Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Adam Białucha
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
porażka Jesiołowski Jan UKS Orkan Judo Sochaczew 29.11.2020 Otwarte Mistrzostwa Mazowsza - WOM Junior młodszy Józefów -81 kg    
porażka Wiel±dek Patryk UKJ 82 Warszawa 29.11.2020 Otwarte Mistrzostwa Mazowsza - WOM Junior młodszy Józefów -81 kg    
porażka Kwiatek Kazimierz UKJ Yuko Józefów 15.09.2019 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - El. MP Młodzików Sochaczew -73 kg II runda  
zwycięstwo Romanik Filip Kuma Judo Warszawa 15.09.2019 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - El. MP Młodzików Sochaczew -73 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Ginszt Michał HKS Żubr Hajnówka 15.09.2019 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - El. MP Młodzików Sochaczew -73 kg repasaże - finał  
porażka Pruszkowski Hubert UKS Ulisses Team Pruszków 15.09.2019 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - El. MP Młodzików Sochaczew -73 kg o III miejsce  
zwycięstwo Wi¶niewski Dawid Judo Legia Warszawa 19.05.2019 WOM Młodzicy Warszawa -73 kg I runda  
zwycięstwo Witkowski Tomasz UKJ ASzWoj Warszawa 19.05.2019 WOM Młodzicy Warszawa -73 kg ćwierćfinał  
porażka Kli¶ Adam UKJ Ryś Warszawa 19.05.2019 WOM Młodzicy Warszawa -73 kg półfinał  
zwycięstwo Rybarczyk Witold UKJ Lemur Warszawa 19.05.2019 WOM Młodzicy Warszawa -73 kg o III miejsce  
zwycięstwo Panas Aleksander UKJ Yuko Józefów 16.02.2019 Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola Mysiadło -73 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Szymczuk Szymon UKJ Ryś Warszawa 16.02.2019 Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola Mysiadło -73 kg półfinał  
porażka W±sikowski Michał Judo Legia Warszawa 16.02.2019 Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola Mysiadło -73 kg finał  
porażka Shkromyda Artur MUKS Kokoro Łódź 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U16 Sochaczew -73 kg    
zwycięstwo Romanik Filip Kuma Judo Warszawa 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U16 Sochaczew -73 kg    
porażka Tsuryk Stanislav MUKS Kokoro Łódź 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U16 Sochaczew -73 kg półfinał  
porażka Zawidzki Jan (2) UKJ Ryś Warszawa 16.09.2018 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Sochaczew -73 kg I runda  
porażka Kaleta Wojciech LUKS Jusport Justynów 16.09.2018 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Sochaczew -73 kg repasaże - I runda  
porażka Zakowicz Dominik UKS 10 Bydgoszcz 28.04.2018 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U16 Warszawa -73 kg    
zwycięstwo Gzik Jan WKS Gwardia Warszawa 28.04.2018 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U16 Warszawa -73 kg    
porażka Zaperty Damian UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 28.04.2018 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U16 Warszawa -73 kg    
zwycięstwo Cie¶lak Jakub UKJ Ryś Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U16 Piaseczno -66 kg    
zwycięstwo Zdanowski Arkadiusz WTJ Włocławek 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U16 Piaseczno -66 kg    
zwycięstwo Cisiak Igor UKJ Lemur Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U16 Piaseczno -66 kg    
zwycięstwo Kli¶ Adam UKJ Ryś Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U16 Piaseczno -66 kg półfinał  
porażka Chry¶cina Adam (1) IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U16 Piaseczno -66 kg finał  
porażka Majewski Adam UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 03.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U16 Mysiadło -66 kg    
zwycięstwo Popłoński Igor UKS Czerwone Smoki Nadarzyn 03.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U16 Mysiadło -66 kg    
zwycięstwo Jabłonka Jakub (7) UKS Spartakus Lublin 03.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U16 Mysiadło -66 kg    
porażka Kielesiński Jakub UKJ Ryś Warszawa 03.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U16 Mysiadło -66 kg półfinał  
zwycięstwo Bielecki Aleksander KS AZS-AWF Warszawa 12.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików Gdynia -66 kg I runda  
porażka Zakowicz Dominik (2) UKS 10 Bydgoszcz 12.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików Gdynia -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Le¶niewski Brajan (2) ULKS Judo Kowala 12.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików Gdynia -66 kg repasaże - finał  
porażka Małecki Adam (17) KSJ Gwardia Koszalin 12.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików Gdynia -66 kg o III miejsce  
porażka Mika Wiktor UKS Team Superstar Wrocław 14-15.10.2017 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Poznań -66 kg II runda  
zwycięstwo Popłoński Igor UKS Czerwone Smoki Nadarzyn 16.09.2017 Turniej Judo Młodzików o Puchar Wójta U15 Kowala -66 kg    
porażka Chry¶cina Adam IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 16.09.2017 Turniej Judo Młodzików o Puchar Wójta U15 Kowala -66 kg    
zwycięstwo Le¶niewski Brajan (6) ULKS Judo Kowala 16.09.2017 Turniej Judo Młodzików o Puchar Wójta U15 Kowala -66 kg półfinał  
porażka Chry¶cina Adam IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 16.09.2017 Turniej Judo Młodzików o Puchar Wójta U15 Kowala -66 kg finał  
porażka Zaperty Damian UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 10.09.2017 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików Józefów -66 kg I runda  
zwycięstwo Barcki Bartłomiej KS Gwardia Łódź 10.09.2017 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików Józefów -66 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Figurski Krystian KS Akademia Judo Łódź 10.09.2017 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików Józefów -66 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Jabłonka Jakub UKS Spartakus Lublin 10.09.2017 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików Józefów -66 kg o III miejsce  
zwycięstwo Olborski Patryk KS Pantera Brwinów 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy Warszawa -66 kg ćwierćfinał  
porażka Zawidzki Jan (2) UKJ Ryś Warszawa 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy Warszawa -66 kg półfinał  
porażka Le¶niewski Brajan ULKS Judo Kowala 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy Warszawa -66 kg o III miejsce  
zwycięstwo Żurawek Jakub UKS SameJudo 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U14 Marki -66 kg    
porażka Bulgakov Maksim Sdushor Kaliningrad 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U14 Marki -66 kg    
porażka Afonin Vladislav Sdushor Kaliningrad 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U14 Marki -66 kg półfinał  
porażka Pękacki Dawid UKJ Lemur Warszawa 04.02.2017 XIII Turniej Judo Młodzików Mysiadło -66 kg ćwierćfinał  
porażka Majewski Julian UKJ 225 Warszawa 04.02.2017 XIII Turniej Judo Młodzików Mysiadło -66 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Jusko Martin Judo Club Bardejov 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa -60 kg    
zwycięstwo Kaczmarek Michał UKS Yoko Ząbki 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa -60 kg    
zwycięstwo Marusiak Mateusz UKJ Champion Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa -60 kg    
porażka Nojek Antoni UKJ Champion Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa -60 kg półfinał  

Polityka prywatności Judostat.pl