Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Eliminacje Regionu II do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
Warszawa, 12.05.2018
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -81 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 6
Liczba startujących zawodników 6
Liczba walk 9
Liczba reprezentowanych województw 3
Startujące roczniki 2001 - 2002
Średnia wieku zawodników 16 lat 275 dni
Średnia wieku medalistów 16 lat 285 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 16 lat 275 dni
Najmłodszy zawodnik Szymon Kowalewski (16 lat 70 dni)
Najstarszy zawodnik Krystian Zawicki (17 lat 75 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKJ ASzWoj Warszawa (1 zawodników)
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa (1 zawodników)
AZS OŚ Łódź (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKJ ASzWoj Warszawa (3 walk)
AZS OŚ Łódź (2 walk)
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Oskar Płochocki
UKJ ASzWoj Warszawa
2
Patryk Adamczyk
AZS OŚ Łódź
3
Damian Augustynowicz
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa
3
Kacper Maciejewski
Akademia Judo Klub Sportowy Warszawa
5
Szymon Kowalewski
KS AZS-AWF Warszawa
5
Krystian Zawicki
AZS UW Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
Kacper MaciejewskiAkademia Judo Klub Sportowy WarszawaSzymon KowalewskiKS AZS-AWF Warszawa10:0  
Damian AugustynowiczUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaKacper MaciejewskiAkademia Judo Klub Sportowy Warszawa10:0  
Damian AugustynowiczUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaSzymon KowalewskiKS AZS-AWF Warszawa10:0  
Oskar PłochockiUKJ ASzWoj WarszawaKrystian ZawickiAZS UW Warszawa10:0  
Krystian ZawickiAZS UW WarszawaPatryk AdamczykAZS OŚ Łódź10:0  
Patryk AdamczykAZS OŚ ŁódźOskar PłochockiUKJ ASzWoj Warszawa10:0  
półfinałPatryk AdamczykAZS OŚ ŁódźDamian AugustynowiczUKS Praskie Centrum Sportu Warszawa0.5:0  
półfinałOskar PłochockiUKJ ASzWoj WarszawaKacper MaciejewskiAkademia Judo Klub Sportowy Warszawa0.5:0  
finałOskar PłochockiUKJ ASzWoj WarszawaPatryk AdamczykAZS OŚ Łódź0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl