Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
XIII Turniej Judo Młodzików
Mysiadło, 04.02.2017
 

XIII Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola
XIII Turniej Judo Dzieci U13
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -35 kg -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg +81 kg
Kobiety -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -46 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 14
Liczba startujących zawodników 17
Liczba walk 25
Liczba reprezentowanych województw 3
Startujące roczniki 2003 - 2004
Średnia wieku zawodników 13 lat 32 dni
Średnia wieku medalistów 13 lat 108 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 13 lat 40 dni
Najmłodszy zawodnik Antoni Kostuj (12 lat 73 dni)
Najstarszy zawodnik Kacper Żółtański (14 lat 70 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKJ Champion Warszawa (3 zawodników)
KS Gwardia Białystok (2 zawodników)
WKS Gwardia Warszawa (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKJ Champion Warszawa (4 walk)
UKJ Lemur Warszawa (4 walk)
UKS Orkan Judo Sochaczew (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Bartosz Lepianka
UKJ Lemur Warszawa
2
Antoni Zalewski
WKS Gwardia Warszawa
3
Bartosz Ambroży
UKS Orkan Judo Sochaczew
3
Antoni Kostuj
UKJ Champion Warszawa
5
Bartosz Bartnicki
UKS Safari 152 Warszawa
5
Miłosz Myszkowski
UKS Ippon MDK Kutno
7
Igor Kondratowicz
KS Gwardia Białystok
7
Stanisław Dr±g
UKJ Ryś Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaMiłosz MyszkowskiUKS Ippon MDK KutnoPepłowski JakubKlub Judo Saru Tuszyn0.5:0  
II rundaMiłosz MyszkowskiUKS Ippon MDK KutnoAdam LiszewskiAkademia Judo KS Warszawa0.5:0  
II rundaBartosz AmbrożyUKS Orkan Judo SochaczewSzymon ŻurawskiKS Yawara Warszawa0.5:0  
II rundaRafał SzulimowskiKS Gwardia BiałystokKonstanty WolskiUKJ Champion Warszawa0.5:0  
II rundaBartosz LepiankaUKJ Lemur WarszawaStanisław Dr±gUKJ Ryś Warszawa0.5:0  
II rundaAntoni ZalewskiWKS Gwardia WarszawaAntoni KostujUKJ Champion Warszawa0.5:0  
II rundaDominik SkrzeczyńskiUKS Kata PruszkówWiktor G±siorowskiUKS Siódemka Sochaczew0.5:0  
II rundaBartosz BartnickiUKS Safari 152 WarszawaIgor KondratowiczKS Gwardia Białystok0.5:0  
II rundaJan ZakroczymskiUKJ Champion WarszawaKacper ŻółtańskiUKS Sadyba Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałMiłosz MyszkowskiUKS Ippon MDK KutnoBartosz AmbrożyUKS Orkan Judo Sochaczew0.5:0  
ćwierćfinałBartosz LepiankaUKJ Lemur WarszawaRafał SzulimowskiKS Gwardia Białystok0.5:0  
ćwierćfinałAntoni ZalewskiWKS Gwardia WarszawaDominik SkrzeczyńskiUKS Kata Pruszków0.5:0  
ćwierćfinałBartosz BartnickiUKS Safari 152 WarszawaJan ZakroczymskiUKJ Champion Warszawa0.5:0  
półfinałBartosz LepiankaUKJ Lemur WarszawaMiłosz MyszkowskiUKS Ippon MDK Kutno0.5:0  
półfinałAntoni ZalewskiWKS Gwardia WarszawaBartosz BartnickiUKS Safari 152 Warszawa0.5:0  
finałBartosz LepiankaUKJ Lemur WarszawaAntoni ZalewskiWKS Gwardia Warszawa0.5:0  
repasaże - I rundaAdam LiszewskiAkademia Judo KS WarszawaPepłowski JakubKlub Judo Saru Tuszyn0.5:0  
repasaże - II rundaBartosz AmbrożyUKS Orkan Judo SochaczewAdam LiszewskiAkademia Judo KS Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaStanisław Dr±gUKJ Ryś WarszawaRafał SzulimowskiKS Gwardia Białystok0.5:0  
repasaże - finałBartosz AmbrożyUKS Orkan Judo SochaczewStanisław Dr±gUKJ Ryś Warszawa0.5:0  
o III miejsceBartosz AmbrożyUKS Orkan Judo SochaczewBartosz BartnickiUKS Safari 152 Warszawa0.5:0  

Repasaże II
repasaże - II rundaAntoni KostujUKJ Champion WarszawaDominik SkrzeczyńskiUKS Kata Pruszków0.5:0  
repasaże - II rundaIgor KondratowiczKS Gwardia BiałystokJan ZakroczymskiUKJ Champion Warszawa0.5:0  
repasaże - finałAntoni KostujUKJ Champion WarszawaIgor KondratowiczKS Gwardia Białystok0.5:0  
o III miejsceAntoni KostujUKJ Champion WarszawaMiłosz MyszkowskiUKS Ippon MDK Kutno0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl