Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Turniej Małego Mistrza U-14
Warszawa, 17.03.2019
 

Turniej Małego Mistrza
Turniej Małego Mistrza U-10 Turniej Małego Mistrza U-12
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -30 kg -33 kg -34 kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -65 kg -73 kg +73 kg
Kobiety -30 kg -33 kg -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -56 kg +56 kg

kategoria: -46 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 12
Liczba startujących zawodników 18
Liczba walk 26
Liczba reprezentowanych województw 4
Startujące roczniki 2006 - 2007
Średnia wieku zawodników 12 lat 164 dni
Średnia wieku medalistów 12 lat 206 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 12 lat 161 dni
Najmłodszy zawodnik Szymon Kacprzak (11 lat 126 dni)
Najstarszy zawodnik Michał Markiewicz (13 lat 110 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKJ Lemur Warszawa (4 zawodników)
UKS Judo Panda Warszawa (2 zawodników)
KJ Politechniki Białostockiej Białystok (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKJ Lemur Warszawa (5 walk)
BKS Judo Bydgoszcz (4 walk)
KS Akademia Judo Poznań (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Maksymilian Madej
BKS Judo Bydgoszcz
2
Robert ¦widwa
UKJ Lemur Warszawa
3
Dimitri Mashko
KS Akademia Judo Poznań
3
Antoni Kwieciński
UKJ Champion Warszawa
5
Filip Zaremba
UKS Judo Victoria Międzyborów
5
Szymon Pawełek
KJ Politechniki Białostockiej Białystok
7
Jan Heine
UKJ Lemur Warszawa
7
Stanisław Kobierski
KJ Politechniki Białostockiej Białystok

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaDimitri MashkoKS Akademia Judo PoznańSzymon SzarowiczUKS Judo Panda Warszawa0.5:0  
I rundaFilip ZarembaUKS Judo Victoria MiędzyborówJan OsiadaczKS AZS-AWF Warszawa0.5:0  
II rundaDimitri MashkoKS Akademia Judo PoznańAntoni KwiecińskiUKJ Champion Warszawa0.5:0  
II rundaJan JurczukUKJ 225 WarszawaMichał MarkiewiczUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
II rundaStanisław KobierskiKJ Politechniki Białostockiej BiałystokRyszard GinterJudo Legia Warszawa0.5:0  
II rundaRobert ¦widwaUKJ Lemur WarszawaSzymon KacprzakUKS Yoko Ząbki0.5:0  
II rundaFilip ZarembaUKS Judo Victoria MiędzyborówDawid SazonovKuma Judo Warszawa0.5:0  
II rundaMaksymilian MadejBKS Judo BydgoszczBartosz PłoskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
II rundaJan HeineUKJ Lemur WarszawaKarol MijasUKS Judo Panda Warszawa0.5:0  
II rundaSzymon PawełekKJ Politechniki Białostockiej BiałystokJakub KobylińskiKS Akademia Judo Poznań0.5:0  
ćwierćfinałDimitri MashkoKS Akademia Judo PoznańJan JurczukUKJ 225 Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałRobert ¦widwaUKJ Lemur WarszawaStanisław KobierskiKJ Politechniki Białostockiej Białystok0.5:0  
ćwierćfinałMaksymilian MadejBKS Judo BydgoszczFilip ZarembaUKS Judo Victoria Międzyborów0.5:0  
ćwierćfinałSzymon PawełekKJ Politechniki Białostockiej BiałystokJan HeineUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
półfinałRobert ¦widwaUKJ Lemur WarszawaDimitri MashkoKS Akademia Judo Poznań0.5:0  
półfinałMaksymilian MadejBKS Judo BydgoszczSzymon PawełekKJ Politechniki Białostockiej Białystok0.5:0  
finałMaksymilian MadejBKS Judo BydgoszczRobert ¦widwaUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
repasaże - I rundaAntoni KwiecińskiUKJ Champion WarszawaSzymon SzarowiczUKS Judo Panda Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaAntoni KwiecińskiUKJ Champion WarszawaJan JurczukUKJ 225 Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaStanisław KobierskiKJ Politechniki Białostockiej BiałystokSzymon KacprzakUKS Yoko Ząbki0.5:0  
repasaże - finałAntoni KwiecińskiUKJ Champion WarszawaStanisław KobierskiKJ Politechniki Białostockiej Białystok0.5:0  
o III miejsceAntoni KwiecińskiUKJ Champion WarszawaSzymon PawełekKJ Politechniki Białostockiej Białystok0.5:0  

Repasaże II
repasaże - II rundaFilip ZarembaUKS Judo Victoria MiędzyborówBartosz PłoskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaJan HeineUKJ Lemur WarszawaJakub KobylińskiKS Akademia Judo Poznań0.5:0  
repasaże - finałFilip ZarembaUKS Judo Victoria MiędzyborówJan HeineUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
o III miejsceDimitri MashkoKS Akademia Judo PoznańFilip ZarembaUKS Judo Victoria Międzyborów0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl