Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Grzegorz Babirecki
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Borcuch Patryk KJ Politechniki Białostockiej Białystok 25.03.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo Poznań -55 kg I runda  
zwycięstwo Kubicki Jakub (13) UKS Olimp Nowa Sól 25.03.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo Poznań -55 kg II runda  
porażka Wysocki Łukasz UKS Feniks Bytom 25.03.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo Poznań -55 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Klimkiewicz Krzysztof UMKS Żak Kielce 25.03.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo Poznań -55 kg repasaże - II runda  
porażka Shulha Vitalii MUKS Kokoro Łódź 25.03.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo Poznań -55 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Okuniewicz Jakub GKS Czarni Bytom 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych Gdynia -50 kg I runda  
porażka Hypta Dawid (27) MKS Juvenia Wrocław 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych Gdynia -50 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Borcuch Patryk KJ Politechniki Białostockiej Białystok 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych Gdynia -50 kg repasaże - finał  
porażka Wysocki Łukasz (27) UKS Feniks Bytom 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych Gdynia -50 kg o III miejsce  
zwycięstwo Błasik Wiktor UKS Judo Wolbrom 14-15.10.2017 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Poznań -50 kg I runda  
zwycięstwo Filipek Maciej WOSW KS Warszawa 14-15.10.2017 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Poznań -50 kg II runda  
zwycięstwo Danieluk Piotr MKS Żak Ełk 14-15.10.2017 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Poznań -50 kg III runda  
porażka Czupil Filip UKS Nakano Pogwizdów 14-15.10.2017 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Poznań -50 kg ćwierćfinał  
porażka Myszkowski Miłosz (29) UKS Ippon MDK Kutno 14-15.10.2017 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Poznań -50 kg repasaże - III runda  
zwycięstwo Ignasiak Ksawery (10) UKS Conrad Gdańsk 18-19.03.2017 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -46 kg I runda  
zwycięstwo Romańczuk Szymon UKS Olimp Nowa Sól 18-19.03.2017 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -46 kg II runda  
porażka Pitner Alex MKS Juvenia Wrocław 18-19.03.2017 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -46 kg III runda  
zwycięstwo Stańczewski Sergiusz UKS Kodokan Toruń 18-19.03.2017 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -46 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Gruchalski Bartosz UKS Okay Opole 18-19.03.2017 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -46 kg repasaże - III runda  
zwycięstwo Bielecki Jakub (25) WKS Flota Gdynia 18-19.03.2017 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -46 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Myszkowski Miłosz (25) UKS Ippon MDK Kutno 18-19.03.2017 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -46 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kolos Jakub TS Gwardia Olsztyn 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U15 Gdynia -42 kg I runda  
zwycięstwo Bielecki Jakub (14) WKS Flota Gdynia 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U15 Gdynia -42 kg ćwierćfinał  
porażka Setlak Wojciech (27) UKS Gimnazjon Suchy Las 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U15 Gdynia -42 kg półfinał  
porażka Kotłowski Michał UKS Conrad Gdańsk 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U15 Gdynia -42 kg o III miejsce  
zwycięstwo Hyszko Igor UKJ Lemur Warszawa 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -42 kg II runda  
zwycięstwo Dębecki Michał UKJ Yuko Józefów 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -42 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Pitner Alex MKS Juvenia Wrocław 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -42 kg półfinał  
porażka Bieliński Filip (2) KSJ Gwardia Koszalin 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -42 kg finał  
zwycięstwo Kantowicz Hubert UKS Leśnik Kaczory 08-09.10.2016 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Opole -42 kg II runda  
zwycięstwo Kasperczyk Oskar (25) UKS Nakano Pogwizdów 08-09.10.2016 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Opole -42 kg III runda  
porażka Szołtysik Łukasz (10) UKS Judo Ahinsa Tarnowskie Góry 08-09.10.2016 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Opole -42 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Błaszczak Igor MKS Juvenia Wrocław 08-09.10.2016 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Opole -42 kg repasaże - III runda  
porażka Bielecki Jakub (17) WKS Flota Gdynia 08-09.10.2016 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Opole -42 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Nowak Maksymilian BKS Judo Bydgoszcz 19.03.2016 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -42 kg I runda  
porażka Jesionek Bruno Niemcy 19.03.2016 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -42 kg II runda  
zwycięstwo Kahler Nick Niemcy 19.03.2016 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -42 kg repasaże - II runda  
porażka Naczyński Bartosz UKS Dwójka Rydułtowy 19.03.2016 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -42 kg repasaże - III runda  

Polityka prywatności Judostat.pl