NazwiskoZawodyMiejsceDataKategoriaLokata
Padlewski Andrzej Mistrzostwa Gwardyjskiego Pionu Sportowego Juniorów Młodszych Łódź 25-26.09.1982 -83 kg 3
Michalczyk Marek Mistrzostwa Gwardyjskiego Pionu Sportowego Juniorów Młodszych Łódź 25-26.09.1982 -90 kg 2
Jezierska-suwińska Klara Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego Warszawa 05.03.2016 -33 kg 5
Buż Zuzanna Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego Warszawa 05.03.2016 -48 kg 5
Ebing Jan Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego Warszawa 05.03.2016 -39 kg 0
Gajęcki Wiktor Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego Warszawa 05.03.2016 -39 kg 0
Nagrabecki Roman Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego Warszawa 05.03.2016 -36 kg 0
Bednarek Leon Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych Warszawa 13.04.2017 -66 kg 3
Sujkowski Oskar Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych Warszawa 13.04.2017 -66 kg 2
Kos Kamil Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych Warszawa 13.04.2017 -73 kg 0
Halk Mateusz Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych Warszawa 13.04.2017 -73 kg 7
Jezierska-Suwińska Adela Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych Warszawa 13.04.2017 -52 kg 5
Pełka Adrian Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych Warszawa 13.04.2017 -66 kg 5
Kocięda Mikołaj Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych Warszawa 13.04.2017 -60 kg 0
Bednarek Leon Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Juniorów i Juniorek Młodszych Mysiadło 03.02.2018 -66 kg 3
Jezierska-Suwińska Adela Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Juniorów i Juniorek Młodszych Mysiadło 03.02.2018 -57 kg 2
Kocięda Mikołaj Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Juniorów i Juniorek Młodszych Mysiadło 03.02.2018 -60 kg 5
Kos Kamil Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Juniorów i Juniorek Młodszych Mysiadło 03.02.2018 -73 kg 2
Bednarek Bogna Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Juniorów i Juniorek Młodszych Mysiadło 03.02.2018 -63 kg 3
Morman Bartłomiej Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Juniorów i Juniorek Młodszych Mysiadło 03.02.2018 +90 kg 2
Kocięda Józef Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 Warszawa 18.03.2018 -39 kg 0
Dudkowski Mateusz Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 Warszawa 18.03.2018 -35 kg 7
Dudkowski Maciej Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U16 Warszawa 28.04.2018 -46 kg 5
Gzik Jan Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U16 Warszawa 28.04.2018 -73 kg 7
Jezierska-suwińska Klara Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U16 Warszawa 28.04.2018 -44 kg 2
Kmita Mateusz Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U16 Warszawa 28.04.2018 -66 kg 7
Morman Bartłomiej Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U16 Warszawa 28.04.2018 +81 kg 1
Zalewski Antoni Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U16 Warszawa 28.04.2018 -60 kg 3
Bednarek Bogna Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U18 Warszawa 28.04.2018 -70 kg 2
Bednarek Leon Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U18 Warszawa 28.04.2018 -66 kg 3
Jezierska-Suwińska Adela Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U18 Warszawa 28.04.2018 -57 kg 1
Pełka Adrian Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U18 Warszawa 28.04.2018 -73 kg 1
Bączek Maria Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U21 Warszawa 28.04.2018 -78 kg 2
Kos Michał Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U21 Warszawa 28.04.2018 -81 kg 2
Zajączkowski Łukasz Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U21 Warszawa 28.04.2018 -90 kg 3
Kocięda Mikołaj Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U18 Warszawa 28.04.2018 -66 kg 7
Bednarek Bogna Eliminacje Regionu II do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Warszawa 12.05.2018 -70 kg 4
Bednarek Leon Eliminacje Regionu II do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Warszawa 12.05.2018 -66 kg 3
Jezierska-Suwińska Adela Eliminacje Regionu II do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Warszawa 12.05.2018 -57 kg 1
Kocięda Mikołaj Eliminacje Regionu II do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Warszawa 12.05.2018 -66 kg 0
Kos Kamil Eliminacje Regionu II do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Warszawa 12.05.2018 -73 kg 5
Pełka Adrian Eliminacje Regionu II do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Warszawa 12.05.2018 -73 kg 1
Matczak Maciej Eliminacje Regionu II do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Warszawa 12.05.2018 -46 kg 1
Matczak Michał Eliminacje Regionu II do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Warszawa 12.05.2018 -46 kg 2
Morman Bartłomiej Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Sochaczew 16.09.2018 +81 kg 1
Dutkowski Maciej Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Sochaczew 16.09.2018 -46 kg 5
Jezierska-suwińska Klara Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Sochaczew 16.09.2018 -48 kg 5
Zalewski Antoni Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Sochaczew 16.09.2018 -60 kg 0
Morman Bartłomiej Mistrzostwa Mazowsza Juniorów mlodszych U-18 Mysiadło 16.02.2019 +90 kg 1
Kos Kamil Mistrzostwa Mazowsza Juniorów mlodszych U-18 Mysiadło 16.02.2019 -81 kg 3
Błachnio Borys Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U12 Warszawa 18.05.2019 -38 kg 1
Dudkowski Mateusz Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U14 Warszawa 18.05.2019 -42 kg 0
Górski Stanisław Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U14 Warszawa 18.05.2019 -46 kg 0
Kocięda Józef Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U14 Warszawa 18.05.2019 -46 kg 0
Gzik Jan WOM Młodzicy Warszawa 19.05.2019 -81 kg 5
Jezierska-suwińska Klara WOM Młodzicy Warszawa 19.05.2019 -52 kg 4
Kmita Mateusz WOM Młodzicy Warszawa 19.05.2019 -73 kg 0
Popiołek Adam WOM Młodzicy Warszawa 19.05.2019 -55 kg 0
Bednarek Leon WOM Juniorzy Warszawa 19.05.2019 -73 kg 3
Jezierska-Suwińska Adela WOM Juniorzy Warszawa 19.05.2019 -63 kg 3
Kos Michał WOM Juniorzy Warszawa 19.05.2019 -81 kg 3
Pełka Adrian WOM Juniorzy Warszawa 19.05.2019 -81 kg 1
Kurowski Jan Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - El. MP Młodzików Sochaczew 15.09.2019 -81 kg 5
Popiołek Adam Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - El. MP Młodzików Sochaczew 15.09.2019 -55 kg 0