Szanowni Pa_stwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporz_dzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcieliby_my poinformowa_ Pa_stwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Pa_stwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatno_ci Judostat.pl.

Wyra_am zgod_ na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzib_ we Wroc_awiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów wspó_pracuj_cych . O_wiadczam, i_ zapozna_em si_ z informacjami dotycz_cymi przetwarzania danych osobowych. Cofni_cie zgody mo_e nast_pi_ przez przes_anie korespondencji poczt_ za po_rednictwem kana_u komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuj_
XIII Otwarte Mistrzostwa Kutna U 12 (2010-2011)
Kutno, 15.05.2021
 

XIII Otwarte Mistrzostwa Kutna
XIII Otwarte Mistrzostwa Kutna U 10 (2012-2013) XIII Otwarte Mistrzostwa Kutna U 14 (2008-2009)
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

Mężczyźni -28 kg -31 kg -34 kg -37 kg -40 kg -44 kg -48 kg -55 kg -60 kg +60 kg
Kobiety -30 kg -33 kg -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg +57 kg

kategoria: -37 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 6
Liczba startujących zawodników 9
Liczba walk 13
Liczba reprezentowanych województw 4
Startujące roczniki 2010 - 2011
Średnia wieku zawodników 10 lat 152 dni
Średnia wieku medalistów 10 lat 187 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 10 lat 187 dni
Najmłodszy zawodnik Szymon Ryplewicz (9 lat 233 dni)
Najstarszy zawodnik Maciej Łukasik (11 lat 168 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KS Akademia Judo Łódź (3 zawodników)
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno (2 zawodników)
UKS Arashi Łódź (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk IKIZAMA Judo Klub Piaseczno (5 walk)
UKS SIMBA Reda (4 walk)
KS Akademia Judo Łódź (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Nikodem Cechosz
UKS SIMBA Reda
2
Bruno Żeberski
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
3
Jakub Adamczewski
KS Akademia Judo Łódź
3
Aleks Tuszyński
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
5
Maciej Łukasik
MMKS Wojownik Skierniewice
5
Olaf Szymański
Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew
7
Stanisław Pęzik
UKS Arashi Łódź
7
Taras Szewczenko
KS Akademia Judo Łódź

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaNikodem CechoszUKS SIMBA RedaSzymon RyplewiczKS Akademia Judo Łódź0.5:0  
ćwierćfinałNikodem CechoszUKS SIMBA RedaAleks TuszyńskiIKIZAMA Judo Klub Piaseczno0.5:0  
ćwierćfinałMaciej ŁukasikMMKS Wojownik SkierniewiceStanisław PęzikUKS Arashi Łódź0.5:0  
ćwierćfinałOlaf SzymańskiSochaczewskie Centrum Sportów Walki SochaczewTaras SzewczenkoKS Akademia Judo Łódź0.5:0  
ćwierćfinałBruno ŻeberskiIKIZAMA Judo Klub PiasecznoJakub AdamczewskiKS Akademia Judo Łódź0.5:0  
półfinałNikodem CechoszUKS SIMBA RedaMaciej ŁukasikMMKS Wojownik Skierniewice0.5:0  
półfinałBruno ŻeberskiIKIZAMA Judo Klub PiasecznoOlaf SzymańskiSochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew0.5:0  
finałNikodem CechoszUKS SIMBA RedaBruno ŻeberskiIKIZAMA Judo Klub Piaseczno0.5:0  
repasaże - I rundaAleks TuszyńskiIKIZAMA Judo Klub PiasecznoSzymon RyplewiczKS Akademia Judo Łódź0.5:0  
repasaże - finałAleks TuszyńskiIKIZAMA Judo Klub PiasecznoStanisław PęzikUKS Arashi Łódź0.5:0  
o III miejsceAleks TuszyńskiIKIZAMA Judo Klub PiasecznoOlaf SzymańskiSochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew0.5:0  

Repasaże II
repasaże - finałJakub AdamczewskiKS Akademia Judo ŁódźTaras SzewczenkoKS Akademia Judo Łódź0.5:0  
o III miejsceJakub AdamczewskiKS Akademia Judo ŁódźMaciej ŁukasikMMKS Wojownik Skierniewice0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl