Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Jędrzej Kwa¶ny
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
porażka Michalak Franek UKJ Champion Warszawa 17.11.2019 Bushido Cup U116 Józefosław -42 kg    
porażka Michalak Franek UKJ Champion Warszawa 17.11.2019 Bushido Cup U116 Józefosław -42 kg    
porażka Hadj-Henni Adam Klub Sportowy Nastula Club Warszawa 16.11.2019 XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U16 Sochaczew -42 kg    
porażka Krzyżanowski Szymon UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 16.11.2019 XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U16 Sochaczew -42 kg    
porażka Komosiń¶ki Kacper UKS Judo Sensei Płock 27.10.2019 Międzynarodowy Festiwal Judo Dzieci i Młodzieży U16-powyżej 6 kyu Płock M-01    
porażka Komosiń¶ki Kacper UKS Judo Sensei Płock 27.10.2019 Międzynarodowy Festiwal Judo Dzieci i Młodzieży U16-powyżej 6 kyu Płock M-01    
zwycięstwo Museliani Shota Warrior 2015 Georgia Tibilisi 26.10.2019 IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U16 Płock -42 kg    
porażka Abramishmuki David Warrior 2015 Georgia Tibilisi 26.10.2019 IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U16 Płock -42 kg    
porażka Givishvili Giorgi Warrior 2015 Georgia Tibilisi 26.10.2019 IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U16 Płock -42 kg półfinał  
porażka Rzeniewicz Jakub UKJ Lemur Warszawa 15.09.2019 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - El. MP Młodzików Sochaczew -42 kg    
porażka Gepner Franciszek MULKS Technik Orion Radzyń Podlaski 15.09.2019 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - El. MP Młodzików Sochaczew -42 kg    
porażka Lipiński Franciszek UKS SameJudo 15.09.2019 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - El. MP Młodzików Sochaczew -42 kg    
porażka Derkacz Marcel UKJ Ryś Warszawa 15.09.2019 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - El. MP Młodzików Sochaczew -42 kg    
zwycięstwo Gnat Krystian GKS Orlęta Rosnowo 27.04.2019 ZUKOVIA JUDO CUP 2019-U16 Żukowo -46 kg    
porażka Grz±dziel Filip UKS Galeon Gdynia 27.04.2019 ZUKOVIA JUDO CUP 2019-U16 Żukowo -46 kg    
porażka Macko Kamil GKS Żukowo 27.04.2019 ZUKOVIA JUDO CUP 2019-U16 Żukowo -46 kg    
porażka Lipiński Franciszek UKS SameJudo 09.03.2019 Ikizama Cup U17 Piaseczno -38 kg    
porażka Lipiński Franciszek UKS SameJudo 09.03.2019 Ikizama Cup U17 Piaseczno -38 kg    
zwycięstwo Kosior Michał UKJ Ryś Warszawa 16.02.2019 Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola Mysiadło -38 kg    
porażka Lipiński Franciszek UKS SameJudo 16.02.2019 Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola Mysiadło -38 kg    
zwycięstwo Szczygielski Michał MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U14 Sochaczew -36 kg    
porażka Zwiadauri Mate UKS Czerwone Smoki Toshi Brwinów 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U14 Sochaczew -36 kg    
porażka Pi±tkowski Adam UKJ Lemur Warszawa 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U14 Sochaczew -36 kg    
porażka Czarnecki Karol UKJ Champion Warszawa 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U16 Sochaczew -38 kg    
porażka Czarnecki Karol UKJ Champion Warszawa 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U16 Sochaczew -38 kg    
porażka Saczuk Julian UKS Ronin-Team Warszawa 07.10.2018 Memoriał Grzegorza Malika U14 Warszawa -36 kg    
porażka Jaremko Kamil UKJ Lemur Warszawa 07.10.2018 Memoriał Grzegorza Malika U14 Warszawa -36 kg    
porażka Pi±tkowski Adam UKJ Lemur Warszawa 07.10.2018 Memoriał Grzegorza Malika U14 Warszawa -36 kg    
porażka Monder Grzegorz UKJ Meiyo Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U16 Piaseczno -35 kg    
porażka Pi±tkowski Adam UKJ Lemur Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U14 Piaseczno -33 kg    
zwycięstwo Zaparucha Jakub UKS Judo Panda Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U14 Piaseczno -33 kg    
porażka Monder Grzegorz UKJ Meiyo Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U16 Piaseczno -35 kg    
porażka Ronge Maksymilian UKJ Ryś Warszawa 03.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 Mysiadło -35 kg I runda  
porażka Manowski Mikołaj UKJ Lemur Warszawa 03.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 Mysiadło -35 kg repasaże - I runda  
porażka Piotrowski Jakub UKS Judo Sensei Płock 10.12.2017 4 Międzynarodowy Turniej Judo U13 Sochaczew -36 kg    
porażka Pawłowski Franciszek UKS Ippon MDK Kutno 10.12.2017 4 Międzynarodowy Turniej Judo U13 Sochaczew -36 kg    
zwycięstwo Dzięciołowski Jakub UKJ ASzWoj Warszawa 19.11.2017 XXII Turniej Judo Dzieci U13 Warszawa -35 kg    
porażka Krzyżanowski Szymon UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 19.11.2017 XXII Turniej Judo Dzieci U13 Warszawa -35 kg    
porażka Czechowski Ignacy UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 19.11.2017 XXII Turniej Judo Dzieci U13 Warszawa -35 kg półfinał  
porażka Lipiński Franciszek UKS SameJudo 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U13 Kowala -35 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Lenartowski Karol UKJ Lemur Warszawa 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U13 Kowala -35 kg repasaże - finał  
porażka Manowski Mikołaj UKJ Lemur Warszawa 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U13 Kowala -35 kg o III miejsce  
porażka Lipiński Franciszek UKS SameJudo 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U14 Marki -32 kg    
porażka Palladii Evgheniy Club Badanova Bendery 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U14 Marki -32 kg    
zwycięstwo Hurianov Rodion Ukraine Judo Dnipropetrovsk 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U14 Marki -32 kg    
porażka RACKAUSKAS GYTIS JUDO SIMBA ALYTUS 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U14 Marki -32 kg    
porażka Dyba Krzysztof AZS UW Warszawa 04.02.2017 XIII Turniej Judo Dzieci U13 Mysiadło -33 kg I runda  
zwycięstwo Krzystyniak Kajetan Poziom 303 Wroclaw 04.02.2017 XIII Turniej Judo Dzieci U13 Mysiadło -33 kg repasaże - I runda  
porażka Saragosti Michał UKJ 225 Warszawa 04.02.2017 XIII Turniej Judo Dzieci U13 Mysiadło -33 kg repasaże - II runda  
porażka Czechowski Ignacy UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 02.10.2016 XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 Warszawa -30 kg    
zwycięstwo Krawczyk Wojciech UKS Olimp Nowa Sól 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U13 Kowala -32 kg    
porażka Galas Michał UKS Judo Panda Warszawa 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U13 Kowala -32 kg    
porażka Piechota Stanisław UKS Judo Panda Warszawa 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U13 Kowala -32 kg półfinał  

Polityka prywatności Judostat.pl