Nazwisko | Zawody | Miejsce | Data | Kategoria | Lokata |
Zaręba Mariusz |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Łowicz |
28-29.04.2000 |
-50 kg |
0 |
Banaś Katarzyna |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Łowicz |
28-29.04.2000 |
-52 kg |
0 |
Dudek Urszula |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Łowicz |
28-29.04.2000 |
-44 kg |
0 |
Małota Krystyna |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Łowicz |
28-29.04.2000 |
-44 kg |
0 |
Usak Iwona |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Łowicz |
28-29.04.2000 |
-70 kg |
0 |
Janik Patryk |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Świdnik |
06-09.05.1999 |
-73 kg |
0 |
Grabski Adrian |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Świdnik |
06-09.05.1999 |
-73 kg |
0 |
Mencel Marcin |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Świdnik |
06-09.05.1999 |
-60 kg |
0 |
Ostafin Krzysztof |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Poznań |
30-03.04.1998 |
-66 kg |
0 |
Janik Krzysztof |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Poznań |
30-03.04.1998 |
-60 kg |
0 |
Kozioł Marcin |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Poznań |
30-03.04.1998 |
-55 kg |
0 |
Brinbran Dominika |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Gdańsk |
08-11.05.1997 |
-36 kg |
0 |
Briban Monika |
Mistrzostwa Polski Kadetek |
Bielsko-Biała |
13-14.09.1996 |
-36 kg |
0 |
Ostafin Krzysztof |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kadeci) |
Bytom |
11-12.05.1996 |
-55 kg |
0 |
Rozbrój Grzegorz |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) |
Chełm |
29-30.04.2005 |
-66 kg |
0 |
Horak Alan |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Poznań |
01-03.05.2004 |
-50 kg |
0 |
Fudała Mateusz |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Poznań |
01-03.05.2004 |
-60 kg |
0 |
Usak Iwona |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Opole |
26-29.04.2001 |
-70 kg |
0 |
Ludwiczak Piotr |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
12-14.05.1995 |
-50 kg |
0 |
Muchewicz Marzena |
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych |
Koszalin |
14-15.05.1994 |
-56 kg |
0 |
Bies Tomasz |
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych |
Włocławek |
14-15.05.1994 |
-71 kg |
0 |
Kogut Elżbieta |
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych |
Grudziądz |
05-06.06.1993 |
-56 kg |
0 |
Kogut Agnieszka |
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych |
Grudziądz |
05-06.06.1993 |
-72 kg |
0 |
Lizoń Agnieszka |
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych |
Grudziądz |
05-06.06.1993 |
+72 kg |
0 |
Mleczko Izabela |
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych |
Grudziądz |
05-06.06.1993 |
+72 kg |
0 |
Mitoraj Dariusz |
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych |
Włocławek |
29-30.05.1993 |
-75 kg |
0 |
Boguna Krzysztof |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
06-07.06.1992 |
-53 kg |
0 |
Urbański Jacek |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
06-07.06.1992 |
-57 kg |
0 |
Tondryk Marcin |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
06-07.06.1992 |
-75 kg |
0 |
Cieślowski Leszek |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
06-07.06.1992 |
-90 kg |
0 |
Bednarski Marcin |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
06-07.06.1992 |
+90 kg |
0 |
Szczerbowski Jacek |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Poznań |
01-04.05.1991 |
-62 kg |
0 |
Tondryk Maciej |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Poznań |
01-04.05.1991 |
-68 kg |
0 |
Cieślowski Leszek |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Poznań |
01-04.05.1991 |
-83 kg |
0 |
Zaitz Bożena |
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych |
Płock |
21-23.06.1989 |
-61 kg |
0 |