Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Emilia Kowalska
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Abramowicz Dominika UKS Narew Łapy 31.03.2019 Eliminacje Regionu II do OOM Warszawa -57 kg    
zwycięstwo Błaszczyk Karolina MKS Pałac Młodzieży Łódź 31.03.2019 Eliminacje Regionu II do OOM Warszawa -57 kg    
porażka Łukaszewicz Anna (5) UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 31.03.2019 Eliminacje Regionu II do OOM Warszawa -57 kg półfinał  
porażka Linowska Rozalia UKS Judo Sensei Płock 16.02.2019 Mistrzostwa Mazowsza Juniorów mlodszych U-18 Mysiadło -57 kg    
zwycięstwo Łukaszewicz Anna (10) UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 16.02.2019 Mistrzostwa Mazowsza Juniorów mlodszych U-18 Mysiadło -57 kg    
porażka Wenzel Klaudia AZS UW Warszawa 16.02.2019 Mistrzostwa Mazowsza Juniorów mlodszych U-18 Mysiadło -57 kg    
zwycięstwo Galas Patrycja KS Gwardia Białystok 01-02.06.2018 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -57 kg I runda  
porażka Łozińska Anika (2) KJ Samuraj Koszalin 01-02.06.2018 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -57 kg II runda  
porażka Kwiatek Karina (4) TKS Judo Toruń 01-02.06.2018 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -57 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Brzezińska Zuzanna MKS Pałac Młodzieży Łódź 12.05.2018 Eliminacje Regionu II do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Warszawa -57 kg    
porażka Galas Patrycja KS Gwardia Białystok 12.05.2018 Eliminacje Regionu II do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Warszawa -57 kg    
porażka Jezierska-Suwińska Adela WKS Gwardia Warszawa 12.05.2018 Eliminacje Regionu II do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Warszawa -57 kg półfinał  
porażka Konopka Aleksandra (18) KS AZS AWF Katowice 15.04.2018 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych (limity do OOM) Szczyrk -57 kg II runda  
porażka Wołoszyn Monika UKS Tomita Elbląg 25.03.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo Poznań -57 kg II runda  
porażka Nędzyk Weronika (3) PKS Olimpia Poznań 25.03.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo Poznań -57 kg repasaże - II runda  
porażka Jezierska-Suwińska Adela WKS Gwardia Warszawa 03.02.2018 Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Juniorów i Juniorek Młodszych Mysiadło -57 kg    
porażka Godlewska Alicja AZS UW Warszawa 03.02.2018 Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Juniorów i Juniorek Młodszych Mysiadło -57 kg    
porażka Wołoszyn Monika UKS Tomita Elbląg 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych Gdynia -57 kg I runda  
porażka Aleksandra konopka (34) KS AZS AWF Katowice 04.11.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - IV Memoriał Józefa Wi¶niewskiego Bytom -57 kg I runda  
porażka Kozłowska Natalia (22) UKS Judo Wolbrom 07.10.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Ole¶nica -57 kg I runda  
porażka Pontek Agata (19) AZS UW Warszawa 07.10.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Ole¶nica -57 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Wieczorek Kinga (21) AKS Strzegom 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Młodsi Warszawa -57 kg    
porażka Gałek Daria (35) KS Start Radom 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Młodsi Warszawa -57 kg    
zwycięstwo Obal Łucja (2) UKS Halinów Team Halinów 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Młodsi Warszawa -57 kg    
porażka Ropińska Joanna (24) KS Yawara Warszawa 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Młodsi Warszawa -57 kg półfinał  
porażka Ropińska Joanna KS Yawara Warszawa 13.04.2017 Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych Warszawa -57 kg ćwierćfinał  
porażka Baranowska Weronika UKJ Legion Zamość 13.04.2017 Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych Warszawa -57 kg repasaże - I runda  
porażka Szafran Agata (2) KS Akademia Judo Poznań 18-19.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -63 kg II runda  
porażka Kawecka Wiktoria TS Gwardia Opole 18-19.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -63 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Perajska Konstancja UKS Narew Łapy 04.02.2017 OMM Juniorów i Juniorek Mł. Mysiadło -63 kg    
zwycięstwo Zalewska Wiktoria UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 04.02.2017 OMM Juniorów i Juniorek Mł. Mysiadło -63 kg    
porażka Skipiała Michalina UKJ Lemur Warszawa 04.02.2017 OMM Juniorów i Juniorek Mł. Mysiadło -63 kg    
zwycięstwo Iarmoliuk Anastasiia Rosja 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U15 Gdynia -63 kg I runda  
porażka Muszyńska Paulina (13) SGKS Wybrzeże Gdańsk 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U15 Gdynia -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Radke Martyna (17) UKS Kodokan Toruń 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U15 Gdynia -63 kg repasaże - finał  
porażka König Emma Niemcy 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U15 Gdynia -63 kg o III miejsce  
zwycięstwo Pi±tek Zuzanna KS Gwardia Bielsko-Biała 12.11.2016 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy Kraków -63 kg    
zwycięstwo Kawecka Wiktoria TS Gwardia Opole 12.11.2016 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy Kraków -63 kg    
zwycięstwo Mirecka Julia UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. 12.11.2016 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy Kraków -63 kg    
porażka Gut Julia (3) MOSiR Bochnia 12.11.2016 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy Kraków -63 kg    
zwycięstwo Poprawska Natalia UKS Judo Tuliszków 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -63 kg    
zwycięstwo Fugiel Sandra WKS Śląsk Wrocław 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -63 kg    
zwycięstwo Ciesielska Nina UKS Sparta Sława 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -63 kg półfinał  
porażka Białecka Kinga (8) KSJ Gwardia Koszalin 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -63 kg finał  
zwycięstwo Poprawska Natalia UKS Judo Tuliszków 16.10.2016 XX Międzynarodowy Turniej Młodzików Zakopane -63 kg    
porażka Gut Julia (4) MOSiR Bochnia 16.10.2016 XX Międzynarodowy Turniej Młodzików Zakopane -63 kg    
porażka Żochowska Zuzanna UKS Conrad Gdańsk 08-09.10.2016 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Opole -63 kg II runda  
porażka Lehmann Theresa Niemcy 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -63 kg II runda  
zwycięstwo Mirecka Julia UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U15 Kowala -63 kg    
zwycięstwo Jadczak Julia UKS Judo Rawa Mazowiecka 10.09.2016 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -63 kg    
porażka Goroszewska Natalia (10) KS Gwardia Białystok 10.09.2016 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -63 kg    
zwycięstwo Zalewska Wiktoria (5) UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 10.09.2016 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -63 kg    
porażka Perajska Konstancja (5) UKS Narew Łapy 10.09.2016 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -63 kg półfinał  
zwycięstwo Kawecka Wiktoria TS Gwardia Opole 18.06.2016 Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" Nowa Sól -63 kg    
zwycięstwo Sikorska Dominika (8) MKS Juvenia Wrocław 18.06.2016 Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" Nowa Sól -63 kg    
zwycięstwo Lewandowska Weronika (4) AZS-WSPiA Poznań 18.06.2016 Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" Nowa Sól -63 kg    
zwycięstwo Radke Martyna UKS Kodokan Toruń 18.06.2016 Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" Nowa Sól -63 kg    
porażka Perajska Konstancja (3) UKS Narew Łapy 04.06.2016 Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików ŁódĽ -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Norek Daria UKS Dwójka Rydułtowy 04.06.2016 Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików ŁódĽ -63 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Zalewska Wiktoria (4) UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 04.06.2016 Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików ŁódĽ -63 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kaczmarek Alicja GKS Czarni Bytom 19.03.2016 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -63 kg ćwierćfinał  
porażka Perajska Konstancja UKS Narew Łapy 19.03.2016 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -63 kg półfinał  
porażka Zalewska Wiktoria UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 19.03.2016 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -63 kg o III miejsce  
porażka Zalewska Wiktoria UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 12.03.2016 Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) Warszawa -63 kg    
porażka Szaniawska Martyna TSJ Gryf Słupsk 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U14 Gdynia -63 kg    
zwycięstwo Nowek Matylda KS AZS AWFiS Gdańsk 03-04.10.2015 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia -63 kg I runda  
porażka Matlakowska Weronika (8) UKS Galeon Gdynia 03-04.10.2015 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia -63 kg II runda  
porażka Uusitalo Tiia Finlandia 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -63 kg I runda  
porażka Stemplewska Paulina SGKS Wybrzeże Gdańsk 23.05.2015 Puchar Polski - V MM Młodziczek i Młodzków ŁódĽ -57 kg II runda  
porażka Sokół Julia WKS Śląsk Wrocław 28.03.2015 Puchar Polski Młodzików i Młodziczek Suchy Las -57 kg I runda  
porażka Pracka Małgorzata MKS VIS Skierniewice 24.05.2014 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików ŁódĽ -57 kg I runda  
porażka Zaremba Janina UKJ Ryś Warszawa 24.05.2014 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików ŁódĽ -57 kg repasaże - I runda  

Polityka prywatności Judostat.pl