Nazwisko | Zawody | Miejsce | Data | Kategoria | Lokata |
Hołubicka Aleksandra |
XVI Ogólnopolski Turniej Judo U-12 |
Kaczory |
09.02.2019 |
- kg. |
3 |
Pieczyńska Vanessa |
XVI Ogólnopolski Turniej Judo U-12 |
Kaczory |
09.02.2019 |
- kg. |
3 |
Dudziec Kacper |
XVI Ogólnopolski Turniej Judo U-10 |
Kaczory |
09.02.2019 |
- kg. |
1 |
Nowak Franciszek |
XVI Ogólnopolski Turniej Judo U-10 |
Kaczory |
09.02.2019 |
- kg. |
2 |
Wyrębiak Mateusz |
XVI Ogólnopolski Turniej Judo U-10 |
Kaczory |
09.02.2019 |
- kg. |
1 |
Kurzawa Mikołaj |
XVI Ogólnopolski Turniej Judo U-10 |
Kaczory |
09.02.2019 |
- kg. |
1 |
Chmiel Olga |
XVI Ogólnopolski Turniej Judo U-12 |
Kaczory |
09.02.2019 |
- kg. |
1 |
Wyrębiak Michał |
XVI Ogólnopolski Turniej Judo U-14 |
Kaczory |
09.02.2019 |
-42 kg |
7 |
Czechańska Małgorzata |
XVI Ogólnopolski Turniej Judo U-10 |
Kaczory |
09.02.2019 |
- kg. |
2 |
Czechańska Małgorzata |
I Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Białośliwie-U9 |
Białośliwie |
12.10.2019 |
- kg. |
5 |
Dudziec Kacper |
I Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Białośliwie-U9 |
Białośliwie |
12.10.2019 |
- kg. |
1 |
Kurzawa Mikołaj |
I Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Białośliwie-U9 |
Białośliwie |
12.10.2019 |
- kg. |
2 |
Wyrębiak Mateusz |
I Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Białośliwie-U9 |
Białośliwie |
12.10.2019 |
- kg. |
1 |
Chmiel Olga |
I Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Białośliwie-U11 |
Białośliwie |
12.10.2019 |
- kg. |
2 |
Sienkiewicz Weronika |
I Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Białośliwie-U11 |
Białośliwie |
12.10.2019 |
- kg. |
3 |
Wojciechowska Julia |
I Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Białośliwie-U11 |
Białośliwie |
12.10.2019 |
- kg. |
2 |
Czechańska Małgorzata |
Festiwal Judo Dzieci U10 |
Poznań |
15.12.2019 |
- kg. |
3 |
Dudziec Kacper |
Festiwal Judo Dzieci U10 |
Poznań |
15.12.2019 |
- kg. |
1 |
Kurzawa Mikołaj |
Festiwal Judo Dzieci U10 |
Poznań |
15.12.2019 |
- kg. |
1 |
Mudlaff Natalia |
Festiwal Judo Dzieci U10 |
Poznań |
15.12.2019 |
- kg. |
1 |
Wyrębiak Mateusz |
Festiwal Judo Dzieci U10 |
Poznań |
15.12.2019 |
- kg. |
1 |
Auguściak Alex |
Festiwal Judo Dzieci U12 |
Poznań |
15.12.2019 |
- kg. |
4 |
Bartkowiak Nina |
Festiwal Judo Dzieci U12 |
Poznań |
15.12.2019 |
- kg. |
4 |
Chmiel Olga |
Festiwal Judo Dzieci U12 |
Poznań |
15.12.2019 |
- kg. |
2 |
Hołubicka Aleksandra |
Festiwal Judo Dzieci U12 |
Poznań |
15.12.2019 |
- kg. |
4 |
Pieczyńska Vanessa |
Festiwal Judo Dzieci U12 |
Poznań |
15.12.2019 |
- kg. |
2 |
Pietrzak Liliana |
Festiwal Judo Dzieci U12 |
Poznań |
15.12.2019 |
- kg. |
3 |
Sienkiewicz Weronika |
Festiwal Judo Dzieci U12 |
Poznań |
15.12.2019 |
- kg. |
3 |
Wojciechowska Julia |
Festiwal Judo Dzieci U12 |
Poznań |
15.12.2019 |
- kg. |
2 |
Stroiński Jakub |
Festiwal Judo Dzieci U12 |
Poznań |
15.12.2019 |
- kg. |
3 |