Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Weronika Nogaj
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Zawadzka Jagoda UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży-Junior (2003-2001) Warszawa -48 kg    
zwycięstwo Zawadzka Jagoda UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży-Junior (2003-2001) Warszawa -48 kg    
porażka Ołdak Alicja (2) UKJ Ryś Warszawa 31.03.2019 Eliminacje Regionu II do OOM Warszawa -52 kg    
zwycięstwo Piekut Kinga KJ Politechniki Białostockiej Białystok 31.03.2019 Eliminacje Regionu II do OOM Warszawa -52 kg    
porażka Czwakiel Aleksandra UKJ Lemur Warszawa 31.03.2019 Eliminacje Regionu II do OOM Warszawa -52 kg    
porażka Ptak Wiktoria UKJ Champion Warszawa 16.02.2019 Mistrzostwa Mazowsza Juniorów mlodszych U-18 Mysiadło -52 kg    
zwycięstwo Ptak Wiktoria UKJ Champion Warszawa 16.02.2019 Mistrzostwa Mazowsza Juniorów mlodszych U-18 Mysiadło -52 kg    
porażka Ptak Wiktoria UKJ Champion Warszawa 16.02.2019 Mistrzostwa Mazowsza Juniorów mlodszych U-18 Mysiadło -52 kg    
porażka My¶liwiec Alicja (7) Klub Judo AZS Opole 01-02.06.2018 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -52 kg I runda  
porażka Jakubowska Julia (10) KJ Samuraj Koszalin 01-02.06.2018 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -52 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Czerwińska Karmela UKJ 225 Warszawa 12.05.2018 Eliminacje Regionu II do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Warszawa -52 kg    
porażka Ołdak Alicja (9) UKJ Ryś Warszawa 12.05.2018 Eliminacje Regionu II do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Warszawa -52 kg    
porażka Kaliniecka Marta (10) UKJ Yuko Józefów 12.05.2018 Eliminacje Regionu II do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Warszawa -52 kg    
porażka Olejnik Monika KS Akademia Judo Poznań 15.04.2018 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych (limity do OOM) Szczyrk -52 kg I runda  
zwycięstwo Brzezińska Zuzanna MKS Pałac Młodzieży Łódź 25.03.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo Poznań -52 kg I runda  
zwycięstwo Svobodova Tereza Czechy 25.03.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo Poznań -52 kg II runda  
porażka Żemła Paulina (3) KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 25.03.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo Poznań -52 kg ćwierćfinał  
porażka Kostera Kinga (19) PKS Olimpia Poznań 25.03.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo Poznań -52 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Kaliniecka Marta (7) UKJ Yuko Józefów 03.02.2018 Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Juniorów i Juniorek Młodszych Mysiadło -52 kg    
zwycięstwo Kaliniecka Marta (7) UKJ Yuko Józefów 03.02.2018 Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Juniorów i Juniorek Młodszych Mysiadło -52 kg    
porażka Mika Karolina KS Polonia Rybnik 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych Gdynia -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Pyznarska Julia KS Akademia Judo Łódź 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych Gdynia -48 kg repasaże - I runda  
porażka Lenarciak Justyna UKS Opty Gdynia 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych Gdynia -48 kg repasaże - finał  
porażka Wo¶ Małgorzata UKS Judo Ahinsa Tarnowskie Góry 04.11.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - IV Memoriał Józefa Wi¶niewskiego Bytom -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Gajdamakin Kaja UKS Feniks Bytom 04.11.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - IV Memoriał Józefa Wi¶niewskiego Bytom -48 kg repasaże - I runda  
porażka Mika Karolina KS Polonia Rybnik 04.11.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - IV Memoriał Józefa Wi¶niewskiego Bytom -48 kg repasaże - finał  
porażka Sienkiewicz Iga (4) KS MaKo Judo Wrocław 07.10.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Ole¶nica -48 kg ćwierćfinał  
porażka Nosek Oliwia Stowarzyszenie Inicjatywy Społeczne Wierzchosławice 07.10.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Ole¶nica -48 kg repasaże - finał  
porażka Galas Patrycja KS Gwardia Białystok 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Młodsi Warszawa -48 kg    
porażka Polkowska Aleksandra UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Młodsi Warszawa -48 kg    
porażka Janeczko Aleksandra (6) UKJ Arcus Warszawa 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Młodsi Warszawa -48 kg    
porażka Czerwińska Karmela (13) UKJ 225 Warszawa 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Młodsi Warszawa -48 kg    
porażka Pietrzak Klaudia (14) UKS Feniks Bytom 05-06.05.2017 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Gorzów Wielkopolski -48 kg I runda  
porażka Styrcz Weronika (25) UKS Arashi Łódź 13.04.2017 Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych Warszawa -48 kg    
zwycięstwo Jastrzębska Agnieszka KS Start Radom 13.04.2017 Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych Warszawa -48 kg    
porażka Janeczko Aleksandra (10) UKJ Arcus Warszawa 13.04.2017 Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych Warszawa -48 kg półfinał  
zwycięstwo Michalak Kamila UKS Olimp Nowa Sól 18-19.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -48 kg I runda  
porażka Sienkiewicz Iga (7) KS MaKo Judo Wrocław 18-19.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kamińska Gabriela UKS Narew Łapy 18-19.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -48 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Olejnik Monika (11) KS AZS-AWF Poznań 18-19.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -48 kg o III miejsce  
porażka Janeczko Aleksandra (18) UKJ Arcus Warszawa 04.02.2017 OMM Juniorów i Juniorek Mł. Mysiadło -48 kg    
zwycięstwo Ciura Wiktoria KS Start Radom 04.02.2017 OMM Juniorów i Juniorek Mł. Mysiadło -48 kg    
porażka Czerwińska Karmela UKJ 225 Warszawa 04.02.2017 OMM Juniorów i Juniorek Mł. Mysiadło -48 kg półfinał  
porażka Engelkind Luisa Niemcy 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U15 Gdynia -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Halke Maja AZS OŚ Poznań 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U15 Gdynia -48 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Szczukowska Aureli UKS Opty Gdynia 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U15 Gdynia -48 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Galas Patrycja KS Gwardia Białystok 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U15 Gdynia -48 kg o III miejsce  
porażka Kwa¶ny Gabriela (7) UKS MOSiR Jasło 12.11.2016 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy Kraków -48 kg    
porażka Wrocławek Marcelina KS Budowlani Sosnowiec 12.11.2016 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy Kraków -48 kg    
porażka Kiel Schamira Niemcy 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -48 kg    
zwycięstwo Halke Maja AZS OŚ Poznań 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -48 kg    
zwycięstwo Czwakiel Aleksandra UKJ Lemur Warszawa 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -48 kg    
zwycięstwo Styrcz Weronika (12) UKS Arashi Łódź 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -48 kg półfinał  
porażka Kiel Schamira Niemcy 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -48 kg finał  
zwycięstwo Kostka Nikola KS Judo Hejnał Kęty 16.10.2016 XX Międzynarodowy Turniej Młodzików Zakopane -48 kg    
porażka Mohr Natalia (6) Stowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec 16.10.2016 XX Międzynarodowy Turniej Młodzików Zakopane -48 kg    
zwycięstwo Michałek Beata KS Błękitni Tarnów 16.10.2016 XX Międzynarodowy Turniej Młodzików Zakopane -48 kg    
zwycięstwo Ptak Wiktoria (12) UKJ Champion Warszawa 08-09.10.2016 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Opole -48 kg I runda  
zwycięstwo Czwakiel Aleksandra UKJ Lemur Warszawa 08-09.10.2016 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Opole -48 kg II runda  
porażka Kwa¶ny Gabriela (10) UKS MOSiR Jasło 08-09.10.2016 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Opole -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Raus Kalina KS MaKo Judo Wrocław 08-09.10.2016 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Opole -48 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Stachowska Patrycja (12) KS Polonia Rybnik 08-09.10.2016 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Opole -48 kg repasaże - finał  
porażka Mohr Natalia (10) Stowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec 08-09.10.2016 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Opole -48 kg o III miejsce  
porażka Stransky Anna Niemcy 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -48 kg I runda  
zwycięstwo Gawrońska Dominika (20) UKS SameJudo 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U15 Kowala -48 kg    
zwycięstwo Czerwińska Karmela UKJ 225 Warszawa 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U15 Kowala -48 kg    
zwycięstwo Łukaszewicz Natalia UKS Halinów Team Halinów 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U15 Kowala -48 kg    
zwycięstwo Jastrzębska Agnieszka KS Start Radom 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U15 Kowala -48 kg    
zwycięstwo Czerwińska Karmela UKJ 225 Warszawa 10.09.2016 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -48 kg    
zwycięstwo Styrcz Weronika (6) UKS Arashi Łódź 10.09.2016 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -48 kg    
zwycięstwo Gawrońska Dominika (20) UKS SameJudo 10.09.2016 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -48 kg    
zwycięstwo Jastrzębska Agnieszka KS Start Radom 10.09.2016 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -48 kg    
zwycięstwo Gazanova Ruslana Rosja 18.06.2016 Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" Nowa Sól -48 kg I runda  
zwycięstwo Styrcz Weronika (5) UKS Arashi Łódź 18.06.2016 Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" Nowa Sól -48 kg ćwierćfinał  
porażka Pietrzak Klaudia UKS Feniks Bytom 18.06.2016 Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" Nowa Sól -48 kg półfinał  
porażka Banaszek Zuzanna (14) UKS Judo Fight Club Warszawa 18.06.2016 Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" Nowa Sól -48 kg o III miejsce  
zwycięstwo Sywanycz Maria SGKS Wybrzeże Gdańsk 04.06.2016 Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików ŁódĽ -48 kg I runda  
zwycięstwo ¦migiel Alicja (14) Stowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec 04.06.2016 Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików ŁódĽ -48 kg II runda  
porażka Twardowska Marta BKS Judo Bydgoszcz 04.06.2016 Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików ŁódĽ -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Stachowska Patrycja (5) KS Polonia Rybnik 04.06.2016 Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików ŁódĽ -48 kg repasaże - II runda  
porażka Chwiałkowska Karolina UKS Ósemka Nowa Sól 04.06.2016 Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików ŁódĽ -48 kg repasaże - finał  
porażka Banaszek Zuzanna UKS Judo Fight Club Warszawa 19.03.2016 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -48 kg II runda  
zwycięstwo Kopczyńska Sylwia UKS Judo Eljot Płock 12.03.2016 Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) Warszawa -48 kg    
zwycięstwo Gawrońska Dominika (11) UKJ Lemur Warszawa 12.03.2016 Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) Warszawa -48 kg    
porażka Ptak Wiktoria (7) UKJ Champion Warszawa 12.03.2016 Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) Warszawa -48 kg półfinał  
porażka Twardowska Marta BKS Judo Bydgoszcz 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U14 Gdynia -44 kg    
porażka Sywanycz Maria SGKS Wybrzeże Gdańsk 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U14 Gdynia -44 kg    
porażka Zdrojewska Katarzyna UKS Judo Eljot Płock 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U14 Gdynia -44 kg    
porażka Dyrszlag Karolina UKS Trzynastka Zabrze 03-04.10.2015 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia -44 kg I runda  
porażka Szlachta Nikola TS Wisła Kraków 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -44 kg II runda  
zwycięstwo Dryszlag Karolina UKS Trzynastka Zabrze 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -44 kg repasaże - II runda  
porażka Polkowska Aleksandra UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -44 kg repasaże - finał  
porażka Pałka Agata UKS Olimp Nowa Sól 23.05.2015 Puchar Polski - V MM Młodziczek i Młodzków ŁódĽ -44 kg I runda  
zwycięstwo Mohr Natalia Stowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec 23.05.2015 Puchar Polski - V MM Młodziczek i Młodzków ŁódĽ -44 kg repasaże - I runda  
porażka Wenzel Klaudia KU AZS UAM Poznań 23.05.2015 Puchar Polski - V MM Młodziczek i Młodzków ŁódĽ -44 kg repasaże - II runda  
porażka Potrykus Karolina UKS Galeon Gdynia 28.03.2015 Puchar Polski Młodzików i Młodziczek Suchy Las -44 kg I runda  
zwycięstwo Filyuk Oryslava Ukraina 27-28.09.2014 OPP - Warsaw Judo Open U14 Warszawa -40 kg I runda  
porażka Zaborowska Julia UKJ AON Rembertów 27-28.09.2014 OPP - Warsaw Judo Open U14 Warszawa -40 kg ćwierćfinał  
porażka Jankovskaja Nika Łotwa 27-28.09.2014 OPP - Warsaw Judo Open U14 Warszawa -40 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Bielecka Alicja MKS Zryw Łowicz 24.05.2014 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików ŁódĽ -36 kg    
porażka Szlachta Nikola TS Wisła Kraków 24.05.2014 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików ŁódĽ -36 kg    
porażka Polkowska Aleksandra UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 24.05.2014 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików ŁódĽ -36 kg półfinał  

Polityka prywatności Judostat.pl