Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Eliminacje Regionu II do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
Warszawa, 12.05.2018
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -66 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 13
Liczba startujących zawodników 17
Liczba walk 24
Liczba reprezentowanych województw 3
Startujące roczniki 2001 - 2002
Średnia wieku zawodników 16 lat 134 dni
Średnia wieku medalistów 16 lat 123 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 16 lat 178 dni
Najmłodszy zawodnik Konrad Dzierżek (15 lat 161 dni)
Najstarszy zawodnik Jakub Chmilak (17 lat 134 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKJ Ryś Warszawa (3 zawodników)
UKS Narew Łapy (2 zawodników)
WKS Gwardia Warszawa (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKJ ASzWoj Warszawa (4 walk)
WKS Gwardia Warszawa (3 walk)
UKJ Ryś Warszawa (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Michał Wysocki
UKJ ASzWoj Warszawa
2
Radosław Pintara
UKJ Ryś Warszawa
3
Leon Bednarek
WKS Gwardia Warszawa
3
Hubert Pasieczyński
UKJ Lemur Warszawa
5
Jakub Chmilak
MMKS Wojownik Skierniewice
5
Jakub Witkowski
Judo Legia Warszawa
7
Jakub Kobierski
UKS Halinów Team Halinów
7
Filip Maciuka
HKS Żubr Hajnówka

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaJakub ChmilakMMKS Wojownik SkierniewiceOskar D±browskiUKJ Ryś Warszawa0.5:0  
II rundaLeon BednarekWKS Gwardia WarszawaJakub ChmilakMMKS Wojownik Skierniewice0.5:0  
II rundaKonrad DzierżekUKS Narew ŁapyAleksander JankowskiKS Start Radom0.5:0  
II rundaFilip MaciukaHKS Żubr HajnówkaJan KielakUKS Czerwone Smoki Toshi Brwinów0.5:0  
II rundaRadosław PintaraUKJ Ryś WarszawaKrzysztof KroczyńskiKS Yawara Warszawa0.5:0  
II rundaHubert PasieczyńskiUKJ Lemur WarszawaMikołaj KociędaWKS Gwardia Warszawa0.5:0  
II rundaJakub WitkowskiJudo Legia WarszawaMaksymilian JanasUKJ Ryś Warszawa0.5:0  
II rundaMichał WysockiUKJ ASzWoj WarszawaJakub KobierskiUKS Halinów Team Halinów0.5:0  
II rundaDawid WoĽniakULKS Judo KowalaKevin StypułkowskiUKS Narew Łapy0.5:0  
ćwierćfinałLeon BednarekWKS Gwardia WarszawaKonrad DzierżekUKS Narew Łapy0.5:0  
ćwierćfinałRadosław PintaraUKJ Ryś WarszawaFilip MaciukaHKS Żubr Hajnówka0.5:0  
ćwierćfinałHubert PasieczyńskiUKJ Lemur WarszawaJakub WitkowskiJudo Legia Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałMichał WysockiUKJ ASzWoj WarszawaDawid WoĽniakULKS Judo Kowala0.5:0  
półfinałRadosław PintaraUKJ Ryś WarszawaLeon BednarekWKS Gwardia Warszawa0.5:0  
półfinałMichał WysockiUKJ ASzWoj WarszawaHubert PasieczyńskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
finałMichał WysockiUKJ ASzWoj WarszawaRadosław PintaraUKJ Ryś Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaJakub ChmilakMMKS Wojownik SkierniewiceKonrad DzierżekUKS Narew Łapy0.5:0  
repasaże - II rundaFilip MaciukaHKS Żubr HajnówkaKrzysztof KroczyńskiKS Yawara Warszawa0.5:0  
repasaże - finałJakub ChmilakMMKS Wojownik SkierniewiceFilip MaciukaHKS Żubr Hajnówka0.5:0  
o III miejsceHubert PasieczyńskiUKJ Lemur WarszawaJakub ChmilakMMKS Wojownik Skierniewice0.5:0  

Repasaże II
repasaże - II rundaJakub WitkowskiJudo Legia WarszawaMikołaj KociędaWKS Gwardia Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaJakub KobierskiUKS Halinów Team HalinówDawid WoĽniakULKS Judo Kowala0.5:0  
repasaże - finałJakub WitkowskiJudo Legia WarszawaJakub KobierskiUKS Halinów Team Halinów0.5:0  
o III miejsceLeon BednarekWKS Gwardia WarszawaJakub WitkowskiJudo Legia Warszawa0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl