Szanowni Pa_stwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporz_dzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcieliby_my poinformowa_ Pa_stwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Pa_stwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatno_ci Judostat.pl.

Wyra_am zgod_ na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzib_ we Wroc_awiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów wspó_pracuj_cych . O_wiadczam, i_ zapozna_em si_ z informacjami dotycz_cymi przetwarzania danych osobowych. Cofni_cie zgody mo_e nast_pi_ przez przes_anie korespondencji poczt_ za po_rednictwem kana_u komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuj_
XIII Turniej Judo Dzieci U13
Mysiadło, 04.02.2017
 

XIII Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola
XIII Turniej Judo Młodzików
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

Mężczyźni -30 kg -33 kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg +60 kg
Kobiety -30 kg -33 kg -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg +52 kg

kategoria: -33 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 13
Liczba startujących zawodników 25
Liczba walk 35
Liczba reprezentowanych województw 2
Startujące roczniki 2005 - 2006
Średnia wieku zawodników 11 lat 146 dni
Średnia wieku medalistów 11 lat 251 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 11 lat 211 dni
Najmłodszy zawodnik Kajetan Krzystyniak (10 lat 257 dni)
Najstarszy zawodnik Ignacy Czechowski (12 lat 69 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKJ Lemur Warszawa (5 zawodników)
UKJ Ryś Warszawa (3 zawodników)
UKJ 225 Warszawa (3 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKJ Meiyo Warszawa (9 walk)
UKS Judo Panda Warszawa (5 walk)
UKJ 225 Warszawa (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Kamil Padziński
UKJ Meiyo Warszawa
2
Maksymilian Ronge
UKJ Ryś Warszawa
3
Nikodem Gajcy
UKJ Meiyo Warszawa
3
Stanisław Piechota
UKS Judo Panda Warszawa
5
Krzysztof Dyba
AZS UW Warszawa
5
Michał Saragosti
UKJ 225 Warszawa
7
Franciszek Lipiński
UKS SameJudo
7
Filip Szulc
UKS Ronin-Team Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaKajetan KrzystyniakPoziom 303 WroclawKarol MijasUKS Judo Panda Warszawa0.5:0  
I rundaKrzysztof DybaAZS UW WarszawaJędrzej KwaśnyUKJ Bushido Piaseczno0.5:0  
I rundaMichał SaragostiUKJ 225 WarszawaMichał MillerUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
I rundaKamil PadzińskiUKJ Meiyo WarszawaJakub GregorowiczUKJ 82 Warszawa0.5:0  
I rundaFranciszek LipińskiUKS SameJudo Mikołaj PilewiczUKS Czerwone Smoki Toshi Brwinów0.5:0  
I rundaFilip SzulcUKS Ronin-Team WarszawaIgnacy CzechowskiUKS Praskie Centrum Sportu Warszawa0.5:0  
I rundaKosma KrzystyniakPoziom 303 WroclawOskar CzerwińskiUKJ 225 Warszawa0.5:0  
I rundaNikodem GajcyUKJ Meiyo WarszawaJuliusz WrońskiUKJ Ryś Warszawa0.5:0  
I rundaStanisław PiechotaUKS Judo Panda WarszawaKamil JaremkoUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
II rundaKrzysztof DybaAZS UW WarszawaKajetan KrzystyniakPoziom 303 Wroclaw0.5:0  
II rundaMichał SaragostiUKJ 225 WarszawaWojciech BoguszewskiUKJ Ryś Warszawa0.5:0  
II rundaKamil PadzińskiUKJ Meiyo WarszawaMateusz CieczkiewiczUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
II rundaFranciszek LipińskiUKS SameJudo Oskar CiesielskiUKJ 225 Warszawa0.5:0  
II rundaMaksymilian RongeUKJ Ryś WarszawaFilip SzulcUKS Ronin-Team Warszawa0.5:0  
II rundaKosma KrzystyniakPoziom 303 WroclawMikołaj ManowskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
II rundaNikodem GajcyUKJ Meiyo WarszawaAleksander MarchelUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
II rundaStanisław PiechotaUKS Judo Panda WarszawaMaciej BorkowskiUKJ 82 Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałKrzysztof DybaAZS UW WarszawaMichał SaragostiUKJ 225 Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałKamil PadzińskiUKJ Meiyo WarszawaFranciszek LipińskiUKS SameJudo 0.5:0  
ćwierćfinałMaksymilian RongeUKJ Ryś WarszawaKosma KrzystyniakPoziom 303 Wroclaw0.5:0  
ćwierćfinałNikodem GajcyUKJ Meiyo WarszawaStanisław PiechotaUKS Judo Panda Warszawa0.5:0  
półfinałKamil PadzińskiUKJ Meiyo WarszawaKrzysztof DybaAZS UW Warszawa0.5:0  
półfinałMaksymilian RongeUKJ Ryś WarszawaNikodem GajcyUKJ Meiyo Warszawa0.5:0  
finałKamil PadzińskiUKJ Meiyo WarszawaMaksymilian RongeUKJ Ryś Warszawa0.5:0  
repasaże - I rundaJędrzej KwaśnyUKJ Bushido PiasecznoKajetan KrzystyniakPoziom 303 Wroclaw0.5:0  
repasaże - I rundaJakub GregorowiczUKJ 82 WarszawaMateusz CieczkiewiczUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaMichał SaragostiUKJ 225 WarszawaJędrzej KwaśnyUKJ Bushido Piaseczno0.5:0  
repasaże - II rundaFranciszek LipińskiUKS SameJudo Jakub GregorowiczUKJ 82 Warszawa0.5:0  
repasaże - finałMichał SaragostiUKJ 225 WarszawaFranciszek LipińskiUKS SameJudo 0.5:0  
o III miejsceNikodem GajcyUKJ Meiyo WarszawaMichał SaragostiUKJ 225 Warszawa0.5:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaAleksander MarchelUKJ Lemur WarszawaJuliusz WrońskiUKJ Ryś Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaFilip SzulcUKS Ronin-Team WarszawaKosma KrzystyniakPoziom 303 Wroclaw0.5:0  
repasaże - II rundaStanisław PiechotaUKS Judo Panda WarszawaAleksander MarchelUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
repasaże - finałStanisław PiechotaUKS Judo Panda WarszawaFilip SzulcUKS Ronin-Team Warszawa0.5:0  
o III miejsceStanisław PiechotaUKS Judo Panda WarszawaKrzysztof DybaAZS UW Warszawa0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl