Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Maksymilian Solan
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Staszewski Filip UKJ Meiyo Warszawa 06.11.2021 VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2008-2009) Warszawa -66 kg    
zwycięstwo Zadrożny Artur UKJ Lemur Warszawa 06.11.2021 VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2008-2009) Warszawa -66 kg    
porażka Kuciński Michał UKJ Lemur Warszawa 06.11.2021 VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2008-2009) Warszawa -66 kg    
porażka Kuciński Michał UKJ Lemur Warszawa 23.10.2021 V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U14 (2008-2009) Warszawa -66 kg    
porażka Warzęchowski Maciej Kuma Judo Warszawa 23.10.2021 V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U14 (2008-2009) Warszawa -66 kg    
zwycięstwo Staszewski Filip UKJ Meiyo Warszawa 23.10.2021 V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U14 (2008-2009) Warszawa -66 kg    
zwycięstwo Sobczak Rafał UKS SameJudo 16.10.2021 III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U14 (2008-2009) Nowa Wie¶ -66 kg    
zwycięstwo Osiński Piotr UKJ Bushido Piaseczno 16.10.2021 III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U14 (2008-2009) Nowa Wie¶ -66 kg    
zwycięstwo Glegoła Igor IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 16.10.2021 III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U14 (2008-2009) Nowa Wie¶ -66 kg    
zwycięstwo Kowalski Karol UKS Sakura Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -60 kg II runda  
zwycięstwo Pieńkosz Maksymilian UKS SameJudo 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Jaworski Grzegorz UKS Judo Panda Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -60 kg półfinał  
zwycięstwo Jerzak Patryk UKS Halinów Team Halinów 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -60 kg finał  
zwycięstwo Raczyński Julian UKJ Ryś Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Poręba Filip MKS Truso Elbląg 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -60 kg półfinał  
porażka Warzęchowski Maciej Kuma Judo Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -60 kg finał  
zwycięstwo Gołda Adam Hachi Judo Warszawa 06.03.2021 IX Ogólnopolski Turniej Judo - U14 (2008-2009) Tuliszków -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Cichosz Michał UKS SameJudo 06.03.2021 IX Ogólnopolski Turniej Judo - U14 (2008-2009) Tuliszków -60 kg półfinał  
porażka Tomaszewski Jakub UKS 10 Bydgoszcz 06.03.2021 IX Ogólnopolski Turniej Judo - U14 (2008-2009) Tuliszków -60 kg finał  
zwycięstwo Filipek Miłosz UKJ 225 Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno -55 kg    
zwycięstwo Kowalski Karol UKS Sakura Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno -55 kg    
zwycięstwo Zadrożny Artur UKJ Lemur Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno -55 kg    
zwycięstwo Marczuk Ja¶ KS AZS-AWF Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno -55 kg    
porażka Pieńkosz Maksymilian UKS SameJudo 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -46 kg ćwierćfinał  
porażka Komarov Boris judo Kaliningrad Kaliningrad 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -46 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Nadolczak Hubert Klub Judo Mizu Kobyłka 26.10.2019 IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U12 Warszawa -46 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Ładosz Milan UKJ 82 Warszawa 26.10.2019 IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U12 Warszawa -46 kg półfinał  
zwycięstwo Kleniewski Aleksander UKJ 82 Warszawa 26.10.2019 IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U12 Warszawa -46 kg finał  
zwycięstwo Modzelewski Filip KS Gwardia Białystok 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U12 Kowala -50 kg    
zwycięstwo Staszewski Filip UKJ Meiyo Warszawa 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U12 Kowala -50 kg    
zwycięstwo Łupiński Michał KS Gwardia Białystok 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U12 Kowala -50 kg    
zwycięstwo Kulik Filip UKJ Legion Zamość 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew -50 kg    
porażka Kuciński Michał UKJ Lemur Warszawa 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew -50 kg    
zwycięstwo Warzęchowski Maciej Kuma Judo Warszawa 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew -50 kg    
zwycięstwo Wilamowski Marcel UKS Orkan Judo Sochaczew 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew -50 kg półfinał  
porażka Kuciński Michał UKJ Lemur Warszawa 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew -50 kg finał  
zwycięstwo Neef Timo UKS Judo Fight Club Warszawa 23.03.2019 Same Judo Cup 4 U11 Marki -42 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kolotov Arsenii Klub Kosta_Judo_time Kostomuksha 23.03.2019 Same Judo Cup 4 U11 Marki -42 kg półfinał  
zwycięstwo Felix Gervais Judo Perrey Guerrier Le Havre 23.03.2019 Same Judo Cup 4 U11 Marki -42 kg finał  
zwycięstwo Zadrożny Artur UKJ Lemur Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -42 kg I runda  
porażka Borzęcki Jakub UKJ Ryś Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -42 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Grodek Gabriel Judo Legia Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -42 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Gołuch Jan KS Akademia Judo Poznań 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -42 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Gajowiec Oliver UKS Ippon Kożuchów 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -42 kg o III miejsce  
zwycięstwo Masalski Tomasz HKS Żubr Hajnówka 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -42 kg ćwierćfinał  
porażka Pieńkosz Maksymilian UKS SameJudo 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -42 kg półfinał  
zwycięstwo SUCHWAŁKO DANIEL Klub Judo Shamo Ełk Ełk 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -42 kg o III miejsce  
zwycięstwo Dębski Welo Jacek UKJ Yuko Józefów 15.12.2018 KuĽna Młodych Talentów U10 Józefów -42 kg    
zwycięstwo Filipek Miłosz UKJ 225 Warszawa 15.12.2018 KuĽna Młodych Talentów U10 Józefów -42 kg    
zwycięstwo Wadych Julian UKJ Yuko Józefów 15.12.2018 KuĽna Młodych Talentów U10 Józefów -42 kg półfinał  
zwycięstwo Filipek Miłosz UKJ 225 Warszawa 15.12.2018 KuĽna Młodych Talentów U10 Józefów -42 kg finał  
zwycięstwo Roszkowski Franek UKS Chojrak Warszawa 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 Warszawa -45 kg I runda  
porażka Tataru Georghe Judo Olymp Gruzja 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 Warszawa -42 kg I runda  
zwycięstwo Khodakivskyi Dmytro Ukraine Kiev 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 Warszawa -45 kg II runda  
zwycięstwo Kozłowski Mikołaj UKJ Meiyo Warszawa 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 Warszawa -45 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo ZABRIANSKYI MATVII UKR TRIUMF KIEV 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 Warszawa -45 kg półfinał  
zwycięstwo Brzozowski Julian UKS SameJudo 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 Warszawa -45 kg finał  
porażka Makarenko Artur JudoClub Makarenko Kharkiv 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 Warszawa -42 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Klukowski Jan UKS SameJudo 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -42 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kozłowski Mikołaj UKJ Meiyo Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -42 kg półfinał  
zwycięstwo Neef Timo UKS Judo Fight Club Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -42 kg finał  
zwycięstwo Klukowski Jan UKS SameJudo 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki -42 kg    
porażka ZABRIANSKYI MATVII UKR TRIUMF KIEV 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki -42 kg    
zwycięstwo REMPTER MATEUSZ Klub Judo Shamo Ełk Ełk 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki -42 kg półfinał  
zwycięstwo ZABRIANSKYI MATVII UKR TRIUMF KIEV 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki -42 kg finał  
zwycięstwo Bańkowski Paweł Judo Legia Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -39 kg I runda  
zwycięstwo Suwała Wojciech UKS Szogun Piaseczno 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -39 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Bargieł Jacek UKS Orkan Judo Sochaczew 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -39 kg półfinał  
porażka SHAROYAN AKHMAD Koenig judo club Kaliningrad 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -39 kg finał  
zwycięstwo Mikołaj Tauz Kuma Judo Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno -40 kg    
zwycięstwo Jaworski Bruno UKS Judo Panda Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno -40 kg    
zwycięstwo Wadych Julian UKJ Yuko Józefów 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno -40 kg półfinał  
zwycięstwo Mikołaj Tauz Kuma Judo Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno -40 kg finał  
zwycięstwo Bańkowski Paweł Judo Legia Warszawa 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa +35 kg I runda  
zwycięstwo Klukowski Jan UKS SameJudo 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa +35 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Perlejewski Maksymilian Klub Judo Mizu Kobyłka 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa +35 kg półfinał  
porażka Sikorski Antoni UKS SameJudo 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa +35 kg finał  
porażka BABAICENKO TAJUS JUDO SIMBA ALYTUS 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U9 Marki -36 kg    
porażka ZABRIANSKYI MATVII UKR TRIUMF KIEV 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U9 Marki -36 kg    
zwycięstwo Szymański Rafał Klub Judo Mizu Kobyłka 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U9 Warszawa -36 kg    
zwycięstwo KuĽmiński Jakub UKS Orkan Judo Sochaczew 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U9 Warszawa -36 kg    
porażka Neef Timo UKS Judo Fight Club Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U9 Warszawa -36 kg    
zwycięstwo Perlejewski Maksymilian Klub Judo Mizu Kobyłka 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U9 Warszawa -36 kg półfinał  
porażka Neef Timo UKS Judo Fight Club Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U9 Warszawa -36 kg finał  

Polityka prywatności Judostat.pl