Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Eliminacje Regionu II do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
Warszawa, 12.05.2018
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -60 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 10
Liczba startujących zawodników 11
Liczba walk 16
Liczba reprezentowanych województw 5
Startujące roczniki 2001 - 2002
Średnia wieku zawodników 16 lat 96 dni
Średnia wieku medalistów 16 lat 93 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 16 lat 161 dni
Najmłodszy zawodnik Kornel Kondzielski (15 lat 163 dni)
Najstarszy zawodnik Wojciech Jagiełowicz (17 lat 166 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKJ Ryś Warszawa (2 zawodników)
MKS Judo Chełm (1 zawodników)
UKS Sadyba Warszawa (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk Judo Legia Warszawa (3 walk)
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa (3 walk)
MKS Pałac Młodzieży Łódź (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Adam Olay-Fernandez
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa
2
Paweł Jabłoński
UKS Narew Łapy
3
Mikołaj Cewiński
Judo Legia Warszawa
3
Dawid Pietras
MKS Pałac Młodzieży Łódź
5
Michał Janu¶
MKS Judo Chełm
5
Jakub Kacaliński
AZS UW Warszawa
7
Mikołaj Strzelczyk
UKJ Ryś Warszawa
7
Wojciech Jagiełowicz
UKS Sadyba Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaMikołaj StrzelczykUKJ Ryś WarszawaBartosz KowalczykUKS Orkan Judo Sochaczew0.5:0  
I rundaDawid PietrasMKS Pałac Młodzieży ŁódźMikołaj CewińskiJudo Legia Warszawa0.5:0  
I rundaJakub KacalińskiAZS UW WarszawaKornel KondzielskiUKJ Ryś Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałAdam Olay-FernandezUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaMikołaj StrzelczykUKJ Ryś Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałDawid PietrasMKS Pałac Młodzieży ŁódźBartosz JeżewskiAkademia Judo Klub Sportowy Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałJakub KacalińskiAZS UW WarszawaWojciech JagiełowiczUKS Sadyba Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałPaweł JabłońskiUKS Narew ŁapyMichał Janu¶MKS Judo Chełm0.5:0  
półfinałAdam Olay-FernandezUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaDawid PietrasMKS Pałac Młodzieży Łódź0.5:0  
półfinałPaweł JabłońskiUKS Narew ŁapyJakub KacalińskiAZS UW Warszawa0.5:0  
finałAdam Olay-FernandezUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaPaweł JabłońskiUKS Narew Łapy0.5:0  
repasaże - I rundaMikołaj CewińskiJudo Legia WarszawaBartosz JeżewskiAkademia Judo Klub Sportowy Warszawa0.5:0  
repasaże - finałMikołaj CewińskiJudo Legia WarszawaMikołaj StrzelczykUKJ Ryś Warszawa0.5:0  
o III miejsceMikołaj CewińskiJudo Legia WarszawaJakub KacalińskiAZS UW Warszawa0.5:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaWojciech JagiełowiczUKS Sadyba WarszawaKornel KondzielskiUKJ Ryś Warszawa0.5:0  
repasaże - finałMichał Janu¶MKS Judo ChełmWojciech JagiełowiczUKS Sadyba Warszawa0.5:0  
o III miejsceDawid PietrasMKS Pałac Młodzieży ŁódźMichał Janu¶MKS Judo Chełm0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl