Nazwisko | Zawody | Miejsce | Data | Kategoria | Lokata |
Bergier Agnieszka |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Tarnów |
18.03.2006 |
-44 kg |
3 |
Barański Wojciech |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Tarnów |
18.03.2006 |
+90 kg |
3 |
Walotek Marta |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Sochaczew |
05.09.2015 |
-63 kg. |
3 |
Bergier Agnieszka |
OPP Seniorek i Seniorów |
Bytom |
14-15.05.2011 |
-48 kg |
3 |
Walotek Marta |
Puchar Polski Młodzików |
Bytom |
19-20.11.2011 |
-57 kg |
3 |
Jakubiec Agnieszka |
OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
07.09.2013 |
-78 kg |
3 |
Kokosza Piotr |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
09.11.2013 |
-50 kg |
3 |
Lis Wiktoria |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
09.11.2013 |
+70 kg |
3 |
Walotek Marta |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
23.03.2014 |
-63 kg |
3 |
Kokosza Piotr |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
07.06.2014 |
-55 kg |
3 |
Sitko Justyna |
OPP Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
28-29.09.2013 |
-78 kg |
3 |
Czerwiński Karol |
OPP - Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
27-28.09.2014 |
+73 kg |
3 |
Lis Wiktoria |
XVI Warsaw Judo Open OPP U17 |
Warszawa |
27-28.09.2014 |
+70 kg |
3 |
Barański Wojciech |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
22.10.2005 |
+90 kg |
3 |
Kasperkiewicz Romana |
OTK Seniorek i Seniorów |
Jastrzębie - Zdrój |
27-28.09.2003 |
-57 kg |
3 |
Kasperkiewicz Romana |
OTK Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
06.09.2003 |
-57 kg |
3 |
Sebzda Marek |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Koszalin |
24-25.03.2001 |
-50 kg |
3 |
Czerwiński Karol |
Puchar Polski Młodzików i Młodziczek |
Suchy Las |
28.03.2015 |
-81 kg. |
3 |
Kokosza Piotr |
Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych |
Suchy Las |
29.03.2015 |
-60 kg. |
3 |
Sebzda Marek |
OTK Juniorek i Juniorów |
Jastrzębie - Zdrój |
02-03.03.2002 |
-55 kg |
3 |
Sitko Justyna |
OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów |
Oleśnica |
11.10.2015 |
-70 kg |
3 |
Osiak Mateusz |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
07.11.2015 |
-60 kg |
3 |
Liberski Dawid |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
19.03.2016 |
-60 kg. |
3 |
Lis Wiktoria |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
05.06.2016 |
+78 kg |
3 |
Postrach Bartosz |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
04.06.2016 |
-81 kg. |
3 |
Postrach Bartosz |
Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" |
Nowa Sól |
18.06.2016 |
-81 kg. |
3 |
Sitko Justyna |
VIII Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów im.Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
03.09.2016 |
-78 kg |
3 |
Sitko Justyna |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa |
Oleśnica |
01.10.2016 |
-78 kg |
3 |
Sitko Justyna |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa |
Suchy Las |
19.06.2016 |
-78 kg. |
3 |
Orzechowska Kaja |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów |
Oleśnica |
16.10.2016 |
-78 kg |
3 |
Wybańska Aleksandra |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
12.11.2016 |
-40 kg |
3 |
Wrocławek Marcelina |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
12.11.2016 |
-48 kg |
3 |
Dudek Aleksandra |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
12.11.2016 |
-70 kg |
3 |
Kokosza Piotr |
Judo Baltic Cup - U20 |
Gdynia |
19.11.2016 |
-66 kg |
3 |
Lis Wiktoria |
Judo Baltic Cup - U20 |
Gdynia |
19.11.2016 |
+78 kg |
3 |
Giec Magdalena |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Mysiadło |
11.02.2017 |
-52 kg |
3 |
LIS Wiktoria |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Mysiadło |
11.02.2017 |
+78 kg |
3 |
Riss Rafał |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Mysiadło |
11.02.2017 |
+100 kg |
3 |
Walotek Marta |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Mysiadło |
11.02.2017 |
-57 kg |
3 |
Kokosza Piotr |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Luboń k/Poznania |
11.03.2017 |
-66 kg |
3 |
Wybańska Aleksandra |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-40 kg |
3 |
Wrocławek Marcelina |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-48 kg |
3 |
Wybańska Aleksandra |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-40 kg |
3 |
Kowalczyk Karolina |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Luboń k/Poznań |
27.05.2017 |
-78 kg |
3 |
Kokosza Piotr |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Luboń k/Poznań |
27.05.2017 |
-66 kg |
3 |
Dudek Aleksandra |
XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików |
Gdynia |
12.11.2017 |
-70 kg |
3 |
Orzechowska Kaja |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Sochaczew |
15.09.2018 |
-78 kg |
3 |