Nazwisko | Zawody | Miejsce | Data | Kategoria | Lokata |
Wyrębiak Michał |
XIV Międzynarodowy Turniej Dzieci U13 |
Kaczory |
25.02.2017 |
- kg. |
4 |
Pięta Tymoteusz |
XIV Międzynarodowy Turniej Dzieci U13 |
Kaczory |
25.02.2017 |
- kg. |
4 |
Wyrębiak Mateusz |
XIV Międzynarodowy Turniej Dzieci U9 |
Kaczory |
25.02.2017 |
- kg. |
5 |
Wrześniewska Amelia |
XIV Międzynarodowy Turniej Dzieci U13 |
Kaczory |
25.02.2017 |
- kg. |
3 |
Kubea Wiktoria |
XIV Międzynarodowy Turniej Dzieci U11 |
Kaczory |
25.02.2017 |
- kg. |
1 |
Śmiglewski Adrian |
XIV Międzynarodowy Turniej Dzieci U9 |
Kaczory |
25.02.2017 |
- kg. |
7 |
Domański Szymon |
XIV Międzynarodowy Turniej Dzieci U11 |
Kaczory |
25.02.2017 |
- kg. |
1 |
Śmiglewski Wiktor |
XIV Międzynarodowy Turniej Dzieci U11 |
Kaczory |
25.02.2017 |
- kg. |
4 |
Pietrzak Liliana |
XIV Międzynarodowy Turniej Dzieci U9 |
Kaczory |
25.02.2017 |
- kg. |
3 |
Sowul Jeremi |
XIV Międzynarodowy Turniej Dzieci U13 |
Kaczory |
25.02.2017 |
- kg. |
2 |
Jóźwiak Jakub |
XIV Międzynarodowy Turniej Dzieci U13 |
Kaczory |
25.02.2017 |
- kg. |
1 |
Mańczak Michalina |
XIV Międzynarodowy Turniej Dzieci U9 |
Kaczory |
25.02.2017 |
- kg. |
4 |
Nowaczyk Jakub |
XIV Międzynarodowy Turniej Dzieci U9 |
Kaczory |
25.02.2017 |
- kg. |
3 |
Dudziec Kacper |
XIV Międzynarodowy Turniej Dzieci U9 |
Kaczory |
25.02.2017 |
- kg. |
1 |
Wawrzyniak Marcelina |
XIV Międzynarodowy Turniej Dzieci U9 |
Kaczory |
25.02.2017 |
- kg. |
5 |
Kurzawa Mikołaj |
XIV Międzynarodowy Turniej Dzieci U9 |
Kaczory |
25.02.2017 |
- kg. |
1 |
Stachowiak Michał |
XIV Międzynarodowy Turniej Dzieci U9 |
Kaczory |
25.02.2017 |
- kg. |
7 |
Pieczyńska Vanessa |
XIV Międzynarodowy Turniej Dzieci U9 |
Kaczory |
25.02.2017 |
- kg. |
1 |
Czechańska Małgorzata |
XIV Międzynarodowy Turniej Dzieci U9 |
Kaczory |
25.02.2017 |
- kg. |
3 |
Cugier Kornelia |
XIV Międzynarodowy Turniej Dzieci U9 |
Kaczory |
25.02.2017 |
- kg. |
4 |
Auguściak Alex |
XIV Międzynarodowy Turniej Dzieci U11 |
Kaczory |
25.02.2017 |
- kg. |
3 |
Śmigaj Wiktor |
XIV Międzynarodowy Turniej Dzieci U9 |
Kaczory |
25.02.2017 |
- kg. |
3 |
Piotrowicz Weronika |
XIV Międzynarodowy Turniej Dzieci U11 |
Kaczory |
25.02.2017 |
- kg. |
1 |
Drożan Krystyna |
XIV Międzynarodowy Turniej Dzieci U11 |
Kaczory |
25.02.2017 |
- kg. |
4 |
Hołubicka Aleksandra |
XIV Międzynarodowy Turniej Dzieci U11 |
Kaczory |
25.02.2017 |
- kg. |
3 |
Hołubicka Maria |
XIV Międzynarodowy Turniej Dzieci U13 |
Kaczory |
25.02.2017 |
- kg. |
2 |
Domicz Gabriela |
XIV Międzynarodowy Turniej Dzieci U13 |
Kaczory |
25.02.2017 |
- kg. |
3 |
Milewski Juliusz |
XIV Międzynarodowy Turniej Dzieci U9 |
Kaczory |
25.02.2017 |
- kg. |
2 |
Domicz Bogumiła |
XIV Międzynarodowy Turniej Dzieci U9 |
Kaczory |
25.02.2017 |
- kg. |
3 |
Dutkiewicz Michał |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
+90 kg |
0 |
Sternal Anna |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-63 kg |
0 |
Walczak Zuzanna |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-52 kg |
2 |
Dutkiewicz Michał |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
25-26.03.2017 |
+90 kg |
0 |
Walczak Zuzanna |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
25-26.03.2017 |
-52 kg |
3 |
Sternal Anna |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
25-26.03.2017 |
-63 kg |
0 |
Walczak Zuzanna |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Oleśnica |
07.10.2017 |
-52 kg |
3 |
Sternal Anna |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Oleśnica |
07.10.2017 |
-63 kg |
0 |
Dutkiewicz Michał |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Oleśnica |
07.10.2017 |
+90 kg |
7 |
Walczak Zuzanna |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo |
Poznań |
25.03.2018 |
-52 kg |
1 |
Walczak Zuzanna |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych (limity do OOM) |
Szczyrk |
15.04.2018 |
-52 kg |
3 |
Walczak Zuzanna |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Judo Baltic Cup |
Gdynia |
10.06.2018 |
-52 kg |
2 |
Syta Tomasz |
Eliminacje Regionu III do OOM 2022 |
Mochy |
26.03.2022 |
-90 kg |
4 |
Cwojdziński Ziemowit |
Eliminacje Regionu III do OOM 2024 Juniorów/ek Młodszych |
Poznań |
08.03.2024 |
-66 kg |
0 |
Kubea Wiktoria |
Eliminacje Regionu III do OOM 2024 Juniorów/ek Młodszych |
Poznań |
08.03.2024 |
-70 kg |
7 |
Nowak Anna |
Eliminacje Regionu III do OOM 2024 Juniorów/ek Młodszych |
Poznań |
08.03.2024 |
-63 kg |
3 |