Nazwisko | Zawody | Miejsce | Data | Kategoria | Lokata |
Wiśniewski Wiktor |
Ikizama Cup Piaseczno U16 |
Piaseczno |
10.02.2018 |
-46 kg |
5 |
Świdwa Robert |
Ikizama Cup Piaseczno U14 |
Piaseczno |
10.02.2018 |
-42 kg |
5 |
Pietrzak Gabriela |
Ikizama Cup Piaseczno U14 |
Piaseczno |
10.02.2018 |
-37 kg |
5 |
Pietraszewski Jędrzej |
Ikizama Cup Piaseczno U14 |
Piaseczno |
10.02.2018 |
-55 kg |
5 |
Marchel Aleksander |
Ikizama Cup Piaseczno U14 |
Piaseczno |
10.02.2018 |
-36 kg |
5 |
Nowak Antoni |
Ikizama Cup Piaseczno U12 |
Piaseczno |
10.02.2018 |
-28 kg |
5 |
Woźniak Mateusz |
Ikizama Cup Piaseczno U10 |
Piaseczno |
10.02.2018 |
-24 kg |
5 |
Strzeżek Mikołaj |
Ikizama Cup Piaseczno U10 |
Piaseczno |
10.02.2018 |
-34 kg |
5 |
Jesionek Zuzanna |
Turniej Małego Mistrza U11 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-30 kg |
5 |
Kurowski Krystian |
Turniej Małego Mistrza U9 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-22 kg |
5 |
Paterek Miłosz |
Turniej Małego Mistrza U13 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-50 kg |
5 |
Sarnowski Mikołaj |
Turniej Małego Mistrza U11 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-24 kg |
5 |
Kaleta Oskar |
I Liga WOM Funny Judo 2018 U8 |
Mysiadło |
04.02.2018 |
- kg. |
5 |
Wąsowski Antoni |
Ikizama Cup Piaseczno U12 |
Piaseczno |
10.02.2018 |
-34 kg |
5 |
Cieczkiewicz Natalia |
Ikizama Cup Piaseczno U12 |
Piaseczno |
10.02.2018 |
-31 kg |
5 |
Manowski Mikołaj |
XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 |
Mysiadło |
03.02.2018 |
-35 kg |
5 |
Woyciechowski Aleksander |
XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 |
Mysiadło |
03.02.2018 |
-42 kg |
5 |
Mydlarski Adam |
Ikizama Cup Piaseczno U10 |
Piaseczno |
10.02.2018 |
-31 kg |
5 |
Witecki Patryk |
XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 |
Mysiadło |
03.02.2018 |
-50 kg |
5 |
Synejko Dawid |
XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U16 |
Mysiadło |
03.02.2018 |
-38 kg |
5 |
Szczerba Borys |
XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 |
Mysiadło |
03.02.2018 |
-38 kg |
5 |
Wałęsa Alicja |
XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 |
Mysiadło |
03.02.2018 |
-40 kg |
5 |
Węgrzynek Mateusz |
I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 |
Mysiadło |
04.02.2018 |
- kg. |
5 |
Baranowska Zuzanna |
XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 |
Mysiadło |
03.02.2018 |
-40 kg |
5 |
Karpiński Kamil |
Ikizama Cup Piaseczno U12 |
Piaseczno |
10.02.2018 |
-26 kg |
5 |
Markiewicz Amelia |
Turniej Małego Mistrza U9 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-22 kg |
5 |
Olszańska Zuzanna |
Turniej Małego Mistrza U9 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-20 kg |
5 |
Karpiński Kamil |
Turniej Małego Mistrza U11 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-26 kg |
5 |
Piwowar Pola |
Turniej Małego Mistrza U11 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-33 kg |
5 |
Zawadzki Filip |
Turniej Małego Mistrza U11 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-28 kg |
5 |
Gwizdała Piotr |
Turniej Małego Mistrza U9 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-30 kg |
5 |
Cieślak Aleksander |
Turniej Małego Mistrza U9 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-26 kg |
5 |
Kalata Oliwier |
Turniej Małego Mistrza U9 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-25 kg |
5 |
Wałęsa Wiktoria |
Turniej Małego Mistrza U11 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-40 kg |
5 |
Jaremko Kamil |
Turniej Małego Mistrza U13 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-35 kg |
5 |
Piątkowski Adam |
Turniej Małego Mistrza U13 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-33 kg |
5 |
Pietraszewski Jędrzej |
Turniej Małego Mistrza U13 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-55 kg |
5 |
Skiepko Karol |
Turniej Małego Mistrza U9 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-24 kg |
5 |
Baranowska Zuzanna |
Turniej Małego Mistrza U13 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-40 kg |
5 |
Pawłowska Malwina |
Turniej Małego Mistrza U9 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-24 kg |
5 |
Jesionek Zuzanna |
SameJudo Cup U11 |
Marki |
25.03.2018 |
-33 kg |
5 |
Mahmeed Vincent |
SameJudo Cup U13 - chłopcy |
Marki |
24.03.2018 |
-50 kg |
5 |
Romaniuk Dawid |
II Liga WOM Funny Judo 2018 U9 |
Warszawa |
17.03.2018 |
- kg. |
5 |
Krusiński Wiktor |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 |
Warszawa |
18.03.2018 |
-46 kg |
5 |
Szczerba Borys |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 |
Warszawa |
18.03.2018 |
-36 kg |
5 |
Wałęsa Alicja |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 |
Warszawa |
18.03.2018 |
-40 kg |
5 |
Świątkiewicz Julia |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Bytom |
16-17.03.2018 |
+78 kg |
5 |
Fryska Aleksander |
SameJudo Cup U11 |
Marki |
25.03.2018 |
-29 kg |
5 |
Jaremko Kamil |
SameJudo Cup U13 - chłopcy |
Marki |
24.03.2018 |
-36 kg |
5 |
Pietraszewski Jędrzej |
SameJudo Cup U13 - chłopcy |
Marki |
24.03.2018 |
-55 kg |
5 |
Pietrzak Gabriela |
SameJudo Cup U13 - dziewczęta |
Marki |
24.03.2018 |
-38 kg |
5 |
Dudek Mikołaj |
SameJudo Cup U12 - chłopcy |
Marki |
25.03.2018 |
-36 kg |
5 |
Wojdak Wiktoria |
SameJudo Cup U11 |
Marki |
25.03.2018 |
-33 kg |
5 |
Borucki Alan |
SameJudo Cup U10 |
Marki |
24.03.2018 |
-38 kg |
5 |
Niezgoda Celia |
SameJudo Cup U9 |
Marki |
25.03.2018 |
-31 kg |
5 |
Kalata Oskar |
SameJudo Cup U8 |
Marki |
24.03.2018 |
- kg. |
5 |
Cieślak Aleksander |
SameJudo Cup U8 |
Marki |
24.03.2018 |
- kg. |
5 |
Cieślak Wiktoria |
SameJudo Cup U13 - dziewczęta |
Marki |
24.03.2018 |
-55 kg |
5 |
Kubiak Piotr |
SameJudo Cup U8 |
Marki |
24.03.2018 |
- kg. |
5 |
Manowski Mikołaj |
SameJudo Cup U13 - chłopcy |
Marki |
24.03.2018 |
-36 kg |
5 |
Woyciechowski Aleksander |
SameJudo Cup U13 - chłopcy |
Marki |
24.03.2018 |
-42 kg |
5 |
Zabłocki Krzysztof |
SameJudo Cup U10 |
Marki |
24.03.2018 |
-23 kg |
5 |
Pasieczyński Hubert |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych (limity do OOM) |
Szczyrk |
15.04.2018 |
-66 kg |
5 |
Baranowski Tymoteusz |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U16 |
Warszawa |
28.04.2018 |
-55 kg |
5 |
rybarczyk michał |
Eliminacje Regionu II do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży |
Warszawa |
12.05.2018 |
-73 kg |
5 |
Bardian Hubert |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików |
Sochaczew |
16.09.2018 |
-55 kg |
5 |
Wiśniewski Marcel |
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki I krok U12 |
Warszawa |
04.11.2018 |
-39 kg |
5 |
Paterek Lena |
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki I krok U10 |
Warszawa |
04.11.2018 |
+37 kg |
5 |
Pindelska Natalia |
III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 |
Warszawa |
14.10.2018 |
-37 kg |
5 |
Witecki Patryk |
Memoriał Grzegorza Malika U14 |
Warszawa |
07.10.2018 |
-55 kg |
5 |
Sawicki Marek |
Memoriał Grzegorza Malika U14 |
Warszawa |
07.10.2018 |
-50 kg |
5 |
Wałęsa Wiktoria |
Memoriał Grzegorza Malika U12 |
Warszawa |
07.10.2018 |
-40 kg |
5 |
Manowski Mikołaj |
Memoriał Grzegorza Malika U14 |
Warszawa |
07.10.2018 |
-39 kg |
5 |
Pietraszewski Jędrzej |
Memoriał Grzegorza Malika U14 |
Warszawa |
07.10.2018 |
-55 kg |
5 |
Suska Kamil |
XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U14 |
Sochaczew |
17.11.2018 |
-66 kg |
5 |
Cieślak Aleksander |
III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U8 |
Warszawa |
14.10.2018 |
-30 kg |
5 |
Marchel Zuzanna |
III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 |
Warszawa |
14.10.2018 |
-27 kg |
5 |
Rączka Kacper |
III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U8 |
Warszawa |
14.10.2018 |
-28 kg |
5 |
Maciejak Anna |
III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U8 |
Warszawa |
14.10.2018 |
-23 kg |
5 |
Pawelec Barbara |
III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 |
Warszawa |
14.10.2018 |
-34 kg |
5 |
Bagan Wiktor |
III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U8 |
Warszawa |
14.10.2018 |
-33 kg |
5 |
Kubaszewska Maja |
III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 |
Warszawa |
14.10.2018 |
-34 kg |
5 |
Wilczan Mościcki |
III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U8 |
Warszawa |
14.10.2018 |
-22 kg |
5 |
Ciesielski Antoni |
III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 |
Warszawa |
14.10.2018 |
-28 kg |
5 |
Smoczyński Rafał |
III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 |
Warszawa |
14.10.2018 |
-24 kg |
5 |
Sosnowska Anna |
Mini Ikizama Judo Cup 2018 U9 |
Piaseczno |
09.12.2018 |
- kg. |
5 |
Karpiński Camillus |
III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 |
Warszawa |
14.10.2018 |
-27 kg |
5 |
Czulak Maksym |
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki I krok U8 |
Warszawa |
04.11.2018 |
-22 kg |
5 |
Dąbrowski Mateusz |
III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 |
Warszawa |
14.10.2018 |
-36 kg |
5 |
Wojdak Wiktoria |
III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 |
Warszawa |
14.10.2018 |
-37 kg |
5 |
Taszer Martyna |
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki I krok U14 |
Warszawa |
04.11.2018 |
+44 kg |
5 |
Krakowiak Maja |
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 |
Warszawa |
03.11.2018 |
-48 kg |
5 |
Narejko Maks |
Mini Ikizama Judo Cup 2018 U9 |
Piaseczno |
09.12.2018 |
- kg. |
5 |
Cieczkiewicz Natalia |
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 |
Warszawa |
03.11.2018 |
-31 kg |
5 |
Pacholak Filip |
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 |
Warszawa |
03.11.2018 |
-27 kg |
5 |
Więckowski Piotr |
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U14 |
Warszawa |
03.11.2018 |
-60 kg |
5 |
Kwasek Gabriela |
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki I krok U8 |
Warszawa |
04.11.2018 |
-28 kg |
5 |
Borucki Alan |
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki I krok U10 |
Warszawa |
04.11.2018 |
-43 kg |
5 |
Gomowski Karol |
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki I krok U14 |
Warszawa |
04.11.2018 |
-46 kg |
5 |
Wałęsa Wiktoria |
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 |
Warszawa |
03.11.2018 |
-40 kg |
5 |
Ćwik Krzysztof |
Mini Ikizama Judo Cup 2018 U7 |
Piaseczno |
09.12.2018 |
- kg. |
5 |
Markiewicz Amelia |
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki I krok U8 |
Warszawa |
04.11.2018 |
-25 kg |
5 |
Siejka Szymon |
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki I krok U8 |
Warszawa |
04.11.2018 |
-26 kg |
5 |
Kurzyp Lena |
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki I krok U8 |
Warszawa |
04.11.2018 |
-25 kg |
5 |
Figiel Kajetan |
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki I krok U8 |
Warszawa |
04.11.2018 |
-30 kg |
5 |
Wyszyński Antek |
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki I krok U8 |
Warszawa |
04.11.2018 |
-32 kg |
5 |
Jaremko Amelia |
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki I krok U10 |
Warszawa |
04.11.2018 |
-31 kg |
5 |
Kozaczyński Antek |
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki I krok U10 |
Warszawa |
04.11.2018 |
-35 kg |
5 |
Materek Amelia |
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki I krok U10 |
Warszawa |
04.11.2018 |
+37 kg |
5 |
Kukiełka Kuba |
Mini Ikizama Judo Cup 2018 U7 |
Piaseczno |
09.12.2018 |
- kg. |
5 |
Surtel Jan |
Mini Ikizama Judo Cup 2018 U7 |
Piaseczno |
09.12.2018 |
- kg. |
5 |
Szymański Olek |
Mini Ikizama Judo Cup 2018 U7 |
Piaseczno |
09.12.2018 |
- kg. |
5 |
Trojanowski Igor |
XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U10 |
Sochaczew |
17.11.2018 |
-27 kg |
5 |
Górski Bartek |
XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U12 |
Sochaczew |
17.11.2018 |
-50 kg |
5 |
Wałęsa Wiktoria |
XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U12 |
Sochaczew |
17.11.2018 |
-44 kg |
5 |
Mateusiak Kalina |
XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U10 |
Sochaczew |
17.11.2018 |
-27 kg |
5 |
Kurzyp Lena |
Mini Ikizama Judo Cup 2018 U9 |
Piaseczno |
09.12.2018 |
- kg. |
5 |
Pawluczuk Szymon |
XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U10 |
Sochaczew |
17.11.2018 |
-34 kg |
5 |
Taszer Martyna |
XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U14 |
Sochaczew |
17.11.2018 |
+57 kg |
5 |
Tomaszewski Szymon |
Mini Ikizama Judo Cup 2018 U11 |
Piaseczno |
09.12.2018 |
- kg. |
5 |
Kubiak Piotr |
Mini Ikizama Judo Cup 2018 U9 |
Piaseczno |
09.12.2018 |
- kg. |
5 |
Krzemiński Jerzy |
Mini Ikizama Judo Cup 2018 U7 |
Piaseczno |
09.12.2018 |
- kg. |
5 |
Nowak Zuzia |
Mini Ikizama Judo Cup 2018 U9 |
Piaseczno |
09.12.2018 |
- kg. |
5 |