Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
XIII Otwarte Mistrzostwa Kutna U 12 (2010-2011)
Kutno, 15.05.2021
 

XIII Otwarte Mistrzostwa Kutna
XIII Otwarte Mistrzostwa Kutna U 10 (2012-2013) XIII Otwarte Mistrzostwa Kutna U 14 (2008-2009)
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -28 kg -31 kg -34 kg -37 kg -40 kg -44 kg -48 kg -55 kg -60 kg +60 kg
Kobiety -30 kg -33 kg -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg +57 kg

kategoria: -31 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 7
Liczba startujących zawodników 10
Liczba walk 14
Liczba reprezentowanych województw 5
Startujące roczniki 2010 - 2011
Średnia wieku zawodników 10 lat 228 dni
Średnia wieku medalistów 10 lat 334 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 10 lat 251 dni
Najmłodszy zawodnik Artur MALKOWSKI (9 lat 258 dni)
Najstarszy zawodnik Maksymilian Namiotko (11 lat 168 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKS Orkan Judo Sochaczew (2 zawodników)
KS Gwardia Łódź (2 zawodników)
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKS Orkan Judo Sochaczew (6 walk)
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno (3 walk)
KS Gwardia Łódź (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Stanisław Szyszkiewicz
UKS Orkan Judo Sochaczew
2
Antoni Szyszkiewicz
UKS Orkan Judo Sochaczew
3
Mieszko Piórkowski
KS Gwardia Łódź
3
Aleksander Zieliński
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
5
Maksymilian Namiotko
UKS SIMBA Reda
5
Szymon Sakowicz
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
7
Artur MALKOWSKI
MMKS Wojownik Skierniewice
7
Oliwier Rubiecki
WTJ WŁOCŁAWEK Włocławek

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaArtur MALKOWSKIMMKS Wojownik SkierniewiceWładysław Ko¶cierzyńskiUKS 10 Bydgoszcz0.5:0  
I rundaStanisław Szyszkiewicz UKS Orkan Judo SochaczewKajetan PiórkowskiKS Gwardia Łódź0.5:0  
ćwierćfinałAntoni SzyszkiewiczUKS Orkan Judo SochaczewArtur MALKOWSKIMMKS Wojownik Skierniewice0.5:0  
ćwierćfinałAleksander ZielińskiIKIZAMA Judo Klub PiasecznoMieszko PiórkowskiKS Gwardia Łódź0.5:0  
ćwierćfinałStanisław Szyszkiewicz UKS Orkan Judo SochaczewMaksymilian NamiotkoUKS SIMBA Reda0.5:0  
ćwierćfinałSzymon SakowiczIKIZAMA Judo Klub PiasecznoOliwier RubieckiWTJ WŁOCŁAWEK Włocławek0.5:0  
półfinałAntoni SzyszkiewiczUKS Orkan Judo SochaczewAleksander ZielińskiIKIZAMA Judo Klub Piaseczno0.5:0  
półfinałStanisław Szyszkiewicz UKS Orkan Judo SochaczewSzymon SakowiczIKIZAMA Judo Klub Piaseczno0.5:0  
finałStanisław Szyszkiewicz UKS Orkan Judo SochaczewAntoni SzyszkiewiczUKS Orkan Judo Sochaczew0.5:0  
repasaże - finałMieszko PiórkowskiKS Gwardia ŁódźArtur MALKOWSKIMMKS Wojownik Skierniewice0.5:0  
o III miejsceMieszko PiórkowskiKS Gwardia ŁódźSzymon SakowiczIKIZAMA Judo Klub Piaseczno0.5:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaMaksymilian NamiotkoUKS SIMBA RedaKajetan PiórkowskiKS Gwardia Łódź0.5:0  
repasaże - finałMaksymilian NamiotkoUKS SIMBA RedaOliwier RubieckiWTJ WŁOCŁAWEK Włocławek0.5:0  
o III miejsceAleksander ZielińskiIKIZAMA Judo Klub PiasecznoMaksymilian NamiotkoUKS SIMBA Reda0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl