Nazwisko | Zawody | Miejsce | Data | Kategoria | Lokata |
Kisiel Jakub |
Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) |
Warszawa |
12.03.2016 |
-38 kg |
1 |
Onuszkiewicz Hubert |
Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) |
Warszawa |
12.03.2016 |
-46 kg |
2 |
Popal Jakub |
Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) |
Warszawa |
12.03.2016 |
-42 kg |
0 |
Świerszcz Jakub |
Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) |
Warszawa |
12.03.2016 |
-81 kg |
2 |
Kisiel Jakub |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
24-25.09.2016 |
-38 kg |
0 |
Popal Adrian |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
24-25.09.2016 |
-46 kg |
7 |
Onuszkiewicz Hubert |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
24-25.09.2016 |
-50 kg |
7 |
Świerszcz Jakub |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
24-25.09.2016 |
-81 kg |
5 |
Świerszcz Jakub |
Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano |
Poznań |
30.10.2016 |
-81 kg |
0 |
Popal Adrian |
Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano |
Poznań |
30.10.2016 |
-50 kg |
0 |
Onuszkiewicz Hubert |
Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano |
Poznań |
30.10.2016 |
-55 kg |
0 |
Kisiel Jakub |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
12.11.2016 |
-38 kg |
5 |
Onuszkiewicz Hubert |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
12.11.2016 |
-55 kg |
1 |
Popal Adrian |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
12.11.2016 |
-50 kg |
7 |
Karolak Damian |
XIII Turniej Judo Dzieci U13 |
Mysiadło |
04.02.2017 |
-60 kg |
1 |
Krawczyk Bartosz |
XIII Turniej Judo Dzieci U13 |
Mysiadło |
04.02.2017 |
-42 kg |
0 |
Mijas Karol |
XIII Turniej Judo Dzieci U13 |
Mysiadło |
04.02.2017 |
-33 kg |
0 |
Piechota Stanisław |
XIII Turniej Judo Dzieci U13 |
Mysiadło |
04.02.2017 |
-33 kg |
3 |
Świtek Barbara |
XIII Turniej Judo Dzieci U13 |
Mysiadło |
04.02.2017 |
-36 kg |
3 |
Świtek Zuzanna |
XIII Turniej Judo Dzieci U13 |
Mysiadło |
04.02.2017 |
-30 kg |
2 |
Kisiel Jakub |
XIII Turniej Judo Młodzików |
Mysiadło |
04.02.2017 |
-42 kg |
2 |
Onuszkiewicz Hubert |
XIII Turniej Judo Młodzików |
Mysiadło |
04.02.2017 |
-60 kg |
1 |
Świerszcz Jakub |
XIII Turniej Judo Młodzików |
Mysiadło |
04.02.2017 |
-81 kg |
1 |
Kołakowska Zuzanna |
I Liga WOM 2017 - U11 |
Mysiadło |
05.02.2017 |
- kg. |
1 |
Szarowicz Szymon |
I Liga WOM 2017 - U11 |
Mysiadło |
05.02.2017 |
- kg. |
1 |
Kownacki Jan |
I Liga WOM 2017 - U11 |
Mysiadło |
05.02.2017 |
- kg. |
2 |
Stacewicz Łukasz |
I Liga WOM 2017 - U10 |
Mysiadło |
05.02.2017 |
- kg. |
2 |
Sałaciński Mateusz |
I Liga WOM 2017 - U10 |
Mysiadło |
05.02.2017 |
- kg. |
4 |
Dąbrowski Mikołaj |
I Liga WOM 2017 - U11 |
Mysiadło |
05.02.2017 |
- kg. |
3 |
Mędrzak Anna |
XIII Turniej Judo Dzieci U13 |
Mysiadło |
04.02.2017 |
-44 kg |
3 |
Roguski Jakub |
XIII Turniej Judo Dzieci U13 |
Mysiadło |
04.02.2017 |
-42 kg |
0 |
Zieliński Wojciech |
XIII Turniej Judo Dzieci U13 |
Mysiadło |
04.02.2017 |
-42 kg |
5 |
Kisiel Jakub |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-42 kg |
3 |
Onuszkiewicz Hubert |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-60 kg |
3 |
Piechota Stanisław |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-38 kg |
0 |
Popal Adrian |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-55 kg |
7 |
Skórka Filip |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-38 kg |
3 |
Świerszcz Jakub |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-81 kg |
1 |
Kisiel Jakub |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików |
Józefów |
10.09.2017 |
-46 kg |
1 |
Onuszkiewicz Hubert |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików |
Józefów |
10.09.2017 |
-60 kg |
1 |
Popal Adrian |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików |
Józefów |
10.09.2017 |
-55 kg |
1 |
Szarowicz Szymon |
XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 |
Warszawa |
08.10.2017 |
-36 kg |
1 |
Kołakowska Zuzanna |
XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 |
Warszawa |
08.10.2017 |
-36 kg |
1 |
Galas Michał |
XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 |
Warszawa |
08.10.2017 |
-36 kg |
5 |
Karolak Damian |
XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 |
Warszawa |
08.10.2017 |
-60 kg |
2 |
Krawczyk Bartosz |
XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 |
Warszawa |
08.10.2017 |
-46 kg |
5 |
Mijas Karol |
XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 |
Warszawa |
08.10.2017 |
-36 kg |
5 |
Piechota Stanisław |
XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 |
Warszawa |
08.10.2017 |
-36 kg |
1 |
Kownacki Jan |
XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 |
Warszawa |
08.10.2017 |
-36 kg |
0 |
Kisiel Jakub |
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych |
Gdynia |
11.11.2017 |
-46 kg |
5 |
Onuszkiewicz Hubert |
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych |
Gdynia |
11.11.2017 |
-60 kg |
0 |
Popal Adrian |
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych |
Gdynia |
11.11.2017 |
-60 kg |
0 |
Onuszkiewicz Hubert |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo |
Poznań |
25.03.2018 |
-66 kg |
0 |
Świerszcz Jakub |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo |
Poznań |
25.03.2018 |
-90 kg |
7 |
Popal Adrian |
Eliminacje Regionu II do OOM |
Warszawa |
31.03.2019 |
-66 kg |
7 |
Piechota Stanisław |
Eliminacje Regionu II do OOM |
Warszawa |
19.05.2021 |
-55 kg |
1 |
Skórka Filip |
Eliminacje Regionu II do OOM |
Warszawa |
19.05.2021 |
-60 kg |
1 |
Krawczyk Bartosz |
Eliminacje Regionu II do OOM 2022 |
Warszawa |
31.03.2022 |
-73 kg |
0 |
Piechota Stanisław |
Eliminacje Regionu II do OOM 2022 |
Warszawa |
31.03.2022 |
-55 kg |
3 |
Kołakowska Zuzanna |
Eliminacje do OOM juniorek i juniorów mł. Regionu II |
Warszawa |
02.04.2023 |
-57 kg |
1 |
Krawczyk Bartosz |
Eliminacje do OOM juniorek i juniorów mł. Regionu II |
Warszawa |
02.04.2023 |
-73 kg |
3 |
Szarowicz Szymon |
Eliminacje do OOM juniorek i juniorów mł. Regionu II |
Warszawa |
02.04.2023 |
-73 kg |
5 |
Komoń Mikołaj |
Eliminacje do OOM Juniorek i Juniorów mł. Region Środkowo-Wschodni (II) |
Warszawa |
06.04.2024 |
-66 kg |
0 |
Parulski Maciej |
Eliminacje do OOM Juniorek i Juniorów mł. Region Środkowo-Wschodni (II) |
Warszawa |
06.04.2024 |
-60 kg |
0 |
Rusztecka Oliwia |
Eliminacje do OOM Juniorek i Juniorów mł. Region Środkowo-Wschodni (II) |
Warszawa |
06.04.2024 |
-44 kg |
1 |