Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Filip Skrajny
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
porażka Barszczewski Janusz UKJ Lemur Warszawa 06.11.2021 VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2008-2009) Warszawa -39 kg    
porażka Kuciński Mateusz2 UKJ Lemur Warszawa 06.11.2021 VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2008-2009) Warszawa -39 kg    
zwycięstwo Bugaj Marcin UKS SameJudo 16.10.2021 III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U14 (2008-2009) Nowa Wie¶ -39 kg    
zwycięstwo Lis Wojciech UKS Judo Victoria Międzyborów 16.10.2021 III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U14 (2008-2009) Nowa Wie¶ -39 kg    
zwycięstwo Kosieradzki Antoni Klub Sportowy Nastula Club Warszawa 16.10.2021 III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U14 (2008-2009) Nowa Wie¶ -39 kg    
zwycięstwo Żebrowski Rafał UKS Arashi Łódź 02.10.2021 Orkan Judo Cup 7 U14 (2008-2009) Sochaczew -39 kg    
zwycięstwo Zuchora Olaf MMKS Wojownik Skierniewice 02.10.2021 Orkan Judo Cup 7 U14 (2008-2009) Sochaczew -39 kg    
zwycięstwo Lis Oskar UKS Arashi Łódź 02.10.2021 Orkan Judo Cup 7 U14 (2008-2009) Sochaczew -39 kg    
zwycięstwo Gorczyca Edmund MMKS Wojownik Skierniewice 02.10.2021 Orkan Judo Cup 7 U14 (2008-2009) Sochaczew -39 kg    
zwycięstwo Biertyta Jakub UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 18.09.2021 Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U14 2008-2009 Kowala -38 kg    
zwycięstwo Hess Michał Hachi Judo Warszawa 18.09.2021 Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U14 2008-2009 Kowala -38 kg    
zwycięstwo Sado Aleksander KS Kuzushi Kielce 18.09.2021 Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U14 2008-2009 Kowala -38 kg    
zwycięstwo Nowacki Maciek KS Gwardia Białystok 18.09.2021 Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U14 2008-2009 Kowala -38 kg półfinał  
porażka Styczyński Adrian UKJ Champion Warszawa 18.09.2021 Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U14 2008-2009 Kowala -38 kg finał  
porażka Kowalczyk Szymon UKS SameJudo 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -36 kg II runda  
zwycięstwo Bieryta Jakub Akademia Sportu Wawer Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -36 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Pyta Emil UKJ Lemur Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -36 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Iwanicki Mateusz Hachi Judo Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -36 kg repasaże - finał  
porażka Zawadzki Filip UKJ Lemur Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -36 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kostęski Michał Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -36 kg I runda  
porażka Styczyński Adrian UKJ Champion Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -36 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Michalski Marceli UKJ Bushido Piaseczno 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -36 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Biertyta Jakub UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -36 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Wenzel Jakub GKS Czarni Bytom 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -36 kg o III miejsce  
zwycięstwo Pasiuk Marcel KS Gwardia Białystok 06.03.2021 IX Ogólnopolski Turniej Judo - U14 (2008-2009) Tuliszków -35 kg    
porażka Ossoliński Kajetan Hachi Judo Warszawa 06.03.2021 IX Ogólnopolski Turniej Judo - U14 (2008-2009) Tuliszków -35 kg    
zwycięstwo Tomczyk Jan KS Akademia Judo Łódź 06.03.2021 IX Ogólnopolski Turniej Judo - U14 (2008-2009) Tuliszków -35 kg    
zwycięstwo Palnitki Artemii KS MaKo Judo Wrocław 06.03.2021 IX Ogólnopolski Turniej Judo - U14 (2008-2009) Tuliszków -35 kg półfinał  
porażka Ossoliński Kajetan Hachi Judo Warszawa 06.03.2021 IX Ogólnopolski Turniej Judo - U14 (2008-2009) Tuliszków -35 kg finał  
porażka Gorban Savelii Oleg Cretul Moldova 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -33 kg I runda  
zwycięstwo Reszka Witold Kuma Judo Warszawa 26.10.2019 IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U12 Warszawa -33 kg I runda  
porażka Zawadzki Filip UKJ Lemur Warszawa 26.10.2019 IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U12 Warszawa -33 kg II runda  
porażka Kowalski Julian UKJ Champion Warszawa 26.10.2019 IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U12 Warszawa -33 kg repasaże - II runda  
porażka Dobrowolski Bartłomiej UKS SameJudo 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -30 kg II runda  
zwycięstwo Trojanowski Igor UKJ Lemur Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -30 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Pec Maciej UKJ Yuko Józefów 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -30 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Mateusz Iwanicki KS Yawara Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -30 kg repasaże - finał  
porażka Marcin Iwanicki KS Yawara Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -30 kg o III miejsce  
porażka PAK Albert UKS SameJudo 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U12 Kowala -30 kg I runda  
porażka Michalak Wojciech UKJ Champion Warszawa 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew -30 kg I runda  
zwycięstwo WoĽniak Dawid UKS Judo Team Modliborzyce 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew -30 kg repasaże - I runda  
porażka Kowalik Gabriel UKJ Lemur Warszawa 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew -30 kg repasaże - finał  
porażka Michalak Wojciech UKJ Champion Warszawa 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -30 kg    
zwycięstwo Gołębiewski Adrian UKS Chojrak Warszawa 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -30 kg    
zwycięstwo Płecha Franciszek IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -30 kg półfinał  
zwycięstwo Michalak Wojciech UKJ Champion Warszawa 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -30 kg finał  
zwycięstwo Lipski Szymon UKJ Lemur Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 Warszawa -30 kg II runda  
porażka Dobrowolski Bartosz UKS SameJudo 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 Warszawa -30 kg ćwierćfinał  
porażka Ossoliński Kajetan KS Yawara Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 Warszawa -30 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Toukhet Amir UKS Orkan Judo Sochaczew 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U10 Warszawa M-03    
zwycięstwo Lipski Szymon UKJ Lemur Warszawa 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U10 Warszawa M-03    
zwycięstwo Mieszkowski Bruno UKJ Ryś Warszawa 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U10 Warszawa M-03    
zwycięstwo Sobota Kostek UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U10 Warszawa M-03    
porażka Nikodem Kacper UKJ 82 SP 306 Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -27 kg II runda  
zwycięstwo Nowak Antoni UKJ Lemur Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U12 Piaseczno -28 kg ćwierćfinał  
porażka Starck Piotr UKJ Ryś Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U12 Piaseczno -28 kg półfinał  
porażka Pydzik Kacper UKS SameJudo 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U12 Piaseczno -28 kg o III miejsce  
zwycięstwo Szymon Nogaj ULKS Judo Kowala 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U11 Kowala -27 kg I runda  
porażka DOBROWOLSKI Bartek UKS SameJudo 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U11 Kowala -27 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kowalski Julian UKJ Champion Warszawa 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U11 Kowala -27 kg repasaże - finał  
porażka Wołoszyn Wiktor UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U11 Kowala -27 kg o III miejsce  
porażka Stefański Tomasz UKJ Arcus Warszawa 11.06.2017 IV Funny WOM U11 Warszawa M-03    
porażka Michalak Franciszek UKJ Champion Warszawa 11.06.2017 IV Funny WOM U11 Warszawa M-03    
zwycięstwo Sułkowski Tymon Judo Legia Warszawa 11.06.2017 IV Funny WOM U11 Warszawa M-03    
zwycięstwo Nikolay Podgurskiy Sdushor Kaliningrad 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U10 Marki -25 kg    
zwycięstwo Hunkiewicz Bartłomiej UKS SameJudo 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U10 Marki -25 kg    
porażka Ossoliński Kajetan KS Yawara Warszawa 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U10 Marki -25 kg    
porażka Kristaps Gucaļuks Sport Club "GAUJA" LATVIA 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U10 Marki -25 kg półfinał  
porażka Nowak Antoni UKJ Lemur Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -26 kg I runda  
porażka Filochowski Jonasz UKJ Yuko Józefów 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U10 Mysiadło M-03    
porażka Sienkiewicz Ryszard Judo Legia Warszawa 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U10 Mysiadło M-03    
zwycięstwo Kazantsev Danylo Judo Legia Warszawa 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U10 Mysiadło M-03    
zwycięstwo Soprych Piotr UKJ Champion Warszawa 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U10 Mysiadło M-03    
porażka B±k Jakub Klub Judo Papaj Warszawa 08.11.2015 Mistrzostwa Białołęki w judo U8 Warszawa -25 kg II runda  

Polityka prywatności Judostat.pl