Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
XIII Turniej Judo Młodzików
Mysiadło, 04.02.2017
 

XIII Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola
XIII Turniej Judo Dzieci U13
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -35 kg -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg +81 kg
Kobiety -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -55 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 15
Liczba startujących zawodników 17
Liczba walk 24
Liczba reprezentowanych województw 3
Startujące roczniki 2003 - 2004
Średnia wieku zawodników 13 lat 111 dni
Średnia wieku medalistów 13 lat 214 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 13 lat 123 dni
Najmłodszy zawodnik Jan Koszowski (12 lat 137 dni)
Najstarszy zawodnik Aleksander Żółtański (14 lat 70 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKS Judo Sensei Płock (2 zawodników)
UKJ Ryś Warszawa (2 zawodników)
UKJ 82 Warszawa (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKS SameJudo (4 walk)
UKJ Ryś Warszawa (4 walk)
UKS Orkan Judo Sochaczew (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
KAJETAN LIPIŃSKI
UKS SameJudo
2
Michał Ginszt
HKS Żubr Hajnówka
3
Franciszek Zawistowski
UKJ Yuko Józefów
3
Aleksy Pawlica
UKJ Ryś Warszawa
5
Igor Hyszko
UKJ Lemur Warszawa
5
Jeremi Suchowolak
UKS Orkan Judo Sochaczew
7
Alex Lasmak
KS Gwardia Białystok
7
Jakub Kacalak
UKS Ippon MDK Kutno

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaKrzysztof ProszewskiUKJ Champion WarszawaMichał KrassowskiUKJ 82 Warszawa0.5:0  
II rundaKrzysztof ProszewskiUKJ Champion WarszawaDamian DurasiewiczKS Start Radom0.5:0  
II rundaKAJETAN LIPIŃSKIUKS SameJudo Alex LasmakKS Gwardia Białystok0.5:0  
II rundaAleksy PawlicaUKJ Ryś WarszawaAdam KulczakiewiczUKS Judo Sensei Płock0.5:0  
II rundaFranciszek ZawistowskiUKJ Yuko JózefówBartosz ArkuszewskiKuma Judo Warszawa0.5:0  
II rundaJakub KacalakUKS Ippon MDK KutnoMaciej KikolskiUKS Judo Sensei Płock0.5:0  
II rundaIgor HyszkoUKJ Lemur WarszawaMaciej BarszczUKJ 225 Warszawa0.5:0  
II rundaJeremi SuchowolakUKS Orkan Judo SochaczewAleksander ŻółtańskiUKS Sadyba Warszawa0.5:0  
II rundaMichał GinsztHKS Żubr HajnówkaJan KoszowskiUKJ Ryś Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałKAJETAN LIPIŃSKIUKS SameJudo Krzysztof ProszewskiUKJ Champion Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałFranciszek ZawistowskiUKJ Yuko JózefówAleksy PawlicaUKJ Ryś Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałIgor HyszkoUKJ Lemur WarszawaJakub KacalakUKS Ippon MDK Kutno0.5:0  
ćwierćfinałMichał GinsztHKS Żubr HajnówkaJeremi SuchowolakUKS Orkan Judo Sochaczew0.5:0  
półfinałKAJETAN LIPIŃSKIUKS SameJudo Franciszek ZawistowskiUKJ Yuko Józefów0.5:0  
półfinałMichał GinsztHKS Żubr HajnówkaIgor HyszkoUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
finałKAJETAN LIPIŃSKIUKS SameJudo Michał GinsztHKS Żubr Hajnówka0.5:0  
repasaże - II rundaAlex LasmakKS Gwardia BiałystokKrzysztof ProszewskiUKJ Champion Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaAleksy PawlicaUKJ Ryś WarszawaBartosz ArkuszewskiKuma Judo Warszawa0.5:0  
repasaże - finałAleksy PawlicaUKJ Ryś WarszawaAlex LasmakKS Gwardia Białystok0.5:0  
o III miejsceAleksy PawlicaUKJ Ryś WarszawaIgor HyszkoUKJ Lemur Warszawa0.5:0  

Repasaże II
repasaże - II rundaJakub KacalakUKS Ippon MDK KutnoMaciej BarszczUKJ 225 Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaJeremi SuchowolakUKS Orkan Judo SochaczewJan KoszowskiUKJ Ryś Warszawa0.5:0  
repasaże - finałJeremi SuchowolakUKS Orkan Judo SochaczewJakub KacalakUKS Ippon MDK Kutno0.5:0  
o III miejsceFranciszek ZawistowskiUKJ Yuko JózefówJeremi SuchowolakUKS Orkan Judo Sochaczew0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl