaczew |
13.11.2021 |
-46 kg |
7 |
Kowalski Antoni |
Turniej Judo Dzieci U12 (2010-2011) |
Sochaczew |
13.11.2021 |
-42 kg |
3 |
Surowiński Colin |
Turniej Judo Dzieci U12 (2010-2011) |
Sochaczew |
13.11.2021 |
-46 kg |
5 |
Zielińska Aleksandra |
Turniej Judo Dzieci U12 (2010-2011) |
Sochaczew |
13.11.2021 |
-30 kg |
1 |
Banach Jędrzej |
Turniej Judo Dzieci U10 (2012-2013) |
Sochaczew |
13.11.2021 |
-46 kg |
2 |
Kowalewski Mikołaj |
Turniej Judo Dzieci U10 (2012-2013) |
Sochaczew |
13.11.2021 |
-30 kg |
2 |
Strzyżewski Emil |
Turniej Judo Dzieci U10 (2012-2013) |
Sochaczew |
13.11.2021 |
-33 kg |
4 |
Mitko-Staworzyński Tomasz |
Turniej Judo Dzieci U12 (2010-2011) |
Sochaczew |
13.11.2021 |
-36 kg |
5 |
Surowiński Casper |
Turniej Judo Dzieci U14 (2008-2009) |
Sochaczew |
13.11.2021 |
-55 kg |
2 |
Kierski Radosław |
Turniej Judo Dzieci U14 (2008-2009) |
Sochaczew |
13.11.2021 |
-73 kg |
1 |
Kubka Paweł |
Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci (2012-2013) |
Skierniewice |
21.11.2021 |
- kg. |
3 |
Surowiński Colin |
Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci (2010-2011) |
Skierniewice |
21.11.2021 |
- kg. |
3 |
Jaworowski Dariusz |
Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci (2008-2009) |
Skierniewice |
21.11.2021 |
- kg. |
3 |
Lewandowski Kamil |
Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci (2008-2009) |
Skierniewice |
21.11.2021 |
- kg. |
2 |
Surowiński Casper |
Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci (2008-2009) |
Skierniewice |
21.11.2021 |
- kg. |
3 |
Zielińska Aleksandra |
Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci (2010-2011) |
Skierniewice |
21.11.2021 |
- kg. |
1 |