Szanowni Pa_stwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporz_dzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcieliby_my poinformowa_ Pa_stwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Pa_stwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatno_ci Judostat.pl.

Wyra_am zgod_ na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzib_ we Wroc_awiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów wspó_pracuj_cych . O_wiadczam, i_ zapozna_em si_ z informacjami dotycz_cymi przetwarzania danych osobowych. Cofni_cie zgody mo_e nast_pi_ przez przes_anie korespondencji poczt_ za po_rednictwem kana_u komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuj_
XIII Otwarte Mistrzostwa Kutna U 12 (2010-2011)
Kutno, 15.05.2021
 

XIII Otwarte Mistrzostwa Kutna
XIII Otwarte Mistrzostwa Kutna U 10 (2012-2013) XIII Otwarte Mistrzostwa Kutna U 14 (2008-2009)
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyŒni -28 kg -31 kg -34 kg -37 kg -40 kg -44 kg -48 kg -55 kg -60 kg +60 kg
Kobiety -30 kg -33 kg -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg +57 kg

kategoria: -44 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 10
Liczba startujących zawodników 11
Liczba walk 17
Liczba reprezentowanych województw 6
Startujące roczniki 2010 - 2011
Średnia wieku zawodników 10 lat 291 dni
Średnia wieku medalistów 10 lat 323 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 10 lat 310 dni
Najmłodszy zawodnik Witold Podolski (9 lat 273 dni)
Najstarszy zawodnik Filip Jungiewicz (11 lat 168 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KS Akademia Judo Łódź (2 zawodników)
WTJ WŁOCŁAWEK Włocławek (1 zawodników)
UKS 10 Bydgoszcz (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk MKS Olimpijczyk Włocławek (3 walk)
UKS Arashi Łódź (3 walk)
UKS Judo Panda Warszawa (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Konrad Kostrzewa
UKS Judo Panda Warszawa
2
Wiktor Borkowski
MKS Olimpijczyk Włocławek
3
Manuel Jukowski
WTJ WŁOCŁAWEK Włocławek
3
Maksymilian Kurpesa
UKS Arashi Łódź
5
Witold Podolski
Bushi Toruń
5
Filip Jungiewicz
UKS SIMBA Reda
7
Andrzej Kowalik
KS Akademia Judo Łódź
7
Tomasz Potaczek
MMKS Wojownik Skierniewice

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaFilip JungiewiczUKS SIMBA RedaIgor ZarzyckiUKS 10 Bydgoszcz0.5:0  
I rundaWiktor BorkowskiMKS Olimpijczyk WłocławekKacper CzapskiKS Akademia Judo Łódź0.5:0  
I rundaMaksymilian KurpesaUKS Arashi ŁódźAndrzej KowalikKS Akademia Judo Łódź0.5:0  
æwieræfinałFilip JungiewiczUKS SIMBA RedaTomasz Potaczek MMKS Wojownik Skierniewice0.5:0  
æwieræfinałWiktor BorkowskiMKS Olimpijczyk WłocławekWitold PodolskiBushi Toruń0.5:0  
æwieræfinałMaksymilian KurpesaUKS Arashi ŁódźDawid ŻabaUKS Judo Sensei Płock0.5:0  
æwieræfinałKonrad KostrzewaUKS Judo Panda WarszawaManuel JukowskiWTJ WŁOCŁAWEK Włocławek0.5:0  
półfinałWiktor BorkowskiMKS Olimpijczyk WłocławekFilip JungiewiczUKS SIMBA Reda0.5:0  
półfinałKonrad KostrzewaUKS Judo Panda WarszawaMaksymilian KurpesaUKS Arashi Łódź0.5:0  
finałKonrad KostrzewaUKS Judo Panda WarszawaWiktor BorkowskiMKS Olimpijczyk Włocławek0.5:0  
repasaże - I rundaTomasz Potaczek MMKS Wojownik SkierniewiceIgor ZarzyckiUKS 10 Bydgoszcz0.5:0  
repasaże - I rundaWitold PodolskiBushi ToruńKacper CzapskiKS Akademia Judo Łódź0.5:0  
repasaże - finałWitold PodolskiBushi ToruńTomasz Potaczek MMKS Wojownik Skierniewice0.5:0  
o III miejsceMaksymilian KurpesaUKS Arashi ŁódźWitold PodolskiBushi Toruń0.5:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaAndrzej KowalikKS Akademia Judo ŁódźDawid ŻabaUKS Judo Sensei Płock0.5:0  
repasaże - finałManuel JukowskiWTJ WŁOCŁAWEK WłocławekAndrzej KowalikKS Akademia Judo Łódź0.5:0  
o III miejsceManuel JukowskiWTJ WŁOCŁAWEK WłocławekFilip JungiewiczUKS SIMBA Reda0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl