Nazwisko | Zawody | Miejsce | Data | Kategoria | Lokata |
Rybczonek Adam |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
11.03.2006 |
-81 kg |
0 |
Wawrzyniak Piotr |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Tarnów |
18.03.2006 |
-66 kg |
0 |
Miśkiewicz Radosław |
Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek |
Warszawa |
22-23.04.2006 |
-73 kg |
0 |
Antkowiak Maciej |
Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek |
Warszawa |
22-23.04.2006 |
-81 kg |
0 |
Rybczonek Adam |
Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek |
Warszawa |
22-23.04.2006 |
-81 kg |
0 |
Wieczorek Mateusz |
Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek |
Opole |
16-17.09.2006 |
-60 kg |
0 |
Antkowiak Maciej |
Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek |
Opole |
16-17.09.2006 |
-81 kg |
0 |
Rybczonek Adam |
Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek |
Opole |
16-17.09.2006 |
-81 kg |
0 |
Miśkiewicz Radosław |
Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek |
Opole |
16-17.09.2006 |
-81 kg |
0 |
Nowak Mateusz |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Łódź |
16.09.2006 |
-46 kg |
0 |
Pawłowski Adam |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Łódź |
16.09.2006 |
-55 kg |
0 |
Wawrzyniak Piotr |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Łódź |
16.09.2006 |
-73 kg |
0 |
Nowak Mateusz |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Rybnik |
14.10.2006 |
-46 kg |
0 |
Szydłowski Jonasz |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Rybnik |
14.10.2006 |
-50 kg |
0 |
Miśkiewicz Radosław |
Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek |
Opole |
10-11.02.2007 |
-81 kg |
0 |
Filipiak Michał |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Bielsko-Biała |
10.03.2007 |
-66 kg |
0 |
Szydłowski Jonasz |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Bielsko-Biała |
10.03.2007 |
-55 kg |
0 |
Antkowiak Maciej |
Liga Indywidualno-drużynowa Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
22-23.09.2007 |
-81 kg |
0 |
Rybczonek Adam |
Liga Indywidualno-drużynowa Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
22-23.09.2007 |
-81 kg |
0 |
Grąziowski Michał |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Sochaczew |
05.09.2015 |
-73 kg. |
0 |
Pisanko Patryk |
Puchar Polski Juniorek i Juniorow Młodszych |
Rybnik |
29-30.03.2008 |
-60 kg |
0 |
Panek Jakub |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
07-08.03.2009 |
-73 kg |
0 |
Wawrzyniak Piotr |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
07-08.03.2009 |
-81 kg |
0 |
Nowacki Piotr |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
07-08.03.2009 |
-90 kg |
0 |
Panek Krzysztof |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
28-29.03.2009 |
-50 kg |
0 |
Urbaniak Krzysztof |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
28-29.03.2009 |
-55 kg |
0 |
Szafran Łukasz |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
28-29.03.2009 |
-66 kg |
0 |
Szymankiewicz Patrycja |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
28-29.03.2009 |
-52 kg |
0 |
Szyszka Magdalena |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) |
Kielce |
26-27.04.2009 |
-57 kg |
0 |
Nowacki Piotr |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Jezierzyce |
19-20.09.2009 |
-90 kg |
0 |
Szyszka Magdalena |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Jastrzębie - Zdrój |
10-11.10.2009 |
-57 kg |
0 |
Pisanko Adrian |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Jastrzębie - Zdrój |
10-11.10.2009 |
-46 kg |
0 |
Urbaniak Krzysztof |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Jastrzębie - Zdrój |
10-11.10.2009 |
-55 kg |
0 |
Panek Jakub |
Puchar Polski Młodzieży |
Opole |
24-25.10.2009 |
-81 kg |
0 |
Urbaniak Krzysztof |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Bytom |
14-15.11.2009 |
-55 kg |
0 |
Liberski Tomasz |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Bytom |
14-15.11.2009 |
-73 kg |
0 |
Szymankiewicz Patrycja |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
13-14.03.2010 |
-57 kg |
0 |
Szafran Łukasz |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
13-14.03.2010 |
-73 kg |
0 |
Panek Jakub |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
13-14.03.2010 |
-81 kg |
0 |
Wawrzyniak Piotr |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
13-14.03.2010 |
-81 kg |
0 |
Nowacki Piotr |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
13-14.03.2010 |
-90 kg |
0 |
Rogalski Bartosz |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
13-14.03.2010 |
-100 kg |
0 |
Pisanko Adrian |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Warszawa / Józefów |
01-04.05.2010 |
-50 kg |
0 |
Panek Krzysztof |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Warszawa / Józefów |
01-04.05.2010 |
-66 kg |
0 |
Liberski Tomasz |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Warszawa / Józefów |
01-04.05.2010 |
-73 kg |
0 |
Panek Jakub |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
15-16.05.2010 |
-81 kg |
0 |
Wawrzyniak Piotr |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
15-16.05.2010 |
-81 kg |
0 |
Szafran Łukasz |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
06.06.2010 |
-73 kg |
0 |
Urbaniak Krzysztof |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
05.06.2010 |
-60 kg |
0 |
Panek Krzysztof |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
05.06.2010 |
-66 kg |
0 |
Wallus Jan |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Mł. |
Bytom |
11-12.03.2000 |
-55 kg |
0 |
Walkowiak Anna |
OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Bytom |
13-14.11.2010 |
-48 kg |
0 |
Pisanko Adrian |
OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Bytom |
13-14.11.2010 |
-55 kg |
0 |
Urbaniak Krzysztof |
OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Bytom |
13-14.11.2010 |
-60 kg |
0 |
Dzikowski Bartosz |
OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Bytom |
13-14.11.2010 |
-66 kg |
0 |
Panek Krzysztof |
OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Bytom |
13-14.11.2010 |
-66 kg |
0 |
Nowak Adrian |
OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Bytom |
13-14.11.2010 |
-66 kg |
0 |
Stańczyk Paweł |
OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Bytom |
13-14.11.2010 |
-50 kg |
0 |
Wojciechowski Konrad |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Poznań |
20.11.2010 |
-81 kg |
0 |
Czerniak Adrian |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Poznań |
20.11.2010 |
-50 kg |
0 |
Grąziowski Michał |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Poznań |
20.11.2010 |
-50 kg |
0 |
Nowakowski Norbert |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Poznań |
20.11.2010 |
-46 kg |
0 |
Panek Jakub |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Skierniewice |
12-13.03.2011 |
-81 kg |
0 |
Grąziowski Michał |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
19-20.03.2011 |
-50 kg |
0 |
Pisanko Adrian |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
19-20.03.2011 |
-60 kg |
0 |
Stańczyk Paweł |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
19-20.03.2011 |
-55 kg |
0 |
Urbaniak Krzysztof |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
19-20.03.2011 |
-66 kg |
0 |
Walkowiak Anna |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Białystok |
01-03.05.2011 |
-48 kg |
0 |
Pisanko Adrian |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Białystok |
01-03.05.2011 |
-55 kg |
0 |
Kozłowski Wojciech |
OPP Seniorek i Seniorów |
Bytom |
14-15.05.2011 |
-90 kg |
0 |
Kowalczyk Damian |
OPP Seniorek i Seniorów |
Bytom |
14-15.05.2011 |
-90 kg |
0 |
Panek Jakub |
OPP Seniorek i Seniorów |
Bytom |
14-15.05.2011 |
-81 kg |
0 |
Pisanko Adrian |
OPP Juniorek i Juniorów |
Łódź |
29.05.2011 |
-60 kg |
0 |
Urbaniak Krzysztof |
OPP Juniorek i Juniorów |
Łódź |
29.05.2011 |
-66 kg |
0 |
Pisanko Adrian |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
04.06.2011 |
-60 kg |
0 |
Urbaniak Krzysztof |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
04.06.2011 |
-66 kg |
0 |
Szafran Łukasz |
OPP Juniorek i Juniorów |
Opole |
05.06.2011 |
-73 kg |
0 |
Panek Krzysztof |
OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
03-04.09.2011 |
-73 kg |
0 |
Szafran Łukasz |
OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
03-04.09.2011 |
-73 kg |
0 |
Szafran Łukasz |
OPP Młodzieży |
Opole |
08.10.2011 |
-73 kg |
0 |
Kozłowski Wojciech |
OPP Młodzieży |
Opole |
08.10.2011 |
-90 kg |
0 |
Grąziowski Michał |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych |
Wrocław |
29.10.2011 |
-55 kg |
0 |
Czerniak Adrian |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych |
Wrocław |
29.10.2011 |
-55 kg |
0 |
Wojciechowski Konrad |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych |
Wrocław |
29.10.2011 |
-81 kg |
0 |
Szafran Łukasz |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Luboń |
05.11.2011 |
-81 kg |
0 |
Grąziowski Michał |
Puchar Polski Młodzików |
Bytom |
19-20.11.2011 |
-55 kg |
0 |
Czerniak Adrian |
Puchar Polski Młodzików |
Bytom |
19-20.11.2011 |
-60 kg |
0 |
Grąziowski Michał |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Luboń |
28.04.2012 |
-55 kg |
0 |
Panek Krzysztof |
OPP Seniorek i Seniorów |
Luboń |
29.04.2012 |
-73 kg |
0 |
Panek Jakub |
OPP Seniorek i Seniorów |
Luboń |
29.04.2012 |
-81 kg |
0 |
Kozłowski Wojciech |
OPP Seniorek i Seniorów |
Luboń |
29.04.2012 |
-90 kg |
0 |
Lechniuk Paweł |
OPP Seniorek i Seniorów |
Luboń |
29.04.2012 |
-90 kg |
0 |
Filipiak Michał |
OPP Seniorek i Seniorów |
Luboń |
29.04.2012 |
-81 kg |
0 |
Grąziowski Michał |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek i Juniorów |
Łódź |
27.05.2012 |
-55 kg |
0 |
Panek Krzysztof |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek i Juniorów |
Łódź |
27.05.2012 |
-73 kg |
0 |
Kasprzyk Radosław |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek i Juniorów |
Łódź |
27.05.2012 |
-90 kg |
0 |
Stańczyk Marta |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
02.06.2012 |
-57 kg |
0 |
Grąziowski Michał |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
02.06.2012 |
-60 kg |
0 |
Pisanko Adrian |
OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
08-09.09.2012 |
-66 kg |
0 |
Panek Krzysztof |
OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
08-09.09.2012 |
-73 kg |
0 |
Kasprzyk Radosław |
OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
08-09.09.2012 |
-90 kg |
0 |
Kasprzyk Radosław |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
07.10.2012 |
-81 kg |
0 |
Walkowiak Anna |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
07.10.2012 |
-57 kg |
0 |
Pisanko Adrian |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
07.10.2012 |
-66 kg |
0 |
Stańczyk Marta |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
29-30.09.2012 |
-57 kg |
0 |
Grąziowski Michał |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
06.10.2012 |
-60 kg |
0 |
Stańczyk Marta |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
06.10.2012 |
-57 kg |
0 |
Stańczyk Marta |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
09-10.03.2013 |
-52 kg |
0 |
Kasprzyk Radosław |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
09-10.03.2013 |
-81 kg |
0 |
Panek Krzysztof |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Luboń |
16.03.2013 |
-81 kg |
0 |
Kasprzyk Radosław |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Luboń |
16.03.2013 |
-81 kg |
0 |
Panek Jakub |
OPP Seniorek i Seniorów |
Opole |
23.03.2013 |
-81 kg |
0 |
Kozłowski Wojciech |
OPP Seniorek i Seniorów |
Opole |
23.03.2013 |
-90 kg |
0 |
Fleming Adrian |
OPP Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
23.03.2013 |
-60 kg |
0 |
Buksa Szymon |
OPP Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
23.03.2013 |
-55 kg |
0 |
Stańczyk Marta |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
27.04.2013 |
-52 kg |
0 |
Kasprzyk Radosław |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
27.04.2013 |
-81 kg |
0 |
Buksa Szymon |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
27.04.2013 |
-55 kg |
0 |
Stańczyk Marta |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
01.06.2013 |
-52 kg |
0 |
Buksa Szymon |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
01.06.2013 |
-55 kg |
0 |
Fleming Adrian |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
01.06.2013 |
-60 kg |
0 |
Grąziowski Michał |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
01.06.2013 |
-60 kg |
0 |
Kasprzyk Radosław |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
01.06.2013 |
-81 kg |
0 |
Grąziowski Michał |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
09.11.2013 |
-66 kg |
0 |
Panek Krzysztof |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Piła |
08.03.2014 |
-81 kg |
0 |
Panek Jakub |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Luboń |
15.03.2014 |
-81 kg |
0 |
Panek Krzysztof |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Luboń |
15.03.2014 |
-81 kg |
0 |
Noszczyk Klaudyna |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
23.03.2014 |
-57 kg |
0 |
Grąziowski Michał |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
23.03.2014 |
-66 kg |
0 |
Stańczyk Marta |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
26-27.04.2014 |
-63 kg |
0 |
Noszczyk Klaudyna |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
26-27.04.2014 |
-63 kg |
0 |
Kozłowski Wojciech |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Suchy Las |
10.05.2014 |
-90 kg |
0 |
Radzewski Piotr |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
24.05.2014 |
-42 kg |
0 |
Nowak Mateusz |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
24.05.2014 |
-55 kg |
0 |
Grąziowski Michał |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
29-30.09.2012 |
-60 kg |
0 |
Walkowiak Anna |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
29-30.09.2012 |
-57 kg |
0 |
Pisanko Adrian |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
29-30.09.2012 |
-66 kg |
0 |
Kasprzyk Radosław |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
29-30.09.2012 |
-81 kg |
0 |
Kostera Kinga |
OPP - Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
27-28.09.2014 |
-52 kg |
0 |
Kubacki Kajetan |
OPP - Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
27-28.09.2014 |
-42 kg |
0 |
Radzewski Piotr |
OPP - Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
27-28.09.2014 |
-46 kg |
0 |
Wiśniewski Paweł |
OPP - Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
27-28.09.2014 |
-50 kg |
0 |
Nowak Mateusz |
OPP - Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
27-28.09.2014 |
-55 kg |
0 |
Walkowiak Anna |
XVI Warsaw Open Otwarty Puchar Polski U20 |
Warszawa |
27-28.09.2014 |
-52 kg |
0 |
Grąziowski Michał |
XVI Warsaw Open Otwarty Puchar Polski U20 |
Warszawa |
27-28.09.2014 |
-66 kg |
0 |
Grąziowski Michał |
OPP Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
12.10.2014 |
-66 kg |
0 |
Antkowiak Maciej |
OTK Seniorek i Seniorów |
Opole |
26-27.02.2005 |
-81 kg |
0 |
Migdałek Dariusz |
OTK Seniorek i Seniorów |
Opole |
26-27.02.2005 |
-81 kg |
0 |
Miśkiewicz Radosław |
OTK Seniorek i Seniorów |
Opole |
26-27.02.2005 |
-73 kg |
0 |
Rybczonek Adam |
OTK Seniorek i Seniorów |
Opole |
26-27.02.2005 |
-73 kg |
0 |
Wallus Jan |
OTK Seniorek i Seniorów |
Opole |
26-27.02.2005 |
-66 kg |
0 |
Jopek Monika |
OTK Seniorek i Seniorów |
Opole |
26-27.02.2005 |
-70 kg |
0 |
Zataj Łukasz |
OTK Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
17.09.2005 |
-100 kg |
0 |
Antkowiak Maciej |
OTK Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
17.09.2005 |
-81 kg |
0 |
Migdałek Dariusz |
OTK Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
17.09.2005 |
-81 kg |
0 |
Rybczonek Adam |
OTK Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
17.09.2005 |
-73 kg |
0 |
Miśkiewicz Radosław |
OTK Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
17.09.2005 |
-73 kg |
0 |
Kaczmarek Maciej |
OTK Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
17.09.2005 |
-73 kg |
0 |
Wallus Jan |
OTK Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
17.09.2005 |
-66 kg |
0 |
Rybczonek Łukasz |
OTK Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
04-05.06.2005 |
-90 kg |
0 |
Antkowiak Maciej |
OTK Młodzieży |
Gdańsk |
08-09.10.2005 |
-81 kg |
0 |
Miśkiewicz Radosław |
OTK Młodzieży |
Gdańsk |
08-09.10.2005 |
-73 kg |
0 |
Miśkiewicz Radosław |
OTK Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
05.11.2005 |
-73 kg |
0 |
Piotrowska Julia |
OTK Juniorek i Juniorów |
Toruń |
19.02.2005 |
-44 kg |
0 |
Adamska Monika |
OTK Juniorek i Juniorów |
Toruń |
19.02.2005 |
-63 kg |
0 |
Jopek Monika |
OTK Juniorek i Juniorów |
Toruń |
19.02.2005 |
-70 kg |
0 |
Pawłowski Mikołaj |
OTK Juniorek i Juniorów |
Toruń |
19.02.2005 |
-55 kg |
0 |
Miśkiewicz Radosław |
OTK Juniorek i Juniorów |
Toruń |
19.02.2005 |
-73 kg |
0 |
Rybczonek Adam |
OTK Juniorek i Juniorów |
Toruń |
19.02.2005 |
-73 kg |
0 |
Witoń Patrycja |
OTK Juniorek i Juniorów |
Toruń |
19.02.2005 |
-52 kg |
0 |
Grażyńska Agnieszka |
OTK Juniorek i Juniorów |
Toruń |
19.02.2005 |
-52 kg |
0 |
Szafczyk Andżelika |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
24.09.2005 |
-52 kg |
0 |
Adamska Monika |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
24.09.2005 |
-63 kg |
0 |
Rakowska Klaudia |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
13.03.2005 |
-48 kg |
0 |
Szafczyk Andżelika |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
13.03.2005 |
-52 kg |
0 |
Pawłowski Mikołaj |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
13.03.2005 |
-55 kg |
0 |
Waraczewski Dawid |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
13.03.2005 |
-60 kg |
0 |
Pawłowski Adam |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
22.10.2005 |
-50 kg |
0 |
Szymankiewicz Błażej |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
22.10.2005 |
-55 kg |
0 |
Filipiak Michał |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
22.10.2005 |
-55 kg |
0 |
Wawrzyniak Piotr |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
22.10.2005 |
-66 kg |
0 |
Dąbrowska Agnieszka |
OTK Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
11.09.2004 |
-57 kg |
0 |
Rozmuz Monika |
OTK Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
11.09.2004 |
-70 kg |
0 |
Wallus Jan |
OTK Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
11.09.2004 |
-66 kg |
0 |
Wojtkowiak Marcin |
OTK Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
11.09.2004 |
-73 kg |
0 |
Antkowiak Maciej |
OTK Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
11.09.2004 |
-81 kg |
0 |
Dąbrowska Agnieszka |
OTK Seniorek i Seniorów |
Rybnik |
02-03.10.2004 |
-57 kg |
0 |
Rozmuz Monika |
OTK Seniorek i Seniorów |
Rybnik |
02-03.10.2004 |
-70 kg |
0 |
Cieślewicz Ewa |
OTK Seniorek i Seniorów |
Rybnik |
02-03.10.2004 |
-70 kg |
0 |
Jopek Monika |
OTK Seniorek i Seniorów |
Rybnik |
02-03.10.2004 |
-70 kg |
0 |
Miśkiewicz Radosław |
OTK Seniorek i Seniorów |
Rybnik |
02-03.10.2004 |
-73 kg |
0 |
Antkowiak Maciej |
OTK Seniorek i Seniorów |
Rybnik |
02-03.10.2004 |
-81 kg |
0 |
Zataj Łukasz |
OTK Seniorek i Seniorów |
Rybnik |
02-03.10.2004 |
-100 kg |
0 |
Piotrowska Julia |
OTK Seniorek i Seniorów |
Opole |
28-29.02.2004 |
-48 kg |
0 |
Duda Magdalena |
OTK Seniorek i Seniorów |
Opole |
28-29.02.2004 |
-48 kg |
0 |
Jopek Barbara |
OTK Seniorek i Seniorów |
Opole |
28-29.02.2004 |
-48 kg |
0 |
Wallus Jan |
OTK Seniorek i Seniorów |
Opole |
28-29.02.2004 |
-66 kg |
0 |
Antkowiak Maciej |
OTK Seniorek i Seniorów |
Opole |
28-29.02.2004 |
-73 kg |
0 |
Wojtkowiak Marcin |
OTK Seniorek i Seniorów |
Opole |
28-29.02.2004 |
-73 kg |
0 |
Zataj Łukasz |
OTK Seniorek i Seniorów |
Opole |
28-29.02.2004 |
-100 kg |
0 |
Wojtkowiak Marcin |
OTK Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
03-04.04.2004 |
-73 kg |
0 |
Migdałek Dariusz |
OTK Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
03-04.04.2004 |
-81 kg |
0 |
Zataj Łukasz |
OTK Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
03-04.04.2004 |
-100 kg |
0 |
Cieślewicz Ewa |
OTK Młodzieży |
Gdańsk |
04-05.09.2004 |
-63 kg |
0 |
Piotrowska Julia |
OTK Juniorek i Juniorów |
Tarnów |
21.02.2004 |
-48 kg |
0 |
Adamska Monika |
OTK Juniorek i Juniorów |
Tarnów |
21.02.2004 |
-57 kg |
0 |
Rozmus Monika |
OTK Juniorek i Juniorów |
Tarnów |
21.02.2004 |
-70 kg |
0 |
Jopek Monika |
OTK Juniorek i Juniorów |
Tarnów |
21.02.2004 |
-70 kg |
0 |
Miśkiewicz Radosław |
OTK Juniorek i Juniorów |
Tarnów |
21.02.2004 |
-66 kg |
0 |
Piotrowska Julia |
OTK Juniorek i Juniorów |
Jastrzębie - Zdrój |
30.10.2004 |
-48 kg |
0 |
Adamska Monika |
OTK Juniorek i Juniorów |
Jastrzębie - Zdrój |
30.10.2004 |
-63 kg |
0 |
Rozmus Monika |
OTK Juniorek i Juniorów |
Jastrzębie - Zdrój |
30.10.2004 |
-70 kg |
0 |
Antkowiak Maciej |
OTK Juniorek i Juniorów |
Jastrzębie - Zdrój |
30.10.2004 |
-81 kg |
0 |
Szafczyk Anita |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Olsztyn |
20.03.2004 |
-40 kg |
0 |
Szafczyk Andżelika |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Olsztyn |
20.03.2004 |
-48 kg |
0 |
Grażyńska Agnieszka |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Olsztyn |
20.03.2004 |
-52 kg |
0 |
Sobczak Marta |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Olsztyn |
20.03.2004 |
-63 kg |
0 |
Panek Jakub |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Olsztyn |
20.03.2004 |
-55 kg |
0 |
Pawłowski Adam |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
18.09.2004 |
-46 kg |
0 |
Grażyńska Agnieszka |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
18.09.2004 |
-52 kg |
0 |
Szafczyk Anita |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
18.09.2004 |
-44 kg |
0 |
Piotrowska Kamila |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
06.11.2004 |
-40 kg |
0 |
Szafczyk Anita |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
06.11.2004 |
-44 kg |
0 |
Gołaszewska Alicja |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
06.11.2004 |
-52 kg |
0 |
Panek Jakub |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
06.11.2004 |
-55 kg |
0 |
Dąbrowska Agnieszka |
OTK Seniorek i Seniorów |
Opole |
01-02.03.2003 |
-57 kg |
0 |
Cieślewicz Ewa |
OTK Seniorek i Seniorów |
Opole |
01-02.03.2003 |
-63 kg |
0 |
Lasik Teresa |
OTK Seniorek i Seniorów |
Opole |
01-02.03.2003 |
-63 kg |
0 |
Pokrywka Michał |
OTK Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
06.09.2003 |
+100 kg |
0 |
Duda Magdalena |
OTK Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
07-08.04.2001 |
-48 kg |
0 |
Bosek Andżelika |
OTK Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
07-08.04.2001 |
-63 kg |
0 |
Przybylski Krzysztof |
OTK Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
07-08.04.2001 |
-60 kg |
0 |
Kozaczuk Arkadiusz |
OTK Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
07-08.04.2001 |
-73 kg |
0 |
Zataj Łukasz |
OTK Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
07-08.04.2001 |
-90 kg |
0 |
Lasik Teresa |
OTK Seniorek i Seniorów |
Gdańsk |
08.09.2001 |
-63 kg |
0 |
Bosek Andżelika |
OTK Seniorek i Seniorów |
Gdańsk |
08.09.2001 |
-63 kg |
0 |
Wallus Jan |
OTK Młodzieży |
Bytom |
10-11.03.2001 |
-60 kg |
0 |
Dziąbor Kinga |
OTK Juniorek i Juniorów |
Opole |
03-04.03.2001 |
-52 kg |
0 |
Kulesza Krystyna |
OTK Juniorek i Juniorów |
Opole |
03-04.03.2001 |
-52 kg |
0 |
Wochnik Joanna |
OTK Juniorek i Juniorów |
Opole |
03-04.03.2001 |
-63 kg |
0 |
Całujek Magdalena |
OTK Juniorek i Juniorów |
Opole |
03-04.03.2001 |
-70 kg |
0 |
Wallus Jan |
OTK Juniorek i Juniorów |
Opole |
03-04.03.2001 |
-60 kg |
0 |
Migdałek Dariusz |
OTK Juniorek i Juniorów |
Opole |
03-04.03.2001 |
-73 kg |
0 |
Wojtkowiak Marcin |
OTK Juniorek i Juniorów |
Opole |
03-04.03.2001 |
-81 kg |
0 |
Pokrywka Michał |
OTK Juniorek i Juniorów |
Opole |
03-04.03.2001 |
-100 kg |
0 |
Józefowska Ewelina |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Koszalin |
24-25.03.2001 |
-48 kg |
0 |
Kulesza Krystyna |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Koszalin |
24-25.03.2001 |
-52 kg |
0 |
Konkal Joanna |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Koszalin |
24-25.03.2001 |
-63 kg |
0 |
Jopek Monika |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Koszalin |
24-25.03.2001 |
-70 kg |
0 |
Adamczyk Żaneta |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
29-30.09.2001 |
-57 kg |
0 |
Kusza Marcelina |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
29-30.09.2001 |
-57 kg |
0 |
Gołaszewska Marta |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
29-30.09.2001 |
-57 kg |
0 |
Jopek Monika |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
29-30.09.2001 |
-70 kg |
0 |
Antkowiak Maciej |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
29-30.09.2001 |
-60 kg |
0 |
Jakubowski Emilian |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
29-30.09.2001 |
-81 kg |
0 |
Poprawa Agnieszka |
OTK Seniorek i Seniorów |
Opole |
22-23.09.2001 |
-48 kg |
0 |
Bosek Andżelika |
OTK Seniorek i Seniorów |
Opole |
22-23.09.2001 |
-63 kg |
0 |
Lasik Teresa |
OTK Seniorek i Seniorów |
Opole |
22-23.09.2001 |
-63 kg |
0 |
Antczak Adrianna |
OTK Seniorek i Seniorów |
Opole |
22-23.09.2001 |
-78 kg |
0 |
Leśniewicz Monika |
OTK Juniorek i Juniorów |
Jarocin |
27-28.10.2001 |
-44 kg |
0 |
Lasik Teresa |
OTK Juniorek i Juniorów |
Jarocin |
27-28.10.2001 |
-52 kg |
0 |
Dziąbor Kinga |
OTK Juniorek i Juniorów |
Jarocin |
27-28.10.2001 |
-52 kg |
0 |
Bosek Andżelika |
OTK Juniorek i Juniorów |
Jarocin |
27-28.10.2001 |
-63 kg |
0 |
Lasik Teresa |
OTK Juniorek i Juniorów |
Jarocin |
27-28.10.2001 |
-63 kg |
0 |
Jopek Monika |
OTK Juniorek i Juniorów |
Jarocin |
27-28.10.2001 |
-70 kg |
0 |
Miarczyński Grzegorz |
OTK Juniorek i Juniorów |
Jarocin |
27-28.10.2001 |
-66 kg |
0 |
Zataj Łukasz |
OTK Juniorek i Juniorów |
Jarocin |
27-28.10.2001 |
-90 kg |
0 |
Walkowiak Anna |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Luboń |
07.03.2015 |
-52 kg. |
0 |
Grąziowski Michał |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Piła |
14-15.03.2015 |
-66 kg. |
0 |
Kasprzyk Radosław |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Piła |
14-15.03.2015 |
-81 kg. |
0 |
Czado Klaudia |
Puchar Polski Młodzików i Młodziczek |
Suchy Las |
28.03.2015 |
-48 kg. |
0 |
Drywa Cezary |
Puchar Polski Młodzików i Młodziczek |
Suchy Las |
28.03.2015 |
-42 kg. |
0 |
Radzewski Piotr |
Puchar Polski Młodzików i Młodziczek |
Suchy Las |
28.03.2015 |
-46 kg. |
0 |
Wiśniewski Paweł |
Puchar Polski Młodzików i Młodziczek |
Suchy Las |
28.03.2015 |
-55 kg. |
0 |
Kubacki Kajetan |
Puchar Polski Młodzików i Młodziczek |
Suchy Las |
28.03.2015 |
-46 kg. |
0 |
Nędzyk Weronika |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
18-19.04.2015 |
-57 kg |
0 |
Radzewski Piotr |
Puchar Polski - V MM Młodziczek i Młodzków |
Łódź |
23.05.2015 |
-46 kg. |
0 |
Kubacki Kajetan |
Puchar Polski - V MM Młodziczek i Młodzków |
Łódź |
23.05.2015 |
-46 kg. |
0 |
Rybczonek Łukasz |
OTK Seniorek i Seniorów |
Opole |
13-14.04.2002 |
-90 kg |
0 |
Lasik Teresa |
OTK Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
21.09.2002 |
-63 kg |
0 |
Dąbrowska Agnieszka |
OTK Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
21.09.2002 |
-57 kg |
0 |
Wojtkowiak Marcin |
OTK Młodzieży (mężczyźni) |
Rybnik |
09-10.03.2002 |
-73 kg |
0 |
Zataj Łukasz |
OTK Młodzieży (mężczyźni) |
Rybnik |
09-10.03.2002 |
-100 kg |
0 |
Piotrowska Julia |
OTK Juniorek i Juniorów |
Koszalin |
26-27.10.2002 |
-44 kg |
0 |
Dziąbor Kinga |
OTK Juniorek i Juniorów |
Koszalin |
26-27.10.2002 |
-52 kg |
0 |
Dąbrowska Agnieszka |
OTK Juniorek i Juniorów |
Koszalin |
26-27.10.2002 |
-57 kg |
0 |
Cieślewicz Ewa |
OTK Juniorek i Juniorów |
Koszalin |
26-27.10.2002 |
-63 kg |
0 |
Lasik Teresa |
OTK Juniorek i Juniorów |
Koszalin |
26-27.10.2002 |
-63 kg |
0 |
Jopek Monika |
OTK Juniorek i Juniorów |
Koszalin |
26-27.10.2002 |
-70 kg |
0 |
Ostrowicki Tomasz |
OTK Juniorek i Juniorów |
Olsztyn |
25-26.03.2000 |
-55 kg |
0 |
Józefowski Damian |
OTK Juniorek i Juniorów |
Olsztyn |
25-26.03.2000 |
-73 kg |
0 |
Kubera Jędrzej |
OTK Juniorek i Juniorów |
Olsztyn |
25-26.03.2000 |
-90 kg |
0 |
Zataj Łukasz |
OTK Juniorek i Juniorów |
Olsztyn |
25-26.03.2000 |
-90 kg |
0 |
Poprawa Agnieszka |
OTK Juniorek i Juniorów |
Olsztyn |
25-26.03.2000 |
-44 kg |
0 |
Lasik Teresa |
OTK Juniorek i Juniorów |
Olsztyn |
25-26.03.2000 |
-57 kg |
0 |
Wochnik Joanna |
OTK Juniorek i Juniorów |
Olsztyn |
25-26.03.2000 |
-63 kg |
0 |
Dziąbor Kinga |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Mł. |
Bytom |
11-12.03.2000 |
-48 kg |
0 |
Wiśniewski Paweł |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
07.11.2015 |
-60 kg |
0 |
Nędzyk Weronika |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
07.11.2015 |
-57 kg |
0 |
Migdałek Dawid |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Mł. |
Bytom |
11-12.03.2000 |
-73 kg |
0 |
Wojtasiewicz Jarosław |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Mł. |
Bytom |
11-12.03.2000 |
-73 kg |
0 |
Całujek Magdalena |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Mł. |
Bytom |
11-12.03.2000 |
-70 kg |
0 |
Lasik Teresa |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Mł. |
Bytom |
11-12.03.2000 |
-63 kg |
0 |
Kusza Marcelina |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Mł. |
Bytom |
11-12.03.2000 |
-52 kg |
0 |
Dąbrowska Agnieszka |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Mł. |
Bytom |
11-12.03.2000 |
-57 kg |
0 |
Jakubowski Emilian |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
15-16.09.2000 |
-73 kg |
0 |
Migdałek Dariusz |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
15-16.09.2000 |
-73 kg |
0 |
Dąbrowska Agnieszka |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
15-16.09.2000 |
-57 kg |
0 |
Walkowiak Anna |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Bydgoszcz |
05.03.2016 |
-57 kg. |
0 |
Jewtuch Konrad |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Bydgoszcz |
05.03.2016 |
-81 kg. |
0 |
Nawrocka Zofia |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
19.03.2016 |
-70 kg. |
0 |
Kuleczka Mateusz |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
19.03.2016 |
-46 kg. |
0 |
Pietrzak Emilia |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
19.03.2016 |
-44 kg. |
0 |
Radzewski Piotr |
Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
20.03.2016 |
-50 kg. |
0 |
Wiśniewski Paweł |
Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
20.03.2016 |
-66 kg. |
0 |
Nędzyk Weronika |
Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
20.03.2016 |
-57 kg. |
0 |
Kostera Kinga |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Piła |
09-10.04.2016 |
-52 kg. |
0 |
Nędzyk Weronika |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Piła |
09-10.04.2016 |
-57 kg. |
0 |
Radzewski Piotr |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Piła |
09-10.04.2016 |
-50 kg. |
0 |
Jewtuch Karol |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Piła |
09-10.04.2016 |
-81 kg. |
0 |
Czado Klaudia |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Piła |
09-10.04.2016 |
-57 kg. |
0 |
Jewtuch Konrad |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
05.06.2016 |
-81 kg. |
0 |
Kuleczka Mateusz |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
04.06.2016 |
-46 kg. |
0 |
Nawrocka Zofia |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
04.06.2016 |
-70 kg. |
0 |
Wenzel Klaudia |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
04.06.2016 |
-52 kg. |
0 |
Kuleczka Mateusz |
Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" |
Nowa Sól |
18.06.2016 |
-46 kg. |
0 |
Kostera Kinga |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Opole |
04.06.2016 |
-48 kg. |
0 |
Wenzel Klaudia |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
24-25.09.2016 |
-52 kg |
0 |
Kuleczka Mateusz |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
24-25.09.2016 |
-46 kg |
0 |
Nędzyk Weronika |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
24-25.09.2016 |
-57 kg |
0 |
Jewtuch Karol |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
24-25.09.2016 |
-81 kg |
0 |
Jewtuch Konrad |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
24-25.09.2016 |
-81 kg |
0 |
Jewtuch Konrad |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa |
Suchy Las |
19.06.2016 |
-81 kg. |
0 |
Nędzyk Weronika |
OPP Juniorek i Juniorów Mł. (Memoriał J. Wiśniewskiego) |
Bytom |
05.11.2016 |
-57 kg |
0 |
Wenzel Klaudia |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Młodszych |
Oleśnica |
15.10.2016 |
-52 kg |
0 |
Nędzyk Weronika |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Młodszych |
Oleśnica |
15.10.2016 |
-57 kg |
0 |
Jewtuch Konrad |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów |
Oleśnica |
16.10.2016 |
-81 kg |
0 |
Czado Klaudia |
OPP Juniorek i Juniorów Mł. (Memoriał J. Wiśniewskiego) |
Bytom |
05.11.2016 |
-57 kg |
0 |
Wiśniewski Paweł |
OPP Juniorek i Juniorów Mł. (Memoriał J. Wiśniewskiego) |
Bytom |
05.11.2016 |
-66 kg |
0 |
Wenzel Klaudia |
OPP Juniorek i Juniorów Mł. (Memoriał J. Wiśniewskiego) |
Bytom |
05.11.2016 |
-52 kg |
0 |
Kuleczka Mateusz |
Judo Baltic Cup - U15 |
Gdynia |
19.11.2016 |
-46 kg |
0 |
Wenzel Klaudia |
Judo Baltic Cup - U17 |
Gdynia |
20.11.2016 |
-52 kg |
0 |
Hwałek Oskar |
XIV Międzynarodowy Turniej Dzieci U13 |
Kaczory |
25.02.2017 |
- kg. |
0 |
Jewtuch Konrad |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Luboń k/Poznania |
11.03.2017 |
-81 kg |
0 |
Kostera Kinga |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-52 kg |
0 |
Radzewski Piotr |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-55 kg |
0 |
Kubacki Kajetan |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-60 kg |
0 |
Barudin Mikołaj |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-46 kg |
0 |
Czado Patryk |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-46 kg |
0 |
Czechowicz Bruno |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-55 kg |
0 |
Nagórski Maciej |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-60 kg |
0 |
Giembicki Jarosław |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-60 kg |
0 |
Kostera Kinga |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
25-26.03.2017 |
-52 kg |
0 |
Wenzel Klaudia |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
25-26.03.2017 |
-52 kg |
0 |
Kubacki Kajetan |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
25-26.03.2017 |
-60 kg |
0 |
Kuleczka Mateusz |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - IV Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
04.11.2017 |
-50 kg |
0 |
Radzewski Piotr |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - IV Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
04.11.2017 |
-55 kg |
0 |
Kostera Kinga |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - IV Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
04.11.2017 |
-52 kg |
0 |
Wenzel Klaudia |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - IV Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
04.11.2017 |
-57 kg |
0 |
Radzewski Piotr |
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych |
Gdynia |
11.11.2017 |
-55 kg |
0 |
Barudin Mikołaj |
XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików |
Gdynia |
12.11.2017 |
-46 kg |
0 |
Kuleczka Mateusz |
XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików |
Gdynia |
12.11.2017 |
-50 kg |
0 |
Giembicki Jarosław |
XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików |
Gdynia |
12.11.2017 |
-66 kg |
0 |
Nagórski Maciej |
XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików |
Gdynia |
12.11.2017 |
-66 kg |
0 |
Wenzel Klaudia |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo |
Poznań |
25.03.2018 |
-52 kg |
0 |
Kostera Kinga |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych (limity do OOM) |
Szczyrk |
15.04.2018 |
-52 kg |
0 |
Wenzel Klaudia |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych (limity do OOM) |
Szczyrk |
15.04.2018 |
-52 kg |
0 |
Wenzel Aleksandra |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych - Judo Baltic Cup |
Gdynia |
09.06.2018 |
-48 kg |
0 |
Rogala Jan |
Eliminacje Regionu III do OOM |
Leszno |
08.05.2021 |
-66 kg |
0 |
Jewtuch Marcin |
Eliminacje Regionu III do OOM 2022 |
Mochy |
26.03.2022 |
-66 kg |
0 |
Kanarkowski Krzysztof |
Eliminacje Regionu III do OOM 2024 Juniorów/ek Młodszych |
Poznań |
08.03.2024 |
-73 kg |
0 |
Pękarski Maksymilian |
Eliminacje Regionu III do OOM 2024 Juniorów/ek Młodszych |
Poznań |
08.03.2024 |
-81 kg |
0 |
Włodarski Alex |
Eliminacje Regionu III do OOM 2024 Juniorów/ek Młodszych |
Poznań |
08.03.2024 |
-60 kg |
0 |