Nazwisko | Zawody | Miejsce | Data | Kategoria | Lokata |
Godlewska Natalia |
I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-11 |
Mysiadło |
17.02.2019 |
- kg. |
7 |
Pachla Franciszek |
I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-10 |
Mysiadło |
17.02.2019 |
- kg. |
7 |
Wiśniewski Marcel |
Ikizama Cup U14 |
Piaseczno |
09.03.2019 |
-42 kg |
7 |
lipski stanisław |
Ikizama Cup U10 |
Piaseczno |
09.03.2019 |
-24 kg |
7 |
Mahmeed Vincent |
Turniej Małego Mistrza U-14 |
Warszawa |
17.03.2019 |
-55 kg |
7 |
Kalata Oskar |
Turniej Małego Mistrza U-12 |
Warszawa |
17.03.2019 |
-28 kg |
7 |
Duch Jakub |
Same Judo Cup 4 U11 |
Marki |
23.03.2019 |
+50 kg |
7 |
Duch Dawid |
Same Judo Cup 4 U10 |
Marki |
23.03.2019 |
-42 kg |
7 |
Kurowski Krystian |
Same Judo Cup 4 U10 |
Marki |
23.03.2019 |
-28 kg |
7 |
Kalata Oliwier |
Ikizama Cup U10 |
Piaseczno |
09.03.2019 |
-28 kg |
7 |
Wiśniewski Wiktor |
Ikizama Cup U17 |
Piaseczno |
09.03.2019 |
-55 kg |
7 |
Kurant Maja |
Same Judo Cup 4 U12 |
Marki |
24.03.2019 |
-30 kg |
7 |
Majchrzak Wiktoria |
Same Judo Cup 4 U12 |
Marki |
24.03.2019 |
-38 kg |
7 |
Pietrzak Tymon |
Ikizama Cup U12 zaawansowani |
Piaseczno |
09.03.2019 |
-46 kg |
7 |
Marchel Zuzanna |
Same Judo Cup 4 U10 |
Marki |
23.03.2019 |
-28 kg |
7 |
Heine Jan |
Same Judo Cup 4 U14 |
Marki |
23.03.2019 |
-46 kg |
7 |
Siewert Maksymilian |
Ikizama Cup U14 |
Piaseczno |
09.03.2019 |
-39 kg |
7 |
Zabłocki Krzysztof |
Ikizama Cup U12 zaawansowani |
Piaseczno |
09.03.2019 |
-28 kg |
7 |
Markiewicz Amelia |
Ikizama Cup U10 |
Piaseczno |
09.03.2019 |
-25 kg |
7 |
Pazio Hanna |
Same Judo Cup 4 U10 |
Marki |
23.03.2019 |
-31 kg |
7 |
Kozaczyński Antek |
Ikizama Cup U10 |
Piaseczno |
09.03.2019 |
-34 kg |
7 |
Smoczyński Rafał |
Ikizama Cup U10 |
Piaseczno |
09.03.2019 |
-26 kg |
7 |
Kubaszewska Maja |
Same Judo Cup 4 U11 |
Marki |
23.03.2019 |
-38 kg |
7 |
Mydlarski Adam |
Same Judo Cup 4 U11 |
Marki |
23.03.2019 |
-34 kg |
7 |
Zawadzki Filip |
Same Judo Cup 4 U11 |
Marki |
23.03.2019 |
-31 kg |
7 |
Kuciński Michał |
Same Judo Cup 4 U12 |
Marki |
24.03.2019 |
-46 kg |
7 |
Kubiak Piotr |
Turniej Małego Mistrza U-10 |
Warszawa |
17.03.2019 |
-26 kg |
7 |
Woźniak Mateusz |
Same Judo Cup 4 U12 |
Marki |
24.03.2019 |
-25 kg |
7 |
Heine Jan |
Turniej Małego Mistrza U-14 |
Warszawa |
17.03.2019 |
-46 kg |
7 |
Krakowiak Maja |
Turniej Małego Mistrza U-14 |
Warszawa |
17.03.2019 |
-52 kg |
7 |
Siewert Maksymilian |
Turniej Małego Mistrza U-14 |
Warszawa |
17.03.2019 |
-39 kg |
7 |
Kurant Maja |
Turniej Małego Mistrza U-12 |
Warszawa |
17.03.2019 |
-30 kg |
7 |
Zadorożny Artem |
Turniej Małego Mistrza U-12 |
Warszawa |
17.03.2019 |
-39 kg |
7 |
Szefer Patrycja |
Turniej Małego Mistrza U-14 |
Warszawa |
17.03.2019 |
-44 kg |
7 |
Romaniuk Kacper |
Same Judo Cup 4 U9 |
Marki |
24.03.2019 |
-24 kg |
7 |
Bagan Wiktor |
Turniej Małego Mistrza U-10 |
Warszawa |
17.03.2019 |
-33 kg |
7 |
Bieńczyk Mikołaj |
Turniej Małego Mistrza U-10 |
Warszawa |
17.03.2019 |
-27 kg |
7 |
Folek Wiktor |
Turniej Małego Mistrza U-10 |
Warszawa |
17.03.2019 |
-27 kg |
7 |
Pawluczuk Szymon |
Turniej Małego Mistrza U-10 |
Warszawa |
17.03.2019 |
-36 kg |
7 |
Smoczyński Rafał |
Same Judo Cup 4 U10 |
Marki |
23.03.2019 |
-25 kg |
7 |
Barszczewski Januszek |
Same Judo Cup 4 U12 |
Marki |
24.03.2019 |
-31 kg |
7 |
Jesionek Zuzanna |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U12 |
Warszawa |
18.05.2019 |
-36 kg |
7 |
Tomaszkiewicz Stanisław |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U14 |
Warszawa |
18.05.2019 |
+66 kg |
7 |
Wiśniewski Wiktor |
WOM Młodzicy |
Warszawa |
19.05.2019 |
-55 kg |
7 |
Majchrzak Wiktoria |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U12 |
Warszawa |
18.05.2019 |
-36 kg |
7 |
Wojdak Wiktoria |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U12 |
Warszawa |
18.05.2019 |
-40 kg |
7 |
Duch Jakub |
VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 |
Sochaczew |
15.09.2019 |
+55 kg |
7 |
Zadrożny Artur |
VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 |
Sochaczew |
15.09.2019 |
-46 kg |
7 |
Zawadzki Filip |
VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 |
Sochaczew |
15.09.2019 |
-33 kg |
7 |
Jaremko Kamil |
VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U14 |
Sochaczew |
15.09.2019 |
-42 kg |
7 |
Taszer Martyna |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - El. MP Młodzików |
Sochaczew |
15.09.2019 |
-63 kg |
7 |
Zabłocka Krystyna |
Memoriał Grzegorza Malika-U14 |
Warszawa |
13.10.2019 |
-40 kg |
7 |
Wiśniewski Marcel |
Memoriał Grzegorza Malika-U14 |
Warszawa |
13.10.2019 |
-46 kg |
7 |
Pyta Emil |
IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U12 |
Warszawa |
26.10.2019 |
-30 kg |
7 |
Pułas Mateusz |
IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U10 |
Warszawa |
26.10.2019 |
-32 kg |
7 |
Ciesielski Antoni |
IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U10 |
Warszawa |
26.10.2019 |
-34 kg |
7 |
Narejko Maks |
IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U10 |
Warszawa |
26.10.2019 |
-34 kg |
7 |
Mateusiak Kalina |
IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U10 |
Warszawa |
26.10.2019 |
-30 kg |
7 |
Krakowiak Maja |
IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U14 |
Warszawa |
26.10.2019 |
-52 kg |
7 |
Pietrzak Tymon |
IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U12 |
Warszawa |
26.10.2019 |
-50 kg |
7 |
Smoczyński Aleksander |
IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U10 |
Warszawa |
26.10.2019 |
-32 kg |
7 |
Bieńczyk Mikołaj |
IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U10 |
Warszawa |
26.10.2019 |
-29 kg |
7 |
Dąbrowska Julia |
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki-początkujący U12 |
Warszawa |
10.11.2019 |
+37 kg |
7 |
Majchrzak Wiktoria |
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 |
Warszawa |
09.11.2019 |
-37 kg |
7 |
Wojdak Wiktoria |
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 |
Warszawa |
09.11.2019 |
-40 kg |
7 |
Niezgoda Celina |
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U10 |
Warszawa |
09.11.2019 |
-34 kg |
7 |
Dąbrowska Julia |
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 |
Warszawa |
09.11.2019 |
-44 kg |
7 |
Katra Mateusz |
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki-początkujący U10 |
Warszawa |
10.11.2019 |
-24 kg |
7 |
Czapiewski Jakub |
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki-początkujący U8 |
Warszawa |
10.11.2019 |
-24 kg |
7 |
Lubańska Klara |
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki-początkujący U10 |
Warszawa |
10.11.2019 |
-25 kg |
7 |
Pryjomski Oliwier |
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki-początkujący U10 |
Warszawa |
10.11.2019 |
-24 kg |
7 |
Badziąg Dominik |
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki-początkujący U12 |
Warszawa |
10.11.2019 |
-27 kg |
7 |
Rasińska Oliwia |
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki-początkujący U10 |
Warszawa |
10.11.2019 |
-28 kg |
7 |
Jaremko Amelia |
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki-początkujący U10 |
Warszawa |
10.11.2019 |
-36 kg |
7 |
Doruchowicz Maks |
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki-początkujący U10 |
Warszawa |
10.11.2019 |
-26 kg |
7 |
Czyżewski Aleks |
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki-początkujący U12 |
Warszawa |
10.11.2019 |
-36 kg |
7 |
Miszkurka Samanta |
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki-początkujący U10 |
Warszawa |
10.11.2019 |
-31 kg |
7 |
Manowski Dawid |
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki-U14 |
Warszawa |
09.11.2019 |
-46 kg |
7 |
Pawluczuk Szymon |
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U10 |
Warszawa |
09.11.2019 |
-40 kg |
7 |
Kalinowski Witek |
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U10 |
Warszawa |
09.11.2019 |
-24 kg |
7 |
Baranowska Zuzanna |
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki-U14 |
Warszawa |
09.11.2019 |
-48 kg |
7 |
Zawadzki Filip |
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki-U14 |
Warszawa |
09.11.2019 |
-33 kg |
7 |
Kubaszewska Maja |
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 |
Warszawa |
09.11.2019 |
-40 kg |
7 |
Kopeć Amelia |
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U10 |
Warszawa |
09.11.2019 |
-28 kg |
7 |
Gęberowski Jakub |
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki-początkujący U10 |
Warszawa |
10.11.2019 |
-45 kg |
7 |
Wtulich-Pargulska Antonina |
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki-U14 |
Warszawa |
09.11.2019 |
-48 kg |
7 |
Pyta Emil |
Kuźnia Młodych Talentów U12 |
Józefów |
23.11.2019 |
-33 kg |
7 |
Błaszczyński Ksawery |
Kuźnia Młodych Talentów U10 |
Józefów |
23.11.2019 |
-31 kg |
7 |
Niezgoda Celina |
Kuźnia Młodych Talentów U10 |
Józefów |
23.11.2019 |
-34 kg |
7 |