Nazwisko | Zawody | Miejsce | Data | Kategoria | Lokata |
Bergier Agnieszka |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
11.03.2006 |
-44 kg |
7 |
Bergier Agnieszka |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Tarnów |
18.03.2006 |
-44 kg |
3 |
Riss Rafał |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Tarnów |
18.03.2006 |
-73 kg |
0 |
Trela Patryk |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Tarnów |
18.03.2006 |
-73 kg |
0 |
Barański Wojciech |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Tarnów |
18.03.2006 |
+90 kg |
3 |
Bednarz Katarzyna |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Tarnów |
18.03.2006 |
-63 kg |
7 |
Molenda Karina |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Tarnów |
18.03.2006 |
-70 kg |
5 |
Riss Rafał |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Łódź |
16.09.2006 |
-73 kg |
7 |
Bednarz Katarzyna |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Łódź |
16.09.2006 |
-63 kg |
0 |
Molenda Karina |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Łódź |
16.09.2006 |
-70 kg |
0 |
Bergier Agnieszka |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Rybnik |
14.10.2006 |
-48 kg |
7 |
Bednarz Katarzyna |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Rybnik |
14.10.2006 |
-63 kg |
2 |
Molenda Karina |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Rybnik |
14.10.2006 |
-70 kg |
7 |
Bergier Agnieszka |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Bielsko-Biała |
10.03.2007 |
-48 kg |
0 |
Bednarz Katarzyna |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Bielsko-Biała |
10.03.2007 |
-70 kg |
5 |
Molenda Karina |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Bielsko-Biała |
10.03.2007 |
-70 kg |
0 |
Bergier Agnieszka |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Olsztyn |
08-09.11.2008 |
-48 kg |
5 |
Sitko Justyna |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Sochaczew |
05.09.2015 |
-70 kg. |
5 |
Walotek Marta |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Sochaczew |
05.09.2015 |
-63 kg. |
3 |
Kokosza Piotr |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Sochaczew |
05.09.2015 |
-60 kg. |
1 |
Karkosz Patryk |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Warszawa / Józefów |
01-04.05.2010 |
-81 kg |
5 |
Sokołowska Monika |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Warszawa / Józefów |
01-04.05.2010 |
-52 kg |
0 |
Jakubiec Agnieszka |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Warszawa / Józefów |
01-04.05.2010 |
+70 kg |
5 |
Hruby Andrzej |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Warszawa / Józefów |
01-04.05.2010 |
-46 kg |
5 |
Osiak Mateusz |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
26-27.09.2015 |
-60 kg |
0 |
Kokosza Piotr |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
26-27.09.2015 |
-60 kg |
5 |
Hruby Andrzej |
OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Bytom |
13-14.11.2010 |
-46 kg |
1 |
Karkosz Patryk |
OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Bytom |
13-14.11.2010 |
-81 kg |
2 |
Wojtczyk Michał |
OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Bytom |
13-14.11.2010 |
-73 kg |
0 |
Sokołowska Monika |
OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Bytom |
13-14.11.2010 |
-57 kg |
7 |
Jakubiec Agnieszka |
OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Bytom |
13-14.11.2010 |
+70 kg |
5 |
Kowalczyk Karolina |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Białystok |
01-03.05.2011 |
-57 kg |
0 |
Jakubiec Agnieszka |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Białystok |
01-03.05.2011 |
-70 kg |
5 |
Hruby Andrzej |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Białystok |
01-03.05.2011 |
-50 kg |
5 |
Wnuk Miłosz |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Białystok |
01-03.05.2011 |
-55 kg |
0 |
Bergier Agnieszka |
OPP Seniorek i Seniorów |
Bytom |
14-15.05.2011 |
-48 kg |
3 |
Gros Grzegorz |
OPP Seniorek i Seniorów |
Bytom |
14-15.05.2011 |
-73 kg |
0 |
Sporys Mateusz |
OPP Seniorek i Seniorów |
Bytom |
14-15.05.2011 |
-73 kg |
0 |
Riss Rafał |
OPP Seniorek i Seniorów |
Bytom |
14-15.05.2011 |
-90 kg |
7 |
Sitko Justyna |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
12-13.11.2011 |
-63 kg |
0 |
Pawłowska Klaudia |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
12-13.11.2011 |
-52 kg |
0 |
Jędrycha Daniel |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
12-13.11.2011 |
-60 kg |
0 |
Kowalczyk Karolina |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
12-13.11.2011 |
-63 kg |
0 |
Walotek Marta |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
12-13.11.2011 |
-52 kg |
0 |
Dziadek Dawid |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
12-13.11.2011 |
-60 kg |
0 |
Dziadek Dawid |
Puchar Polski Młodzików |
Bytom |
19-20.11.2011 |
-60 kg |
0 |
Jędrycha Daniel |
Puchar Polski Młodzików |
Bytom |
19-20.11.2011 |
-60 kg |
5 |
Pawłowski Arkadiusz |
Puchar Polski Młodzików |
Bytom |
19-20.11.2011 |
-38 kg |
0 |
Mosur Małgorzata |
Puchar Polski Młodzików |
Bytom |
19-20.11.2011 |
-52 kg |
0 |
Marek Izabela |
Puchar Polski Młodzików |
Bytom |
19-20.11.2011 |
-44 kg |
0 |
Pawłowska Klaudia |
Puchar Polski Młodzików |
Bytom |
19-20.11.2011 |
-48 kg |
7 |
Walotek Marta |
Puchar Polski Młodzików |
Bytom |
19-20.11.2011 |
-57 kg |
3 |
Sitko Justyna |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
26-27.09.2015 |
-78 kg |
1 |
Jędrycha Daniel |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup 2012 |
Bytom |
10-11.11.2012 |
-73 kg |
0 |
Wnuk Miłosz |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup 2012 |
Bytom |
10-11.11.2012 |
-73 kg |
0 |
Pawłowska Klaudia |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup 2012 |
Bytom |
10-11.11.2012 |
-48 kg |
0 |
Walotek Marta |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup 2012 |
Bytom |
10-11.11.2012 |
-57 kg |
7 |
Bergier Agnieszka |
OPP Seniorek i Seniorów |
Opole |
23.03.2013 |
-52 kg |
0 |
Giec Magdalena |
OPP Seniorek i Seniorów |
Opole |
23.03.2013 |
-52 kg |
7 |
Grzywacz Katarzyna |
OPP Seniorek i Seniorów |
Opole |
23.03.2013 |
-57 kg |
7 |
Jakubiec Agnieszka |
OPP Seniorek i Seniorów |
Opole |
23.03.2013 |
-70 kg |
0 |
Gros Grzegorz |
OPP Seniorek i Seniorów |
Opole |
23.03.2013 |
-73 kg |
0 |
Nowicki Konrad |
OPP Seniorek i Seniorów |
Opole |
23.03.2013 |
-66 kg |
0 |
Dziadek Dawid |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
27.04.2013 |
-73 kg |
0 |
Jędrycha Daniel |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
27.04.2013 |
-73 kg |
0 |
Kowalczyk Karolina |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
27.04.2013 |
-57 kg |
0 |
Lis Wiktoria |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
27.04.2013 |
+70 kg |
0 |
Pawłowska Klaudia |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
27.04.2013 |
-52 kg |
0 |
Pawłowski Arkadiusz |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
27.04.2013 |
-46 kg |
0 |
Sitko Justyna |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
27.04.2013 |
-70 kg |
5 |
Walotek Marta |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
27.04.2013 |
-63 kg |
5 |
Wnuk Miłosz |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
27.04.2013 |
-73 kg |
0 |
Dobrzyński Tomasz |
OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
07.09.2013 |
-100 kg |
5 |
Stando Grzegorz |
OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
07.09.2013 |
-73 kg |
0 |
Jakubiec Agnieszka |
OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
07.09.2013 |
-78 kg |
3 |
Kokosza Piotr |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
28-29.09.2013 |
-50 kg |
0 |
Szczota Bartosz |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
09.11.2013 |
-46 kg |
0 |
Dziadek Dawid |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
09.11.2013 |
-73 kg |
0 |
Jędrycha Daniel |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
09.11.2013 |
-73 kg |
5 |
Kokosza Piotr |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
09.11.2013 |
-50 kg |
3 |
Kuca Dawid |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
09.11.2013 |
-66 kg |
0 |
Lis Wiktoria |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
09.11.2013 |
+70 kg |
3 |
Pajor Jakub |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
09.11.2013 |
-81 kg |
0 |
Pawłowska Klaudia |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
09.11.2013 |
-57 kg |
0 |
Pawłowski Arkadiusz |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
09.11.2013 |
-50 kg |
0 |
Walotek Marta |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
09.11.2013 |
-63 kg |
2 |
Walotek Paweł |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
09.11.2013 |
-73 kg |
0 |
Jędrycha Daniel |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
23.03.2014 |
-73 kg |
0 |
Kokosza Piotr |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
23.03.2014 |
-55 kg |
0 |
Walotek Marta |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
23.03.2014 |
-63 kg |
3 |
Pawłowska Klaudia |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
23.03.2014 |
-57 kg |
0 |
Lis Wiktoria |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
23.03.2014 |
+70 kg |
0 |
Kuca Dawid |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
23.03.2014 |
-66 kg |
0 |
Jędrycha Daniel |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
26-27.04.2014 |
-73 kg |
0 |
Pawłowska Klaudia |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
26-27.04.2014 |
-57 kg |
0 |
Lis Wiktoria |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
26-27.04.2014 |
+70 kg |
0 |
Walotek Marta |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
26-27.04.2014 |
-63 kg |
0 |
Pawłowski Arkadiusz |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
07.06.2014 |
-50 kg |
5 |
Kokosza Piotr |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
07.06.2014 |
-55 kg |
3 |
Jędrycha Daniel |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
07.06.2014 |
-73 kg |
5 |
Kuca Dawid |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
07.06.2014 |
-66 kg |
5 |
Lis Wiktoria |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
07.06.2014 |
+70 kg |
2 |
Górska Klaudia |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
07.06.2014 |
+70 kg |
5 |
Pawłowska Klaudia |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
07.06.2014 |
-57 kg |
2 |
Walotek Marta |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
07.06.2014 |
-63 kg |
1 |
Jędrycha Daniel |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
28-29.09.2013 |
-73 kg |
0 |
Pawłowska Klaudia |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
28-29.09.2013 |
-57 kg |
7 |
Walotek Marta |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
28-29.09.2013 |
-63 kg |
0 |
Wnuk Miłosz |
OPP Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
28-29.09.2013 |
-73 kg |
0 |
Giec Magdalena |
OPP Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
28-29.09.2013 |
-52 kg |
0 |
Jakubiec Agnieszka |
OPP Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
28-29.09.2013 |
-78 kg |
7 |
Sitko Justyna |
OPP Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
28-29.09.2013 |
-78 kg |
3 |
Rosa Marcin |
OPP - Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
27-28.09.2014 |
-60 kg |
2 |
Czerwiński Karol |
OPP - Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
27-28.09.2014 |
+73 kg |
3 |
Orzechowska Kaja |
XVI Warsaw Judo Open OPP U17 |
Warszawa |
27-28.09.2014 |
-70 kg |
0 |
Lis Wiktoria |
XVI Warsaw Judo Open OPP U17 |
Warszawa |
27-28.09.2014 |
+70 kg |
3 |
Kokosza Piotr |
XVI Warsaw Judo Open OPP U17 |
Warszawa |
27-28.09.2014 |
-55 kg |
0 |
Szczota Bartosz |
XVI Warsaw Judo Open OPP U17 |
Warszawa |
27-28.09.2014 |
-55 kg |
0 |
Kuca Dawid |
XVI Warsaw Judo Open OPP U17 |
Warszawa |
27-28.09.2014 |
-73 kg |
0 |
Pawłowska Klaudia |
XVI Warsaw Open Otwarty Puchar Polski U20 |
Warszawa |
27-28.09.2014 |
-57 kg |
0 |
Walotek Marta |
XVI Warsaw Open Otwarty Puchar Polski U20 |
Warszawa |
27-28.09.2014 |
-63 kg |
5 |
Sitko Justyna |
XVI Warsaw Open Otwarty Puchar Polski U20 |
Warszawa |
27-28.09.2014 |
-78 kg |
2 |
Kokosza Piotr |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
11.10.2014 |
-60 kg |
2 |
Lis Wiktoria |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
11.10.2014 |
+70 kg |
2 |
Górska Klaudia |
OPP Juniorów i Juniorek Młodszych |
Bytom |
08.11.2014 |
+70 kg |
7 |
Kokosza Piotr |
OPP Juniorów i Juniorek Młodszych |
Bytom |
08.11.2014 |
-60 kg |
0 |
Kuca Dawid |
OPP Juniorów i Juniorek Młodszych |
Bytom |
08.11.2014 |
-73 kg |
0 |
Lis Wiktoria |
OPP Juniorów i Juniorek Młodszych |
Bytom |
08.11.2014 |
+70 kg |
2 |
Pajor Jakub |
OPP Juniorów i Juniorek Młodszych |
Bytom |
08.11.2014 |
-90 kg |
0 |
Szczepańczyk Natalia |
OPP Juniorów i Juniorek Młodszych |
Bytom |
08.11.2014 |
-44 kg |
0 |
Rajski Radosław |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
13.03.2005 |
+90 kg |
0 |
Bergier Agnieszka |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
22.10.2005 |
-40 kg |
1 |
Bednarz Katarzyna |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
22.10.2005 |
-57 kg |
0 |
Trela Patryk |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
22.10.2005 |
-66 kg |
7 |
Barański Wojciech |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
22.10.2005 |
+90 kg |
3 |
Lis Wiktoria |
Baltic Cup U17 |
Gdynia |
22-23.11.2014 |
+70 kg |
1 |
Kokosza Piotr |
Baltic Cup U17 |
Gdynia |
22-23.11.2014 |
-60 kg |
0 |
Kornacki Robert |
OTK Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
03-04.04.2004 |
-66 kg |
0 |
Goryczka Marta |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Olsztyn |
20.03.2004 |
-57 kg |
7 |
Chajduga Tomasz |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Olsztyn |
20.03.2004 |
-66 kg |
0 |
Żabicki Maciej |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Olsztyn |
20.03.2004 |
-81 kg |
7 |
Kozera Marta |
OTK Seniorek i Seniorów |
Jastrzębie - Zdrój |
27-28.09.2003 |
-48 kg |
0 |
Kasperkiewicz Romana |
OTK Seniorek i Seniorów |
Jastrzębie - Zdrój |
27-28.09.2003 |
-57 kg |
3 |
Kozera Marta |
OTK Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
06.09.2003 |
-48 kg |
5 |
Kasperkiewicz Romana |
OTK Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
06.09.2003 |
-57 kg |
3 |
Kozera Marta |
OTK Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
25-26.10.2003 |
-48 kg |
5 |
Sebzda Marek |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Koszalin |
24-25.03.2001 |
-50 kg |
3 |
Sebzda Marek |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
29-30.09.2001 |
-50 kg |
0 |
Rosa Marcin |
Puchar Polski Młodzików i Młodziczek |
Suchy Las |
28.03.2015 |
-60 kg. |
2 |
Czerwiński Karol |
Puchar Polski Młodzików i Młodziczek |
Suchy Las |
28.03.2015 |
-81 kg. |
3 |
Jach Mariusz |
Puchar Polski Młodzików i Młodziczek |
Suchy Las |
28.03.2015 |
-42 kg. |
0 |
Pająk Karolina |
Puchar Polski Młodzików i Młodziczek |
Suchy Las |
28.03.2015 |
-63 kg. |
0 |
Boroń Klaudia |
Puchar Polski Młodzików i Młodziczek |
Suchy Las |
28.03.2015 |
-57 kg. |
7 |
Postrach Bartosz |
Puchar Polski Młodzików i Młodziczek |
Suchy Las |
28.03.2015 |
-66 kg. |
0 |
Kaczmarek Mateusz |
Puchar Polski Młodzików i Młodziczek |
Suchy Las |
28.03.2015 |
-50 kg. |
0 |
Dutkiewicz Dawid |
Puchar Polski Młodzików i Młodziczek |
Suchy Las |
28.03.2015 |
-55 kg. |
0 |
Liberski Dawid |
Puchar Polski Młodzików i Młodziczek |
Suchy Las |
28.03.2015 |
-55 kg. |
0 |
Kokosza Piotr |
Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych |
Suchy Las |
29.03.2015 |
-60 kg. |
3 |
Lis Wiktoria |
Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych |
Suchy Las |
29.03.2015 |
+70 kg |
1 |
Osiak Mateusz |
Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych |
Suchy Las |
29.03.2015 |
-55 kg. |
7 |
Kokosza Piotr |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
18-19.04.2015 |
-60 kg |
0 |
Osiak Mateusz |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
18-19.04.2015 |
-55 kg |
0 |
Rosa Marcin |
Puchar Polski - V MM Młodziczek i Młodzków |
Łódź |
23.05.2015 |
-60 kg. |
1 |
Czerwiński Karol |
Puchar Polski - V MM Młodziczek i Młodzków |
Łódź |
23.05.2015 |
-81 kg. |
5 |
Jędrycha Daniel |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
31.05.2015 |
-73 kg. |
0 |
Walotek Marta |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
31.05.2015 |
-63 kg. |
7 |
Wnuk Miłosz |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
31.05.2015 |
-81 kg. |
0 |
Sitko Justyna |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
31.05.2015 |
-70 kg. |
1 |
Sobczak Jakub |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
31.05.2015 |
-73 kg. |
0 |
Kokosza Piotr |
Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych |
Opole |
30.05.2015 |
-60 kg. |
2 |
Sebzda Marek |
OTK Juniorek i Juniorów |
Jastrzębie - Zdrój |
02-03.03.2002 |
-55 kg |
3 |
Osiak Mateusz |
OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Mł. |
Oleśnica |
10.10.2015 |
-60 kg |
0 |
Rosa Marcin |
OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Mł. |
Oleśnica |
10.10.2015 |
-66 kg |
0 |
Czerwiński Karol |
OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Mł. |
Oleśnica |
10.10.2015 |
-90 kg |
7 |
Orzechowska Kaja |
OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Mł. |
Oleśnica |
10.10.2015 |
-70 kg |
0 |
Kokosza Piotr |
OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Mł. |
Oleśnica |
10.10.2015 |
-66 kg |
0 |
Sitko Justyna |
OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów |
Oleśnica |
11.10.2015 |
-70 kg |
3 |
Pawłowska Klaudia |
OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów |
Oleśnica |
11.10.2015 |
-57 kg |
0 |
Kowalczyk Karolina |
OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów |
Oleśnica |
11.10.2015 |
-70 kg |
4 |
Kokosza Piotr |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
07.11.2015 |
-66 kg |
5 |
Osiak Mateusz |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
07.11.2015 |
-60 kg |
3 |
Rosa Marcin |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
07.11.2015 |
-66 kg |
0 |
Czerwiński Karol |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
07.11.2015 |
-90 kg |
0 |
Górska Klaudia |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
07.11.2015 |
+70 kg |
0 |
Orzechowska Kaja |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
07.11.2015 |
-63 kg |
0 |
Czerwiński Karol |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 |
Gdynia |
14-15.11.2015 |
-90 kg. |
4 |
Kokosza Piotr |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 |
Gdynia |
14-15.11.2015 |
-66 kg. |
2 |
Osiak Mateusz |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 |
Gdynia |
14-15.11.2015 |
-60 kg. |
2 |
Rosa Marcin |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 |
Gdynia |
14-15.11.2015 |
-66 kg. |
0 |
Postrach Bartosz |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
19.03.2016 |
-73 kg. |
7 |
Jakubczyk Adrian |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
19.03.2016 |
-42 kg. |
0 |
Liberski Dawid |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
19.03.2016 |
-60 kg. |
3 |
Kaczmarek Mateusz |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
19.03.2016 |
-60 kg. |
0 |
Wrocławek Marcelina |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
19.03.2016 |
-48 kg. |
0 |
Giec Magdalena |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa |
Luboń |
20.03.2016 |
-57 kg. |
5 |
Gros Grzegorz |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa |
Luboń |
20.03.2016 |
-73 kg. |
0 |
Riss Rafał |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa |
Luboń |
20.03.2016 |
+100 kg |
5 |
Bzura Marcel |
Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
20.03.2016 |
-66 kg. |
0 |
Rosa Marcin |
Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
20.03.2016 |
-73 kg. |
0 |
Czerwiński Karol |
Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
20.03.2016 |
-90 kg. |
0 |
Pawłowski Arkadiusz |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
05.06.2016 |
-66 kg. |
7 |
Kokosza Piotr |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
05.06.2016 |
-66 kg. |
2 |
Wnuk Miłosz |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
05.06.2016 |
-81 kg. |
0 |
Lis Wiktoria |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
05.06.2016 |
+78 kg |
3 |
Dutkiewicz Dawid |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
04.06.2016 |
-60 kg. |
0 |
Kaczmarek Mateusz |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
04.06.2016 |
-55 kg. |
0 |
Postrach Bartosz |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
04.06.2016 |
-81 kg. |
3 |
Synowki Kamil |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
04.06.2016 |
-50 kg. |
0 |
Sosna Wojciech |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
04.06.2016 |
-73 kg. |
0 |
Jakubczyk Adrian |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
04.06.2016 |
-46 kg. |
0 |
Liberski Dawid |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
04.06.2016 |
-66 kg. |
7 |
Wrocławek Marcelina |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
04.06.2016 |
-44 kg. |
7 |
Dutkiewicz Dawid |
Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" |
Nowa Sól |
18.06.2016 |
-60 kg. |
0 |
Kaczmarek Mateusz |
Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" |
Nowa Sól |
18.06.2016 |
-55 kg. |
0 |
Postrach Bartosz |
Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" |
Nowa Sól |
18.06.2016 |
-81 kg. |
3 |
Liberski Dawid |
Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" |
Nowa Sól |
18.06.2016 |
-66 kg. |
0 |
Jakubczyk Adrian |
Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" |
Nowa Sól |
18.06.2016 |
-46 kg. |
5 |
Synowki Kamil |
Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" |
Nowa Sól |
18.06.2016 |
-50 kg. |
0 |
Bałszan Klaudia |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Opole |
04.06.2016 |
-57 kg. |
0 |
Kaczmarek Michał |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Opole |
04.06.2016 |
-55 kg. |
0 |
Kokosza Piotr |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Opole |
04.06.2016 |
-66 kg. |
1 |
Orzechowska Kaja |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Opole |
04.06.2016 |
+70 kg |
5 |
Osiak Mateusz |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Opole |
04.06.2016 |
-60 kg. |
2 |
Rosa Marcin |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Opole |
04.06.2016 |
-73 kg. |
0 |
Walotek Marta |
VIII Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów im.Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
03.09.2016 |
-63 kg |
7 |
Kokosza Piotr |
VIII Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów im.Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
03.09.2016 |
-66 kg |
2 |
Osiak Mateusz |
VIII Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów im.Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
03.09.2016 |
-66 kg |
7 |
Sitko Justyna |
VIII Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów im.Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
03.09.2016 |
-78 kg |
3 |
Wnuk Miłosz |
VIII Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów im.Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
03.09.2016 |
-81 kg |
0 |
Jakubczyk Adrian |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
24-25.09.2016 |
-46 kg |
0 |
Synowski Kamil |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
24-25.09.2016 |
-50 kg |
0 |
Kaczmarek Mateusz |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
24-25.09.2016 |
-55 kg |
0 |
Liberski Dawid |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
24-25.09.2016 |
-60 kg |
0 |
Dutkiewicz Dawid |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
24-25.09.2016 |
-66 kg |
0 |
Sosna Wojciech |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
24-25.09.2016 |
-73 kg |
0 |
Postrach Bartosz |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
24-25.09.2016 |
-81 kg |
5 |
Orzechowska Kaja |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
24-25.09.2016 |
-70 kg |
0 |
Kaczmarek Michał |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
24-25.09.2016 |
-55 kg |
0 |
Lis Wiktoria |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
24-25.09.2016 |
+78 kg |
2 |
Kokosza Piotr |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
24-25.09.2016 |
-66 kg |
0 |
Bzura Marcel |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
24-25.09.2016 |
-73 kg |
0 |
Gros Grzegorz |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa |
Oleśnica |
01.10.2016 |
-73 kg |
0 |
Sitko Justyna |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa |
Oleśnica |
01.10.2016 |
-78 kg |
3 |
Sporys Mateusz |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa |
Oleśnica |
01.10.2016 |
-73 kg |
0 |
Walotek Marta |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa |
Oleśnica |
01.10.2016 |
-70 kg |
7 |
Wnuk Miłosz |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa |
Oleśnica |
01.10.2016 |
-81 kg |
0 |
Duran Mateusz |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa |
Suchy Las |
19.06.2016 |
-90 kg. |
0 |
Giec Magdalena |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa |
Suchy Las |
19.06.2016 |
-52 kg. |
2 |
Gros Grzegorz |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa |
Suchy Las |
19.06.2016 |
-73 kg. |
0 |
Pawłowska Klaudia |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa |
Suchy Las |
19.06.2016 |
-57 kg. |
5 |
Riss Rafał |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa |
Suchy Las |
19.06.2016 |
+100 kg |
7 |
Sporys Mateusz |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa |
Suchy Las |
19.06.2016 |
-73 kg. |
0 |
Walotek Marta |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa |
Suchy Las |
19.06.2016 |
-63 kg. |
0 |
Wnuk Miłosz |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa |
Suchy Las |
19.06.2016 |
-81 kg. |
0 |
Sitko Justyna |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa |
Suchy Las |
19.06.2016 |
-78 kg. |
3 |
Stando Grzegorz |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa |
Suchy Las |
19.06.2016 |
-73 kg. |
0 |
Osiak Mateusz |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów |
Oleśnica |
16.10.2016 |
-66 kg |
0 |
Lis Wiktoria |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów |
Oleśnica |
16.10.2016 |
+78 kg |
1 |
Kokosza Piotr |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów |
Oleśnica |
16.10.2016 |
-66 kg |
0 |
Bzura Marcel |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów |
Oleśnica |
16.10.2016 |
-73 kg |
0 |
Orzechowska Kaja |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów |
Oleśnica |
16.10.2016 |
-78 kg |
3 |
Wybańska Aleksandra |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
12.11.2016 |
-40 kg |
3 |
Jakubczyk Adrian |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
12.11.2016 |
-46 kg |
0 |
Wrocławek Marcelina |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
12.11.2016 |
-48 kg |
3 |
Synowki Kamil |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
12.11.2016 |
-50 kg |
0 |
Kaczmarek Mateusz |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
12.11.2016 |
-60 kg |
7 |
Witt Tymoteusz |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
12.11.2016 |
-60 kg |
0 |
Borówka Konrad |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
12.11.2016 |
-60 kg |
0 |
Dutkiewicz Dawid |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
12.11.2016 |
-66 kg |
7 |
Liberski Dawid |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
12.11.2016 |
-66 kg |
5 |
Sosna Wojciech |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
12.11.2016 |
-73 kg |
7 |
Postrach Bartosz |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
12.11.2016 |
-81 kg |
2 |
Dudek Aleksandra |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
12.11.2016 |
-70 kg |
3 |
Kokosza Piotr |
Judo Baltic Cup - U20 |
Gdynia |
19.11.2016 |
-66 kg |
3 |
Osiak Mateusz |
Judo Baltic Cup - U20 |
Gdynia |
19.11.2016 |
-66 kg |
7 |
Lis Wiktoria |
Judo Baltic Cup - U20 |
Gdynia |
19.11.2016 |
+78 kg |
3 |
Osiak Mateusz |
Judo Baltic Cup - U23 |
Gdynia |
20.11.2016 |
-66 kg |
1 |
Duran Mateusz |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Mysiadło |
11.02.2017 |
-90 kg |
0 |
Giec Magdalena |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Mysiadło |
11.02.2017 |
-52 kg |
3 |
Gros Grzegorz |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Mysiadło |
11.02.2017 |
-73 kg |
0 |
Kokosza Piotr |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Mysiadło |
11.02.2017 |
-66 kg |
5 |
LIS Wiktoria |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Mysiadło |
11.02.2017 |
+78 kg |
3 |
Osiak Mateusz |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Mysiadło |
11.02.2017 |
-73 kg |
0 |
Riss Rafał |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Mysiadło |
11.02.2017 |
+100 kg |
3 |
Sitko Justyna |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Mysiadło |
11.02.2017 |
-78 kg |
5 |
Walotek Marta |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Mysiadło |
11.02.2017 |
-57 kg |
3 |
Osiak Mateusz |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Luboń k/Poznania |
11.03.2017 |
-73 kg |
0 |
Kokosza Piotr |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Luboń k/Poznania |
11.03.2017 |
-66 kg |
3 |
Lis Wiktoria |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Luboń k/Poznania |
11.03.2017 |
+78 kg |
2 |
Bzura Marcel |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Luboń k/Poznania |
11.03.2017 |
-73 kg |
0 |
Wrocławek Marcelina |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-48 kg |
7 |
Wybańska Aleksandra |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-40 kg |
3 |
Wrocławek Marcelina |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-48 kg |
3 |
Wybańska Aleksandra |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-40 kg |
3 |
Giec Magdalena |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Luboń k/Poznań |
27.05.2017 |
-52 kg |
7 |
Sitko Justyna |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Luboń k/Poznań |
27.05.2017 |
-78 kg |
1 |
Kowalczyk Karolina |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Luboń k/Poznań |
27.05.2017 |
-78 kg |
3 |
Kokosza Piotr |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Luboń k/Poznań |
27.05.2017 |
-66 kg |
3 |
Walotek Marta |
Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
09.09.2017 |
-63 kg |
7 |
LIS Wiktoria |
Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
09.09.2017 |
+78 kg |
1 |
Kokosza Piotr |
Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
09.09.2017 |
-73 kg |
5 |
Osiak Mateusz |
Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
09.09.2017 |
-73 kg |
0 |
Bzura Marcel |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Oleśnica |
08.10.2017 |
-73 kg |
0 |
Kokosza Piotr |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Oleśnica |
08.10.2017 |
-66 kg |
5 |
Lis Wiktoria |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Oleśnica |
08.10.2017 |
+78 kg |
2 |
Wrocławek Marcelina |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Zakopane |
22.10.2017 |
-52 kg |
2 |
Wybańska Aleksandra |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Zakopane |
22.10.2017 |
-44 kg |
2 |
Witt Tymoteusz |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Zakopane |
22.10.2017 |
-66 kg |
0 |
Sosna Wojciech |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Zakopane |
22.10.2017 |
+81 kg |
4 |
Lis Wiktoria |
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów |
Gdynia |
11.11.2017 |
+78 kg |
4 |
Kokosza Piotr |
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów |
Gdynia |
11.11.2017 |
-66 kg |
5 |
Dudek Aleksandra |
XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików |
Gdynia |
12.11.2017 |
-70 kg |
3 |
Sosna Wojciech |
XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików |
Gdynia |
12.11.2017 |
+81 kg |
7 |
Wrocławek Marcelina |
XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików |
Gdynia |
12.11.2017 |
-52 kg |
1 |
Wybańska Aleksandra |
XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików |
Gdynia |
12.11.2017 |
-44 kg |
1 |
Duran Mateusz |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Mysiadło |
17.02.2018 |
-90 kg. |
0 |
Gros Grzegorz |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Mysiadło |
17.02.2018 |
-73 kg. |
0 |
Kokosza Piotr |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Mysiadło |
17.02.2018 |
-73 kg. |
0 |
Kowalczyk Karolina |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Mysiadło |
17.02.2018 |
-78 kg. |
5 |
Lis Wiktoria |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Mysiadło |
17.02.2018 |
+78 kg |
5 |
Osiak Mateusz |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Mysiadło |
17.02.2018 |
-73 kg. |
0 |
Riss Rafał |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Mysiadło |
17.02.2018 |
+100 kg |
5 |
Sitko Justyna |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Mysiadło |
17.02.2018 |
-78 kg. |
5 |
Walotek Marta |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Mysiadło |
17.02.2018 |
-63 kg. |
0 |
Wnuk Miłosz |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Mysiadło |
17.02.2018 |
-90 kg. |
0 |
LIS Wiktoria |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
24.02.2018 |
+78 kg |
2 |
Orzechowska Kaja |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
24.02.2018 |
-78 kg |
4 |
Kokosza Piotr |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
24.02.2018 |
-73 kg |
5 |
Osiak Mateusz |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
24.02.2018 |
-73 kg |
0 |
Postrach Bartosz |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych - Judo Baltic Cup |
Gdynia |
09.06.2018 |
+90 kg |
1 |
Orzechowska Kaja |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Judo Baltic Cup |
Gdynia |
10.06.2018 |
-70 kg |
5 |
Lis Wiktoria |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Judo Baltic Cup |
Gdynia |
10.06.2018 |
+78 kg |
1 |
Kokosza Piotr |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Judo Baltic Cup |
Gdynia |
10.06.2018 |
-73 kg |
5 |
Kokosza Piotr |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Sochaczew |
15.09.2018 |
-73 kg |
0 |
Lis Wiktoria |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Sochaczew |
15.09.2018 |
+78 kg |
2 |
Orzechowska Kaja |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Sochaczew |
15.09.2018 |
-78 kg |
3 |
Osiak Mateusz |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Sochaczew |
15.09.2018 |
-73 kg |
0 |