Nazwisko | Zawody | Miejsce | Data | Kategoria | Lokata |
Chełminiak Dariusz |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Jastrzębie - Zdrój |
08-09.04.2006 |
-55 kg |
3 |
Migdalski Mateusz |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Czechowice-Dziedzice |
15-16.03.2008 |
-55 kg |
3 |
Chełminiak Dariusz |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Wrocław |
09-10.05.2009 |
-60 kg |
3 |
Chełminiak Dariusz |
Puchar Polski Młodzieży |
Opole |
24-25.10.2009 |
-60 kg |
3 |
Chełminiak Dariusz |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Luboń |
16-17.10.2010 |
-60 kg |
3 |
Smorzewski Łukasz |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Skierniewice |
12-13.03.2011 |
-60 kg |
3 |
Chełminiak Dariusz |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Mława |
15-16.04.2011 |
-60 kg |
3 |
Smorzewski Łukasz |
OPP Seniorek i Seniorów |
Bytom |
14-15.05.2011 |
-60 kg |
3 |
Tomczak Wiktoria |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
26-27.09.2015 |
-63 kg |
3 |
Smorzewski Łukasz |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Luboń |
05.11.2011 |
-60 kg |
3 |
Wiśniewski Radosław |
Puchar Polski Młodzików |
Bytom |
19-20.11.2011 |
-60 kg |
3 |
Szymańska Andżelika |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
03-04.03.2012 |
-48 kg |
3 |
Wróbel Kacper |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
03-04.03.2012 |
-46 kg |
3 |
Tomczak Wiktoria |
OPP Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
18.03.2012 |
-48 kg |
3 |
Tomczak Wiktoria |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Kraków |
21-22.04.2012 |
-48 kg |
3 |
Wróbel Dawid |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Kraków |
21-22.04.2012 |
-60 kg |
3 |
Tomczak Wiktoria |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
26.05.2012 |
-48 kg |
3 |
Wróbel Dawid |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
26.05.2012 |
-60 kg |
3 |
Wróbel Kacper |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
26.05.2012 |
-42 kg |
3 |
Wróbel Kacper |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
02.06.2012 |
-46 kg |
3 |
Tomczak Wiktoria |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
29-30.09.2012 |
-48 kg |
3 |
Smorzewski Łukasz |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Luboń |
19-21.10.2012 |
-60 kg |
3 |
Wróbel Kacper |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
09-10.03.2013 |
-46 kg |
3 |
Wiśniewski Radosław |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
09-10.03.2013 |
-66 kg |
3 |
Wróbel Kacper |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
24.03.2013 |
-46 kg |
3 |
Kostuniak Patryk |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Bochnia |
20-21.04.2013 |
-60 kg |
3 |
Szymańska Andżelika |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
27.04.2013 |
-52 kg |
3 |
Tomczak Wiktoria |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) |
Łódź |
04-05.07.2013 |
-48 kg |
3 |
Szymańska Andżelika |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) |
Łódź |
04-05.07.2013 |
-52 kg |
3 |
Wróbel Karolina |
Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
28-29.09.2013 |
-40 kg |
3 |
Szymańska Andżelika |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
23.03.2014 |
-57 kg |
3 |
Szymańska Andżelika |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) |
Oleśnica |
12-13.06.2014 |
-57 kg |
3 |
Szczepańska Aneta |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Rybnik |
03-04.06.2000 |
-70 kg |
3 |
Kwaśniewski Andrzej |
Mistrzostwa Polski Młodzików |
Bydgoszcz |
09.12.2000 |
-73 kg |
3 |
Szczepański Przemysław |
Mistrzostwa Polski Młodzików |
Bydgoszcz |
09.12.2000 |
-60 kg |
3 |
Wróbel Kacper |
Warsaw Judo Open U13 |
Warszawa |
02-03.10.2010 |
-36 kg |
3 |
Wróbel Dawid |
Warsaw Judo Open U13 |
Warszawa |
02-03.10.2010 |
-46 kg |
3 |
Migdalski Mateusz |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
03.10.2010 |
-66 kg |
3 |
Wróbel Kacper |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
29-30.09.2012 |
-46 kg |
3 |
Tomczak Wiktoria |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
28-29.09.2013 |
-48 kg |
3 |
Szymańska Andżelika |
OPP Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
28-29.09.2013 |
-52 kg |
3 |
Szymańska Andżelika |
XVI Warsaw Judo Open OPP U17 |
Warszawa |
27-28.09.2014 |
-57 kg |
3 |
Szymańska Andżelika |
XVI Warsaw Open Otwarty Puchar Polski U20 |
Warszawa |
27-28.09.2014 |
-57 kg |
3 |
Filipiak Ryszard |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Poznań |
01.09.2002 |
-60 kg |
3 |
Chełminiak Dariusz |
OTK Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
05.11.2005 |
-55 kg |
3 |
Tomczak Wiktoria |
Baltic Cup U17 |
Gdynia |
22-23.11.2014 |
-57 kg |
3 |
Zieliński Jakub |
OTK Juniorek i Juniorów |
Jastrzębie - Zdrój |
30.10.2004 |
-55 kg |
3 |
Szczepański Przemysław |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Olsztyn |
28-29.09.2002 |
-66 kg |
3 |
Szczepańska Aneta |
OTK Seniorek i Seniorów |
Gdańsk |
07.09.2002 |
-63 kg |
3 |
Tomczak Wiktoria |
Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych |
Suchy Las |
29.03.2015 |
-57 kg. |
3 |
Wiśniewski Radosław |
Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych |
Suchy Las |
29.03.2015 |
-73 kg. |
3 |
Wiśniewski Radosław |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
18-19.04.2015 |
-73 kg |
3 |
Szymańska Andżelika |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
18-19.04.2015 |
-57 kg |
3 |
Stypułkowska Katarzyna |
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych |
Koszalin |
04-05.05.1990 |
-52 kg |
3 |
Stypułkowska Katarzyna |
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych |
Płock |
21-23.06.1989 |
-56 kg |
3 |
Szczepańska Aneta |
Grand Prix Seniorów |
Wrocław |
04-05.11.2000 |
-70 kg |
3 |
Szymańska Andżelika |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów |
Oleśnica |
16.10.2016 |
-63 kg |
3 |
Dębczyński Adam |
4 Międzynarodowy Turniej Judo U13 |
Sochaczew |
10.12.2017 |
+60 kg |
3 |
Szymańska Angelika |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
05-06.10.2018 |
-63 kg. |
3 |
Kordyl Łukasz |
Ikizama Cup U14 |
Piaseczno |
09.03.2019 |
+78 kg |
3 |
Wojciechowski Mateusz |
Ikizama Cup U12 początkujący |
Piaseczno |
09.03.2019 |
-50 kg |
3 |
Dębczyński Adam |
ZUKOVIA JUDO CUP 2019-U16 |
Żukowo |
27.04.2019 |
-73 kg |
3 |
Wesołowski Mateusz |
Międzynarodowy Festiwal Judo Dzieci i Młodzieży U8 |
Płock |
27.10.2019 |
- kg. |
3 |
Sawicka Alicja |
Międzynarodowy Festiwal Judo Dzieci i Młodzieży U10-6 kyu |
Płock |
27.10.2019 |
- kg. |
3 |
Frelik Ksawery |
Międzynarodowy Festiwal Judo Dzieci i Młodzieży U8 |
Płock |
27.10.2019 |
- kg. |
3 |
Jurczak Zuzanna |
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki-początkujący U12 |
Warszawa |
10.11.2019 |
+37 kg |
3 |
Spychalska Nicola |
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki-początkujący U12 |
Warszawa |
10.11.2019 |
-34 kg |
3 |
Kordyl Anna |
Ogólnopolski Turniej Judo Młodzików/czek ((2006-2007) |
Grodzisk Mazowiecki |
05.06.2021 |
-52 kg |
3 |
Borkowski Wiktor |
Ikizama Judo Cup IV U12 (20010-2011) |
Piaseczno |
14.03.2021 |
-42 kg |
3 |
Gajewski Antoni |
Ogólnopolski Turniej Judo - U14 (2008-2009) |
Grodzisk Mazowiecki |
05.06.2021 |
-66 kg |
3 |
Kiczorowska Aleksandra |
Ogólnopolski Turniej Judo - U12 (2010-2011) |
Grodzisk Mazowiecki |
05.06.2021 |
+57 kg |
3 |
Gajewski Antoni |
XIII Otwarte Mistrzostwa Kutna U 14 (2008-2009) |
Kutno |
15.05.2021 |
-66 kg |
3 |
Sobucka Roksana |
SameJudo Cup 5- 2009 |
Marki |
08.05.2021 |
-48 kg |
3 |
Warzyńska Liliana |
SameJudo Cup 5- 2009 |
Marki |
08.05.2021 |
-36 kg |
3 |
Adamczewski-vel Adamczak Wiktor |
Mini SameJudo Cup - 2011 |
Marki |
09.05.2021 |
- kg. |
3 |
Dymiński Filip |
Mini SameJudo Cup - 2011 |
Marki |
09.05.2021 |
- kg. |
3 |
Jurczak Zuzanna |
XIII Otwarte Mistrzostwa Kutna U 14 (2008-2009) |
Kutno |
15.05.2021 |
-48 kg |
3 |
Spychalski Oliwier |
XIII Otwarte Mistrzostwa Kutna U 14 (2008-2009) |
Kutno |
15.05.2021 |
-50 kg |
3 |
Warzyńska Liliana |
XIII Otwarte Mistrzostwa Kutna U 14 (2008-2009) |
Kutno |
15.05.2021 |
-40 kg |
3 |
Kiczorowska Aleksandra |
XIII Otwarte Mistrzostwa Kutna U 12 (2010-2011) |
Kutno |
15.05.2021 |
+57 kg |
3 |
Paszkowski Antoni |
XIII Otwarte Mistrzostwa Kutna U 12 (2010-2011) |
Kutno |
15.05.2021 |
+60 kg |
3 |
Ćwik Czesław |
XIII Otwarte Mistrzostwa Kutna U 10 (2012-2013) |
Kutno |
15.05.2021 |
- kg. |
3 |
Zając Filip |
XIII Otwarte Mistrzostwa Kutna U 10 (2012-2013) |
Kutno |
15.05.2021 |
- kg. |
3 |
Chełminiak Filip |
Mini SameJudo Cup - 2011 |
Marki |
09.05.2021 |
- kg. |
3 |
Szafrański Szymon |
Ogólnopolski Turniej Judo - U10 (2012-2013) |
Grodzisk Mazowiecki |
05.06.2021 |
-29 kg |
3 |
Borkowski Wiktor |
V Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock U12 (2010-2011) |
Płock |
25.09.2021 |
-42 kg |
3 |
Szafrański Szymon |
V Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock U10 (2012-2013) |
Płock |
25.09.2021 |
-28 kg |
3 |
Zając Filip |
V Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock U10 (2012-2013) |
Płock |
25.09.2021 |
-33 kg |
3 |
Stróżański Fabian |
V Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock U10 (2012-2013) |
Płock |
25.09.2021 |
-39 kg |
3 |
Jurczak Zuzanna |
Orkan Judo Cup 7 U14 (2008-2009) |
Sochaczew |
02.10.2021 |
-52 kg |
3 |
Gołębiewska Roksana |
Ogólnopolski Turniej Judo U12 |
Grodzisk Mazowiecki |
24.04.2022 |
-36 kg |
3 |
Zając Filip |
XIV Otwarte Mistrzostwa Kutna U12 |
Kutno |
14.05.2022 |
-37 kg |
3 |
Szafrański Szymon |
Mazowiecki Turniej Judo U10 (2013-2014) |
Sochaczew |
19.11.2022 |
-33 kg |
3 |
Szafrański Igor |
XV Mistrzostwa Kutna Dzieci i Młodzików U11(2013-2014) |
Kutno |
13.05.2023 |
-26 kg |
3 |
Kuczkowski Miłosz |
XV Mistrzostwa Kutna Dzieci i Młodzików U11(2013-2014) |
Kutno |
13.05.2023 |
-35 kg |
3 |
Szafrański Szymon |
XV Mistrzostwa Kutna Dzieci i Młodzików U11(2013-2014) |
Kutno |
13.05.2023 |
-32 kg |
3 |
Zając Filip |
XV Mistrzostwa Kutna Dzieci i Młodzików U13 (2011-2012) |
Kutno |
13.05.2023 |
-38 kg |
3 |
Spychalski Oliwier |
XV Mistrzostwa Kutna Dzieci i Młodzików U15 (2009-2010) |
Kutno |
13.05.2023 |
-60 kg |
3 |