Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Ikizama Cup U12 pocz±tkuj±cy
Piaseczno, 09.03.2019
 

Ikizama Cup
Ikizama Cup U8 Ikizama Cup U10 Ikizama Cup U12 zaawansowani Ikizama Cup U14 Ikizama Cup U17
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -27 kg -30 kg -33 kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg +55 kg
Kobiety -25 kg -28 kg -34 kg -37 kg -41 kg -45 kg +45 kg

kategoria: -33 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 8
Liczba startujących zawodników 11
Liczba walk 16
Liczba reprezentowanych województw 2
Startujące roczniki 2008 - 2009
Średnia wieku zawodników 10 lat 136 dni
Średnia wieku medalistów 10 lat 57 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 10 lat 150 dni
Najmłodszy zawodnik Borys Siwek (9 lat 89 dni)
Najstarszy zawodnik Kacper Krzykowski (11 lat 102 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKS SameJudo (2 zawodników)
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno (2 zawodników)
UKS Sakura Judo Płock (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKS Judo Panda Warszawa (4 walk)
UKS Sakura Judo Płock (3 walk)
Judo Legion Kijów Kijów (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Mikołaj Komoń
UKS Judo Panda Warszawa
2
Pavlo Melnyk
Judo Legion Kijów Kijów
3
Krzysztof Leonczak
UKJ Bushido Piaseczno
3
Tymon Jarecki-Pawlikowski
UKS Sakura Judo Płock
5
Maciej Fliszkiewicz
UKJ Lemur Warszawa
5
Tomasz Onaszkiewicz
UKS SameJudo
7
Mateusz Bobkowski
UKJ ASzWoj Warszawa
7
Fabian Przybysz
UKS Sakura Judo Płock

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaMaciej FliszkiewiczUKJ Lemur WarszawaAleks OssowskiIKIZAMA Judo Klub Piaseczno0.5:0  
I rundaMikołaj KomońUKS Judo Panda WarszawaBorys SiwekUKS SameJudo 0.5:0  
I rundaPavlo MelnykJudo Legion Kijów KijówKacper KrzykowskiIKIZAMA Judo Klub Piaseczno0.5:0  
ćwierćfinałKrzysztof LeonczakUKJ Bushido PiasecznoMaciej FliszkiewiczUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałMikołaj KomońUKS Judo Panda WarszawaFabian PrzybyszUKS Sakura Judo Płock0.5:0  
ćwierćfinałPavlo MelnykJudo Legion Kijów KijówTomasz Onaszkiewicz UKS SameJudo 0.5:0  
ćwierćfinałTymon Jarecki-PawlikowskiUKS Sakura Judo PłockMateusz BobkowskiUKJ ASzWoj Warszawa0.5:0  
półfinałMikołaj KomońUKS Judo Panda WarszawaKrzysztof LeonczakUKJ Bushido Piaseczno0.5:0  
półfinałPavlo MelnykJudo Legion Kijów KijówTymon Jarecki-PawlikowskiUKS Sakura Judo Płock0.5:0  
finałMikołaj KomońUKS Judo Panda WarszawaPavlo MelnykJudo Legion Kijów Kijów0.5:0  
repasaże - I rundaFabian PrzybyszUKS Sakura Judo PłockBorys SiwekUKS SameJudo 0.5:0  
repasaże - finałMaciej FliszkiewiczUKJ Lemur WarszawaFabian PrzybyszUKS Sakura Judo Płock0.5:0  
o III miejsceTymon Jarecki-PawlikowskiUKS Sakura Judo PłockMaciej FliszkiewiczUKJ Lemur Warszawa0.5:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaTomasz Onaszkiewicz UKS SameJudo Kacper KrzykowskiIKIZAMA Judo Klub Piaseczno0.5:0  
repasaże - finałTomasz Onaszkiewicz UKS SameJudo Mateusz BobkowskiUKJ ASzWoj Warszawa0.5:0  
o III miejsceKrzysztof LeonczakUKJ Bushido PiasecznoTomasz Onaszkiewicz UKS SameJudo 0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl