Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
XIII Otwarte Mistrzostwa Kutna U 12 (2010-2011)
Kutno, 15.05.2021
 

XIII Otwarte Mistrzostwa Kutna
XIII Otwarte Mistrzostwa Kutna U 10 (2012-2013) XIII Otwarte Mistrzostwa Kutna U 14 (2008-2009)
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -28 kg -31 kg -34 kg -37 kg -40 kg -44 kg -48 kg -55 kg -60 kg +60 kg
Kobiety -30 kg -33 kg -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg +57 kg

kategoria: -44 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 4
Liczba startujących zawodników 6
Liczba walk 9
Liczba reprezentowanych województw 4
Startujące roczniki 2010 - 2011
Średnia wieku zawodników 10 lat 184 dni
Średnia wieku medalistów 10 lat 191 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 10 lat 184 dni
Najmłodszy zawodnik Marcelina Grzywacz (9 lat 317 dni)
Najstarszy zawodnik Ilona Górecka (11 lat 168 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników MMKS Wojownik Skierniewice (3 zawodników)
UKS 10 Bydgoszcz (1 zawodników)
UKS Judo Sensei Płock (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice (4 walk)
UKS Judo Sensei Płock (3 walk)
MMKS Wojownik Skierniewice (1 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Natalia Karpińska
UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice
2
Ilona Górecka
UKS Judo Sensei Płock
3
Zuzanna BOGUCKA
MMKS Wojownik Skierniewice
3
Marcelina Grzywacz
UKS 10 Bydgoszcz
5
Anita ROZPĘDEK
MMKS Wojownik Skierniewice
5
Blanka WRÓBLEWSKA
MMKS Wojownik Skierniewice

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
Zuzanna BOGUCKAMMKS Wojownik SkierniewiceBlanka WRÓBLEWSKAMMKS Wojownik Skierniewice10:0  
Natalia Karpińska UKS Judo Sensei Stare ProboszczewiceBlanka WRÓBLEWSKAMMKS Wojownik Skierniewice10:0  
Natalia Karpińska UKS Judo Sensei Stare ProboszczewiceZuzanna BOGUCKAMMKS Wojownik Skierniewice10:0  
Ilona GóreckaUKS Judo Sensei PłockAnita ROZPĘDEKMMKS Wojownik Skierniewice10:0  
Ilona GóreckaUKS Judo Sensei PłockMarcelina GrzywaczUKS 10 Bydgoszcz1:0  
Marcelina GrzywaczUKS 10 BydgoszczAnita ROZPĘDEKMMKS Wojownik Skierniewice10:0  
półfinałNatalia Karpińska UKS Judo Sensei Stare ProboszczewiceMarcelina GrzywaczUKS 10 Bydgoszcz0.5:0  
półfinałIlona GóreckaUKS Judo Sensei PłockZuzanna BOGUCKAMMKS Wojownik Skierniewice0.5:0  
finałNatalia Karpińska UKS Judo Sensei Stare ProboszczewiceIlona GóreckaUKS Judo Sensei Płock0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl