Nazwisko | Zawody | Miejsce | Data | Kategoria | Lokata |
Ciechoński Adrian |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U8 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
2 |
Kacprzak Kacper |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U8 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
2 |
Fabiańczyk Aleksander |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U9 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
1 |
Pęśko Maksymilian |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U9 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
2 |
Sierociński Igor |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U9 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
2 |
Skórkiewicz Tomasz |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U9 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
3 |
Stachurski Filip |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U9 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
2 |
Tomecki Gracjan |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U9 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
2 |
Wysocka Roksana |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U9 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
1 |
Zdanowski Konrad |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U9 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
1 |
Krzemiński Nikolas |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U10 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
1 |
Mergner Anna |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U10 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
4 |
Wróbel Karol |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U10 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
2 |
Fabiańczyk Aleksander |
XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 |
Warszawa |
02.10.2016 |
-30 kg |
0 |
Krzemiński Nikolas |
XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 |
Warszawa |
02.10.2016 |
-39 kg |
1 |
Mergner Anna |
XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 |
Warszawa |
02.10.2016 |
-36 kg |
5 |
Stachurski Filip |
XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 |
Warszawa |
02.10.2016 |
-36 kg |
0 |
Wróbel Karol |
XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 |
Warszawa |
02.10.2016 |
-36 kg |
5 |
Wysocka Roksana |
XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 |
Warszawa |
02.10.2016 |
+52 kg |
1 |
Zdanowski Konrad |
XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 |
Warszawa |
02.10.2016 |
-27 kg |
1 |
Romelczyk Mikołaj |
XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 |
Warszawa |
02.10.2016 |
-46 kg |
7 |
Fabiańczyk Aleksander |
III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 |
Warszawa |
05.11.2016 |
-30 kg |
7 |
Krzemiński Nikolas |
III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 |
Warszawa |
05.11.2016 |
-39 kg |
0 |
Tomecki Gracjan |
III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 |
Warszawa |
05.11.2016 |
-36 kg |
5 |
Wróbel Karol |
III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 |
Warszawa |
05.11.2016 |
-39 kg |
0 |
Wysocka Roksana |
III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 |
Warszawa |
05.11.2016 |
+44 kg |
1 |
Zdanowski Konrad |
III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 |
Warszawa |
05.11.2016 |
-27 kg |
1 |
Zdanowski Eryk |
III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 |
Warszawa |
05.11.2016 |
-42 kg |
1 |
Andrzejczuk Maciej |
III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U9 |
Warszawa |
06.11.2016 |
-28 kg |
7 |
Kacprzak Kacper |
III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U9 |
Warszawa |
06.11.2016 |
+35 kg |
1 |
Kacprzak Krystian |
III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U9 |
Warszawa |
06.11.2016 |
-28 kg |
2 |
Kocimski Krystian |
III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U9 |
Warszawa |
06.11.2016 |
-24 kg |
0 |
Mergner Mateusz |
III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U9 |
Warszawa |
06.11.2016 |
-20 kg |
1 |
Okraska Albert |
III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U9 |
Warszawa |
06.11.2016 |
-26 kg |
7 |
Wróbel Marcin |
III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U9 |
Warszawa |
06.11.2016 |
-22 kg |
3 |
Kujawa Kinga |
III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U11 |
Warszawa |
06.11.2016 |
-38 kg |
1 |
Mergner Anna |
III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U11 |
Warszawa |
06.11.2016 |
-35 kg |
1 |
Zdanowski Eryk |
XXI Turniej Judo Dzieci U14 |
Warszawa |
11.11.2016 |
-42 kg |
5 |
Fabiańczyk Aleksander |
X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U10 |
Józefów |
17.12.2016 |
-30 kg |
2 |
Tomecki Gracjan |
X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U10 |
Józefów |
17.12.2016 |
-36 kg |
3 |
Wysocka Roksana |
X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U10 |
Józefów |
17.12.2016 |
+41 kg |
1 |
Zdanowski Konrad |
X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U10 |
Józefów |
17.12.2016 |
-26 kg |
2 |
Kacprzak Krystian |
X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U8 |
Józefów |
17.12.2016 |
-28 kg |
2 |
Kocimski Krystian |
X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U8 |
Józefów |
17.12.2016 |
-26 kg |
5 |
Mergner Mateusz |
X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U8 |
Józefów |
17.12.2016 |
-20 kg |
3 |
Okraska Albert |
X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U8 |
Józefów |
17.12.2016 |
-26 kg |
7 |
Wróbel Marcin |
X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U8 |
Józefów |
17.12.2016 |
-22 kg |
5 |
Ciechońska Anita |
X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U8 |
Józefów |
17.12.2016 |
-22 kg |
3 |
Zaczek Kordian |
X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U8 |
Józefów |
17.12.2016 |
-28 kg |
5 |
Zdanowski Eryk |
SameJudo Cup - U14 |
Marki |
08-09.04.2017 |
-42 kg |
7 |
Wysocka Roksana |
SameJudo Cup - U12 |
Marki |
08-09.04.2017 |
+50 kg |
1 |
Zdanowski Konrad |
SameJudo Cup - U12 |
Marki |
08-09.04.2017 |
-27 kg |
2 |
Zdanowski Eryk |
Żoliborz Judo Cup 2017 - U15 |
Warszawa |
10.06.2017 |
-42 kg |
1 |
Zdanowski Eryk |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy |
Warszawa |
04.06.2017 |
-42 kg |
2 |
Zdanowski Konrad |
Ikizama Cup Piaseczno U12 |
Piaseczno |
10.02.2018 |
-30 kg |
3 |
Sierociński Igor |
Ikizama Cup Piaseczno U12 |
Piaseczno |
10.02.2018 |
-32 kg |
3 |
Fabiańczyk Aleksander |
Ikizama Cup Piaseczno U12 |
Piaseczno |
10.02.2018 |
-32 kg |
1 |
Zdanowski Eryk |
Ikizama Cup Piaseczno U16 |
Piaseczno |
10.02.2018 |
-46 kg |
1 |
Fabiańczyk Aleksander |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 |
Warszawa |
04.11.2017 |
-33 kg |
0 |
Sierociński Igor |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 |
Warszawa |
04.11.2017 |
-33 kg |
0 |
Wysocka Roksana |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 |
Warszawa |
04.11.2017 |
+43 kg |
1 |
Zdanowski Konrad |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 |
Warszawa |
04.11.2017 |
-30 kg |
0 |
Kacprzak Krystian |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 |
Warszawa |
04.11.2017 |
-30 kg |
3 |
Mergner Mateusz |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 |
Warszawa |
04.11.2017 |
-22 kg |
3 |
Fabiańczyk Tymek |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 (początkujący) |
Warszawa |
05.11.2017 |
-20 kg |
3 |
Kruszyński Mateusz |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 (początkujący) |
Warszawa |
05.11.2017 |
-39 kg |
3 |
Zdanowski Eryk |
4 Międzynarodowy Turniej Judo U15 |
Sochaczew |
10.12.2017 |
-42 kg |
1 |
Kujawa Kinga |
4 Międzynarodowy Turniej Judo U13 |
Sochaczew |
10.12.2017 |
-44 kg |
1 |
Wróbel Karol |
4 Międzynarodowy Turniej Judo U13 |
Sochaczew |
10.12.2017 |
-39 kg |
0 |
Fabiańczyk Aleksander |
4 Międzynarodowy Turniej Judo U11 |
Sochaczew |
10.12.2017 |
-33 kg |
3 |
Kacprzak Kacper |
4 Międzynarodowy Turniej Judo U11 |
Sochaczew |
10.12.2017 |
-39 kg |
1 |
Sierociński Igor |
4 Międzynarodowy Turniej Judo U11 |
Sochaczew |
10.12.2017 |
-33 kg |
5 |
Tomecki Gracjan |
4 Międzynarodowy Turniej Judo U11 |
Sochaczew |
10.12.2017 |
-42 kg |
2 |
Zdanowski Konrad |
4 Międzynarodowy Turniej Judo U11 |
Sochaczew |
10.12.2017 |
-30 kg |
1 |
Dul Adrian |
4 Międzynarodowy Turniej Judo U15 |
Sochaczew |
10.12.2017 |
-50 kg |
2 |
Zdanowski Eryk |
XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U16 |
Mysiadło |
03.02.2018 |
-42 kg |
2 |
Fabiańczyk Aleksander |
XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U12 |
Mysiadło |
04.02.2018 |
- kg. |
1 |
Sierociński Igor |
XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U12 |
Mysiadło |
04.02.2018 |
- kg. |
2 |
Zdanowski Konrad |
XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U12 |
Mysiadło |
04.02.2018 |
- kg. |
1 |
Andrzejczuk Maciej |
I Liga WOM Funny Judo 2018 U10 |
Mysiadło |
04.02.2018 |
- kg. |
4 |
Ciechoński Adrian |
I Liga WOM Funny Judo 2018 U10 |
Mysiadło |
04.02.2018 |
- kg. |
4 |
Kacprzak Kacper |
I Liga WOM Funny Judo 2018 U10 |
Mysiadło |
04.02.2018 |
- kg. |
1 |
Fabiańczyk Tymek |
I Liga WOM Funny Judo 2018 U8 |
Mysiadło |
04.02.2018 |
- kg. |
2 |
Trzciński Stanisław |
I Liga WOM Funny Judo 2018 U8 |
Mysiadło |
04.02.2018 |
- kg. |
4 |
Kacprzak Krystian |
I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 |
Mysiadło |
04.02.2018 |
- kg. |
1 |
Kocimski Krystian |
I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 |
Mysiadło |
04.02.2018 |
- kg. |
1 |
Mergner Mateusz |
I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 |
Mysiadło |
04.02.2018 |
- kg. |
2 |
Styczek Michał |
I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 |
Mysiadło |
04.02.2018 |
- kg. |
4 |
Szmigiera Oliwia |
I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 |
Mysiadło |
04.02.2018 |
- kg. |
3 |
Szmigiera Wiktoria |
I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 |
Mysiadło |
04.02.2018 |
- kg. |
4 |
Wróbel Marcin |
I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 |
Mysiadło |
04.02.2018 |
- kg. |
3 |
Mergner Anna |
Turniej Małego Mistrza U13 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-44 kg |
0 |
Wróbel Karol |
Turniej Małego Mistrza U13 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-39 kg |
0 |
Wysocka Roksana |
Turniej Małego Mistrza U13 |
Warszawa |
25.02.2018 |
+57 kg |
2 |
Zdanowski Konrad |
Turniej Małego Mistrza U13 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-30 kg |
2 |
Fabiańczyk Tymek |
Turniej Małego Mistrza U9 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-22 kg |
3 |
Fabiańczyk Tymek |
II Liga WOM Funny Judo 2018 U8 |
Warszawa |
17.03.2018 |
- kg. |
1 |
Kacprzak Krystian |
II Liga WOM Funny Judo 2018 U9 |
Warszawa |
17.03.2018 |
- kg. |
1 |
Mergner Mateusz |
II Liga WOM Funny Judo 2018 U9 |
Warszawa |
17.03.2018 |
- kg. |
1 |
Kacprzak Kacper |
II Liga WOM Funny Judo 2018 U10 |
Warszawa |
17.03.2018 |
- kg. |
2 |
Kocimski Krystian |
II Liga WOM Funny Judo 2018 U9 |
Warszawa |
17.03.2018 |
- kg. |
1 |
Wysocka Roksana |
SameJudo Cup U13 - dziewczęta |
Marki |
24.03.2018 |
+55 kg |
1 |
Fabiańczyk Aleksander |
SameJudo Cup U12 - chłopcy |
Marki |
25.03.2018 |
-33 kg |
3 |
Zdanowski Konrad |
SameJudo Cup U12 - chłopcy |
Marki |
25.03.2018 |
-30 kg |
1 |
Kacprzak Krystian |
SameJudo Cup U10 |
Marki |
24.03.2018 |
-33 kg |
2 |
Mergner Mateusz |
SameJudo Cup U10 |
Marki |
24.03.2018 |
-23 kg |
3 |
Fabiańczyk Aleksander |
Memoriał Grzegorza Malika U12 |
Warszawa |
07.10.2018 |
-39 kg |
3 |
Sierociński Igor |
Memoriał Grzegorza Malika U12 |
Warszawa |
07.10.2018 |
-36 kg |
3 |
Zdanowski Konrad |
Memoriał Grzegorza Malika U12 |
Warszawa |
07.10.2018 |
-33 kg |
2 |
Szymański Olaf |
III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U8 |
Warszawa |
14.10.2018 |
-24 kg |
0 |
Zdanowski Konrad |
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 |
Warszawa |
03.11.2018 |
-33 kg |
0 |
Fabiańczyk Aleksander |
V Międzynarodowy Turniej Judo U12 |
Sochaczew |
08.12.2018 |
-39 kg |
2 |
Zdanowski Konrad |
V Międzynarodowy Turniej Judo U12 |
Sochaczew |
08.12.2018 |
-33 kg |
2 |
Zdanowski Eryk |
V Międzynarodowy Turniej Judo U16 |
Sochaczew |
08.12.2018 |
-50 kg |
1 |
Sierociński Tadeusz |
I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-11 |
Mysiadło |
17.02.2019 |
- kg. |
3 |
Fabiańczyk Aleksander |
Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 |
Mysiadło |
16.02.2019 |
-42 kg |
0 |
Sierociński Igor |
Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 |
Mysiadło |
16.02.2019 |
-38 kg |
5 |
Wysocka Roksana |
Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 |
Mysiadło |
16.02.2019 |
+57 kg |
3 |
Zdanowski Konrad |
Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 |
Mysiadło |
16.02.2019 |
-35 kg |
3 |
Zdanowski Eryk |
Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola |
Mysiadło |
16.02.2019 |
-50 kg |
1 |
Trzciński Stanisław |
I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-10 |
Mysiadło |
17.02.2019 |
- kg. |
7 |
Kacprzak Krystian |
I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-11 |
Mysiadło |
17.02.2019 |
- kg. |
5 |
Mergner Mateusz |
I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-11 |
Mysiadło |
17.02.2019 |
- kg. |
1 |
Andrzejczuk Maciej |
I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-12 |
Mysiadło |
17.02.2019 |
- kg. |
5 |
Ciechoński Adrian |
I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-12 |
Mysiadło |
17.02.2019 |
- kg. |
5 |
Kacprzak Kacper |
I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-12 |
Mysiadło |
17.02.2019 |
- kg. |
1 |
Zdanowski Eryk |
Ikizama Cup U17 |
Piaseczno |
09.03.2019 |
-50 kg |
3 |
Fabiańczyk Tymek |
Ikizama Cup U10 |
Piaseczno |
09.03.2019 |
-24 kg |
1 |
Andrzejczuk Maciej |
Ikizama Cup U12 początkujący |
Piaseczno |
09.03.2019 |
-36 kg |
3 |
Kacprzak Kacper |
Ikizama Cup U12 zaawansowani |
Piaseczno |
09.03.2019 |
-50 kg |
1 |
Kacprzak Krystian |
Ikizama Cup U12 zaawansowani |
Piaseczno |
09.03.2019 |
-39 kg |
5 |
Fabiańczyk Aleksander |
Ikizama Cup U14 |
Piaseczno |
09.03.2019 |
-39 kg |
0 |
Zdanowski Konrad |
Ikizama Cup U14 |
Piaseczno |
09.03.2019 |
-33 kg |
1 |
Wysocka Roksana |
Same Judo Cup 4 U14 K |
Marki |
23.03.2019 |
+60 kg |
1 |
Mergner Mateusz |
Same Judo Cup 4 U11 |
Marki |
23.03.2019 |
-25 kg |
5 |
Fabiańczyk Aleksander |
Same Judo Cup 4 U13 |
Marki |
24.03.2019 |
-39 kg |
0 |
Sierociński Igor |
Same Judo Cup 4 U13 |
Marki |
24.03.2019 |
-39 kg |
0 |
Zdanowski Konrad |
Same Judo Cup 4 U13 |
Marki |
24.03.2019 |
-33 kg |
1 |
Fabiańczyk Aleksander |
VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U14 |
Sochaczew |
15.09.2019 |
-42 kg |
3 |
Zdanowski Konrad |
VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U14 |
Sochaczew |
15.09.2019 |
-36 kg |
2 |
Andrzejczuk Maciej |
VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 |
Sochaczew |
15.09.2019 |
-36 kg |
0 |
Ciechoński Adrian |
VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 |
Sochaczew |
15.09.2019 |
-55 kg |
3 |
Kacprzak Kacper |
VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 |
Sochaczew |
15.09.2019 |
-55 kg |
1 |
Kacprzak Krystian |
VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 |
Sochaczew |
15.09.2019 |
-39 kg |
5 |
Mergner Mateusz |
VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 |
Sochaczew |
15.09.2019 |
-30 kg |
0 |
Kutyłowski Patryk |
VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U14 |
Sochaczew |
15.09.2019 |
-66 kg |
5 |
Kutyłowski Patryk |
Memoriał Grzegorza Malika-U14 |
Warszawa |
13.10.2019 |
-66 kg |
2 |
Fabiańczyk Aleksander |
Memoriał Grzegorza Malika-U14 |
Warszawa |
13.10.2019 |
-42 kg |
0 |
Zdanowski Konrad |
Memoriał Grzegorza Malika-U14 |
Warszawa |
13.10.2019 |
-36 kg |
1 |
Ciechoński Adrian |
Memoriał Grzegorza Malika-U12 |
Warszawa |
13.10.2019 |
-55 kg |
4 |
Kacprzak Kacper |
Memoriał Grzegorza Malika-U12 |
Warszawa |
13.10.2019 |
-55 kg |
2 |
Kacprzak Krystian |
Memoriał Grzegorza Malika-U12 |
Warszawa |
13.10.2019 |
-42 kg |
5 |
Fabiańczyk Aleksander |
IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U14 |
Płock |
26.10.2019 |
-46 kg |
5 |
Zdanowski Eryk |
IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U16 |
Płock |
26.10.2019 |
-55 kg |
1 |
Kutyłowski Patryk |
IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U14 |
Płock |
26.10.2019 |
-66 kg |
2 |
Sierociński Igor |
IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U14 |
Płock |
26.10.2019 |
-39 kg |
0 |
Zdanowski Konrad |
IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U14 |
Płock |
26.10.2019 |
-34 kg |
1 |
Ciechoński Adrian |
IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U12 |
Płock |
26.10.2019 |
-55 kg |
5 |
Kacprzak Kacper |
IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U12 |
Płock |
26.10.2019 |
-55 kg |
3 |
Kacprzak Krystian |
IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U12 |
Płock |
26.10.2019 |
-42 kg |
2 |
Trzciński Stanisław |
Międzynarodowy Festiwal Judo Dzieci i Młodzieży U10-powyżej 6 kyu |
Płock |
27.10.2019 |
- kg. |
1 |
Zdanowski Konrad |
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki-U14 |
Warszawa |
09.11.2019 |
-33 kg |
2 |
Zdanowski Eryk |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U16 |
Sochaczew |
16.11.2019 |
-55 kg |
2 |
Fabiańczyk Aleksander |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U14 |
Sochaczew |
16.11.2019 |
-46 kg |
3 |
Kutyłowski Patryk |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U14 |
Sochaczew |
16.11.2019 |
-66 kg |
2 |
Sierociński Igor |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U14 |
Sochaczew |
16.11.2019 |
-39 kg |
3 |
Zdanowski Konrad |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U14 |
Sochaczew |
16.11.2019 |
-36 kg |
1 |
Bluczak Blanka |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U12 |
Sochaczew |
16.11.2019 |
-44 kg |
3 |
Ciechoński Adrian |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U12 |
Sochaczew |
16.11.2019 |
-55 kg |
2 |
Kacprzak Kacper |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U12 |
Sochaczew |
16.11.2019 |
-55 kg |
5 |
Kacprzak Krystian |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U12 |
Sochaczew |
16.11.2019 |
-42 kg |
2 |
Mergner Mateusz |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U12 |
Sochaczew |
16.11.2019 |
-30 kg |
5 |
Trzciński Stanisław |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U10 |
Sochaczew |
16.11.2019 |
-34 kg |
5 |
Fabiańczyk Aleksander |
Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007) |
Piaseczno |
14.03.2021 |
-50 kg |
0 |
Sierociński Igor |
Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007) |
Piaseczno |
14.03.2021 |
-46 kg |
5 |
Zdanowski Konrad |
Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007) |
Piaseczno |
14.03.2021 |
-42 kg |
1 |
Milczarek Hubert |
Ogólnopolski Turniej Judo - U10 (2012-2013) |
Grodzisk Mazowiecki |
05.06.2021 |
-35 kg |
3 |
Mergner Mateusz |
XIII Otwarte Mistrzostwa Kutna U 14 (2008-2009) |
Kutno |
15.05.2021 |
-35 kg |
1 |
Szymański Olaf |
XIII Otwarte Mistrzostwa Kutna U 12 (2010-2011) |
Kutno |
15.05.2021 |
-37 kg |
5 |
Milczarek Hubert |
XIII Otwarte Mistrzostwa Kutna U 10 (2012-2013) |
Kutno |
15.05.2021 |
- kg. |
1 |
Fabiańczyk Tymek |
Orkan Judo Cup 7 U142 (2010-2011) |
Sochaczew |
02.10.2021 |
-33 kg |
2 |
Milczarek Hubert |
Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci (2012-2013) |
Skierniewice |
21.11.2021 |
- kg. |
1 |
Bugaj Alan |
Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci U10 (2013-2014) |
Skierniewice |
04.06.2022 |
-29 kg |
0 |
Kaźmierczak Borys |
Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci U10 (2013-2014) |
Skierniewice |
04.06.2022 |
-25 kg |
0 |