Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Michał W±sikowski
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Cie¶lak Jakub UKJ Ryś Warszawa 15.09.2019 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - El. MP Młodzików Sochaczew -73 kg II runda  
zwycięstwo Ginszt Michał HKS Żubr Hajnówka 15.09.2019 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - El. MP Młodzików Sochaczew -73 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kwiatek Kazimierz UKJ Yuko Józefów 15.09.2019 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - El. MP Młodzików Sochaczew -73 kg półfinał  
zwycięstwo Kli¶ Adam UKJ Ryś Warszawa 15.09.2019 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - El. MP Młodzików Sochaczew -73 kg finał  
zwycięstwo Niewiadomy Ksawery UKS Judo Fight Club Warszawa 19.05.2019 WOM Młodzicy Warszawa -73 kg I runda  
zwycięstwo Rybarczyk Witold UKJ Lemur Warszawa 19.05.2019 WOM Młodzicy Warszawa -73 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Pruszkowski Hubert UKS Ulisses Team Pruszków 19.05.2019 WOM Młodzicy Warszawa -73 kg półfinał  
zwycięstwo Kli¶ Adam UKJ Ryś Warszawa 19.05.2019 WOM Młodzicy Warszawa -73 kg finał  
zwycięstwo Kwiatek Kazimierz UKJ Yuko Józefów 16.02.2019 Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola Mysiadło -73 kg I runda  
zwycięstwo Łoboda Dawid KS Start Radom 16.02.2019 Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola Mysiadło -73 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Koszowski Jan UKJ Ryś Warszawa 16.02.2019 Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola Mysiadło -73 kg półfinał  
zwycięstwo Białucha Adam UKJ Arcus Warszawa 16.02.2019 Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola Mysiadło -73 kg finał  
porażka Korop Ruslan MUKS Kokoro Łódź 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U16 Sochaczew -66 kg I runda  
zwycięstwo Niebrzegowski Kryspin MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U16 Sochaczew -66 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Kurpiel Emil UKJ Bushido Piaseczno 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U16 Sochaczew -66 kg repasaże - finał  
porażka Kulczakiewicz Adam UKS Judo Sensei Płock 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U16 Sochaczew -66 kg o III miejsce  
zwycięstwo Zalewski Antoni WKS Gwardia Warszawa 16.09.2018 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Sochaczew -60 kg I runda  
zwycięstwo Jaskuła Tomasz UKJ ASzWoj Warszawa 16.09.2018 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Sochaczew -60 kg II runda  
zwycięstwo Pec Jakub UKJ Yuko Józefów 16.09.2018 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Sochaczew -60 kg ćwierćfinał  
porażka Jesionek Bruno MUKS Kokoro Łódź 16.09.2018 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Sochaczew -60 kg półfinał  
porażka Jesiotr Michał UKJ Yuko Józefów 16.09.2018 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Sochaczew -60 kg o III miejsce  
zwycięstwo Rybicki Sebastian UKS Judo Sensei Płock 28.04.2018 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U16 Warszawa -60 kg I runda  
zwycięstwo Łosiewicz Bogumił UKJ Arcus Warszawa 28.04.2018 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U16 Warszawa -60 kg ćwierćfinał  
porażka Pec Jakub UKJ Yuko Józefów 28.04.2018 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U16 Warszawa -60 kg półfinał  
porażka Zieliński Jacek Judo Legia Warszawa 28.04.2018 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U16 Warszawa -60 kg o III miejsce  
porażka Popal Adrian UKS Judo Panda Warszawa 03.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U16 Mysiadło -60 kg ćwierćfinał  
porażka Trzaszczka Dominik (19) KS Start Radom 03.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U16 Mysiadło -60 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Volokhov Dannil Rosja 12.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików Gdynia -55 kg II runda  
porażka Bielecki Jakub WKS Flota Gdynia 12.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików Gdynia -55 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kajoch Przemysław (19) UKS Junior Lipno 12.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików Gdynia -55 kg repasaże - II runda  
porażka Klimkiewicz Krzysztof (5) UMKS Żak Kielce 12.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików Gdynia -55 kg repasaże - finał  
porażka Bandura Maksymilian UKS Judo Pawłowice 14-15.10.2017 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Poznań -55 kg II runda  
zwycięstwo Zalewski Antoni WKS Gwardia Warszawa 10.09.2017 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików Józefów -55 kg I runda  
zwycięstwo Ginszt Michał (7) HKS Żubr Hajnówka 10.09.2017 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików Józefów -55 kg II runda  
zwycięstwo Majonek Tadeusz UKJ ASzWoj Warszawa 10.09.2017 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików Józefów -55 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Lipiński Kajetan (3) UKS SameJudo 10.09.2017 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików Józefów -55 kg półfinał  
porażka Popal Adrian (20) UKS Judo Panda Warszawa 10.09.2017 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików Józefów -55 kg finał  
zwycięstwo Kołdej Adam KS Start Radom 10.06.2017 Żoliborz Judo Cup 2017 - U15 Warszawa -55 kg    
zwycięstwo Kołdej Adam KS Start Radom 10.06.2017 Żoliborz Judo Cup 2017 - U15 Warszawa -55 kg    
zwycięstwo Kołdej Adam KS Start Radom 10.06.2017 Żoliborz Judo Cup 2017 - U15 Warszawa -55 kg    
porażka Lasmak Alex (20) KS Gwardia Białystok 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy Warszawa -55 kg I runda  
zwycięstwo Wołek Maksymilian UKJ Arcus Warszawa 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U14 Marki -50 kg I runda  
zwycięstwo ¦więcki igor UKJ 225 Warszawa 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U14 Marki -50 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kowalski Szymon UKS Ronin-Team Warszawa 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U14 Marki -50 kg półfinał  
porażka ZHYHADLO YEHOR UKR TRIUMF KIEV 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U14 Marki -50 kg finał  
zwycięstwo Kowalczyk Maksymilian KS Akademia Judo Poznań 18-19.03.2017 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -50 kg II runda  
porażka Jesiotr Michał (10) UKJ Yuko Józefów 18-19.03.2017 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -50 kg III runda  
zwycięstwo Proszewski Krzysztof UKJ Champion Warszawa 18-19.03.2017 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -50 kg repasaże - III runda  
porażka Kuczyński Jakub UKS Conrad Gdańsk 18-19.03.2017 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -50 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Kos Mateusz UKJ Ryś Warszawa 04.02.2017 XIII Turniej Judo Młodzików Mysiadło -50 kg I runda  
zwycięstwo W±tkowski Kacper UKS Orkan Judo Sochaczew 04.02.2017 XIII Turniej Judo Młodzików Mysiadło -50 kg ćwierćfinał  
porażka Majonek Tadeusz (2) UKJ ASzWoj Warszawa 04.02.2017 XIII Turniej Judo Młodzików Mysiadło -50 kg półfinał  
porażka Jesiotr Michał UKJ Yuko Józefów 04.02.2017 XIII Turniej Judo Młodzików Mysiadło -50 kg o III miejsce  
zwycięstwo Filipiak Robert KS Yawara Warszawa 03.12.2016 Turniej Gwiazdkowy U13 Warszawa -50 kg    
porażka Żakowski Maksymilian UKS Orkan Judo Sochaczew 03.12.2016 Turniej Gwiazdkowy U13 Warszawa -50 kg    
zwycięstwo Arkuszewski Bartosz Kuma Judo Warszawa 03.12.2016 Turniej Gwiazdkowy U13 Warszawa -50 kg    
zwycięstwo Lipiński Kajetan UKJ Arcus Warszawa 11.11.2016 XXI Turniej Judo Dzieci U14 Warszawa -50 kg I runda  
porażka Majonek Tadeusz (15) UKJ AON Rembertów 11.11.2016 XXI Turniej Judo Dzieci U14 Warszawa -50 kg ćwierćfinał  
porażka Pruszkowski Hubert UKS Ulisses Team Pruszków 11.11.2016 XXI Turniej Judo Dzieci U14 Warszawa -50 kg repasaże - finał  
zwycięstwo GwódĽ Jakub GKS Czarni Bytom 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa -50 kg I runda  
zwycięstwo Pavlenko Daniil Sdushor Kaliningrad 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa -50 kg ćwierćfinał  
porażka Pruszkowski Hubert UKS Ulisses Team Pruszków 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa -50 kg półfinał  
zwycięstwo Dolgopolov Ivan Sdushor Kaliningrad 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa -50 kg o III miejsce  
zwycięstwo Cie¶lak Jakub UKJ Ryś Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U13 Warszawa -50 kg    
porażka Romanik Filip KS Okami Łomianki 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U13 Warszawa -50 kg    
zwycięstwo Proszewski Krzysztof UKJ Champion Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U13 Warszawa -50 kg półfinał  
zwycięstwo Romanik Filip KS Okami Łomianki 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U13 Warszawa -50 kg finał  
porażka Szymański Szymon UKJ Yuko Józefów 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U15 Warszawa -50 kg ćwierćfinał  
porażka Lipiński Kajetan UKS SameJudo 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U15 Warszawa -50 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Szymczuk Szymon UKJ Ryś Warszawa 02.10.2016 XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 Warszawa -50 kg ćwierćfinał  
porażka Pruszkowski Hubert UKS Ulisses Team Pruszków 02.10.2016 XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 Warszawa -50 kg półfinał  
zwycięstwo Żakowski Maksymilian UKS Orkan Judo Sochaczew 02.10.2016 XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 Warszawa -50 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kowalski Szymon UKS Ronin-Team Warszawa 05.03.2016 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego Warszawa -46 kg I runda  
zwycięstwo Ners Wiktor UKS Judo Sensei Płock 05.03.2016 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego Warszawa -46 kg II runda  
porażka Królicki Radosław UKS Kata Pruszków 05.03.2016 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego Warszawa -46 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kowalczyk Szymon UKS Orkan Judo Sochaczew 05.03.2016 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego Warszawa -46 kg repasaże - II runda  
porażka Proszewski Krzysztof UKJ Champion Warszawa 05.03.2016 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego Warszawa -46 kg repasaże - finał  
porażka Mamczarek Leon UKJ Champion Warszawa 07.11.2015 II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -46 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kurpiel Emil UKJ Bushido Piaseczno 07.11.2015 II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -46 kg repasaże - I runda  
porażka Wysocki Miłosz UKJ Ryś Warszawa 07.11.2015 II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -46 kg repasaże - finał  

Polityka prywatności Judostat.pl