Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
II Liga WOM Funny Judo 2016 U10
Warszawa, 13.03.2016
 

II Liga WOM
II Liga WOM Funny Judo 2016 U8 II Liga WOM Funny Judo 2016 U9
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni M-01 M-02 M-03 M-04 M-05 M-06 M-07 M-08 M-09 M-10 M-11 M-12 M-13 M-14 M-15 M-16 M-17 M-18
Kobiety K-01 K-02 K-03 K-04 K-05 K-06

kategoria: M-11

Statystyka

Liczba startujących klubów 6
Liczba startujących zawodników 6
Liczba walk 9
Liczba reprezentowanych województw 1
Startujące roczniki 2006 - 2006
Średnia wieku zawodników 9 lat 363 dni
Średnia wieku medalistów 10 lat 23 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 9 lat 363 dni
Najmłodszy zawodnik Kacper Kłoczewiak (9 lat 222 dni)
Najstarszy zawodnik Karol Wróbel (10 lat 106 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew (1 zawodników)
UKJ Meiyo Warszawa (1 zawodników)
UKS Ulisses Team Pruszków (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKJ Lemur Warszawa (4 walk)
Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew (3 walk)
UKJ Yuko Józefów (1 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Jan Heine
UKJ Lemur Warszawa
2
Karol Wróbel
Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew
3
Szymon Włodarski
UKS Ulisses Team Pruszków
3
Mateusz Popis
UKJ Yuko Józefów
5
Michał Zacharzewski
UKS Ronin-Team Warszawa
5
Kacper Kłoczewiak
UKJ Meiyo Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
Mateusz PopisUKJ Yuko JózefówMichał ZacharzewskiUKS Ronin-Team Warszawa1:0  
Karol WróbelSochaczewskie Centrum Sportów Walki SochaczewMateusz PopisUKJ Yuko Józefów7:0  
Karol WróbelSochaczewskie Centrum Sportów Walki SochaczewMichał ZacharzewskiUKS Ronin-Team Warszawa10:0  
Jan HeineUKJ Lemur WarszawaKacper KłoczewiakUKJ Meiyo Warszawa10:0  
Jan HeineUKJ Lemur WarszawaSzymon WłodarskiUKS Ulisses Team Pruszków10:0  
Szymon WłodarskiUKS Ulisses Team PruszkówKacper KłoczewiakUKJ Meiyo Warszawa10:0  
półfinałKarol WróbelSochaczewskie Centrum Sportów Walki SochaczewSzymon WłodarskiUKS Ulisses Team Pruszków1:0  
półfinałJan HeineUKJ Lemur WarszawaMateusz PopisUKJ Yuko Józefów1:0  
finałJan HeineUKJ Lemur WarszawaKarol WróbelSochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew1:0  

Polityka prywatności Judostat.pl